Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať - E1 (02.06.2018)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    RD         M -10 C    M -12 C    W -10 C    W -12 C    N          K3        

M -14 E 2.82 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 31:56
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:17 + 1:21
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:39 + 1:43
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 33:51 + 1:55
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:05 + 2:09
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB Akademik TU Košice 36:42 + 4:46
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 37:54 + 5:58
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 41:26 + 9:30
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:52 + 11:56
10 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 45:50 + 13:54
11 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 49:35 + 17:39
12 Gramblička Adam 56:27 + 24:31
13 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 73:46 + 41:50
Legath Gabriel DISK

M -16 E 3.33 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB Akademik TU Košice 22:57
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 23:53 + 0:56
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB Akademik TU Košice 24:53 + 1:56
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 25:02 + 2:05
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 25:34 + 2:37
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB Akademik TU Košice 25:42 + 2:45
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita Žilina 32:07 + 9:10
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 32:42 + 9:45
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 33:03 + 10:06
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 36:52 + 13:55
11 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita Žilina 37:57 + 15:00
12 Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 86:59 + 64:02
Holéczy Hugo DISK
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 E 3.77 km / 185 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 26:24
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 26:25 + 0:01
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 26:28 + 0:04
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 27:51 + 1:27
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 28:25 + 2:01
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita Žilina 28:46 + 2:22
7 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 31:46 + 5:22
8 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 31:55 + 5:31
9 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 40:55 + 14:31
10 Daniel Breiner TKE0005 Klub OB Akademik TU Košice 49:11 + 22:47
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 49:36 + 23:12
12 Michal Kurák TKE0101 Klub OB Akademik TU Košice 49:37 + 23:13
13 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB Akademik TU Košice 49:46 + 23:22

M -20 E 4.17 km / 175 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB Akademik TU Košice 26:51
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:54 + 1:03
3 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 32:16 + 5:25
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 34:47 + 7:56
5 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 47:24 + 20:33
6 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 54:05 + 27:14

M 21- E 5.40 km / 270 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 31:48
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 32:00 + 0:12
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 32:47 + 0:59
4 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB Akademik TU Košice 34:20 + 2:32
5 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:40 + 2:52
6 Martin Poklop VZA8801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:50 + 4:02
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB Akademik TU Košice 36:10 + 4:22
8 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB Akademik TU Košice 36:18 + 4:30
9 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:22 + 4:34
10 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB Akademik TU Košice 36:59 + 5:11
11 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 38:17 + 6:29
12 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:50 + 8:02
13 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 43:28 + 11:40
14 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 45:59 + 14:11
15 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:32 + 16:44
16 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB Akademik TU Košice 48:39 + 16:51
17 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:00 + 18:12
18 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:55 + 19:07
19 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB Akademik TU Košice 54:42 + 22:54
20 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 56:11 + 24:23
21 Dušan Krajčovič HBB8402 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:20 + 26:32
22 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 63:05 + 31:17
23 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 64:35 + 32:47
24 Adam Tysz TKE8703 Klub OB Akademik TU Košice 70:52 + 39:04
25 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita Žilina 74:19 + 42:31
26 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 76:01 + 44:13
27 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 78:21 + 46:33
28 Matej Leitner TKE9101 Klub OB Akademik TU Košice 80:07 + 48:19
29 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:12 + 55:24
30 Michal Antol TKE8504 Klub OB Akademik TU Košice 92:36 + 60:48
31 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB Akademik TU Košice 94:40 + 62:52
32 Peter Kováč TKE8603 Klub OB Akademik TU Košice 98:34 + 66:46
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 35- E 4.41 km / 200 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:50
2 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 36:14 + 0:24
3 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:29 + 3:39
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 40:09 + 4:19
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB Akademik TU Košice 40:25 + 4:35
6 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:53 + 9:03
7 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 44:54 + 9:04
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 46:44 + 10:54
9 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 46:55 + 11:05
10 Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB Akademik TU Košice 59:55 + 24:05

M 40- E 4.17 km / 175 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:29
2 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 47:31 + 20:02
3 Ivan Kuzevič TKE7803 Klub OB Akademik TU Košice 49:57 + 22:28
4 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 71:49 + 44:20
5 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:41 + 46:12

