Výsledky

Preteky: CESOM

Etapa: CESOM E1 (06.04.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10 C    W -10 C    RD         N          K3        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 18:48
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 19:14 + 0:26
3 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 19:57 + 1:09
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 21:10 + 2:22
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 22:14 + 3:26
6 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 22:44 + 3:56
7 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:20 + 4:32
8 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 24:39 + 5:51
9 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 25:04 + 6:16
10 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:09 + 7:21
11 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 26:30 + 7:42
12 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 27:53 + 9:05
13 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 32:09 + 13:21
14 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 33:19 + 14:31
15 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:09 + 15:21
16 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:10 + 16:22
17 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 35:48 + 17:00
18 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 40:13 + 21:25
19 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:46 + 35:58
20 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:00 + 36:12
21 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:19 + 41:31
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK

M -14 A

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:17
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 25:30 + 0:13
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 27:30 + 2:13
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 28:50 + 3:33
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 29:30 + 4:13
6 Ondrej Gryc 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:16 + 4:59
7 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 30:17 + 5:00
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:50 + 5:33
9 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 30:55 + 5:38
10 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 31:54 + 6:37
11 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 32:37 + 7:20
12 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 34:36 + 9:19
13 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 35:22 + 10:05
14 Adam Gramblička FBA0403 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:31 + 11:14
15 Matej Demovič 01C03AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:56 + 13:39
16 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 40:44 + 15:27
17 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 41:08 + 15:51
18 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 43:55 + 18:38
19 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 45:46 + 20:29
20 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 50:18 + 25:01
21 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 61:36 + 36:19
22 Matej Budiský 07B ROB-SZR 63:00 + 37:43
23 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 63:29 + 38:12
24 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 98:46 + 73:29
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 26:36
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 27:19 + 0:43
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 28:05 + 1:29
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 28:34 + 1:58
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 28:44 + 2:08
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 30:56 + 4:20
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 32:01 + 5:25
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 34:10 + 7:34
9 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 34:26 + 7:50
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 45:46 + 19:10
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 47:39 + 21:03
12 Tadeáš Jakuš 01C02AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:30 + 23:54
13 Adam Filip Niton RBA0104 TJ Rapid Bratislava 50:44 + 24:08
14 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 67:04 + 40:28

M -20 A

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:18
2 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 32:21 + 2:03
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:19 + 4:01
4 Stanislav Mokrý 02S92AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 34:35 + 4:17
5 Martin Melecký 35:21 + 5:03
6 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 35:43 + 5:25
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 36:09 + 5:51
8 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:02 + 8:44
9 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:49 + 11:31
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 43:44 + 13:26
11 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 43:56 + 13:38
12 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 46:03 + 15:45
13 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:51 + 16:33
14 Matthias Poell 52:42 + 22:24
15 Lukáš Cintula 01C91AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 52:45 + 22:27
16 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:47 + 25:29
17 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 66:47 + 36:29

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 32:55
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 35:09 + 2:14
3 Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:14 + 3:19
4 Martin Košut 02K ROB klub KYSUCA n.o. 36:31 + 3:36
5 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:41 + 3:46
6 Alexandr Jordanov 02S95AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 36:47 + 3:52
7 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 37:13 + 4:18
8 Samuel Imriska 02A82AA (AUT) Naturfreunde Wien 37:36 + 4:41
9 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:37 + 4:42
10 Jakub Kuriak 02K ROB klub KYSUCA n.o. 38:24 + 5:29
11 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:41 + 5:46
12 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 39:21 + 6:26
13 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:05 + 7:10
14 Vito Satrapa 06C94AA (AUT) OLC Wienerwald 40:36 + 7:41
15 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 40:40 + 7:45
16 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 41:51 + 8:56
17 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:16 + 9:21
18 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 43:06 + 10:11
19 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:59 + 12:04
20 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 46:04 + 13:09
21 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 46:05 + 13:10
22 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:12 + 17:17
23 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 62:25 + 29:30
24 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 76:46 + 43:51

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jiří Hrazdil 02S84AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 30:22
2 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 30:38 + 0:16
3 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 31:51 + 1:29
4 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 32:21 + 1:59
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 33:54 + 3:32
6 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 41:20 + 10:58
7 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:05 + 11:43
8 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 44:32 + 14:10
9 Jörg Toman 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 44:48 + 14:26
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:57 + 16:35
11 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 50:18 + 19:56
12 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 51:47 + 21:25
13 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 55:47 + 25:25
14 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 59:19 + 28:57
15 Ondřej Stejskal 02B88AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 103:24 + 73:02
Simon Brunovský 06D93AA TRIAX DNF

