Rankingové výsledky

Preteky: CESOM

Etapa: CESOM E1 (06.04.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 18:48 900
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 19:14 + 0:26 879
3 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 19:57 + 1:09 845
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 21:10 + 2:22 787
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 22:14 + 3:26 736
6 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 22:44 + 3:56 712
7 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:20 + 4:32 683
8 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 24:39 + 5:51 620
9 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 25:04 + 6:16 600
10 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:09 + 7:21 548
11 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 26:30 + 7:42 531
12 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 27:53 + 9:05 465
13 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 32:09 + 13:21 261
14 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 33:19 + 14:31 205
15 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:09 + 15:21 165
16 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:10 + 16:22 116
17 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 35:48 + 17:00 86
18 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:46 + 35:58 0
19 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:00 + 36:12 0
20 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:19 + 41:31 0
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 22:19 900
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:34 + 0:15 890
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:10 + 2:51 785
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:10 + 4:51 704
5 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 33:25 + 11:06 452
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 35:32 + 13:13 367
7 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:33 + 17:14 205
8 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 40:41 + 18:22 159
9 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 46:49 + 24:30 0
10 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 50:57 + 28:38 0
11 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 57:32 + 35:13 0
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 66:48 + 44:29 0
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:17 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 25:30 + 0:13 892
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 27:30 + 2:13 821
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 28:50 + 3:33 774
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 29:30 + 4:13 750
6 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 30:17 + 5:00 722
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:50 + 5:33 702
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 30:55 + 5:38 699
9 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 31:54 + 6:37 664
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 32:37 + 7:20 639
11 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 34:36 + 9:19 568
12 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 35:22 + 10:05 541
13 Adam Gramblička FBA0403 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:31 + 11:14 500
14 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 40:44 + 15:27 350
15 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 41:08 + 15:51 336
16 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 43:55 + 18:38 237
17 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 45:46 + 20:29 171
18 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 50:18 + 25:01 9
19 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 61:36 + 36:19 0
20 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 63:29 + 38:12 0
21 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 98:46 + 73:29 0
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 26:36 900
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 27:19 + 0:43 876
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 28:05 + 1:29 850
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 28:34 + 1:58 833
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 28:44 + 2:08 828
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 30:56 + 4:20 753
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 32:01 + 5:25 717
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 34:10 + 7:34 644
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 34:26 + 7:50 635
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 45:46 + 19:10 252
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 47:39 + 21:03 188
12 Adam Filip Niton RBA0104 TJ Rapid Bratislava 50:44 + 24:08 83
13 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 67:04 + 40:28 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 25:34 900
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 30:08 + 4:34 739
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 33:03 + 7:29 637
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 33:50 + 8:16 609
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 40:16 + 14:42 383
6 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 96:40 + 71:06 0
Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:18 1100
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 32:21 + 2:03 1026
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:19 + 4:01 954
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 36:09 + 5:51 888
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:02 + 8:44 783
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:49 + 11:31 682
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 43:44 + 13:26 612
8 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 43:56 + 13:38 605
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 46:03 + 15:45 528
10 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:51 + 16:33 499
11 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:47 + 25:29 175
12 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 66:47 + 36:29 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 32:55 800
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 35:09 + 2:14 746
3 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:41 + 3:46 708
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 37:13 + 4:18 695
5 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:37 + 4:42 686
6 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:41 + 5:46 660
7 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 39:21 + 6:26 644
8 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:05 + 7:10 626
9 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 40:40 + 7:45 612
10 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 41:51 + 8:56 583
11 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:16 + 9:21 573
12 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 43:06 + 10:11 553
13 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:59 + 12:04 507
14 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 46:04 + 13:09 480
15 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 46:05 + 13:10 480
16 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:12 + 17:17 380
17 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 76:46 + 43:51 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 30:38 600
2 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 31:51 + 1:13 576
3 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 32:21 + 1:43 566
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 33:54 + 3:16 536
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 41:20 + 10:42 390
6 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:05 + 11:27 376
7 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 44:32 + 13:54 328
8 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:57 + 16:19 280
9 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 50:18 + 19:40 215
10 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 51:47 + 21:09 186
11 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:47 + 25:09 107
12 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 59:19 + 28:41 38

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:21 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 34:29 + 4:08 777
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:11 + 7:50 668
4 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 40:15 + 9:54 606
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 43:18 + 12:57 516
6 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 44:26 + 14:05 482
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:44 + 24:23 177
8 Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 65:04 + 34:43 0

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:36 900
2 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 33:58 + 2:22 833
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 34:19 + 2:43 823
4 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 36:52 + 5:16 750
5 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:35 + 5:59 730
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 37:52 + 6:16 722
7 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:09 + 7:33 685
8 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:19 + 9:43 623
9 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:25 + 9:49 620
10 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 42:34 + 10:58 588
11 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:55 + 11:19 578
12 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 43:15 + 11:39 568
13 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 45:31 + 13:55 504
14 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 45:55 + 14:19 492
15 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 21:19 293

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 26:25 900
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 29:29 + 3:04 796
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 29:53 + 3:28 782
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 33:00 + 6:35 676
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 34:28 + 8:03 626
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 37:00 + 10:35 539
7 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 39:37 + 13:12 450
8 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:50 + 14:25 409
9 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 42:01 + 15:36 369
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 44:02 + 17:37 300
11 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 45:13 + 18:48 259
12 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 45:53 + 19:28 237
13 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 48:52 + 22:27 135
14 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 53:38 + 27:13 0
15 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:54 + 28:29 0
16 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 55:06 + 28:41 0
17 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:57 + 31:32 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 23:47 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 24:04 + 0:17 889
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 26:04 + 2:17 814
4 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:59 + 4:12 741
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 30:01 + 6:14 664
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:12 + 10:25 506
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 37:18 + 13:31 389
8 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 40:37 + 16:50 263
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 40:43 + 16:56 259

