Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E2 (05.05.2018)

Kategórie

R -8       M -10 A    M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 70- A    W -10 A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    W 65- A    N          K3        

R -8 1.44 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:58
2 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:04 + 0:06
3 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 14:51 + 0:53
4 Šimon Patráš 15:40 + 1:42
5 Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:12 + 2:14
6 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:37 + 2:39
7 Isabella Oleksíková 16:55 + 2:57
8 Peter Babiak 17:02 + 3:04
9 Kristína Mozolíková 17:34 + 3:36
10 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 18:28 + 4:30
11 Oliver Herndlhofer 01C12AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:50 + 4:52
12 Zuzana Ondrová 19:01 + 5:03
13 Nina Mičeková 19:14 + 5:16
14 Pavol Rybár 19:26 + 5:28
15 Radoslav Krutošík 19:35 + 5:37
16 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 21:29 + 7:31
17 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:38 + 8:40
18 Alexandra Chudá 24:11 + 10:13
19 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 24:56 + 10:58
20 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 25:11 + 11:13
21 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 25:13 + 11:15
22 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 25:20 + 11:22
23 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 25:27 + 11:29
24 Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 29:46 + 15:48
25 Júlia Macháčková 01B08AA Krúžok OB na ZŠ Odborárska 30:24 + 16:26
26 Emma Miklošová 36:10 + 22:12

M -10 A 1.78 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 15:33
2 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 16:41 + 1:08
2 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 16:41 + 1:08
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:49 + 5:16
5 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 23:34 + 8:01
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 23:47 + 8:14
7 Branislav Stančík SPE08BA Klub OB Sokol Pezinok 27:46 + 12:13
8 Samuel Šebo 29:33 + 14:00
9 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:56 + 14:23
10 Jonáš Čief 31:05 + 15:32
11 Michal Kolimár 31:54 + 16:21
12 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 44:14 + 28:41
13 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 46:29 + 30:56
Simon Zajac DISK

M -12 A 2.53 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 26:39
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 26:49 + 0:10
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:16 + 0:37
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 27:18 + 0:39
5 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 29:39 + 3:00
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 30:38 + 3:59
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 31:13 + 4:34
8 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 31:16 + 4:37
9 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 32:03 + 5:24
10 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 34:39 + 8:00
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 36:26 + 9:47
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 47:49 + 21:10
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 49:27 + 22:48
14 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 51:12 + 24:33
15 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:54 + 30:15
16 Jakub Kolimár SPE0705 Klub OB Sokol Pezinok 60:08 + 33:29
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -14 A 3.49 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:24
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 32:10 + 3:46
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 33:45 + 5:21
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 36:43 + 8:19
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:03 + 10:39
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:42 + 12:18
7 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 44:57 + 16:33
8 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 47:38 + 19:14
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 60:08 + 31:44
10 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 61:09 + 32:45
11 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:07 + 50:43
12 Šimon Miček 99:31 + 71:07
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16 A 4.56 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:40
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 32:38 + 0:58
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:58 + 1:18
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 34:36 + 2:56
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 35:15 + 3:35
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 36:19 + 4:39
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 36:35 + 4:55
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 36:45 + 5:05
9 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 37:45 + 6:05
10 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 38:03 + 6:23
11 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 38:44 + 7:04
12 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 47:58 + 16:18
13 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 50:52 + 19:12
14 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 57:42 + 26:02
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DISK

M -18 A 5.03 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 30:05
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 31:37 + 1:32
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:34 + 4:29
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 35:51 + 5:46
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 36:49 + 6:44
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 37:33 + 7:28
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 40:51 + 10:46
8 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 41:15 + 11:10
9 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 44:24 + 14:19
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 53:48 + 23:43
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M -20 A 4.94 km / 30 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 33:38
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 36:38 + 3:00
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 36:43 + 3:05
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 49:09 + 15:31

M 21- E 6.26 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:46
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 36:08 + 0:22
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 37:10 + 1:24
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:49 + 4:03
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 40:22 + 4:36
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:07 + 5:21
7 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:53 + 7:07
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 43:43 + 7:57
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 44:19 + 8:33
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:28 + 8:42
11 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:04 + 9:18
12 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:15 + 13:29
13 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 50:06 + 14:20
14 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 54:06 + 18:20
15 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 60:01 + 24:15