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markus Plohn 03B82AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 29:04
2 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:21 + 1:17
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 34:29 + 5:25
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:11 + 9:07
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 40:15 + 11:11
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 43:18 + 14:14
7 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 44:26 + 15:22
8 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:44 + 25:40
9 Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 65:04 + 36:00
10 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 67:16 + 38:12

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Georg Wittberger 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 26:57
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:36 + 4:39
3 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 33:58 + 7:01
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 34:19 + 7:22
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 36:52 + 9:55
6 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:35 + 10:38
7 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 37:52 + 10:55
8 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:09 + 12:12
9 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:19 + 14:22
10 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:25 + 14:28
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 42:34 + 15:37
12 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:55 + 15:58
13 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 43:15 + 16:18
14 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 45:31 + 18:34
15 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 45:55 + 18:58
16 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 46:04 + 19:07
17 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 52:55 + 25:58
18 Karol Janouš 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 53:19 + 26:22
19 Andreas Slateff VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 61:31 + 34:34

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Stockmayer 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 25:59
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 26:25 + 0:26
3 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 28:42 + 2:43
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 29:29 + 3:30
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 29:53 + 3:54
6 Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 31:43 + 5:44
7 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 33:00 + 7:01
8 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 34:28 + 8:29
9 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 36:41 + 10:42
10 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 37:00 + 11:01
11 Günther Kroupa 07B ROB-SZR 38:46 + 12:47
12 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 39:37 + 13:38
13 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:50 + 14:51
14 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 42:01 + 16:02
15 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 44:02 + 18:03
16 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 45:13 + 19:14
17 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 45:53 + 19:54
18 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 48:52 + 22:53
19 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 49:14 + 23:15
20 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 53:38 + 27:39
21 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:54 + 28:55
22 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 55:06 + 29:07
23 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:57 + 31:58

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcík 02Q66AA BK Sliač 22:04
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 23:47 + 1:43
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 24:04 + 2:00
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 26:04 + 4:00
5 István Gillich 27:47 + 5:43
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:59 + 5:55
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 30:01 + 7:57
8 Nikolaj Jordanov 03K65AA (CZE) VSK Mendelu Brno 32:46 + 10:42
9 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:12 + 12:08
10 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 37:18 + 15:14
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 40:37 + 18:33
12 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 40:43 + 18:39
13 Peter Barták 06D74AA TRIAX 76:52 + 54:48

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 27:42
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 27:59 + 0:17
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 28:29 + 0:47
4 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 28:39 + 0:57
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 29:10 + 1:28
6 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 29:52 + 2:10
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 31:53 + 4:11
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:00 + 6:18
8 Gerhard Kellner 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 34:00 + 6:18
8 Erwin Köck 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 34:00 + 6:18
11 Milan Jašek 02C62AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 34:02 + 6:20
12 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 35:37 + 7:55
13 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:22 + 9:40
14 Libor Robotka SKS0301 Športový klub Sandberg 37:31 + 9:49
15 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 39:35 + 11:53
16 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 40:03 + 12:21
17 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 42:16 + 14:34
18 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 48:47 + 21:05

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:54
2 Esa Toivonen 06V55AA (FIN) Tarpian Suunta 26:20 + 0:26
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 30:21 + 4:27
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 31:02 + 5:08
5 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:21 + 6:27
6 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 36:14 + 10:20
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 37:06 + 11:12
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 38:34 + 12:40
9 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:36 + 12:42
10 Gerhard Koiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 38:51 + 12:57
11 Siegfried Seiner 06D77AA TRIAX 39:32 + 13:38
12 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 39:42 + 13:48
13 Ewald Mayer 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 41:01 + 15:07
14 Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 42:01 + 16:07
15 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 49:22 + 23:28
16 Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 63:27 + 37:33

