Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E2 (05.05.2018)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 26:39 900
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 26:49 + 0:10 894
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:16 + 0:37 879
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 27:18 + 0:39 878
5 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 29:39 + 3:00 799
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 30:38 + 3:59 765
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 31:13 + 4:34 746
8 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 31:16 + 4:37 744
9 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 32:03 + 5:24 718
10 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 34:39 + 8:00 630
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 36:26 + 9:47 570
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 47:49 + 21:10 185
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 49:27 + 22:48 130
14 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 51:12 + 24:33 71
15 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:54 + 30:15 0
16 Jakub Kolimár SPE0705 Klub OB Sokol Pezinok 60:08 + 33:29 0
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:24 900
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 32:10 + 3:46 781
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 33:45 + 5:21 730
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 36:43 + 8:19 636
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:03 + 10:39 563
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 40:42 + 12:18 510
7 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 44:57 + 16:33 376
8 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 60:08 + 31:44 0
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 61:09 + 32:45 0
10 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:07 + 50:43 0
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:40 900
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 32:38 + 0:58 873
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:58 + 1:18 863
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 34:36 + 2:56 817
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 35:15 + 3:35 798
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 36:19 + 4:39 768
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 36:35 + 4:55 760
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 36:45 + 5:05 756
9 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 37:45 + 6:05 727
10 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 38:03 + 6:23 719
11 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 38:44 + 7:04 699
12 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 47:58 + 16:18 437
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 50:52 + 19:12 354
14 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 57:42 + 26:02 160
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 30:05 900
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 31:37 + 1:32 854
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:34 + 4:29 766
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 35:51 + 5:46 727
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 36:49 + 6:44 699
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 37:33 + 7:28 677
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 40:51 + 10:46 578
8 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 41:15 + 11:10 566
9 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 44:24 + 14:19 472
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 53:48 + 23:43 190
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 33:38 900
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 36:38 + 3:00 820
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 36:43 + 3:05 817
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 49:09 + 15:31 485

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:46 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 36:08 + 0:22 990
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 37:10 + 1:24 961
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:49 + 4:03 887
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 40:22 + 4:36 871
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:07 + 5:21 850
7 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:53 + 7:07 801
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 43:43 + 7:57 778
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 44:19 + 8:33 761
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:28 + 8:42 757
11 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:04 + 9:18 740
12 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:15 + 13:29 623
13 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 50:06 + 14:20 599
14 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 54:06 + 18:20 487
15 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 60:01 + 24:15 322

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Samuel Kebis SPE9402 Klub OB Sokol Pezinok 39:32 800
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 39:37 + 0:05 798
3 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:01 + 0:29 790
4 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:57 + 8:25 630
5 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 50:40 + 11:08 575
6 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 55:11 + 15:39 483

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 34:50 600
2 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 39:08 + 4:18 526
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:31 + 6:41 485
4 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:35 + 7:45 467
5 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 45:07 + 10:17 423
6 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 47:57 + 13:07 374
7 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 49:12 + 14:22 353
8 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 50:37 + 15:47 328
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:12 + 18:22 284
10 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 56:24 + 21:34 229
11 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 59:56 + 25:06 168
12 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 64:11 + 29:21 94

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 34:55 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 34:59 + 0:04 898
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 39:14 + 4:19 789
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 42:34 + 7:39 703
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 44:46 + 9:51 646
6 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 45:46 + 10:51 620
7 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:21 + 12:26 580
8 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:45 + 15:50 492
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra DISK 0

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 38:35 900
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 39:06 + 0:31 888
3 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 43:38 + 5:03 782
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 44:05 + 5:30 772
5 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 45:56 + 7:21 729
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 48:07 + 9:32 678
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:54 + 12:19 613
8 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:50 + 13:15 591
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 55:42 + 17:07 501

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 35:27 900
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 42:09 + 6:42 730
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:15 + 12:48 575
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 53:32 + 18:05 441
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 55:05 + 19:38 402
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 56:48 + 21:21 358
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:28 + 29:01 163
8 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:18 + 37:51 0
9 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:37 + 41:10 0
10 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 84:24 + 48:57 0
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 40:50 900
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 41:26 + 0:36 887
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 44:05 + 3:15 828
4 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 46:35 + 5:45 773
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 55:35 + 14:45 575
6 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 58:34 + 17:44 509

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 35:04 900
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:11 + 3:07 820
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 40:59 + 5:55 748
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 42:23 + 7:19 712
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:53 + 8:49 674
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 47:39 + 12:35 577
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:59 + 12:55 568
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 48:40 + 13:36 551
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 49:20 + 14:16 534
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 54:31 + 19:27 401
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 57:12 + 22:08 332
12 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 66:39 + 31:35 89

