Výsledky

Preteky: CESOM

Etapa: CESOM - E2 (07.04.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10 C    W -10 C    RD         N          K3        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 23:27
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 24:52 + 1:25
3 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 25:04 + 1:37
4 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 25:42 + 2:15
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:01 + 2:34
6 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 28:05 + 4:38
7 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 28:58 + 5:31
8 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 29:00 + 5:33
9 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:55 + 9:28
10 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 33:44 + 10:17
11 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 37:09 + 13:42
12 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 37:12 + 13:45
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 40:34 + 17:07
14 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:40 + 18:13
15 Šimon Bartovic RBA6551 TJ Rapid Bratislava 43:18 + 19:51
16 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:35 + 23:08
17 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 47:25 + 23:58
18 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:29 + 26:02
19 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 50:47 + 27:20
20 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 57:04 + 33:37
21 Martin Németh FBA0603 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:47 + 34:20
22 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 65:50 + 42:23
23 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:10 + 46:43
24 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 70:28 + 47:01
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DNS

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:12
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:07 + 3:55
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 40:08 + 3:56
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:25 + 4:13
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:08 + 8:56
6 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:26 + 10:14
7 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 48:20 + 12:08
8 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:30 + 16:18
9 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 55:41 + 19:29
10 Gabriel Legáth KYS05AA Klub OB Kysak 59:44 + 23:32
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 75:32 + 39:20
12 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 76:58 + 40:46
13 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 80:17 + 44:05
14 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 80:41 + 44:29
15 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 85:43 + 49:31
16 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 88:26 + 52:14
17 Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:32 + 92:20

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 48:34
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 49:52 + 1:18
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 51:18 + 2:44
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 52:18 + 3:44
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 53:38 + 5:04
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 53:50 + 5:16
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 57:13 + 8:39
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 59:18 + 10:44
9 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 64:26 + 15:52
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 64:35 + 16:01
11 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 65:47 + 17:13
12 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 66:08 + 17:34
13 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:44 + 21:10
14 Matej Demovič 01C03AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 72:12 + 23:38
15 Adam Gramblicka RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 72:14 + 23:40
16 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 72:45 + 24:11
17 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 83:30 + 34:56
18 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 84:59 + 36:25
19 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 100:34 + 52:00
20 Matej Budiský 07B ROB-SZR 105:20 + 56:46
21 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 109:25 + 60:51
22 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 141:12 + 92:38
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava DNS

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 56:31
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 58:13 + 1:42
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 61:58 + 5:27
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 64:22 + 7:51
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 68:25 + 11:54
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 68:35 + 12:04
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 78:37 + 22:06
8 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 81:40 + 25:09
9 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 84:39 + 28:08
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 95:34 + 39:03
11 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 101:16 + 44:45
12 Tadeáš Jakuš 01C02AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 119:21 + 62:50
13 Adam Filip Niton RBA0104 TJ Rapid Bratislava 143:25 + 86:54
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -20 A

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 78:32
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 81:31 + 2:59
3 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 81:33 + 3:01
4 Stanislav Mokrý 02S92AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 88:19 + 9:47
5 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:30 + 10:58
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 91:23 + 12:51
7 Martin Melecký 91:37 + 13:05
8 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 98:48 + 20:16
9 Petr Prikryl SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 99:08 + 20:36
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 104:17 + 25:45
11 Ondrej Novotný 111:27 + 32:55
12 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 115:01 + 36:29
13 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 115:28 + 36:56
14 Lukáš Cintula 01C91AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 122:48 + 44:16
15 Matthias Poell 125:53 + 47:21
16 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 133:11 + 54:39
17 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 155:41 + 77:09
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice DISK
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 72:51
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 78:34 + 5:43
3 Jakub Vlažný 02T73AA CZEDukla Blansko 79:04 + 6:13
4 Martin Košut 02K ROB klub KYSUCA n.o. 82:38 + 9:47
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:06 + 12:15
6 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:26 + 12:35
7 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 87:19 + 14:28
8 Jakub Kuriak 02K ROB klub KYSUCA n.o. 87:42 + 14:51
9 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 88:24 + 15:33
10 Alexandr Jordanov 02S95AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 89:11 + 16:20
11 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 89:52 + 17:01
12 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 90:59 + 18:08
13 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 96:40 + 23:49
14 Samuel Imriska 02A82AA (AUT) Naturfreunde Wien 97:13 + 24:22
15 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 99:17 + 26:26
16 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:46 + 28:55
17 Vito Satrapa 06C94AA (AUT) OLC Wienerwald 103:45 + 30:54
18 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 108:44 + 35:53
19 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 119:27 + 46:36
20 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 122:55 + 50:04

