Prihlášky podľa kategórií

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - Dlhá a Stredná trať (11.05.2024)

Počet prihlásených: 265

Kategórie

W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 60 A     W 65 A     W 70 A     M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 20 A     M 21 A     M 21 B     M 21 C     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A     M 10       W 10       MWR        Nábor     K3        

W 12 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 2211353 Áno Áno 30.04.2024
Hanka Fraňová SPE1354 Klub OB Sokol Pezinok 2211354 Áno Áno 30.04.2024
Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 8110495 Áno Áno 30.04.2024
Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 8514567 Áno Áno 30.04.2024
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno Áno 27.04.2024
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno Áno 29.04.2024
Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 1712993 Áno Áno 30.04.2024

W 14 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2132981 Áno Áno 30.04.2024
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 8522835 Áno Áno 30.04.2024
Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno Áno 30.04.2024
Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 8110473 Áno Áno 30.04.2024
Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 8110448 Áno Áno 30.04.2024
Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 434822 Áno Áno 30.04.2024
Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 2124800 Áno Áno 29.04.2024
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8016303 Áno Áno 30.04.2024

W 16 A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 8500675 Áno Áno 30.04.2024
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 8522945 Áno Áno 30.04.2024
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2132980 Áno Áno 30.04.2024
Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 8524037 Áno Áno 30.04.2024
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno Áno 30.04.2024
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8110009 Áno Áno 30.04.2024
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno Áno 30.04.2024
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno Áno 26.04.2024
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8014483 Áno Áno 30.04.2024
Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 8001844 Áno Áno 09.04.2024

W 18 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno Áno 30.04.2024
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8110045 Áno Áno 30.04.2024
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno Áno 30.04.2024
Anastasiia Mudranynets TKE0752 Klub OB ATU Košice 2051341 Áno Áno 27.04.2024
Kristína Bandúrová FBA0654 ŠK Farmaceut Bratislava 2069269 Áno Áno 29.04.2024

W 20 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno Áno 30.04.2024
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno Áno 30.04.2024
Lenka Porubská VZA0453 Slávia Žilinská univerzita 8668997 Áno Áno 30.04.2024
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno Áno 27.04.2024

W 21 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno Áno 30.04.2024
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 8019944 Áno Áno 27.04.2024
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno Áno 27.04.2024
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno Áno 29.04.2024

W 21 B (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Anastasiia Tsipushtanova Slávia Žilinská univerzita 8195393 Nie Áno 30.04.2024
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno Áno 30.04.2024
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno Áno 30.04.2024
Ľudmila Hančárová KYS9451 Klub OB Kysak 8076043 Áno Áno 29.04.2024
Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416600 Áno Áno 26.04.2024
Monika Greschnerová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307385 Áno Áno 26.04.2024

W 35 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004357 Áno Áno 30.04.2024
Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 2132983 Áno Áno 30.04.2024
Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava 416596 Nie Áno 30.04.2024
Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 8100925 Áno Áno 29.04.2024
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Nie Áno 20.04.2024
Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 8189981 Áno Áno 09.04.2024

W 40 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno Áno 30.04.2024
Janka Balintova Slávia Žilinská univerzita 8511558 Áno Áno 30.04.2024
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno Áno 30.04.2024
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno Áno 29.04.2024
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 8003074 Áno Áno 27.04.2024
Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Áno Áno 26.04.2024
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno Áno 29.04.2024
Lea Simaichlová FBA8255 ŠK Farmaceut Bratislava 2116442 Áno Áno 30.04.2024
Jana Perašinová ZMT8151 Klub OB Martin 1712992 Áno Áno 30.04.2024

W 45 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno Áno 30.04.2024
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno Áno 30.04.2024
Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 8101080 Nie Áno 30.04.2024
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno Áno 30.04.2024
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8500048 Áno Áno 26.04.2024
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno Áno 29.04.2024
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8200027 Áno Áno 30.04.2024

W 50 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 2057961 Áno Áno 30.04.2024
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299906 Áno Áno 30.04.2024
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno Áno 30.04.2024
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno Áno 30.04.2024
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno Áno 30.04.2024
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 2102543 Áno Áno 29.04.2024
Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416518 Áno Áno 27.04.2024
Slávka Olešova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 29.04.2024

W 55 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8511593 Áno Áno 30.04.2024
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 8044677 Áno Áno 30.04.2024
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno Áno 29.04.2024

W 60 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8110274 Áno Áno 30.04.2024
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8510194 Áno Áno 30.04.2024
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 8003077 Áno Áno 27.04.2024
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno Áno 27.04.2024
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 8015308 Áno Áno 27.04.2024
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 8508069 Nie Áno 22.04.2024

W 65 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8271256 Áno Áno 30.04.2024
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 8110283 Áno Áno 30.04.2024
Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno Áno 30.04.2024
Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 416586 Áno Áno 27.04.2024
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno Áno 27.04.2024
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307388 Áno Áno 27.04.2024

