Prihlášky

Preteky: CESOM (26.09.2020)

Počet prihlásených: 358

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         MW-R      

M -12 A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Filip Kníž 06D08AA TRIAX 2133071 Áno Nie 18.09.2020
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno Áno 07.09.2020
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Nie Áno 07.09.2020
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051309 Áno Áno 07.09.2020
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno Áno 06.09.2020
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 2092368 Áno Áno 06.09.2020
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno Áno 06.09.2020
Max Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2138227 Áno Nie 18.09.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno Áno 07.09.2020
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno Áno 07.09.2020
Gregor Ondra SPE0805 Klub OB Sokol Pezinok 1888445 Áno Nie 07.09.2020

M -14 A (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Michal Domonkoš Krúžok OB na ZŠ Odborárska 445611 Áno Nie 15.09.2020
Šimon Bartovic Krúžok OB na ZŠ Odborárska 445612 Áno Nie 15.09.2020
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno Áno 07.09.2020
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno Áno 07.09.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno Áno 07.09.2020
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno Áno 06.09.2020
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Nie Áno 06.09.2020
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno Áno 07.09.2020
Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 2078492 Áno Áno 06.09.2020
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno Áno 06.09.2020
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno Áno 06.09.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno Áno 07.09.2020
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno Áno 07.09.2020
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno Áno 07.09.2020
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno Áno 07.09.2020
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno Áno 07.09.2020
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno Áno 07.09.2020

M -16 A (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno Áno 10.09.2020
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno Áno 07.09.2020
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno Áno 07.09.2020
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno Áno 07.09.2020
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno Áno 06.09.2020
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Nie Áno 31.08.2020
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno Áno 31.08.2020
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Nie Áno 31.08.2020
Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 2085594 Áno Áno 01.09.2020
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 2134365 Áno Áno 01.09.2020
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno Áno 06.09.2020
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno Áno 13.09.2020
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno Nie 06.09.2020
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno Áno 07.09.2020

M -18 A (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Goran Polojaz 14Z04AA (ITA) SSD Gaja - Sezione Orientamento 8515539 Áno Áno 18.09.2020
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno Áno 07.09.2020
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno Áno 07.09.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno Áno 07.09.2020
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno Áno 07.09.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno Áno 06.09.2020
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 8430843 Áno Nie 07.09.2020
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno Nie 06.09.2020
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno Nie 06.09.2020
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno Áno 05.09.2020
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno Áno 06.09.2020
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno Áno 07.09.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno Áno 06.09.2020

M -20 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Nie Áno 08.09.2020
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno Áno 07.09.2020
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno Áno 10.09.2020
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno Áno 07.09.2020
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051449 Áno Áno 07.09.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno Áno 06.09.2020

M 21- E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno Nie 08.09.2020
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno Áno 07.09.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno Áno 07.09.2020
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno Áno 07.09.2020
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno Áno 07.09.2020
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno Áno 06.09.2020
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno Áno 04.09.2020
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno Áno 09.09.2020
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno Áno 31.08.2020
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno Áno 06.09.2020
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno Áno 31.08.2020
Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 8460846 Áno Áno 31.08.2020
Henrik Sulz 06C90AA (AUT) OLC Wienerwald 8190819 Áno Áno 07.09.2020
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 8414127 Áno Nie 18.09.2020
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno Áno 07.09.2020

M 21- B (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno Nie 07.09.2020
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno Áno 06.09.2020
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 8340834 Áno Nie 07.09.2020
Viktor Toman 02A93AA (AUT) Naturfreunde Wien 7207343 Áno Áno 14.09.2020
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno Áno 07.09.2020
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8071312 Áno Áno 07.09.2020
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Áno Nie 07.09.2020
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno Áno 06.09.2020
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 8414127 Nie Áno 18.09.2020
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno Áno 02.09.2020

M 21- D (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno Áno 06.09.2020
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno Áno 06.09.2020
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno Áno 04.09.2020
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Nie Áno 07.09.2020
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno Áno 07.09.2020
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno Áno 07.09.2020

