Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR na dlhej trati

Etapa: Majstrovstvá SR na dlhej trati - E1 (12.10.2019)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    W 70- E    M -12 C    W -12 C    M 21- D    W 21- D   

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 32:22 1100
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:31 + 3:09 993
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 35:45 + 3:23 985
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:09 + 5:47 903
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 40:35 + 8:13 821
6 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 41:11 + 8:49 800
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 47:33 + 15:11 584
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:19 + 19:57 422
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:30 + 26:08 212
10 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 60:43 + 28:21 137
11 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 79:13 + 46:51 0
12 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 97:17 + 64:55 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 43:15 1100
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 43:56 + 0:41 1083
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 46:50 + 3:35 1009
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 50:57 + 7:42 904
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 53:36 + 10:21 837
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 54:52 + 11:37 805
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 56:32 + 13:17 762
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 58:07 + 14:52 722
9 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 58:07 + 14:52 722
10 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 62:06 + 18:51 621
11 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:15 + 19:00 617
12 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 63:54 + 20:39 575
13 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 64:52 + 21:37 550

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 53:06 1100
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 55:53 + 2:47 1042
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 64:11 + 11:05 870
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 67:05 + 13:59 810
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 72:20 + 19:14 702
6 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 84:05 + 30:59 458
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 89:41 + 36:35 342

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 89:49 1100

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 85:58 1200
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 85:59 + 0:01 1200
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 86:33 + 0:35 1192
4 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:22 + 3:24 1153
5 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 90:13 + 4:15 1141
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 90:14 + 4:16 1140
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 90:57 + 4:59 1130
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 96:44 + 10:46 1050
9 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:52 + 11:54 1034
10 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:27 + 16:29 970
11 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 120:44 + 34:46 715
12 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 122:30 + 36:32 690
13 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 127:37 + 41:39 619
14 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 130:49 + 44:51 574
15 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 133:40 + 47:42 534
16 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 148:37 + 62:39 325
17 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 156:31 + 70:33 215
18 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 163:01 + 77:03 124

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 53:49 1100
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 59:38 + 5:49 981
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 61:48 + 7:59 937
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 62:23 + 8:34 925
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 63:04 + 9:15 911
6 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 71:18 + 17:29 743
7 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 72:30 + 18:41 718

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 55:56 1100
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 71:06 + 15:10 802
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 76:56 + 21:00 687
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:03 + 22:07 665
5 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:32 + 24:36 616
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 81:54 + 25:58 589
7 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:19 + 26:23 581
8 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:18 + 40:22 306
9 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:25 + 44:29 225

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 52:08 1100
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 56:34 + 4:26 1006
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 64:36 + 12:28 837
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 74:45 + 22:37 623
5 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 87:35 + 35:27 352
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:32 + 37:24 311
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 99:23 + 47:15 103
8 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 149:28 + 97:20 0
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak DISK 0

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 43:13 1100
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 48:05 + 4:52 976
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 52:42 + 9:29 859
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 80:15 + 37:02 157
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 80:17 + 37:04 157
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 81:44 + 38:31 120
7 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 81:46 + 38:33 119

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:26 1100
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 49:44 + 2:18 1047
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 52:51 + 5:25 974
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 53:40 + 6:14 955
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 57:05 + 9:39 876
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 61:24 + 13:58 776
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 61:30 + 14:04 774
8 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:42 + 18:16 676
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 65:57 + 18:31 671
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 66:13 + 18:47 664
11 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 67:52 + 20:26 626
12 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 69:24 + 21:58 591
13 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:28 + 25:02 519

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 42:38 1100
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 49:41 + 7:03 918
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:20 + 8:42 876
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 54:24 + 11:46 796
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 62:30 + 19:52 587
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 63:25 + 20:47 564
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 69:05 + 26:27 418
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 80:56 + 38:18 112

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 54:17 1100
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 59:44 + 5:27 990
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 60:24 + 6:07 976
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 67:32 + 13:15 832
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 69:13 + 14:56 797
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:08 + 17:51 738

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 52:04 1100
2 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:46 + 33:42 388
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 148:17 + 96:13 0

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:30 1100
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 32:19 + 0:49 1071
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:31 + 4:01 960
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 38:35 + 7:05 853
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:30 + 12:00 681
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 47:41 + 16:11 535
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:47 + 19:17 427
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:01 + 23:31 279
9 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 56:48 + 25:18 217

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 36:42 1100
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 46:11 + 9:29 816
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 46:53 + 10:11 795
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 47:05 + 10:23 789
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 47:07 + 10:25 788
6 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 53:09 + 16:27 607
7 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 57:48 + 21:06 468
8 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 64:56 + 28:14 254
9 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 70:16 + 33:34 94
10 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 75:55 + 39:13 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 46:27 1100
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 50:36 + 4:09 1002
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 55:38 + 9:11 883
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 63:37 + 17:10 693
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:10 + 22:43 562
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 73:03 + 26:36 470

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 79:54 1100
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 84:39 + 4:45 1035

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 72:27 1200
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:33 + 1:06 1182
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 76:43 + 4:16 1129
4 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 76:52 + 4:25 1127
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 78:43 + 6:16 1096
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 81:26 + 8:59 1051
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 87:16 + 14:49 955
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 90:21 + 17:54 904
9 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 96:19 + 23:52 805
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 112:32 + 40:05 536
11 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 119:50 + 47:23 415

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 61:26 1100
2 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 77:36 + 16:10 811

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:28 1100
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 45:57 + 2:29 1037
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 59:35 + 16:07 692
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:22 + 18:54 622
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:15 + 19:47 599

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:42 1100
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 45:47 + 1:05 1073
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 50:27 + 5:45 959
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:17 + 7:35 913
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 65:56 + 21:14 577
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 66:55 + 22:13 553
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 70:40 + 25:58 461
8 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 74:25 + 29:43 369
9 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 134:57 + 90:15 0

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 49:35 1100
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 52:33 + 2:58 1034
3 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 73:16 + 23:41 575
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 85:01 + 35:26 314
5 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 108:02 + 58:27 0

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 39:29 1100
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 48:14 + 8:45 856
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 54:27 + 14:58 683
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 56:15 + 16:46 633
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:03 + 19:34 555

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:55 1100
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 48:07 + 6:12 937
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 49:12 + 7:17 909
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 55:40 + 13:45 739

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 31:07 1100

W 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:45 1100

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 20:53 800
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 21:51 + 0:58 763
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:53 + 4:00 647
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 26:11 + 5:18 597
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 30:36 + 9:43 428
6 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:05 + 15:12 218
7 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:19 + 17:26 132
8 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:12 + 19:19 60
9 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 41:21 + 20:28 16
10 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 52:33 + 31:40 0

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 22:14 800
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 24:48 + 2:34 708
3 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:55 + 3:41 667
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:31 + 5:17 610
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 32:02 + 9:48 447
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 34:48 + 12:34 348

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 33:15 700
2 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 37:35 + 4:20 609
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:09 + 5:54 576
4 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 42:05 + 8:50 514
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:40 + 10:25 481
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 59:44 + 26:29 142
7 Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 68:33 + 35:18 0

W 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 27:22 700
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:32 + 8:10 491