Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR na strednej trati

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR na strednej trati - E1 (15.06.2019)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -10 C    M -12 C    W -10 C    W -12 C    N          K3         MW-R      

M -14 E 1.90 km / 70 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 19:41
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 21:14 + 1:33
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:48 + 2:07
4 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 23:20 + 3:39
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:36 + 4:55
6 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 26:00 + 6:19
7 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 30:10 + 10:29
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:31 + 10:50
9 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 31:11 + 11:30
10 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 37:29 + 17:48
11 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 40:43 + 21:02
12 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 44:28 + 24:47
13 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 46:02 + 26:21
14 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 47:09 + 27:28
15 Marin Chudik BFM 47:47 + 28:06
16 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:35 + 28:54
17 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:44 + 38:03
Oliver Istenik VZA Slávia Žilinská univerzita DISK
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -16 E 2.70 km / 145 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 29:16
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:19 + 2:03
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:44 + 2:28
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 37:19 + 8:03
5 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:48 + 15:32
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 46:22 + 17:06
7 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 50:06 + 20:50
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 50:07 + 20:51
9 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 51:13 + 21:57
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 53:21 + 24:05
11 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 54:04 + 24:48
12 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 54:56 + 25:40
13 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 65:08 + 35:52
14 Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita 75:06 + 45:50
15 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 80:44 + 51:28
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita DISK
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK

M -18 E 2.90 km / 105 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 24:46
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 28:51 + 4:05
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 30:46 + 6:00
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 31:00 + 6:14
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 31:10 + 6:24
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 38:03 + 13:17
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 39:58 + 15:12
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 52:19 + 27:33
9 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 54:15 + 29:29
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 76:18 + 51:32

M 21- E 4.20 km / 270 m, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 45:26
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 48:01 + 2:35
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 49:47 + 4:21
4 Stanislav Mokrý ZBM92AA 52:29 + 7:03
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 52:52 + 7:26
6 Roman Zbranek TZL88AA 53:29 + 8:03
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 53:56 + 8:30
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:36 + 10:10
9 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:46 + 10:20
10 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 56:45 + 11:19
11 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 59:03 + 13:37
12 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 62:07 + 16:41
13 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:35 + 17:09
14 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:43 + 20:17
15 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:22 + 23:56
16 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 71:35 + 26:09
17 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:01 + 30:35
18 Jaromir Mielec AOP 79:41 + 34:15
19 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 80:51 + 35:25
20 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 83:34 + 38:08
21 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 86:47 + 41:21
22 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:36 + 43:10
23 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 90:20 + 44:54
24 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:48 + 46:22
25 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 93:43 + 48:17
26 Lukas Bernatik SFM 95:00 + 49:34
27 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 100:43 + 55:17
28 Andrej Paulen VZA Slávia Žilinská univerzita 101:08 + 55:42
29 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 105:54 + 60:28
30 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 111:53 + 66:27
31 Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 121:26 + 76:00
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

M 35- E 3.30 km / 170 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 62:35
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 63:17 + 0:42
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 64:40 + 2:05
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:01 + 11:26
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 84:05 + 21:30
6 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 90:50 + 28:15
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 98:56 + 36:21
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 40- E 2.90 km / 105 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 37:28
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 40:10 + 2:42
3 Michal Bartak 01M78AA Sokol Pezinok 44:15 + 6:47
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 44:28 + 7:00
5 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:56 + 7:28
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 45:34 + 8:06
7 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:27 + 10:59
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:05 + 12:37
9 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:01 + 13:33
10 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 54:19 + 16:51
11 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:07 + 20:39
12 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 60:38 + 23:10
13 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:02 + 24:34
14 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:08 + 25:40
15 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 64:53 + 27:25
16 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:50 + 29:22
17 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 75:45 + 38:17
18 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 94:08 + 56:40
19 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 119:17 + 81:49

M 45- E 2.80 km / 75 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 38:51
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 45:29 + 6:38
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 46:01 + 7:10
4 Jozef Bačík 07R70AA Kysucke Nove Mesto 52:07 + 13:16
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 55:17 + 16:26
6 Volodymyr Valyavka XXX 55:31 + 16:40
7 Mastela Rafal HAV 58:58 + 20:07
8 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 93:58 + 55:07
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 95:09 + 56:18
10 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:48 + 63:57
11 Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 123:21 + 84:30
12 Martin Urbanek SFM 135:18 + 96:27
13 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 150:34 + 111:43
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M 50- E 2.50 km / 85 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 27:19
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 28:59 + 1:40
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:57 + 14:38
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:33 + 18:14
5 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:37 + 26:18
6 Jaromír Mielec BOV69AA 58:44 + 31:25
7 Honza Holec MOV 60:49 + 33:30
8 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 66:06 + 38:47
9 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 67:37 + 40:18
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 72:51 + 45:32
Miroslav Istenik VZA Slávia Žilinská univerzita DISK