M 45- E 4.17 km / 175 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 35:35
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:42 + 0:07
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB Akademik TU Košice 37:32 + 1:57
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 40:14 + 4:39
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB Akademik TU Košice 40:47 + 5:12
6 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:32 + 7:57
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 49:53 + 14:18
8 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 62:53 + 27:18
9 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:42 + 37:07
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK

M 50- E 3.43 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB Akademik TU Košice 29:19
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB Akademik TU Košice 33:58 + 4:39
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:46 + 5:27
4 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 38:35 + 9:16
5 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:14 + 11:55
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB Akademik TU Košice 43:24 + 14:05
7 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:31 + 14:12
8 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:45 + 18:26
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 49:54 + 20:35
10 Milan Kurák TKE6801 Klub OB Akademik TU Košice 50:16 + 20:57
11 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB Akademik TU Košice 62:49 + 33:30
12 Kuzmiak Marián 81:23 + 52:04

M 55- E 3.43 km / 165 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Papuga TKE6302 Klub OB Akademik TU Košice 33:47
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:26 + 1:39
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:41 + 5:54
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:07 + 6:20
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:12 + 6:25
6 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:16 + 6:29
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:45 + 7:58
8 Farrelly Patrick 43:33 + 9:46
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 44:34 + 10:47
10 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB Akademik TU Košice 47:15 + 13:28
11 Karol Janšo TKE6206 Klub OB Akademik TU Košice 48:52 + 15:05
12 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 50:39 + 16:52
13 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 55:14 + 21:27
14 Juraj Korim TKE6003 Klub OB Akademik TU Košice 92:01 + 58:14

M 60- E 3.16 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita Žilina 33:24
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 34:44 + 1:20
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB Akademik TU Košice 37:21 + 3:57
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 39:43 + 6:19
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:36 + 9:12
6 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB Akademik TU Košice 44:48 + 11:24
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB Akademik TU Košice 46:37 + 13:13
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 65- E 2.82 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 32:55
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 34:25 + 1:30
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 35:27 + 2:32
4 Igor Roháč TKE4301 Klub OB Akademik TU Košice 38:33 + 5:38
5 István Vincze TKE4901 Klub OB Akademik TU Košice 40:35 + 7:40
6 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB Akademik TU Košice 48:37 + 15:42
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB Akademik TU Košice 78:47 + 45:52

M 70- E 2.30 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 115:52

W -14 E 2.30 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB Akademik TU Košice 25:23
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 29:19 + 3:56
3 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:55 + 4:32
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 35:20 + 9:57
5 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 37:39 + 12:16
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 38:10 + 12:47
7 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 40:06 + 14:43
8 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 45:16 + 19:53
9 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 49:17 + 23:54
10 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 60:13 + 34:50
11 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 70:14 + 44:51
12 Michaela Breinerová TKE0552 Klub OB Akademik TU Košice 91:18 + 65:55

W -16 E 3.16 km / 140 m

W -18 E 3.33 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 26:15
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 31:32 + 5:17
3 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:01 + 5:46
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB Akademik TU Košice 34:52 + 8:37
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB Akademik TU Košice 38:54 + 12:39
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 42:24 + 16:09
7 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 64:44 + 38:29
8 Jana Cabanová TKE0052 Klub OB Akademik TU Košice 70:36 + 44:21

W 21- E 4.41 km / 200 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB Akademik TU Košice 30:50
2 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB Akademik TU Košice 37:14 + 6:24
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 37:20 + 6:30
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:08 + 7:18
5 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:44 + 7:54
6 Jana Macinská TKE8651 Klub OB Akademik TU Košice 39:30 + 8:40
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 40:23 + 9:33
8 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:25 + 9:35
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 41:24 + 10:34
10 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB Akademik TU Košice 42:26 + 11:36
11 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita Žilina 43:02 + 12:12
12 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB Akademik TU Košice 43:53 + 13:03
13 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB Akademik TU Košice 43:54 + 13:04
14 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 46:35 + 15:45
15 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:38 + 16:48
16 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB Akademik TU Košice 50:35 + 19:45
17 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB Akademik TU Košice 51:11 + 20:21
18 Hana Jergušová TKE9154 Klub OB Akademik TU Košice 54:09 + 23:19
19 Martina Papugová TKE9551 Klub OB Akademik TU Košice 55:28 + 24:38
20 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 75:56 + 45:06
21 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB Akademik TU Košice 82:27 + 51:37
22 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:02 + 52:12
23 Elza Hudecová SPE9163 Klub OB Sokol Pezinok 118:04 + 87:14

