Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v OB dlhá trať

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR v OB dlhá trať - E1 (24.09.2016)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 21- C    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 21- C    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    M -12 C    K3         N         

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milán Sztojka 30:15
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:41 + 1:26
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:57 + 1:42
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 35:10 + 4:55
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 38:50 + 8:35
6 Ágoston Demeter 41:08 + 10:53
7 Jiří Kostka 43:52 + 13:37
8 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 45:27 + 15:12
9 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 45:59 + 15:44
10 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 46:28 + 16:13
11 Kende Szűcs 49:20 + 19:05
12 Gergely Takács 63:08 + 32:53
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 66:50 + 36:35
14 Máté Kronovetter 78:59 + 48:44
15 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 84:42 + 54:27
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DNS
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava DNS
Ábel Tibor Tóth DNS

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 38:57
2 Zoltán Bujdosó 41:02 + 2:05
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 41:38 + 2:41
4 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 41:40 + 2:43
5 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 43:55 + 4:58
6 Barnabás Jacsó 51:36 + 12:39
7 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 52:02 + 13:05
8 Dániel Vass 55:00 + 16:03
9 Márton Verebélyi 57:24 + 18:27
10 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 61:29 + 22:32
11 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 76:50 + 37:53
12 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 81:49 + 42:52
13 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 82:33 + 43:36
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 83:45 + 44:48
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:47
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 54:13 + 2:26
3 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 58:45 + 6:58
4 Tamás Révész 73:04 + 21:17
5 Benedek Göbler 75:49 + 24:02
6 Tamás Bárány 78:41 + 26:54
7 Marcell Szabó 80:53 + 29:06
8 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 99:35 + 47:48
Marcell Leleszi DISK
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK
Ambrus Demeter DNS

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Botond Szűcs 79:45
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 81:16 + 1:31
3 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:48 + 6:03
4 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 90:54 + 11:09
5 Milán Tábori 101:13 + 21:28
6 Péter Trócsányi 163:28 + 83:43
Mihály Stork DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 83:33
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 86:39 + 3:06
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:34 + 5:01
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 88:49 + 5:16
5 Csaba Gösswein 90:36 + 7:03
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 94:21 + 10:48
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:34 + 15:01
8 Vít Zakouřil 98:55 + 15:22
9 Gergely Bugár 100:24 + 16:51
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 113:04 + 29:31
11 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 122:02 + 38:29
12 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 123:05 + 39:32
13 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 137:36 + 54:03
14 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 139:32 + 55:59
15 Jan Schulhof 153:29 + 69:56
16 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 162:23 + 78:50
Peter Vríčan DISK
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 52:26
2 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:23 + 9:57
3 Áron Less 64:53 + 12:27
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 77:27 + 25:01
5 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 78:52 + 26:26
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:49 + 29:23
Peter Karch DISK

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 68:30
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:27 + 3:57
3 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 89:03 + 20:33
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 94:39 + 26:09
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 95:45 + 27:15
6 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 137:25 + 68:55
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 70:18
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 74:16 + 3:58
3 Attila Lajszner 78:57 + 8:39
4 Peter Suba 84:10 + 13:52
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 99:29 + 29:11
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 146:46 + 76:28
Tibor Jacsó DISK
Victor Mikhaylov DNS

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 64:09
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 67:41 + 3:32
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 70:14 + 6:05
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 71:12 + 7:03
5 Szabolcs Tornai 72:33 + 8:24
6 Zoltan Koltai 103:18 + 39:09
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 133:18 + 69:09
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg DNS

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcik 51:48
2 Mirek Hadac 59:44 + 7:56
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 69:06 + 17:18
4 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:21 + 18:33
5 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 70:53 + 19:05
6 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 72:31 + 20:43
7 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:45 + 32:57
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 86:52 + 35:04
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 88:08 + 36:20
10 István Varga 88:13 + 36:25
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 94:23 + 42:35
12 István Bujdosó 97:41 + 45:53
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 109:24 + 57:36
14 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 120:50 + 69:02
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Péter Vankó 55:18
2 Tibor Tölgyesi 57:35 + 2:17
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 58:08 + 2:50
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:08 + 5:50
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 62:18 + 7:00
6 Dénes Kerényi 63:03 + 7:45
7 Tibor Sramkó 74:34 + 19:16
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 75:59 + 20:41
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:14 + 20:56
10 Zoltán Trócsányi 76:58 + 21:40
11 Peter Návesňák 73 80:04 + 24:46
12 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 81:38 + 26:20
13 Erno Gabnai 90:51 + 35:33
14 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 91:27 + 36:09
15 Evžen Kostka 93:44 + 38:26
Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen DISK