W 70 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno Áno 30.04.2024
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno Áno 30.04.2024
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 8110273 Áno Áno 30.04.2024
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno Áno 29.04.2024
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 8003069 Áno Áno 22.04.2024

M 12 A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 2120024 Áno Áno 30.04.2024
Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 445625 Áno Áno 30.04.2024
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004358 Áno Áno 30.04.2024
Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 2211356 Áno Áno 30.04.2024
Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 2211372 Áno Áno 30.04.2024
Teo Frniak Slávia Žilinská univerzita 1423327 Áno Nie 30.04.2024
Matej Kopac Slávia Žilinská univerzita 1423320 Nie Áno 30.04.2024
Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416759 Áno Áno 26.04.2024
Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 1407843 Áno Áno 29.04.2024
Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 1712978 Áno Áno 30.04.2024

M 14 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 2211364 Áno Áno 30.04.2024
Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 8140941 Áno Áno 30.04.2024
Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 8511606 Áno Áno 30.04.2024
Emilián Frischer TKE1101 Klub OB ATU Košice 2051332 Áno Áno 27.04.2024
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno Áno 29.04.2024
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno Áno 29.04.2024
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno Áno 29.04.2024
Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 2039142 Áno Áno 29.04.2024
Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 1712990 Áno Áno 30.04.2024

M 16 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 8522531 Áno Áno 30.04.2024
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno Áno 30.04.2024
Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 2211375 Áno Áno 30.04.2024
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 8140948 Áno Áno 30.04.2024
Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 8512640 Áno Áno 30.04.2024
Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 416766 Áno Áno 29.04.2024
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno Áno 27.04.2024
Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 8402039 Áno Áno 30.04.2024

M 18 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno Áno 30.04.2024
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno Áno 30.04.2024
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno Áno 30.04.2024
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Nie Áno 30.04.2024
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 8300063 Áno Áno 30.04.2024
Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 2211355 Áno Áno 30.04.2024
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno Áno 30.04.2024

M 20 A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno Áno 30.04.2024
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno Áno 30.04.2024

M 21 A (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Nie Áno 30.04.2024
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 515190 Nie Áno 29.04.2024
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 1421902 Áno Áno 29.04.2024
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Nie Áno 29.04.2024
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno Áno 27.04.2024
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno Áno 27.04.2024
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno Áno 29.04.2024
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 8019943 Áno Áno 27.04.2024
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno Áno 27.04.2024
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno Áno 27.04.2024
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno Áno 30.04.2024
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno Áno 29.04.2024
Rastislav Balciar VIA9001 Viatoris 8522565 Áno Áno 18.04.2024
Ján Dien VIA9102 Viatoris 8103042 Áno Áno 28.04.2024

M 21 B (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 8099132 Áno Áno 30.04.2024
Julius Simsky Slávia Žilinská univerzita 1502660 Nie Áno 30.04.2024
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno Áno 30.04.2024
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno Áno 30.04.2024
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 515190 Áno Nie 29.04.2024
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno Nie 29.04.2024
Jakub Ondrečko KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Nie Áno 26.04.2024
Tomáš Ondrečko KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Nie Áno 26.04.2024
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno Áno 26.04.2024
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8071312 Áno Áno 30.04.2024
Andrej Mojžita VIA0501 Viatoris 8001847 Áno Áno 18.04.2024

M 21 C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299901 Áno Áno 30.04.2024
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno Áno 29.04.2024

M 35 A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299905 Áno Áno 30.04.2024
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 8518351 Áno Áno 30.04.2024
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 445612 Áno Áno 30.04.2024
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno Nie 30.04.2024
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 8110259 Áno Áno 30.04.2024
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Nie Áno 30.04.2024
Stanislav Salmik Slávia Žilinská univerzita 8522891 Nie Áno 30.04.2024
Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 406996 Áno Áno 30.04.2024
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 2051391 Áno Áno 27.04.2024
Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416573 Áno Áno 21.04.2024
Martin Bátor 01C87AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8505216 Áno Áno 29.04.2024
Martin Macháček VIA8201 Viatoris 8001843 Áno Áno 09.04.2024

M 40 A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8516954 Áno Áno 30.04.2024
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno Áno 30.04.2024
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 8110200 Áno Áno 30.04.2024
Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 2211361 Áno Áno 30.04.2024
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno Áno 30.04.2024
Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 8110467 Áno Áno 30.04.2024
Jozef Bačík 07R70AB Kysucke Nove Mesto 8072524 Nie Áno 30.04.2024
Viktor Frischer TKE8102 Klub OB ATU Košice 2051381 Nie Áno 28.04.2024
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 8026616 Áno Áno 30.04.2024
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 8038111 Áno Áno 29.04.2024

M 45 A (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno Áno 30.04.2024
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno Áno 30.04.2024
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno Nie 30.04.2024
Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8111135 Áno Áno 30.04.2024
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 8520247 Áno Áno 30.04.2024
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 8500686 Áno Áno 30.04.2024
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 8522929 Áno Áno 30.04.2024
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 8200011 Nie Áno 30.04.2024
Maroš Guštafík SPE7804 Klub OB Sokol Pezinok 8110343 Áno Áno 30.04.2024
Vojtech Bálint st. Slávia Žilinská univerzita 8511585 Áno Áno 30.04.2024
Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307347 Áno Áno 26.04.2024
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno Áno 29.04.2024
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 8522566 Áno Áno 10.04.2024