M 55- E 2.40 km / 65 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 32:03
2 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 34:08 + 2:05
3 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 35:04 + 3:01
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 35:37 + 3:34
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:58 + 3:55
6 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:39 + 5:36
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 40:22 + 8:19
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 41:53 + 9:50
9 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 42:02 + 9:59
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 44:23 + 12:20
11 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:21 + 13:18
12 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 47:05 + 15:02
13 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:49 + 15:46
14 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:09 + 16:06
15 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 49:55 + 17:52
16 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:11 + 34:08

M 60- E 2.30 km / 65 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:56
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 30:55 + 4:59
3 Jiri Rysavy OOP 34:44 + 8:48
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:50 + 9:54
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 40:34 + 14:38
6 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 44:04 + 18:08
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 48:06 + 22:10
8 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 55:34 + 29:38
9 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 56:06 + 30:10
10 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 68:58 + 43:02
11 Vlastimil Mutina BFM 75:38 + 49:42

M 65- E 2.00 km / 40 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 33:16
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 34:03 + 0:47
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 40:43 + 7:27
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 43:29 + 10:13
5 Miroslav Sikora BOV 44:31 + 11:15
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 46:24 + 13:08
7 Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 81:20 + 48:04

M 70- E 2.00 km / 40 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vlastimil Dvorak BOV 63:00
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
MIlan Hanak FSP DISK

W -14 E 1.80 km / 20 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:53
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:13 + 7:20
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 33:28 + 10:35
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 12:32
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:19 + 16:26
6 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:07 + 26:14
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 56:13 + 33:20
8 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 57:27 + 34:34
9 Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 60:31 + 37:38
10 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 82:21 + 59:28
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava DISK

W -16 E 2.20 km / 55 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 26:48
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 30:17 + 3:29
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 32:06 + 5:18
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 32:45 + 5:57
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 32:46 + 5:58
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 34:39 + 7:51
7 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 40:53 + 14:05
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 47:04 + 20:16
9 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 61:27 + 34:39
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DISK

W -18 E 2.70 km / 145 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 35:06
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 40:57 + 5:51
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 42:56 + 7:50
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 50:27 + 15:21
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 57:02 + 21:56
6 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 66:07 + 31:01
7 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:41 + 37:35
8 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 82:55 + 47:49
9 Alzbeta Janýšková SFM 84:57 + 49:51
10 Tereza Urbankova SFM 129:06 + 94:00
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -20 E 2.70 km / 135 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 56:58
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 71:21 + 14:23
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita DISK

W 21- E 2.90 km / 140 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Kavánková TZL97AB 40:01
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 46:00 + 5:59
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 48:09 + 8:08
4 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:02 + 16:01
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 56:56 + 16:55
6 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:29 + 18:28
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 58:37 + 18:36
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:33 + 20:32
9 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita 61:47 + 21:46
10 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 63:58 + 23:57
11 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 69:19 + 29:18
12 Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 83:57 + 43:56
13 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 86:46 + 46:45
Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice DISK

W 35- E 2.60 km / 70 m, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 45:16
2 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 46:54 + 1:38
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:49 + 2:33
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:55 + 4:39
5 Pavla Chudikova BFM 53:53 + 8:37
6 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 90:35 + 45:19

W 40- E 2.50 km / 90 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:13
2 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 63:16 + 20:03
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 63:26 + 20:13
4 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 64:21 + 21:08
5 Hana Svidrnochova OOP 65:12 + 21:59
6 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 65:21 + 22:08
7 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:06 + 31:53
8 Petra Klose SFM 77:06 + 33:53
9 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 77:20 + 34:07
10 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 78:25 + 35:12
11 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:10 + 35:57
12 Šárka Urbánková SFM 91:33 + 48:20

W 45- E 2.30 km / 85 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:16
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:06 + 5:50
3 Sarka Kasparova AOP 41:28 + 6:12
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 45:09 + 9:53
5 Sarka Bernatikova SFM 50:39 + 15:23
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 55:10 + 19:54
7 Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:52 + 25:36
8 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 62:13 + 26:57
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 63:04 + 27:48
10 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 67:08 + 31:52
11 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 90:22 + 55:06
12 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 96:12 + 60:56
13 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:42 + 62:26
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 50- E 2.10 km / 50 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 32:07
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 38:35 + 6:28
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 38:55 + 6:48
4 Silvia Vricanova HAV 40:54 + 8:47
5 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 47:32 + 15:25
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 50:47 + 18:40
7 Elena Mielcová BOV69AB 82:10 + 50:03
8 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 90:40 + 58:33
9 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 92:43 + 60:36
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak DISK