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erwin Schweifer 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 26:04
2 Franz Ponweiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 31:56 + 5:52
3 Zdeněk Koč 02G47AA (CZE) SK GORDIC Praha Kačerov 32:14 + 6:10
4 Hannu Paunonen 06U53AA (FIN) Koovee 33:35 + 7:31
5 Nick Dytlewski 02A54AA (AUT) Naturfreunde Wien 34:23 + 8:19
6 Jiří Štěpánek 02B54AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 36:36 + 10:32
7 Jiri Gurka 03B46AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 37:36 + 11:32
8 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 38:14 + 12:10
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 41:51 + 15:47
10 Oldřich Denemarek 02N51AA (CZE) BETA URSUS Orienteering 42:03 + 15:59
11 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 44:04 + 18:00
12 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:24 + 18:20
13 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 45:09 + 19:05
14 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:00 + 19:56
15 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 52:15 + 26:11

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Emil Bauer 03I44AA (CZE) VSK Mendelu Brno 38:36
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 42:02 + 3:26
3 Jan Procházka 02C49AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 46:59 + 8:23
4 Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 56:32 + 17:56
5 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:49 + 20:13

W -12 A

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:00
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 22:39 + 0:39
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:16 + 1:16
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 23:23 + 1:23
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 29:29 + 7:29
6 Katarína Cuninková 07B ROB-SZR 29:30 + 7:30
7 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 29:59 + 7:59
8 Adriana Kurucová 07B ROB-SZR 32:04 + 10:04
9 Judita Illésová BBA0551 KOBRA Bratislava 39:42 + 17:42
10 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 46:10 + 24:10

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:34
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 22:09 + 0:35
3 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 22:20 + 0:46
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 23:25 + 1:51
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 23:32 + 1:58
6 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 27:34 + 6:00
7 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 29:51 + 8:17
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 30:11 + 8:37
9 Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava 30:12 + 8:38
10 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 30:32 + 8:58
11 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 31:46 + 10:12
12 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 32:10 + 10:36
13 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 33:34 + 12:00
14 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 35:41 + 14:07
15 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 38:10 + 16:36

W -18 A

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 31:42
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 33:51 + 2:09
3 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:41 + 4:59

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:53
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:28 + 0:35
3 Heini Saarimäki 06W87AA (FIN) Angelniemen Ankkuri 36:55 + 3:02
4 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 41:38 + 7:45
5 Anna Simkovics 06C AUTOLC Wienerwald 42:22 + 8:29
6 Gudrun Englmaier 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:40 + 10:47
7 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 45:38 + 11:45
8 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:41 + 11:48
9 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 47:27 + 13:34

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 36:17
2 Zuzana Kuriaková 36:50 + 0:33
3 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:02 + 1:45
4 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:47 + 2:30
5 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 39:59 + 3:42
6 Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:51 + 4:34
7 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 45:59 + 9:42
8 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 51:03 + 14:46
9 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:30 + 16:13
10 Petra Štrbíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 55:38 + 19:21
11 Zuzana Belešová CNR ŠK Cart print Nitra 64:26 + 28:09

W 35- A

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 24:35
2 Petra Grycová FBA1001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:18 + 2:43
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:42 + 3:07
4 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 28:06 + 3:31
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 33:17 + 8:42
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 33:28 + 8:53
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 33:44 + 9:09
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 34:20 + 9:45
9 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 35:16 + 10:41
10 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 35:42 + 11:07
11 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 38:17 + 13:42
12 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:30 + 13:55
13 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:41 + 15:06
14 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 40:10 + 15:35
15 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:16 + 19:41
16 Dagmar Vršková 02S78AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 44:56 + 20:21
17 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 47:48 + 23:13
18 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 50:48 + 26:13
19 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 53:07 + 28:32
20 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 63:29 + 38:54
21 Lenka Jancíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 65:35 + 41:00
22 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 79:00 + 54:25

W 45- A

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adrienn Kalocsai 26:02
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 28:00 + 1:58
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 33:43 + 7:41
4 Irena Perinková 02N CZEBETA URSUS Orienteering 35:16 + 9:14
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 36:00 + 9:58
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 38:53 + 12:51
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 40:06 + 14:04
8 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 72:44 + 46:42

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Jašková 02C63AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 26:46
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 27:44 + 0:58
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 29:55 + 3:09
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:00 + 3:14
5 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 30:52 + 4:06
6 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 30:59 + 4:13
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 33:26 + 6:40
8 Lenka Matyášová 02B64AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 36:48 + 10:02
9 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:09 + 11:23
10 Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 46:39 + 19:53

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ada Kuchařová 02F58AA (CZE) KOB Kohoutovice 27:05
2 Iva Janská 02B57AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 31:19 + 4:14
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 35:07 + 8:02
4 Věra Salajková 02B55AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 40:25 + 13:20
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 40:43 + 13:38
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 47:06 + 20:01
Christine Ponweiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt DISK