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 56:33
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:09 + 2:36
3 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 60:43 + 4:10
4 Jiří Hrazdil 02S84AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 61:11 + 4:38
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 61:12 + 4:39
6 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 63:56 + 7:23
7 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 64:53 + 8:20
8 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 66:41 + 10:08
9 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 70:12 + 13:39
10 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:25 + 13:52
11 Jörg Toman 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 71:00 + 14:27
12 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 73:36 + 17:03
13 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 74:37 + 18:04
14 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 74:48 + 18:15
15 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:24 + 29:51
16 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 136:41 + 80:08
17 Ondřej Stejskal 02B88AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 146:24 + 89:51
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 35- A

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:34
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 65:57 + 1:23
3 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:35 + 2:01
4 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:04 + 2:30
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 69:17 + 4:43
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 72:17 + 7:43
7 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 76:07 + 11:33
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 79:33 + 14:59
9 Karol Janouš 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 82:17 + 17:43
10 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:36 + 18:02
11 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:55 + 19:21
12 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 85:11 + 20:37
13 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 92:00 + 27:26
14 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 98:55 + 34:21
15 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 103:11 + 38:37
16 Andreas Slateff VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 126:47 + 62:13
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Georg Wittberger 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Stockmayer 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 42:26
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 46:13 + 3:47
3 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 49:58 + 7:32
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 52:39 + 10:13
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 53:26 + 11:00
6 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 53:55 + 11:29
7 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 56:33 + 14:07
8 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 58:08 + 15:42
9 Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 59:03 + 16:37
10 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 63:52 + 21:26
11 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 67:34 + 25:08
12 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 68:40 + 26:14
13 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 70:12 + 27:46
14 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 73:50 + 31:24
15 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 74:24 + 31:58
16 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 77:48 + 35:22
17 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 79:41 + 37:15
18 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:53 + 44:27
19 Petr Novotný 02T73AA (CZE) Dukla Blansko 87:25 + 44:59
20 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:56 + 46:30
21 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 98:56 + 56:30

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 38:32
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 43:02 + 4:30
3 István Gillich 43:57 + 5:25
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 48:58 + 10:26
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 50:47 + 12:15
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 57:26 + 18:54
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 57:34 + 19:02
8 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 58:01 + 19:29
9 Nikolaj Jordanov 03K65AA (CZE) VSK Mendelu Brno 58:55 + 20:23
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 72:34 + 34:02
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 76:57 + 38:25
Peter Barcík 02Q66AA BK Sliač DISK

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 42:14
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:40 + 0:26
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 46:58 + 4:44
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 48:33 + 6:19
5 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 48:51 + 6:37
6 Gerhard Kellner 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 51:48 + 9:34
7 jozef Šimeček 07B60AA ROB-SZR 53:33 + 11:19
8 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 53:57 + 11:43
9 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 56:23 + 14:09
10 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 59:20 + 17:06
11 Erwin Köck 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 61:52 + 19:38
12 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 62:36 + 20:22
13 Milan Jašek 02C62AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 64:22 + 22:08
14 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 66:14 + 24:00
15 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:37 + 28:23
16 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 80:31 + 38:17
17 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 89:48 + 47:34
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 38:42
2 Esa Toivonen 06V55AA (FIN) Tarpian Suunta 40:51 + 2:09
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 48:52 + 10:10
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:52 + 12:10
5 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 54:29 + 15:47
6 Ewald Mayer 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 55:01 + 16:19
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 57:03 + 18:21
8 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 58:15 + 19:33
9 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 59:13 + 20:31
10 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 60:46 + 22:04
11 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 60:59 + 22:17
12 Gerhard Koiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 61:09 + 22:27
13 Ján Turský VZA5602 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 65:37 + 26:55
14 Milan Mitelman VZA5801 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 66:55 + 28:13
15 Siegfried Seiner 06D77AA TRIAX 71:28 + 32:46
16 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 82:51 + 44:09
17 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 91:54 + 53:12