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 34:54 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 40:24 + 5:30 758
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 40:46 + 5:52 749
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:01 + 7:07 716
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 44:05 + 9:11 663
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 49:09 + 14:15 533

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:41 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 21:08 900
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:19 + 1:11 850
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 30:21 + 9:13 507
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 34:14 + 13:06 342
5 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 34:14 + 13:06 342
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:52 + 21:44 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 23:23 900
2 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 23:37 + 0:14 891
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 24:00 + 0:37 876
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 27:08 + 3:45 756
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 27:32 + 4:09 740
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 30:47 + 7:24 615
7 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 31:43 + 8:20 579
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:48 + 8:25 576
9 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 34:58 + 11:35 454
10 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:30 + 12:07 434
11 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:31 + 12:08 433
12 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 43:01 + 19:38 144
13 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 19:50 137
14 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 43:17 + 19:54 134
15 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 46:07 + 22:44 25

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 28:05 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 34:59 + 6:54 679
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 36:00 + 7:55 646
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 39:07 + 11:02 546
5 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 42:05 + 14:00 451
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:11 + 15:06 416
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:13 + 17:08 351
8 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 45:37 + 17:32 338
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 48:18 + 20:13 252
10 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 49:42 + 21:37 207
11 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 53:20 + 25:15 91
12 Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava 61:43 + 33:38 0
13 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 76:34 + 48:29 0
14 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 81:08 + 53:03 0
15 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 86:45 + 58:40 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 33:26 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 42:35 + 9:09 654
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 47:02 + 13:36 534
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 55:26 + 22:00 308
5 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 61:54 + 28:28 134
6 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 92:21 + 58:55 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 38:59 1000
2 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita 39:32 + 0:33 986
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:53 + 1:54 951
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:07 + 2:08 945
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 41:36 + 2:37 933
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 42:18 + 3:19 915
7 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 46:18 + 7:19 812
8 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:17 + 8:18 787
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 47:20 + 8:21 786
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 47:58 + 8:59 770
11 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 47:59 + 9:00 769
12 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 48:13 + 9:14 763
13 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 50:03 + 11:04 716
14 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 52:02 + 13:03 665
15 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 52:21 + 13:22 657

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 52:18 800
2 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 60:09 + 7:51 680
3 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 65:30 + 13:12 598
4 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 66:55 + 14:37 576
5 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 68:28 + 16:10 553

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:17 900
2 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:24 + 3:07 839
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:37 + 4:20 816
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 54:38 + 8:21 738
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:41 + 8:24 737
6 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 69:31 + 23:14 448

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 42:50 900
2 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 53:25 + 10:35 678
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 54:43 + 11:53 650
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 57:47 + 14:57 586
5 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 60:24 + 17:34 531
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 62:56 + 20:06 478
7 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 67:02 + 24:12 392
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 71:55 + 29:05 289
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 73:24 + 30:34 258
10 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 73:43 + 30:53 251
11 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:19 + 32:29 217
12 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 76:24 + 33:34 195
13 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 77:24 + 34:34 174
14 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 79:32 + 36:42 129
15 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 104:28 + 61:38 0
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:54 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 51:35 + 6:41 766
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:57 + 8:03 739
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 55:00 + 10:06 698
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 56:26 + 11:32 669
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 61:50 + 16:56 561
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 62:25 + 17:31 549
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 68:02 + 23:08 436
9 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 79:36 + 34:42 204
10 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 80:13 + 35:19 192
11 Monika Rigasová SPE7353 Klub OB Sokol Pezinok 108:15 + 63:21 0
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 46:01 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:16 + 7:15 758
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 54:56 + 8:55 726
4 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 73:33 + 27:32 361
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 76:48 + 30:47 298
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 81:49 + 35:48 200

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 38:58 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 39:42 + 0:44 883
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 48:23 + 9:25 683
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 48:39 + 9:41 676
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 51:05 + 12:07 620
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:55 + 28:57 231

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 43:41 900
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 45:33 + 1:52 862
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 46:55 + 3:14 833
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 49:10 + 5:29 787
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 49:33 + 5:52 779
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 51:49 + 8:08 732
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:38 + 8:57 716
8 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 52:53 + 9:12 710

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 48:29 900
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 59:53 + 11:24 688
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:25 + 12:56 660
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:02 + 17:33 574
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 85:48 + 37:19 207

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 45:05 900
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 49:42 + 4:37 808
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 56:05 + 11:00 680
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 78:17 + 33:12 237
5 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 81:06 + 36:01 181
6 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 89:41 + 44:36 10