M 35- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 2102811 Áno Áno 07.09.2020
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno Nie 06.09.2020
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8515554 Áno Áno 06.09.2020
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno Nie 06.09.2020
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno Áno 07.09.2020
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno Áno 06.09.2020
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno Áno 06.09.2020
Georg Wittberger 03B70AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8161270 Áno Áno 31.08.2020
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno Áno 29.08.2020
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno Áno 17.09.2020

M 40- A (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Rastislav Mikluš 14F77AA Rasad 1771226 Áno Nie 17.09.2020
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno Áno 07.09.2020
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno Áno 06.09.2020
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno Áno 06.09.2020
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno Áno 06.09.2020
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno Áno 06.09.2020
Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 416806 Áno Nie 06.09.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno Áno 31.08.2020
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Nie Áno 06.09.2020
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno Áno 01.09.2020
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno Áno 31.08.2020
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno Áno 02.09.2020
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno Áno 06.09.2020
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 8200011 Áno Áno 07.09.2020

M 45- A (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Peter Kníž 06D74AA TRIAX 2133073 Áno Nie 18.09.2020
Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 8030573 Áno Áno 16.09.2020
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno Áno 07.09.2020
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 2079533 Áno Áno 07.09.2020
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno Áno 07.09.2020
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno Áno 06.09.2020
Petr Novotný 02T73AA (CZE) Dukla Blansko 2067992 Nie Áno 06.09.2020
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 8071298 Áno Áno 06.09.2020
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno Áno 06.09.2020
Günther Kroupa 02A71AA (AUT) Naturfreunde Wien 8180471 Áno Áno 03.09.2020
Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 8190765 Áno Áno 01.09.2020
Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 2078490 Áno Áno 06.09.2020
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 7003175 Áno Áno 01.09.2020
Michal Zelník SPE7510 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno Áno 07.09.2020
Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno Áno 07.09.2020
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 7070726 Áno Nie 06.09.2020

M 50- A (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Boris Kastner-Jirka 09F69AA (AUT) Naturfreunde Wien - Orienteering Team 8247247 Nie Áno 16.09.2020
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno Áno 07.09.2020
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno Áno 07.09.2020
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg Áno Áno 10.09.2020
Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 2114239 Áno Áno 07.09.2020
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno Áno 07.09.2020
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno Áno 07.09.2020
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno Áno 07.09.2020
Roland Reisenberger (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8005468 Áno Áno 06.09.2020
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 2012284 Áno Áno 06.09.2020
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno Áno 06.09.2020
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno Áno 06.09.2020
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno Áno 07.09.2020
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 2120021 Áno Áno 06.09.2020
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Áno Nie 07.09.2020
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno Áno 04.09.2020
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno Áno 04.09.2020

M 55- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406943 Áno Áno 07.09.2020
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406954 Áno Áno 07.09.2020
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno Áno 07.09.2020
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 307277 Áno Áno 07.09.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno Áno 07.09.2020
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno Áno 06.09.2020
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno Áno 06.09.2020
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno Áno 07.09.2020
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno Áno 01.09.2020
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno Áno 07.09.2020

M 60- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 46285 Áno Áno 12.09.2020
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno Nie 07.09.2020
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno Áno 08.09.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno Áno 07.09.2020
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno 06.09.2020
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno Áno 06.09.2020
František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 307419 Áno Áno 06.09.2020
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno Áno 06.09.2020
Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2069581 Nie Áno 06.09.2020
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno Áno 06.09.2020
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno Áno 25.08.2020

M 65- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno Áno 07.09.2020
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno Áno 07.09.2020
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno Nie 06.09.2020
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno Áno 06.09.2020
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno 05.09.2020
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno Áno 31.08.2020
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno Áno 31.08.2020
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno Áno 06.09.2020
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno Áno 07.09.2020
Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 8644312 Áno Áno 06.09.2020

M 70- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno Áno 06.09.2020
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 7206540 Áno Áno 05.09.2020
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Nie Áno 31.08.2020

