Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v OB šprint

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR v OB šprint - E1 (11.06.2016)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    M -10 C    W -10 C    M -12 C    W -12 C    K2         N         

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 7:34
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8:01 + 0:27
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 8:24 + 0:50
4 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 8:37 + 1:03
5 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 8:48 + 1:14
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8:48 + 1:14
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 9:07 + 1:33
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 9:30 + 1:56
9 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 9:31 + 1:57
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 9:45 + 2:11
11 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 10:33 + 2:59
12 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 10:56 + 3:22
13 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 11:15 + 3:41
14 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 12:13 + 4:39
15 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 14:43 + 7:09
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sebastian Filipek JOT 9:03
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 9:31 + 0:28
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 10:21 + 1:18
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 10:44 + 1:41
5 Tomasz Nitsch UWA 10:53 + 1:50
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 11:12 + 2:09
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 11:37 + 2:34
8 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 11:48 + 2:45
9 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 12:49 + 3:46
10 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 12:51 + 3:48
11 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 12:53 + 3:50
12 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 14:21 + 5:18
13 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 14:27 + 5:24
14 Oravec Matúš ZMT Klub OB Martin 16:04 + 7:01
15 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 18:51 + 9:48
Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok DISK
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 12:56
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:19 + 0:23
3 Sebastian Holesz JOT 14:14 + 1:18
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 16:27 + 3:31
5 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 16:47 + 3:51
6 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 18:52 + 5:56
7 Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 18:59 + 6:03

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Wolowczyk UWA 13:57
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 14:48 + 0:51
3 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 15:28 + 1:31
4 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 15:30 + 1:33
5 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 15:35 + 1:38
6 Ondřej Walach JOT 15:36 + 1:39
7 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 18:49 + 4:52
Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice DISK

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:53
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 12:07 + 0:14
3 Roman Zbranek MAO 12:18 + 0:25
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 12:38 + 0:45
5 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 12:54 + 1:01
5 Krzysztof Wolowczyk UWA 12:54 + 1:01
7 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 13:05 + 1:12
8 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:49 + 1:56
9 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 13:58 + 2:05
10 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 14:02 + 2:09
11 Dániel Fehérvári TKE9402 Klub OB ATU Košice 14:03 + 2:10
12 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:09 + 2:16
13 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:22 + 2:29
14 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 14:26 + 2:33
15 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 14:31 + 2:38
16 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 15:11 + 3:18
17 Matúš Porubčan KYS Klub OB Kysak 15:44 + 3:51
18 Jan Panovec CRT 15:51 + 3:58
19 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:59 + 4:06
20 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:25 + 4:32
21 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:38 + 4:45
22 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:40 + 4:47
23 Tomas Bubela MAO 16:53 + 5:00
24 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 17:09 + 5:16
25 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:34 + 5:41
26 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 17:56 + 6:03
27 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 18:11 + 6:18
28 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 19:33 + 7:40
29 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:39 + 8:46
30 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 21:31 + 9:38
31 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 21:45 + 9:52
32 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 23:20 + 11:27
33 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 25:43 + 13:50
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 15:34
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:10 + 0:36
3 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 16:29 + 0:55
3 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 16:29 + 0:55
5 Martin Bednarik NEG 16:44 + 1:10
6 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 17:00 + 1:26
7 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 17:04 + 1:30
Peter Wartiak FBA8052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice DISK

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 14:19
2 Rafał Mianowski UWA 14:29 + 0:10
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 15:24 + 1:05
4 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 16:27 + 2:08
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 16:28 + 2:09
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:16 + 2:57
7 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 17:24 + 3:05

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 12:32
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 12:42 + 0:10
3 Artur Staszak UWA 14:04 + 1:32
4 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 14:05 + 1:33
5 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 14:28 + 1:56
6 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 14:34 + 2:02
7 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 14:37 + 2:05
8 Jerzy Antonowicz UWA 15:47 + 3:15
9 Tomasz Nitsch UWA 16:13 + 3:41
10 Jarosław Popowski UWA 16:42 + 4:10
11 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 17:04 + 4:32
12 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 17:36 + 5:04
13 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:39 + 5:07
14 Lubos Nevesely VZA Slávia Žilinská univerzita 18:15 + 5:43
15 Peter Borčin BOR 18:32 + 6:00
16 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:46 + 9:14
17 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 22:42 + 10:10

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Wolowczyk UWA 13:59
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 14:06 + 0:07
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 15:20 + 1:21
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 15:53 + 1:54
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:56 + 1:57
6 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:08 + 2:09
7 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 17:29 + 3:30
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 18:42 + 4:43
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 18:43 + 4:44
10 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 18:50 + 4:51
11 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 18:58 + 4:59
12 Dalibor Ďurčo TKE6501 Klub OB ATU Košice 21:38 + 7:39
13 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:38 + 14:39
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice DISK
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice DISK

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 14:00
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 14:44 + 0:44
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 16:07 + 2:07
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:46 + 2:46
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 17:17 + 3:17
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 17:27 + 3:27
7 Jiri Gawel ECT 18:55 + 4:55
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 19:22 + 5:22
9 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 20:04 + 6:04
10 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 20:19 + 6:19

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 15:22
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 15:55 + 0:33
3 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 21:53 + 6:31
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 28:23 + 13:01
Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice DISK
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin DISK

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 12:43
2 Pavel Kriz PZR 13:00 + 0:17
3 Miroslav Sikora BOV 13:14 + 0:31
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 15:06 + 2:23
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 18:54 + 6:11
6 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 19:58 + 7:15

