Výsledky

Preteky: INOV8 Cup

Etapa: INOV8 Cup - E1 (05.09.2020)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         W -20 A    W 70- A   

M -12 A 2.20 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 24:36
2 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 28:06 + 3:30
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:55 + 6:19
4 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 32:00 + 7:24
5 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 58:49 + 34:13
6 Samuel Mojžiš TKE1001 Klub OB ATU Košice 90:23 + 65:47
Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice DISK

M -14 A 2.33 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 17:08
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 19:09 + 2:01
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 23:42 + 6:34
4 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 24:23 + 7:15
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:03 + 7:55
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 25:42 + 8:34
7 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 25:54 + 8:46
8 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 27:38 + 10:30
9 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 33:54 + 16:46
10 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 44:32 + 27:24
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -16 A 3.48 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 25:28
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 25:39 + 0:11
3 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 27:31 + 2:03
4 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 27:43 + 2:15
5 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 27:59 + 2:31
6 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 29:43 + 4:15
7 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 32:38 + 7:10
8 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 34:29 + 9:01
9 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 39:57 + 14:29
10 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 43:55 + 18:27
11 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 48:41 + 23:13
12 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 51:41 + 26:13

M -18 A 3.97 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 28:15
2 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 28:28 + 0:13
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 32:31 + 4:16
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 33:27 + 5:12
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 35:34 + 7:19
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 38:14 + 9:59
7 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 44:07 + 15:52
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 48:35 + 20:20
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice DNS

M -20 A 4.57 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 42:29
2 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 50:09 + 7:40

M 21- E 5.49 km / 170 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 33:30
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 34:18 + 0:48
3 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 34:31 + 1:01
4 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 34:36 + 1:06
5 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 34:41 + 1:11
6 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 35:10 + 1:40
7 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:35 + 3:05
8 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 38:01 + 4:31
9 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 39:02 + 5:32
10 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 39:12 + 5:42
11 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 40:26 + 6:56
12 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 40:42 + 7:12
13 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 41:11 + 7:41
14 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 41:59 + 8:29
15 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 43:28 + 9:58
16 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 50:03 + 16:33
17 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 51:40 + 18:10
18 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 54:24 + 20:54
19 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 56:03 + 22:33
20 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 58:07 + 24:37
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak DNS
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice DNS

M 21- B 5.09 km / 125 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:29
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 49:24 + 4:55
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 52:45 + 8:16
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 54:13 + 9:44
5 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 59:15 + 14:46
6 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 62:10 + 17:41
7 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 67:29 + 23:00

M 35- A 5.09 km / 125 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 42:40
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 44:10 + 1:30
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 45:17 + 2:37
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 46:53 + 4:13
5 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 63:42 + 21:02
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:53 + 30:13
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 40- A 4.57 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 33:30
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 39:57 + 6:27
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:27 + 6:57
4 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 44:10 + 10:40
5 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:53 + 15:23
6 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 64:05 + 30:35
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK

M 45- A 3.97 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 32:14
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 34:12 + 1:58
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 37:03 + 4:49
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 37:28 + 5:14
5 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 44:36 + 12:22
6 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:20 + 22:06
7 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 60:09 + 27:55
8 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 88:04 + 55:50
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DISK
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak DISK

M 50- A 3.52 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 31:41
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:37 + 3:56
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 39:14 + 7:33
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 41:33 + 9:52
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 42:10 + 10:29
6 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 49:04 + 17:23
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 60:00 + 28:19
8 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 74:16 + 42:35

M 55- A 3.32 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:08
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 35:15 + 2:07
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 35:33 + 2:25
4 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 36:22 + 3:14
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 39:55 + 6:47
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 46:49 + 13:41
7 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 48:35 + 15:27
8 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 70:19 + 37:11
9 Marian Kuzmiak 07T64AA Košice 99:22 + 66:14

M 60- A 3.14 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 30:53
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 33:16 + 2:23
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 33:30 + 2:37
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 37:49 + 6:56
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 45:26 + 14:33

W -12 A 2.20 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 20:37
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:41 + 2:04
3 Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:38 + 10:01
4 Barbora Franková KYS08AB Klub OB Kysak 68:32 + 47:55
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 95:59 + 75:22
Hanka Helcmanovská SPE0960 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

