Rankingové výsledky

Preteky: CESOM

Etapa: CESOM - E1 (26.09.2020)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:55 900
2 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 23:10 + 0:15 890
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 26:46 + 3:51 749
4 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 29:14 + 6:19 652
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 30:00 + 7:05 622
6 Gregor Ondra SPE0805 Klub OB Sokol Pezinok 30:01 + 7:06 621
7 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 45:40 + 22:45 7
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 18:25 900
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 19:16 + 0:51 858
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 26:49 + 8:24 490
4 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 31:34 + 13:09 257
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 33:47 + 15:22 149
6 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 33:57 + 15:32 141
7 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 42:18 + 23:53 0
8 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 51:36 + 33:11 0
9 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 56:27 + 38:02 0
10 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 59:39 + 41:14 0
11 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 63:08 + 44:43 0
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 27:05 900
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 29:15 + 2:10 828
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 29:46 + 2:41 811
4 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 30:11 + 3:06 797
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 32:09 + 5:04 732
6 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 32:42 + 5:37 713
7 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 37:22 + 10:17 558
8 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 38:10 + 11:05 532
9 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 40:22 + 13:17 459
10 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 42:49 + 15:44 377
11 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 43:30 + 16:25 354
12 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 50:09 + 23:04 133
13 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 60:07 + 33:02 0
14 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 61:41 + 34:36 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 27:06 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 27:38 + 0:32 882
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 30:07 + 3:01 800
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 30:57 + 3:51 772
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 31:56 + 4:50 739
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:19 + 5:13 727
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 34:34 + 7:28 652
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 40:19 + 13:13 461
9 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 44:36 + 17:30 319
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 47:26 + 20:20 225
11 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 47:57 + 20:51 208
12 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 68:18 + 41:12 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 48:23 900
2 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 54:19 + 5:56 790
3 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 57:57 + 9:34 722
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 32:43 1100
2 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 33:44 + 1:01 1066
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 35:18 + 2:35 1013
4 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 35:53 + 3:10 994
5 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 36:06 + 3:23 986
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 36:34 + 3:51 971
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 36:34 + 3:51 971
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 37:35 + 4:52 936
9 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 39:55 + 7:12 858
10 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 44:55 + 12:12 690
11 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:57 + 12:14 689
12 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 47:51 + 15:08 591
13 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 48:24 + 15:41 573
14 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 50:10 + 17:27 513

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:45 800
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:38 + 6:53 665
3 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 54:16 + 13:31 535
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 55:02 + 14:17 520
5 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 59:40 + 18:55 429
6 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 69:54 + 29:09 228
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:42 600
2 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 54:43 + 3:01 565
3 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 55:03 + 3:21 561
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 57:19 + 5:37 535
5 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 61:05 + 9:23 491

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 37:16 900
2 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 39:43 + 2:27 841
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 40:26 + 3:10 824
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 47:34 + 10:18 651
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 48:32 + 11:16 628
6 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:57 + 18:41 449

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 40:24 0
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 42:18 + 1:54 0
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 44:21 + 3:57 0
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 46:23 + 5:59 0
5 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:33 + 6:09 0
6 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 48:09 + 7:45 0
7 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 50:37 + 10:13 0
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 52:04 + 11:40 0
9 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 69:01 + 28:37 0
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava DISK 0
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 37:01 900
2 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:56 + 4:55 780
3 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 42:22 + 5:21 770
4 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 54:05 + 17:04 485
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 54:39 + 17:38 471
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 58:18 + 21:17 383
7 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 71:27 + 34:26 63
8 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 78:07 + 41:06 0
9 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 99:56 + 62:55 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 28:49 900
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 30:11 + 1:22 857
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 37:24 + 8:35 632
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 37:50 + 9:01 618
5 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 39:54 + 11:05 554
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 41:44 + 12:55 497
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 45:01 + 16:12 394
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 49:59 + 21:10 239
9 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 54:11 + 25:22 108
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 59:58 + 31:09 0
11 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 64:56 + 36:07 0
12 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 65:33 + 36:44 0
13 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 71:25 + 42:36 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 34:23 900
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 36:12 + 1:49 852
3 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:13 + 8:50 669
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:34 + 11:11 607
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 45:49 + 11:26 601
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:00 + 15:37 491
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:11 + 19:48 382
8 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 64:00 + 29:37 125
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 79:56 + 45:33 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:16 900
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 36:42 + 0:26 889
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 45:33 + 9:17 670
4 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:34 + 9:18 669
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 49:51 + 13:35 563
6 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 50:26 + 14:10 548
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 57:51 + 21:35 364
8 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 60:35 + 24:19 297
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 37:38 900
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 42:13 + 4:35 790
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 47:42 + 10:04 659
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 49:40 + 12:02 612
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 51:46 + 14:08 562
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 53:21 + 15:43 524
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 55:22 + 17:44 476
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 59:46 + 22:08 371
9 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 93:46 + 56:08 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 50:21 900
2 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 65:41 + 15:20 626