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:41
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 5:58
2 Lena Chabiera UWA 6:16 + 0:18
3 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 6:31 + 0:33
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 7:12 + 1:14
5 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 7:16 + 1:18
6 Aleksandra Nitsch UWA 7:27 + 1:29
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 7:31 + 1:33
8 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 7:34 + 1:36
9 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 8:15 + 2:17
10 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 8:28 + 2:30
11 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:36 + 2:38
12 Tereza Greschnerová MAO 10:09 + 4:11
13 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 12:46 + 6:48

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 7:58
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 8:01 + 0:03
3 Julia Mianowska UWA 8:07 + 0:09
4 Alicja Staszak UWA 9:04 + 1:06
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 9:39 + 1:41
6 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 10:03 + 2:05
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 10:07 + 2:09
8 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 10:10 + 2:12
9 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 10:27 + 2:29
10 Jana Holečková ZMT Klub OB Martin 11:09 + 3:11
11 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 11:43 + 3:45

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Szarzecová JOT 10:41
2 Jana Liberdová JOT 11:01 + 0:20
3 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 12:07 + 1:26
4 Anna Antonowicz UWA 12:15 + 1:34
5 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 12:25 + 1:44
6 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 13:26 + 2:45
7 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 15:07 + 4:26
8 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita 15:27 + 4:46

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 11:30
2 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 12:04 + 0:34
3 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 13:11 + 1:41

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 12:35
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 12:38 + 0:03
3 Jana Vyvodova MAO 13:35 + 1:00
4 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 13:46 + 1:11
5 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:10 + 1:35
6 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 14:37 + 2:02
7 Zuzana Sukeníková KRN 14:57 + 2:22
8 Anna Gornicka-Antonowicz UWA 15:22 + 2:47
9 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 15:23 + 2:48
10 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 15:28 + 2:53
11 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 15:31 + 2:56
12 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 15:44 + 3:09
13 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:56 + 3:21
14 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 16:18 + 3:43
15 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:25 + 3:50
16 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:34 + 3:59
17 Monika Molnárová BBA KOBRA Bratislava 18:19 + 5:44
18 Veronika Dolníková VZA9551 Slávia Žilinská univerzita 19:49 + 7:14
19 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:22 + 12:47
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak DISK
Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava DISK

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:09
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:42 + 0:33
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 16:04 + 1:55
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 17:21 + 3:12
5 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:46 + 4:37
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 20:08 + 5:59

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 15:08
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 15:29 + 0:21
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 17:16 + 2:08
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 19:22 + 4:14
5 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:32 + 4:24
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 20:16 + 5:08
7 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 21:55 + 6:47
8 Joanna Nitsch UWA 22:46 + 7:38
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin DISK

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:15
2 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 15:13 + 0:58
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 15:16 + 1:01
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:01 + 2:46
5 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 17:37 + 3:22
6 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:53 + 3:38
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 21:19 + 7:04
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 21:53 + 7:38
9 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 22:03 + 7:48
10 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 33:11 + 18:56

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 12:42
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 13:50 + 1:08
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:27 + 1:45
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 14:53 + 2:11
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 16:04 + 3:22
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 16:16 + 3:34
7 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 17:19 + 4:37
8 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 18:15 + 5:33
9 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:13 + 6:31

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 16:26
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 18:13 + 1:47
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 20:02 + 3:36

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenka Krizova PZR 19:55
2 Marie Sikorova BOV 20:58 + 1:03
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 26:06 + 6:11

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 7:53
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:30 + 0:37
3 Matúš Chvojka ZMT Klub OB Martin 10:07 + 2:14
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 12:07 + 4:14
5 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 12:53 + 5:00
6 Štrba Maxim HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:24 + 5:31
7 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:45 + 6:52
8 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 16:50 + 8:57
9 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 29:33 + 21:40
M.S. Peter Juhas KRA Klub OB Kraľovany 11:27
M.S. Samuel Polónyi VZA Slávia Žilinská univerzita 8:38

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 8:56
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 9:13 + 0:17
3 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 12:56 + 4:00
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 15:16 + 6:20
5 Tosia Mianowska UWA 20:48 + 11:52
M.S. Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:36
M.S. Ema Juhasová KRA Klub OB Kraľovany 9:15
M.S. Paulína Šoltésová SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:49
M.S. Viktoria Kacerova VZA Slávia Žilinská univerzita 11:23
M.S. Viktoriya Valyavka VZA Slávia Žilinská univerzita 47:36

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Antonowicz UWA 7:11
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 8:18 + 1:07
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8:53 + 1:42
4 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9:16 + 2:05
5 Marek Šmidovič VZA Slávia Žilinská univerzita 9:19 + 2:08
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 10:14 + 3:03
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 11:14 + 4:03
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 13:30 + 6:19
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 23:30 + 16:19

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 13:26
2 Michaela Smolenova MKE ŠZTJ METROPOL Košice 15:38 + 2:12
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 17:27 + 4:01
4 Sofia Sekaninova MKE ŠZTJ METROPOL Košice 25:45 + 12:19

K2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 14:22
2 Zuzana Davidikova BBA KOBRA Bratislava 18:46 + 4:24
3 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 21:23 + 7:01
4 Viera Fraňová SPE Klub OB Sokol Pezinok 30:25 + 16:03
5 Maria Kovacova MKE ŠZTJ METROPOL Košice 32:35 + 18:13

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Patassiová Michaela FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:32
2 Sikora Jan BOV 15:20 + 1:48