M 50 A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno Áno 30.04.2024
Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 7940590 Áno Áno 30.04.2024
Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 8110352 Áno Áno 30.04.2024
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno Áno 30.04.2024
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 8071298 Áno Nie 01.05.2024
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno Áno 29.04.2024
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 8183038 Áno Áno 29.04.2024
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 416706 Áno Áno 29.04.2024
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 8042130 Áno Áno 28.04.2024
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno Áno 27.04.2024
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno Áno 27.04.2024
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 8501578 Áno Áno 25.04.2024

M 55 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 8110185 Áno Áno 30.04.2024
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Áno Áno 30.04.2024
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno Áno 30.04.2024
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno Áno 29.04.2024
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 8402555 Áno Áno 29.04.2024
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8064584 Áno Áno 26.04.2024
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8044609 Áno Áno 26.04.2024
Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 2001932 Áno Nie 30.04.2024

M 60 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno Áno 29.04.2024
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno Áno 27.04.2024
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 8003073 Áno Áno 27.04.2024
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno Áno 27.04.2024
László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 8133298 Áno Áno 29.04.2024
Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 8196409 Áno Áno 29.04.2024
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8017732 Nie Áno 20.04.2024

M 65 A (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno 30.04.2024
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8110497 Áno Áno 30.04.2024
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 8100017 Áno Áno 30.04.2024
Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 2132982 Áno Áno 30.04.2024
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 8110231 Áno Áno 30.04.2024
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno Áno 30.04.2024
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno Áno 30.04.2024
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno Áno 30.04.2024
Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita 8071308 Áno Nie 30.04.2024
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno Áno 27.04.2024
Peter Návesňák TKE5804 Klub OB ATU Košice 307381 Áno Áno 27.04.2024
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno Áno 26.04.2024
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno Áno 29.04.2024

M 70 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno Áno 30.04.2024
Vladislav Piják SPE205F Klub OB Sokol Pezinok 8644312 Áno Áno 30.04.2024
Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 8110291 Áno Áno 30.04.2024
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 8003072 Áno Áno 27.04.2024
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno 22.04.2024

M 10 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Matiáš Buzák HBB1401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2099664 Áno Áno 30.04.2024
Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 2300281 Áno Áno 30.04.2024
Ján Pallo Krúžok OB Zázrivá Áno Nie 30.04.2024
Tadeáš Pallo Krúžok OB Zázrivá Áno Nie 30.04.2024
Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok 2225637 Áno Áno 30.04.2024
Viliam Frischer Klub OB ATU Košice 2051365 Nie Áno 28.04.2024

W 10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno Áno 30.04.2024
Kvetoslava Kapinová Krúžok OB Zázrivá Áno Nie 30.04.2024
Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 2211357 Áno Áno 30.04.2024
Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 2211358 Áno Áno 30.04.2024
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 2012289 Áno Áno 29.04.2024

MWR (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lukáš Szabó ŠK HADVEO Banská Bystrica 515155 Áno Áno 30.04.2024
Lia Timea Buzáková HBB1551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno Áno 30.04.2024
Krištof Gibala SKS1801 Športový klub Sandberg 2049984 Áno Áno 30.04.2024
Pavla Poláčková SPE775B Klub OB Sokol Pezinok 2211352 Áno Áno 30.04.2024
Veronika Šipošová SPE1553 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno Áno 30.04.2024
Bruno Salmik Slávia Žilinská univerzita 1423325 Áno Áno 30.04.2024
Filpko Kopac Slávia Žilinská univerzita 1152125 Nie Áno 30.04.2024
Tamarka Pavlíková KOB Čingov Spišská Nová Ves 1931991 Áno Áno 30.04.2024
Dávid Dulák KOB Čingov Spišská Nová Ves Áno Áno 30.04.2024
Michal Dulák KOB Čingov Spišská Nová Ves Áno Áno 30.04.2024
Michal Kapinus SSN1601 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416762 Áno Áno 26.04.2024
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 2012287 Áno Áno 29.04.2024

Nábor (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1502726 Áno Áno 18.04.2024

K3 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava 416596 Áno Nie 30.04.2024
Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 8511584 Áno Áno 30.04.2024
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno Nie 30.04.2024
Anna Poláčková SPE9457 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno Áno 30.04.2024
Katarina Müller Papugova TKE9255 ATU Kosice 8071306 Áno Áno 28.04.2024
Romana Tauberová KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno Áno 26.04.2024
Renata Duláková KOB Čingov Spišská Nová Ves Áno Áno 30.04.2024
Zuzana Krnáčová VIA9251 Viatoris 8522558 Áno Áno 18.04.2024
Emília Benčaťová VIA8051 Viatoris 8001839 Áno Áno 18.04.2024