W -12 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno Áno 07.09.2020
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno Áno 07.09.2020
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno Áno 07.09.2020
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno Áno 06.09.2020
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno Áno 06.09.2020
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno Áno 06.09.2020
Hanka Helcmanovská SPE0955 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno Áno 07.09.2020
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno Áno 06.09.2020

W -14 A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno Áno 07.09.2020
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno Áno 06.09.2020
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno Áno 07.09.2020
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno Áno 06.09.2020
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno Áno 06.09.2020
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8518357 Áno Áno 06.09.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno Áno 01.09.2020
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno Áno 13.09.2020
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno Áno 06.09.2020
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno Áno 13.09.2020

W -16 A (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno Áno 07.09.2020
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg Áno Nie 07.09.2020
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Nie Áno 07.09.2020
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno Áno 07.09.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno Áno 07.09.2020
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno Áno 06.09.2020
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno Áno 06.09.2020
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno Nie 06.09.2020
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno Áno 01.09.2020
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno Áno 01.09.2020
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno Áno 07.09.2020
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno Áno 07.09.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno Nie 07.09.2020
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 8200016 Áno Áno 07.09.2020
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno Áno 07.09.2020

W -18 A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno Áno 07.09.2020
Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 8670509 Áno Áno 10.09.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno Áno 07.09.2020
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno Áno 07.09.2020
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno Áno 07.09.2020
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno Áno 06.09.2020
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno Áno 04.09.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno Áno 07.09.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno Áno 07.09.2020
Adela Čermáková SPE03CA Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno Áno 07.09.2020
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno Áno 07.09.2020

W -20 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno 07.09.2020
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno Áno 07.09.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno Áno 07.09.2020

W 21- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno Áno 07.09.2020
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno Áno 07.09.2020
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 9999903 Áno Áno 07.09.2020
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8200014 Áno Áno 06.09.2020
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno Áno 06.09.2020
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno Nie 06.09.2020
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno Áno 06.09.2020
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno Áno 07.09.2020
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno Áno 07.09.2020
Anna Simkovics (AUT) OLC Wienerwald 8291193 Áno Áno 05.09.2020
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno Áno 06.09.2020

W 21- B (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Anastasiia Tsipushtanova Slávia Žilinská univerzita Áno Nie 06.09.2020
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno Áno 06.09.2020
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Áno Áno 17.09.2020
Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 307435 Áno Nie 14.09.2020
Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno Áno 01.09.2020
Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8180895 Áno Nie 02.09.2020

W 35- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Nie Áno 07.09.2020
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno Áno 07.09.2020
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno Áno 07.09.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno Áno 06.09.2020
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno Áno 31.08.2020
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Áno Áno 06.09.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno Nie 07.09.2020

W 40- A (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 2120028 Áno Nie 18.09.2020
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno Áno 07.09.2020
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Nie Áno 07.09.2020
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno Áno 07.09.2020
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno Áno 07.09.2020
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno Áno 06.09.2020
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 8226434 Áno Áno 06.09.2020
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno Áno 02.09.2020
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno Nie 18.09.2020
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno Áno 01.09.2020
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno Áno 31.08.2020
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno Áno 06.09.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno Áno 07.09.2020
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 1425342 Áno Áno 07.09.2020
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno Nie 07.09.2020

W 45- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Helga Tezarek 02L73AA (AUT) OJE Wappler 8080473 Áno Áno 16.09.2020
Barbara Kastner 09F70AA (AUT) Naturfreunde Wien - Orienteering Team 8105105 Nie Áno 16.09.2020
Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 2118102 Áno Áno 07.09.2020
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno Áno 06.09.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno Áno 07.09.2020
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno Áno 06.09.2020
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno Áno 05.09.2020
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno Áno 06.09.2020
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno Áno 08.09.2020
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno Áno 13.09.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno Nie 06.09.2020