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 42:16 0
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:42 + -15:-34 900
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 27:59 + -15:-17 891
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 28:29 + -14:-47 875
4 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 28:39 + -14:-37 869
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 29:10 + -14:-6 852
6 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 29:52 + -13:-24 830
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 31:53 + -11:-23 764
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:00 + -9:-16 695
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 35:37 + -7:-39 643
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:22 + -5:-54 586
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 39:35 + -3:-41 514
12 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 40:03 + -3:-13 499
13 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 48:47 + 6:31 215

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:54 900
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 30:21 + 4:27 745
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 31:02 + 5:08 722
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:21 + 6:27 676
5 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 36:14 + 10:20 541
6 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 37:06 + 11:12 511
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 38:34 + 12:40 460
8 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:36 + 12:42 459
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 39:42 + 13:48 420
10 Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 42:01 + 16:07 340
11 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 49:22 + 23:28 85

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 38:14 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 41:51 + 3:37 815
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 44:04 + 5:50 763
4 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:24 + 6:10 755
5 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 45:09 + 6:55 737
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:00 + 7:46 717
7 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 52:15 + 14:01 570

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 42:02 900
2 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:49 + 16:47 541

W -12 A

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:00 900
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 22:39 + 0:39 873
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:16 + 1:16 848
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 23:23 + 1:23 843
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 29:29 + 7:29 594
6 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 29:59 + 7:59 573
7 Judita Illésová BBA0551 KOBRA Bratislava 39:42 + 17:42 176
8 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 46:10 + 24:10 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:34 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 22:09 + 0:35 876
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 22:20 + 0:46 868
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 23:25 + 1:51 823
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 23:32 + 1:58 818
6 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 27:34 + 6:00 650
7 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 29:51 + 8:17 554
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 30:11 + 8:37 540
9 Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava 30:12 + 8:38 540
10 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 30:32 + 8:58 526
11 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 31:46 + 10:12 474
12 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 32:10 + 10:36 458
13 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 33:34 + 12:00 399
14 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 35:41 + 14:07 311
15 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 38:10 + 16:36 207

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 24:18 900
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 25:09 + 0:51 869
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 28:03 + 3:45 761
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 29:02 + 4:44 725
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:14 + 4:56 717
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 30:40 + 6:22 664
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 31:15 + 6:57 643
8 Tereza Kuriaková VZA0251 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:48 + 10:30 511
9 Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava 39:46 + 15:28 327
10 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 43:59 + 19:41 171
11 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 44:40 + 20:22 146
12 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 46:57 + 22:39 61
13 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:57 + 23:39 24

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 31:42 900
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 33:51 + 2:09 839
3 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:41 + 4:59 759

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:53 1100
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:28 + 0:35 1081
3 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 41:38 + 7:45 848
4 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 45:38 + 11:45 719
5 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:41 + 11:48 717
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 47:27 + 13:34 660

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 36:17 800
2 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:02 + 1:45 761
3 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:47 + 2:30 745
4 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 39:59 + 3:42 718
5 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 45:59 + 9:42 586
6 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 51:03 + 14:46 474
7 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:30 + 16:13 442

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:48 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:35 + 1:47 842
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 33:17 + 5:29 722
4 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 33:28 + 5:40 717
5 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:40 + 5:52 710
6 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 35:34 + 7:46 649
7 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:18 + 9:30 592
8 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:39 + 10:51 549
9 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 41:24 + 13:36 460
10 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:36 + 29:48 0
11 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 57:52 + 30:04 0

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 24:35 900
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:42 + 3:07 786
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 28:06 + 3:31 771
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 33:17 + 8:42 581
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 33:28 + 8:53 575
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 33:44 + 9:09 565
7 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 34:20 + 9:45 543
8 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 35:16 + 10:41 509
9 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 35:42 + 11:07 493
10 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 38:17 + 13:42 398
11 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:30 + 13:55 391
12 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:41 + 15:06 347
13 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 40:10 + 15:35 329
14 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 47:48 + 23:13 50
15 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 50:48 + 26:13 0
16 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 79:00 + 54:25 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:09 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:55 + 1:46 849
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 33:29 + 2:20 833
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 35:25 + 4:16 777
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 37:49 + 6:40 707
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 39:21 + 8:12 663
7 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:00 + 8:51 644
8 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 41:56 + 10:47 588
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 45:55 + 14:46 473
10 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 48:53 + 17:44 388
11 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 53:32 + 22:23 253
12 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 64:43 + 33:34 0
13 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 88:06 + 56:57 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 28:00 900
2 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 33:43 + 5:43 716
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 36:00 + 8:00 643
4 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 38:53 + 10:53 550
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 40:06 + 12:06 511
6 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 72:44 + 44:44 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 27:44 900
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 29:55 + 2:11 829
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:00 + 2:16 826
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 30:52 + 3:08 798
5 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 30:59 + 3:15 795
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 33:26 + 5:42 715
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:09 + 10:25 562
8 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 46:39 + 18:55 286

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 35:07 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 40:43 + 5:36 756
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 47:06 + 11:59 593

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 29:22 900
2 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 42:29 + 13:07 498
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 43:22 + 14:00 471

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 36:26 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 38:28 + 2:02 850
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 43:25 + 6:59 727