W -14 A 2.33 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 24:38
2 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 24:53 + 0:15
3 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 37:48 + 13:10
4 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 38:10 + 13:32
5 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 57:13 + 32:35
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak DISK

W -16 A 2.64 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 22:31
2 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 24:24 + 1:53
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 26:39 + 4:08
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 27:23 + 4:52
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:15 + 5:44
6 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 28:41 + 6:10
7 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 29:28 + 6:57
8 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 36:43 + 14:12
9 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 37:13 + 14:42
10 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 44:39 + 22:08
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -18 A 3.48 km / 75 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 30:39
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:25 + 0:46
3 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 37:10 + 6:31
4 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 42:48 + 12:09
5 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 44:08 + 13:29
6 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 46:25 + 15:46
7 Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 61:40 + 31:01
8 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 70:38 + 39:59

W 21- E 4.57 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 32:23
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 34:42 + 2:19
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 38:31 + 6:08
4 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 39:40 + 7:17
5 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 39:47 + 7:24
6 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:12 + 7:49
7 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 42:04 + 9:41
8 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 42:30 + 10:07
9 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:25 + 15:02
10 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 48:03 + 15:40

W 21- B 3.32 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 40:15
2 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 40:35 + 0:20
3 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 46:20 + 6:05
4 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 46:30 + 6:15
5 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 48:29 + 8:14

W 35- A 3.97 km / 110 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 46:24
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 48:18 + 1:54
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:01 + 2:37
4 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 60:44 + 14:20
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:09 + 40:45

W 40- A 3.52 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 100:51

W 45- A 3.32 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 39:41
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 40:48 + 1:07
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 44:16 + 4:35
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 46:20 + 6:39
5 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 50:47 + 11:06
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 54:12 + 14:31
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 61:38 + 21:57
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:56 + 28:15

W 50- A 3.14 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:42
2 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 47:54 + 7:12
3 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 69:17 + 28:35
4 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 70:15 + 29:33
5 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 100:40 + 59:58
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak DISK
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava DNS

W 55- A 2.64 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 26:11
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 31:32 + 5:21
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 32:42 + 6:31
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 40:40 + 14:29
5 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 47:05 + 20:54

M 65- A 2.64 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 26:19
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 27:54 + 1:35
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 32:30 + 6:11
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 34:33 + 8:14
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 37:55 + 11:36
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 39:47 + 13:28
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 41:23 + 15:04

W 60- A 2.48 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 34:27
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 39:48 + 5:21
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 47:20 + 12:53
4 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 49:09 + 14:42
5 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 52:16 + 17:49
6 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 52:19 + 17:52

M 70- A 2.48 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF

M -10 R 1.80 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 21:38
2 Richard Kurimský 35:26 + 13:48
3 Janko ml. Kvaka 40:48 + 19:10
4 Matej Tamáš 43:12 + 21:34
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W -10 C 1.80 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 21:58

W -10 R 1.80 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 21:29
2 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 29:28 + 7:59
3 Tamarka Birkova 32:54 + 11:25
4 Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:52 + 12:23
5 Laura Giertlová 34:56 + 13:27
6 Katarína Pavelová 39:27 + 17:58
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

N 2.20 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Dolný SPE7802 Klub OB Sokol Pezinok 28:16
2 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 36:26 + 8:10
3 Bastien Vial-Jaime 01C86AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 36:38 + 8:22
4 Janka Dienová 39:22 + 11:06
5 Adriana Slivková VIA9151 Viatoris 54:27 + 26:11
6 Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice 73:07 + 44:51
7 Miroslava Babíková 76:28 + 48:12
Helena Bobovčáková DNS

K3 3.14 km / 55 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 34:42
2 Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice 47:18 + 12:36
3 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 48:19 + 13:37
4 Mikuláš Polaček 49:18 + 14:36
5 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 62:30 + 27:48
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris DISK
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak DNS

W -20 A 3.52 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 43:02

W 70- A 2.33 km / 45 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 34:49
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 44:14 + 9:25
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 47:49 + 13:00