M 21- B 4.94 km / 30 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Kebis SPE9402 Klub OB Sokol Pezinok 39:32
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 39:37 + 0:05
3 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:01 + 0:29
4 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:57 + 8:25
5 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 50:40 + 11:08
6 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 55:11 + 15:39

M 21- D 4.74 km / 32 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 34:50
2 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 39:08 + 4:18
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:31 + 6:41
4 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:35 + 7:45
5 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 45:07 + 10:17
6 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 47:57 + 13:07
7 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 49:12 + 14:22
8 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 50:37 + 15:47
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:12 + 18:22
10 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 56:24 + 21:34
11 Peter Kováč TKE8603 Klub OB ATU Košice 59:56 + 25:06
12 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 64:11 + 29:21

M 35- A 4.94 km / 30 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 34:55
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 34:59 + 0:04
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 39:14 + 4:19
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 42:34 + 7:39
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 44:46 + 9:51
6 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 45:46 + 10:51
7 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:21 + 12:26
8 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:45 + 15:50
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra DISK

M 40- A 4.74 km / 32 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eugene Salnikov 03E74AA (RUS) Spartak Belgorod 32:56
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 38:35 + 5:39
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 39:06 + 6:10
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 43:38 + 10:42
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 44:05 + 11:09
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 45:56 + 13:00
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 48:07 + 15:11
8 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:54 + 17:58
8 Milan Škarvada 50:54 + 17:58
10 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:50 + 18:54
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 55:42 + 22:46

M 45- A 4.74 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 35:27
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita Žilina 42:09 + 6:42
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:15 + 12:48
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 53:32 + 18:05
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 55:05 + 19:38
6 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 56:48 + 21:21
7 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 60:09 + 24:42
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:28 + 29:01
9 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:18 + 37:51
10 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:37 + 41:10
11 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 84:24 + 48:57
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 50- A 4.43 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 40:50
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 41:26 + 0:36
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 44:05 + 3:15
4 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 46:35 + 5:45
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 55:35 + 14:45
6 jaro varga 01C66AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:26 + 17:36
7 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 58:34 + 17:44
8 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 70:13 + 29:23

M 55- A 4.28 km / 18 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 35:04
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:11 + 3:07
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 40:59 + 5:55
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 42:23 + 7:19
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:53 + 8:49
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 47:39 + 12:35
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:59 + 12:55
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 48:40 + 13:36
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 49:20 + 14:16
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 54:31 + 19:27
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 57:12 + 22:08
12 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 66:39 + 31:35

M 60- A 4.06 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 34:54
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 40:24 + 5:30
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 40:46 + 5:52
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:01 + 7:07
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 44:05 + 9:11
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 49:09 + 14:15
7 Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 72:10 + 37:16
8 Jiří Gawel 78:01 + 43:07

M 70- A 3.94 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:41
2 Jurčík Juraj 01C47AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 98:45 + 18:04
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -10 A 1.78 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 16:34
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:23 + 0:49
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 18:16 + 1:42
4 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 22:24 + 5:50
5 Veronika Vatrálová 27:03 + 10:29

W -12 A 2.32 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 21:08
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:19 + 1:11
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 30:21 + 9:13
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 34:14 + 13:06
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:14 + 13:06
6 Nina Škarvadová 37:35 + 16:27
7 Eliška Halčinová 39:59 + 18:51
8 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:52 + 21:44

W -14 A 2.53 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 23:23
2 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 23:37 + 0:14
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 24:00 + 0:37
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 27:08 + 3:45
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 27:32 + 4:09
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 30:47 + 7:24
7 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 31:43 + 8:20
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:48 + 8:25
9 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 34:58 + 11:35
10 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:30 + 12:07
11 Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:31 + 12:08
12 Veronika Fečová SPE05AC Klub OB Sokol Pezinok 36:48 + 13:25
13 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 43:01 + 19:38
14 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 19:50
15 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 43:17 + 19:54
16 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 46:07 + 22:44

W -16 A 3.49 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 28:05
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 34:59 + 6:54
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 36:00 + 7:55
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 39:07 + 11:02
5 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 42:05 + 14:00
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:11 + 15:06
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 45:13 + 17:08
8 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 45:37 + 17:32
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 48:18 + 20:13
10 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 49:42 + 21:37
11 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 53:20 + 25:15
12 Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava 61:43 + 33:38
13 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 76:34 + 48:29
14 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 81:08 + 53:03
15 Hana Kniebüglová BBA0251 KOBRA Bratislava 86:45 + 58:40