W 55- E 2.20 km / 25 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 41:19
2 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:02 + 1:43
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 46:56 + 5:37
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 55:11 + 13:52
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 59:06 + 17:47

W 60- E 1.80 km / 20 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 49:24
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 51:12 + 1:48
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 58:21 + 8:57
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 59:26 + 10:02

W 65- E 1.70 km / 40 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 27:14
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 56:53 + 29:39
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 58:52 + 31:38

M -10 C 1.20 km / 70 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 18:23
2 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 18:51 + 0:28
3 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 19:53 + 1:30
3 Michal Paulus VZA Slávia Žilinská univerzita 19:53 + 1:30
5 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 20:11 + 1:48
6 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 23:32 + 5:09
7 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:35 + 6:12
8 Peretz David Ben TKE Klub OB ATU Košice 24:58 + 6:35
9 Samuel Mojžiš TKE Klub OB ATU Košice 38:53 + 20:30

M -12 C 2.00 km / 65 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 23:55
2 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 27:37 + 3:42
3 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 29:38 + 5:43
4 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:59 + 9:04
5 Adam Chládek VZA Slávia Žilinská univerzita 33:54 + 9:59
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 34:46 + 10:51
7 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:55 + 17:00
8 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 44:27 + 20:32
9 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:04 + 23:09
10 Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 54:14 + 30:19
11 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 54:57 + 31:02
12 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:41 + 31:46
13 Matyás Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 64:16 + 40:21
14 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 88:09 + 64:14
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava DISK

W -10 C 1.20 km / 70 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nela Svidrnochova OOP 17:28
2 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:15 + 1:47
3 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 21:30 + 4:02
4 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:08 + 10:40
5 Paulína Šoltésová SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 28:38 + 11:10

W -12 C 1.30 km / 20 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 18:51
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:42 + 2:51
3 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 23:38 + 4:47
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:45 + 5:54
5 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 24:46 + 5:55
6 Lucia Patkova VZA Slávia Žilinská univerzita 39:36 + 20:45
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

N 2.10 km / 70 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Robert Polách XXX 30:18
2 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 40:11 + 9:53
3 Tomáš Šefara TKE Klub OB ATU Košice 43:04 + 12:46
4 Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:50 + 14:32
5 Miroslav Chládek VZA Slávia Žilinská univerzita 54:23 + 24:05
6 Karol ml Hierweg BBA KOBRA Bratislava 58:25 + 28:07
7 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:33 + 28:15
8 Michael Chudik BFM 59:22 + 29:04
9 Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice 61:49 + 31:31
10 Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 78:36 + 48:18
11 Ivan Iľko HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 83:44 + 53:26
12 Miriam Buršíková XXX77AA 116:24 + 86:06
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice DISK
Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

K3 2.20 km / 60 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:42
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:44 + 6:02
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 38:21 + 8:39
4 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 38:52 + 9:10
5 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 44:45 + 15:03
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:52 + 21:10
7 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 63:24 + 33:42
8 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 68:02 + 38:20
9 Agnesa Miklušová XXX78AC 69:42 + 40:00
10 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 81:18 + 51:36
11 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 81:51 + 52:09
12 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 85:07 + 55:25
13 Jakub Almáši 03V Klub OB Metropol Košice 85:52 + 56:10
14 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:14 + 56:32
15 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 98:01 + 68:19
16 Ján Buršík XXX68AB 109:37 + 79:55
17 Dana Šuníková XXX90AD 129:58 + 100:16
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra DISK

MW-R 2.10 km / 70 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Šefara TKE Klub OB ATU Košice 12:02
2 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:39 + 3:37
3 Stela Polonyiova VZA Slávia Žilinská univerzita 16:12 + 4:10
4 Magdalena Chudikova BFM 16:28 + 4:26
5 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:35 + 4:33
6 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:36 + 4:34
7 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:52 + 5:50
8 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 18:24 + 6:22
9 Krištof Palarčík SFM 18:25 + 6:23
10 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 23:01 + 10:59
11 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 26:57 + 14:55
12 Júlia Macháčková SKS Športový klub Sandberg 27:02 + 15:00
13 Šimon Kasák VZA Slávia Žilinská univerzita 33:01 + 20:59
14 Samuel Chládek VZA Slávia Žilinská univerzita 33:03 + 21:01
15 Petra Wartiakova FBA12AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:26 + 24:24
16 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 55:55 + 43:53