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 29:22
2 Helena Procházková 02C CZETJ KOS Tesla Brno 30:52 + 1:30
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 42:29 + 13:07
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 43:22 + 14:00
5 Gunnel Nilsson 06C AUTOLC Wienerwald 45:33 + 16:11

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 36:26
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 38:28 + 2:02
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 43:25 + 6:59
4 Jana Tomanová 02B49AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 50:37 + 14:11

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 22:09
2 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:22 + 1:13
3 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 24:06 + 1:57
4 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 24:48 + 2:39
5 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:17 + 11:08
6 Filip Máj SPE09AD Klub OB Sokol Pezinok 33:49 + 11:40
6 Samko Máj 33:49 + 11:40

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 35:29
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 52:11 + 16:42
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 55:23 + 19:54
4 Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 57:43 + 22:14

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 10:39
2 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 11:09 + 0:30
3 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 11:59 + 1:20
4 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 12:59 + 2:20
5 Adrián Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:35 + 2:56
6 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 14:23 + 3:44
7 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 14:37 + 3:58
8 Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 15:12 + 4:33
9 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:33 + 4:54
10 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:30 + 5:51
11 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 16:53 + 6:14
12 Lenka Bubáková 01C10BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:55 + 7:16
13 Lea Knutelská VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 18:17 + 7:38
14 Dávid Máj 18:41 + 8:02
15 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:23 + 10:44
16 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:30 + 10:51
17 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 21:31 + 10:52
18 Maxim Beno FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:55 + 11:16
19 Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 24:02 + 13:23
20 Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok 24:23 + 13:44
21 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:39 + 14:00
22 Lea Illéšová FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:08 + 15:29
23 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 26:49 + 16:10
24 Júlia Macháčková 01B08AA Krúžok OB na ZŠ Odborárska 30:17 + 19:38
25 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 34:04 + 23:25
26 Filip Vizvary HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:42 + 25:03
27 Petko Vanco 38:10 + 27:31
28 Terezka Vancová 38:12 + 27:33
29 Lucia Tatranská 01C09AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:01 + 29:22

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 17:54
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:13 + 0:19
3 Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 24:07 + 6:13
4 Monika Vizváryová 30:48 + 12:54
5 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 31:24 + 13:30
6 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:07 + 14:13
7 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 32:52 + 14:58
8 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 33:07 + 15:13
9 Veronika Koiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 37:51 + 19:57
10 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 38:55 + 21:01
11 Marco Toman 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 39:29 + 21:35
12 Claudia Kellner 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 40:34 + 22:40
13 Juraj Knutelský VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 44:17 + 26:23
14 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 46:02 + 28:08
15 Manuela Peneder CNR ŠK Cart print Nitra 46:32 + 28:38
16 Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 46:52 + 28:58
17 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 47:13 + 29:19
18 Hana Vikárová RBA TJ Rapid Bratislava 47:35 + 29:41
19 Miroslava Babíková VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 59:43 + 41:49
20 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 62:36 + 44:42

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 23:09
2 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:12 + 0:03
3 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:15 + 1:06
4 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 25:03 + 1:54
5 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:53 + 3:44
6 Otakar Jašek 02S94AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 26:58 + 3:49
7 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 27:49 + 4:40
8 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:49 + 6:40
9 jaro varga 01C66AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 31:31 + 8:22
10 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 32:09 + 9:00
11 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 32:50 + 9:41
12 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:34 + 10:25
13 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:40 + 12:31
14 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 36:00 + 12:51
15 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 36:57 + 13:48
16 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 37:06 + 13:57
17 matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 37:34 + 14:25
18 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 38:34 + 15:25
19 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 38:58 + 15:49
20 Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:54 + 17:45
21 Karol Pospíchal 07B ROB-SZR 41:16 + 18:07
22 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:22 + 19:13
23 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 44:48 + 21:39
24 Miroslava Ženišová 01C82AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:50 + 23:41
25 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 47:14 + 24:05
26 Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:29 + 25:20
27 Jana Imriska 52:47 + 29:38
28 Zuzana Majláthová EBB9251 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:24 + 32:15
29 Vladimír Držík 01C79BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 77:01 + 53:52
30 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 77:31 + 54:22
31 Mária Šofranková TKE Klub OB ATU Košice 106:35 + 83:26
Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg DISK