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 24:31 900
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 24:43 + 0:12 893
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 24:59 + 0:28 883
4 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 34:34 + 10:03 531
5 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 61:27 + 36:56 0
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 18:17 900
2 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 19:20 + 1:03 848
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 21:12 + 2:55 756
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:55 + 4:38 672
5 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 28:43 + 10:26 386
6 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 31:44 + 13:27 238
7 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 43:40 + 25:23 0
8 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 49:25 + 31:08 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 23:29 900
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 25:35 + 2:06 820
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 27:07 + 3:38 761
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 27:21 + 3:52 752
5 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 27:29 + 4:00 747
6 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:38 + 5:09 703
7 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 30:38 + 7:09 626
8 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 31:31 + 8:02 592
9 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 33:38 + 10:09 511
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 37:08 + 13:39 377
11 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 42:43 + 19:14 163
12 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 44:22 + 20:53 100
13 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 55:44 + 32:15 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 23:48 900
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 28:31 + 4:43 722
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 29:03 + 5:15 701
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 32:06 + 8:18 586
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 33:22 + 9:34 538
6 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 37:41 + 13:53 375
7 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 39:35 + 15:47 303
8 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 39:46 + 15:58 296
9 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 92:18 + 68:30 0
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 27:48 900
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 31:32 + 3:44 779
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 35:20 + 7:32 656

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 32:52 1100
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 34:09 + 1:17 1057
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 34:50 + 1:58 1034
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:58 + 4:06 963
5 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 40:13 + 7:21 854
6 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 40:57 + 8:05 829
7 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 41:12 + 8:20 821
8 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 41:41 + 8:49 805
9 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 46:36 + 13:44 640

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 40:46 800
2 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 41:46 + 1:00 780
3 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 45:25 + 4:39 709
4 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 56:53 + 16:07 484

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:35 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 50:27 + 2:52 846
3 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 52:36 + 5:01 805
4 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:51 + 15:16 611
5 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 64:46 + 17:11 575

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 39:34 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 42:08 + 2:34 842
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 46:02 + 6:28 753
4 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 50:57 + 11:23 641
5 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 52:30 + 12:56 606
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:19 + 14:45 564
7 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 54:29 + 14:55 561
8 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 62:50 + 23:16 371
9 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 63:31 + 23:57 355
10 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 63:33 + 23:59 354
11 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 68:11 + 28:37 249
12 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 113:24 + 73:50 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 45:12 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 46:12 + 1:00 880
3 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 48:18 + 3:06 838
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 50:21 + 5:09 797
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 60:08 + 14:56 603
6 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 79:01 + 33:49 227
7 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 99:21 + 54:09 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 38:50 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:41 + 2:51 834
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:58 + 3:08 827
4 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 43:54 + 5:04 783
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 59:30 + 20:40 421
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 77:05 + 38:15 14
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 79:43 + 40:53 0
8 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 116:33 + 77:43 0
9 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 120:44 + 81:54 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 38:29 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 44:40 + 6:11 755
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 50:10 + 11:41 627
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 51:27 + 12:58 597
5 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 53:01 + 14:32 560
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 55:06 + 16:37 511
7 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 64:06 + 25:37 301
8 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 86:28 + 47:59 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 41:05 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:39 + 0:34 888
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 44:19 + 3:14 829
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 55:13 + 14:08 590
5 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 61:50 + 20:45 445

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 38:34 900
2 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 69:48 + 31:14 171
3 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 80:06 + 41:32 0

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 42:46 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 46:46 + 4:00 816
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 57:33 + 14:47 589
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 63:01 + 20:15 474