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Franz Ponweiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 42:15
2 Erwin Schweifer 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 46:23 + 4:08
3 Nick Dytlewski 02A54AA (AUT) Naturfreunde Wien 48:18 + 6:03
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 49:05 + 6:50
5 Jiri Gurka 03B46AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 49:07 + 6:52
6 Jiří Štěpánek 02B54AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 50:31 + 8:16
7 Zdeněk Koč 02G47AA (CZE) SK GORDIC Praha Kačerov 52:30 + 10:15
8 Hannu Paunonen 06U53AA (FIN) Koovee 52:59 + 10:44
9 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 57:03 + 14:48
10 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 64:42 + 22:27
11 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 68:43 + 26:28
12 Oldřich Denemarek 02N51AA (CZE) BETA URSUS Orienteering 69:54 + 27:39
13 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 71:28 + 29:13
14 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:47 + 29:32
15 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:08 + 54:53

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Emil Bauer 03I44AA (CZE) VSK Mendelu Brno 61:43
2 Stanislav Nosál 01K46AA (CZE) Lokomotíva Beroun 79:06 + 17:23
3 Jan Procházka 02C49AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 90:32 + 28:49
4 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 125:50 + 64:07
Vlastimil Dvorák ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -12 A

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 26:54
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:14 + 0:20
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:14 + 2:20
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 29:37 + 2:43
5 Katarína Cuninková 07B ROB-SZR 38:26 + 11:32
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 42:42 + 15:48
7 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 43:29 + 16:35
8 Adriana Kurucová 07B ROB-SZR 46:00 + 19:06
9 Judita Illésová BBA0551 KOBRA Bratislava 91:08 + 64:14

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 35:00
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 37:15 + 2:15
3 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 37:39 + 2:39
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:10 + 3:10
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 41:52 + 6:52
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 43:29 + 8:29
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 45:02 + 10:02
8 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 45:06 + 10:06
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 47:58 + 12:58
10 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 48:12 + 13:12
11 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 49:31 + 14:31
12 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 56:28 + 21:28
13 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 60:35 + 25:35
14 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 63:51 + 28:51
Ester Illésová BBA0351 KOBRA Bratislava DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 39:53
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 41:35 + 1:42
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 46:34 + 6:41
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 47:23 + 7:30
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:48 + 10:55
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 52:43 + 12:50
7 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 55:47 + 15:54
8 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 61:29 + 21:36
9 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 77:44 + 37:51
10 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 82:50 + 42:57
11 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:28 + 45:35
Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava DNS

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 54:05
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 62:11 + 8:06
3 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:26 + 12:21

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Heini Saarimäki 06W87AA (FIN) Angelniemen Ankkuri 64:06
2 Anna Simkovics 06C AUTOLC Wienerwald 67:27 + 3:21
3 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:37 + 3:31
4 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 73:09 + 9:03
5 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 96:13 + 32:07

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Botiková 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 51:23
2 Zuzana Kuriaková 61:58 + 10:35
3 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 63:20 + 11:57
4 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 65:34 + 14:11
5 Dajana Snopková EBB9551 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:54 + 15:31
6 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 70:19 + 18:56
7 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 79:54 + 28:31

W 35- A

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 37:10
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 42:02 + 4:52
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 50:56 + 13:46
4 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 53:43 + 16:33
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 53:50 + 16:40
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:11 + 20:01
7 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 59:02 + 21:52
8 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 59:46 + 22:36
9 Dagmar Vršková 02S78AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 60:08 + 22:58
10 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:43 + 23:33
11 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 62:07 + 24:57
12 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 65:21 + 28:11
13 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 66:13 + 29:03
14 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 74:05 + 36:55
15 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 78:27 + 41:17
16 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 80:29 + 43:19
17 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 103:18 + 66:08
18 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 114:48 + 77:38
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg DNS

W 45- A

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adrienn Kalocsai 42:24
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 46:06 + 3:42
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 48:42 + 6:18
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 49:33 + 7:09
5 Irena Perinková 02N CZEBETA URSUS Orienteering 61:30 + 19:06
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 63:27 + 21:03
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 63:38 + 21:14
8 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 69:02 + 26:38
9 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 116:34 + 74:10

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 41:01
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 44:04 + 3:03
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 47:01 + 6:00
4 Monika Jašková 02C63AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 49:58 + 8:57
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 54:05 + 13:04
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:30 + 14:29
7 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 57:12 + 16:11
8 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 60:54 + 19:53
9 Lenka Matyášová 02B64AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 75:07 + 34:06
Anna Šimecková DISK