W 50- A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno Áno 07.09.2020
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno Áno 07.09.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno Áno 07.09.2020
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno Nie 07.09.2020
Guni Palme 08F68AA (AUT) Orienteering Klosterneuburg 8024868 Áno Áno 06.09.2020
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno Áno 06.09.2020
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno Áno 06.09.2020
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno Áno 06.09.2020
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno Áno 06.09.2020
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno Áno 06.09.2020

W 55- A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno Áno 07.09.2020
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno Áno 18.09.2020
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 362939 Áno Áno 07.09.2020
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno Áno 06.09.2020
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno Áno 06.09.2020
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno Áno 05.09.2020
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno Áno 31.08.2020
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno Áno 25.08.2020

W 60- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Áno Nie 06.09.2020
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Áno Áno 06.09.2020
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno Áno 06.09.2020
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno Áno 06.09.2020
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno Áno 25.08.2020
Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno Áno 06.09.2020

W 65- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno Áno 05.09.2020
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno Áno 06.09.2020
Gunnel Nilsson (AUT) OLC Wienerwald 8250154 Áno Áno 03.09.2020
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno Áno 07.09.2020

W 70- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno Áno 06.09.2020
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno Áno 07.09.2020
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno Áno 02.09.2020
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno Áno 06.09.2020

M -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno Áno 31.08.2020
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno Áno 01.09.2020
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno Áno 31.08.2020

W -10 C (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 2118099 Áno Nie 18.09.2020
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno Áno 07.09.2020
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7080080 Áno Áno 07.09.2020
Lenka Feriancová Klub OB Sokol Pezinok 2141131 Áno Áno 07.09.2020
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno Nie 07.09.2020
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno Áno 06.09.2020

N (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Matúš Vnučák RBK0401 Klub orientačných športov Ružomberok 2039081 Áno Áno 16.09.2020
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg Áno Nie 07.09.2020
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg Áno Nie 07.09.2020
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno Áno 07.09.2020
Ysabel Cristina Ugorčáková TKE5753 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno Áno 08.09.2020
anna Borets Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno Nie 06.09.2020
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno Nie 15.09.2020
Renata Dulakova KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno Áno 07.09.2020
Bastien Vial-Jaime 01C86AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 307259 Áno Nie 14.09.2020
Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní Áno Áno 01.09.2020

K3 (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg Áno Áno 10.09.2020
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Nie Áno 07.09.2020
Peter Molnár ŠK Triturus Nitra Áno Nie 08.09.2020
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 2032166 Áno Áno 06.09.2020
Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 307298 Áno Áno 04.09.2020
Zuzana Zajíčková VBA86AB ŠK VAZKA Bratislava 445614 Áno Áno 04.09.2020
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno Áno 07.09.2020
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 01.09.2020
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 2103265 Áno Áno 01.09.2020
Hoa Lai 06C90AB (AUT) OLC Wienerwald 887838 Áno Áno 07.09.2020
Marián Cisár SPE8010 Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno Áno 07.09.2020
Braňo Helcmanovský SPE8020 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno Áno 07.09.2020
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno Áno 06.09.2020
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno Áno 07.09.2020
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno Áno 06.09.2020
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno Áno 06.09.2020
František Ondra SPE7903 Klub OB Sokol Pezinok 2141153 Áno Nie 07.09.2020
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno Áno 07.09.2020
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Nie Áno 07.09.2020

MW-R (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno Áno 10.09.2020
Daniel Nemec EBB1801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406962 Áno Nie 07.09.2020
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno Áno 07.09.2020
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno Áno 06.09.2020
Lucia Molnárová ŠK Triturus Nitra Áno Nie 08.09.2020
Tamarka Pavlíková KOB Čingov Spišská Nová Ves 1931991 Áno Nie 07.09.2020
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava Áno Áno 31.08.2020
Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 2133067 Áno Áno 06.09.2020
Žofia Fedorová Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno Áno 06.09.2020
Adrián Ferianc Klub OB Sokol Pezinok 2141135 Áno Áno 07.09.2020
Jakub Dolný SPE1401 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno Áno 07.09.2020
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno Nie 07.09.2020
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno Nie 07.09.2020