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Szabó 60:02
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 60:43 + 0:41
3 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 63:31 + 3:29
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 70:32 + 10:30
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:55 + 13:53
6 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 79:02 + 19:00
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 80:32 + 20:30
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice DNS

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 55:45
2 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 62:37 + 6:52
3 Arpád Nagy 66:12 + 10:27
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 67:07 + 11:22
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:00
2 Fruzsina Mag 29:08 + 2:08
3 Viktória Mag 30:02 + 3:02
4 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 31:02 + 4:02
5 Lili Lénárt 35:44 + 8:44
6 Nóra Tóth 36:07 + 9:07
7 Szilvia Nagy 41:06 + 14:06
8 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:09 + 17:09
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 49:49 + 22:49
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 49:01
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 52:19 + 3:18
3 Petra Varga 56:58 + 7:57
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 69:25 + 20:24
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 72:48 + 23:47
6 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 74:07 + 25:06
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 76:35 + 27:34
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Emese Szilágyi 66:44
2 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 71:27 + 4:43
3 Iringó Szilágyi 73:47 + 7:03
4 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 78:47 + 12:03
5 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 81:42 + 14:58
Anita Tóbis DNS

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Júlia Goldmann 67:31
2 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 71:25 + 3:54
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 72:28 + 4:57
4 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 81:50 + 14:19
5 Evelin Anna Fésűs 108:56 + 41:25
Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 61:55
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:43 + 12:48
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 77:15 + 15:20
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 81:51 + 19:56
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 83:00 + 21:05
6 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 91:44 + 29:49
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 99:33 + 37:38
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak DISK
Korinna Tóth DNF

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 60:17
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 78:43 + 18:26
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 84:20 + 24:03
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 111:08 + 50:51

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renata Barcikova 59:17
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 64:01 + 4:44
3 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:21 + 6:04
4 Szilvia Várady 65:35 + 6:18
5 Jana Kostková 70:24 + 11:07
6 Ágnes Hegedűs 70:37 + 11:20
7 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:31 + 16:14
8 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 80:53 + 21:36
9 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 81:28 + 22:11
10 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 82:38 + 23:21

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 51:47
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 53:32 + 1:45
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:01 + 2:14
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 56:04 + 4:17
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 64:44 + 12:57
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:48 + 22:01
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 74:07 + 22:20
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 93:31 + 41:44

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriella Jenövári 46:39
2 Ágota Muzsnai 50:31 + 3:52
3 Jana Davi 58:18 + 11:39
4 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 64:40 + 18:01
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 68:48 + 22:09
6 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 82:58 + 36:19
7 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 108:34 + 61:55

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 51:35
2 Viola Juhasova 58:36 + 7:01
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 58:55 + 7:20
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 77:41 + 26:06

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:17
2 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 58:41 + 13:24
3 Janka Kotrlová 66:38 + 21:21
4 Vladimira Kutajova 74:00 + 28:43
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:17 + 31:00
6 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 83:01 + 37:44
Natalia Mykhailova DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Paluska 17:30
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:28 + 4:58
3 Márk Bujdosó 26:02 + 8:32
4 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 35:04 + 17:34
Ján Šárfi DISK

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bence Tamás 23:51
2 Daniel Šebo 27:41 + 3:50
3 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 29:37 + 5:46
4 Milan Trenčan 33:33 + 9:42
5 Matúš Vaňo 36:35 + 12:44
6 Daniel Jadroň 38:33 + 14:42
7 Matej Trenčan 42:40 + 18:49
8 Jonáš Čief 57:34 + 33:43
Andrej Havlík DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:58
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg DNS

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 22:17
2 Viktoriya Valyavka 23:36 + 1:19
3 Paulína Šoltésová 45:10 + 22:53

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 29:11
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 32:04 + 2:53
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:45 + 6:34
4 Balázs Kronovetter 42:38 + 13:27
Ferenc Sári DISK
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mazúr 42:51
2 Peter Borčin 54:02 + 11:11
3 Gabriela Hadacova 61:00 + 18:09
4 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 74:09 + 31:18
5 Martin Velgos NER 89:41 + 46:50
6 Oksana Velgosová 91:29 + 48:38
7 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 111:06 + 68:15
Boglárka Szűcs DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ildikó Hentes 41:16
2 Janka Weissová 46:29 + 5:13
3 Andrea Simkó 51:30 + 10:14
4 Ľubomír Krajňák KYS Klub OB Kysak 62:25 + 21:09