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ada Kuchařová 02F58AA (CZE) KOB Kohoutovice 43:10
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 46:20 + 3:10
3 Iva Janská 02B57AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 48:51 + 5:41
4 Christine Ponweiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 54:08 + 10:58
5 Věra Salajková 02B55AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 59:29 + 16:19
6 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 61:08 + 17:58
7 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 68:08 + 24:58

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Helena Procházková 02C CZETJ KOS Tesla Brno 47:39
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 61:47 + 14:08
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 62:47 + 15:08
4 Gunnel Nilsson 06C AUTOLC Wienerwald 67:04 + 19:25
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 56:40
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:15 + 3:35
3 Jana Tomanová 02B49AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 61:50 + 5:10
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava DNS

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 12:26
2 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 14:49 + 2:23
3 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:37 + 5:11
4 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 21:14 + 8:48
5 Filip Máj SPE09AD Klub OB Sokol Pezinok 21:50 + 9:24
6 Samko Máj 21:57 + 9:31
7 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:58 + 10:32

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 15:22
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 18:54 + 3:32
3 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 20:44 + 5:22
4 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 31:15 + 15:53
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava DNS

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 9:43
2 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 10:53 + 1:10
3 De Flaes Alexandre Van 11:51 + 2:08
4 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:25 + 2:42
5 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:54 + 3:11
6 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 14:44 + 5:01
7 Filip Vizvary HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:13 + 6:30
8 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 17:20 + 7:37
9 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 17:37 + 7:54
10 Dávid Máj 17:43 + 8:00
11 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:41 + 8:58
12 Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 19:38 + 9:55
13 De Flaes Gwen Van 20:12 + 10:29
14 Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 20:33 + 10:50
15 Júlia Macháčková 01B08AA Krúžok OB na ZŠ Odborárska 20:34 + 10:51
16 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 21:08 + 11:25
17 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:54 + 12:11
18 Lea Knutelská VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 22:02 + 12:19
19 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 23:52 + 14:09
20 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 + 22:06
Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Petko Vanco DNS
Terezka Vancová DNS
Lea Illéšová FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:09
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 35:42 + 7:33
3 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:44 + 10:35
4 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 39:11 + 11:02
5 Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 41:10 + 13:01
6 Damián Samuel Ovečka 01C96AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:37 + 14:28
7 Juraj Knutelský VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:13 + 17:04
8 Miroslava Babíková VZA Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 46:03 + 17:54
9 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 47:56 + 19:47
10 Marco Toman 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 48:15 + 20:06
11 Veronika Koiser 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 48:53 + 20:44
12 Henrieta Libantová 48:56 + 20:47
13 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 49:22 + 21:13
14 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 51:44 + 23:35
15 Monika Vizváryová 52:19 + 24:10
16 Claudia Kellner 03B AUTHSV OL Wiener Neustadt 57:15 + 29:06
17 Hana Vikárová RBA TJ Rapid Bratislava 59:48 + 31:39
18 Michal Domnkoš SPE0805 Klub OB Sokol Pezinok 73:53 + 45:44
19 Michael Teodor Grey 01C95AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 91:18 + 63:09
Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg DISK

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:17
2 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 31:47 + 2:30
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 32:42 + 3:25
4 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 33:36 + 4:19
5 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:15 + 4:58
6 Otakar Jašek 02S94AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 38:03 + 8:46
7 Vladimír Držík 01C79BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:49 + 9:32
8 jaro varga 01C66AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 38:52 + 9:35
9 Jana Imriska 40:27 + 11:10
10 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:46 + 11:29
11 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 41:33 + 12:16
12 Zuzana Belešová TNR7651 ŠK Triturus Nitra 44:14 + 14:57
13 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 45:20 + 16:03
14 Zuzana Majláthová EBB9251 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:59 + 16:42
15 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 47:24 + 18:07
16 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 49:04 + 19:47
17 Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:18 + 20:01
18 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:32 + 21:15
19 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 50:39 + 21:22
20 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 51:13 + 21:56
21 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:38 + 23:21
22 Miroslav Kuník 54:53 + 25:36
23 Karol Pospíchal 07B ROB-SZR 56:17 + 27:00
24 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 57:10 + 27:53
25 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 64:15 + 34:58
26 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 64:18 + 35:01
27 Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:40 + 41:23
28 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 76:37 + 47:20
29 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 97:13 + 67:56
matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Mária Šofranková TKE Klub OB ATU Košice DNS