W -18 A 4.56 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 33:26
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 42:35 + 9:09
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 47:02 + 13:36
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 55:26 + 22:00
5 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 61:54 + 28:28
6 Miroslava Rosenbergerová 65:10 + 31:44
7 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 92:21 + 58:55

W 21- E 5.01 km / 22 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 38:59
2 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita Žilina 39:32 + 0:33
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:53 + 1:54
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:07 + 2:08
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 41:36 + 2:37
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 42:18 + 3:19
7 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 46:18 + 7:19
8 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:17 + 8:18
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 47:20 + 8:21
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 47:58 + 8:59
11 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 47:59 + 9:00
12 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 48:13 + 9:14
13 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 50:03 + 11:04
14 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 52:02 + 13:03
15 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 52:21 + 13:22

W 21- B 5.03 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 52:18
2 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 60:09 + 7:51
3 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 65:30 + 13:12
4 Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 65:48 + 13:30
5 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 66:55 + 14:37
6 Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita Žilina 68:28 + 16:10

W 35- A 4.74 km / 32 m

W 40- A 4.74 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 42:50
2 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 53:25 + 10:35
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 54:43 + 11:53
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 57:47 + 14:57
5 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 60:24 + 17:34
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 62:56 + 20:06
7 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 67:02 + 24:12
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 71:55 + 29:05
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 73:24 + 30:34
10 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 73:43 + 30:53
11 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:19 + 32:29
12 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 76:24 + 33:34
13 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 77:24 + 34:34
14 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 79:32 + 36:42
15 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 86:49 + 43:59
16 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 104:28 + 61:38
17 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 109:20 + 66:30
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 45- A 4.43 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:54
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita Žilina 51:35 + 6:41
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:57 + 8:03
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 55:00 + 10:06
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 56:26 + 11:32
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 61:50 + 16:56
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 62:25 + 17:31
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 68:02 + 23:08
9 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 79:36 + 34:42
10 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 80:13 + 35:19
11 Monika Rigasová SPE7353 Klub OB Sokol Pezinok 108:15 + 63:21
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 50- A 4.28 km / 18 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 46:01
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:16 + 7:15
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 54:56 + 8:55
4 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 73:33 + 27:32
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 76:48 + 30:47
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 81:49 + 35:48

W 55- A 4.06 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 38:58
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 39:42 + 0:44
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 48:23 + 9:25
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 48:39 + 9:41
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 51:05 + 12:07
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:55 + 28:57

M 65- A 3.94 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 43:41
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 45:33 + 1:52
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 46:55 + 3:14
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 49:10 + 5:29
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita Žilina 49:33 + 5:52
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 51:49 + 8:08
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:38 + 8:57
8 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 52:53 + 9:12

W 60- A 3.94 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 48:29
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 59:53 + 11:24
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:25 + 12:56
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:02 + 17:33
5 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 81:11 + 32:42
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 85:48 + 37:19

W 65- A 3.94 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 45:05
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 49:42 + 4:37
3 Traude Fesselhofer 51:43 + 6:38
4 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 56:05 + 11:00
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 78:17 + 33:12
6 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 81:06 + 36:01
7 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 89:41 + 44:36

N 2.53 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:04
2 Peter Orságh 30:46 + 0:42
3 Ján Šebo 32:29 + 2:25
4 Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 39:39 + 9:35
5 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 39:42 + 9:38
6 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 40:39 + 10:35
7 Jakub Jajcay 43:01 + 12:57
8 Jakub Forgáč 44:34 + 14:30
9 Janka Pajgerová 46:20 + 16:16
10 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 49:31 + 19:27
11 Andrea Vertáľová 51:47 + 21:43
12 Emília Illésová BBA7951 KOBRA Bratislava 59:26 + 29:22
13 Bobovský Vladimír 60:08 + 30:04
Monika Kompaníková DISK
Natália Hyžová DISK
Patrícia Jančová DISK
Renáta Rybárová DISK
Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg DISK

K3 4.56 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 41:35
2 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 48:43 + 7:08
3 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:16 + 11:41
4 Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 56:18 + 14:43
5 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita Žilina 67:54 + 26:19
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:02 + 32:27
7 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 74:19 + 32:44
8 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:03 + 45:28
9 Gabriela Hunčágová 89:38 + 48:03
10 Jana Herndlhofer 01C79AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 96:34 + 54:59
11 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 112:10 + 70:35
Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra DISK
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Zuzana Zajíčková DISK
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok DNF