W 35- E 3.77 km / 185 m

W 40- E 3.77 km / 180 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB Akademik TU Košice 34:49
2 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB Akademik TU Košice 47:10 + 12:21
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita Žilina 47:51 + 13:02
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 47:57 + 13:08
5 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 52:35 + 17:46
6 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 53:23 + 18:34
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 60:52 + 26:03
8 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:07 + 32:18

W 45- E 3.43 km / 165 m

W 50- E 3.33 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB Akademik TU Košice 32:31
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB Akademik TU Košice 33:55 + 1:24
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:04 + 3:33
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 37:09 + 4:38
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 49:21 + 16:50
6 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB Akademik TU Košice 52:07 + 19:36
7 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB Akademik TU Košice 120:16 + 87:45

W 55- E 3.16 km / 140 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 34:39
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 40:03 + 5:24
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB Akademik TU Košice 41:26 + 6:47
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB Akademik TU Košice 44:04 + 9:25
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 55:32 + 20:53

W 60- E 2.82 km / 80 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 48:58
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB Akademik TU Košice 60:52 + 11:54
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB Akademik TU Košice 89:39 + 40:41
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita Žilina DISK

W 65- E 2.30 km / 90 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 26:23
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 34:00 + 7:37
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 36:13 + 9:50
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 40:08 + 13:45

RD 1.50 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šefara Matúš 13:08
2 Korim Samuel 13:47 + 0:39
3 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 14:50 + 1:42
4 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 21:53 + 8:45
5 Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 22:40 + 9:32
6 Šoltésová Paulína 23:51 + 10:43
7 Rákay Ronald 36:22 + 23:14
8 Patráš Šimon 38:59 + 25:51
Krišanda Kubko DISK

M -10 C 1.50 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Timko Šimon 21:20
2 Ľudovít ml. Pavela KYS08AA Klub OB Kysak 32:41 + 11:21
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 36:41 + 15:21
Hujduš Matias DISK
Legath Tomáš DISK

M -12 C 1.69 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 16:53
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 17:12 + 0:19
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 22:07 + 5:14
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 22:23 + 5:30
5 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:32 + 5:39
6 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 26:32 + 9:39
7 Trenčan Milan HBB07AC ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:35 + 11:42
8 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 30:28 + 13:35
9 Zajac Simon 32:35 + 15:42
10 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:24 + 19:31
11 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:47 + 23:54
12 Adam Roháč TKE0601 Klub OB Akademik TU Košice 42:29 + 25:36
13 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 46:31 + 29:38

W -10 C 1.50 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 17:03
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:28 + 17:25
3 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita Žilina 50:44 + 33:41
4 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 58:47 + 41:44

W -12 C 1.69 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 16:24
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 16:52 + 0:28
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:45 + 4:21
4 Hujdušová Bianka 24:18 + 7:54

N 1.69 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šebo Ján HBB78AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:45
2 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 37:17 + 17:32
3 Šefara Tomáš 45:19 + 25:34

K3 3.33 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB Akademik TU Košice 32:26
2 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:57 + 16:31
3 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 49:52 + 17:26
4 Holeczy Igor 53:14 + 20:48
5 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:05 + 22:39
6 Maťaš Filip 57:39 + 25:13
7 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 63:38 + 31:12
8 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 63:41 + 31:15
9 Čief Štefan 66:03 + 33:37
10 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 67:34 + 35:08
11 Paulen Adam 68:37 + 36:11
12 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 70:05 + 37:39
13 Pajgerová Jana 74:41 + 42:15
14 Hujduš Martin 112:39 + 80:13
15 Martin Franko KYS74AA Klub OB Kysak 114:39 + 82:13
Niton Adam DISK