Výsledky

Preteky: CESOM INOV8 Cup

Etapa: CESOM INOV8 Cup - E1 (04.09.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         W 65- A    W -20 A    W 70- A    MW-R      

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 19:07
2 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 20:19 + 1:12
3 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 20:27 + 1:20
4 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:51 + 1:44
5 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 21:45 + 2:38
6 Miroslav Steiner TKE0903 Klub OB ATU Košice 22:03 + 2:56
7 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:01 + 5:54
8 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 32:02 + 12:55
9 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 46:57 + 27:50
10 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 49:01 + 29:54
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 26:48
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 27:14 + 0:26
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 27:47 + 0:59
4 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 28:36 + 1:48
5 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 34:32 + 7:44
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 36:44 + 9:56
7 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 39:24 + 12:36
8 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 41:02 + 14:14
9 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:53 + 16:05
10 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 45:31 + 18:43
11 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 47:40 + 20:52
12 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 52:08 + 25:20
13 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 52:16 + 25:28
14 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 59:59 + 33:11
15 Peter Juhas 62:21 + 35:33
16 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 83:00 + 56:12
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg DISK
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 27:42
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 31:53 + 4:11
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 34:28 + 6:46
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 36:16 + 8:34
5 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 38:46 + 11:04
6 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 48:50 + 21:08
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 73:18 + 45:36
8 Juraj Steiner TKE0501 Klub OB ATU Košice 85:03 + 57:21
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DISK
Andrej Zelník DNF

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 38:28
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 40:45 + 2:17
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 44:35 + 6:07
4 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 44:54 + 6:26
5 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 46:33 + 8:05
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 47:03 + 8:35
7 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 47:53 + 9:25
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 48:42 + 10:14
9 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 57:23 + 18:55
10 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 72:29 + 34:01
11 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 78:52 + 40:24
12 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 89:04 + 50:36
13 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 100:57 + 62:29

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 52:56
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 54:53 + 1:57
3 Michal Schenk 55:54 + 2:58
4 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 63:58 + 11:02
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 64:40 + 11:44
6 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 73:35 + 20:39

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 45:18
2 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 47:06 + 1:48
3 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 47:40 + 2:22
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 50:14 + 4:56
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 53:06 + 7:48
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 56:00 + 10:42
7 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 64:13 + 18:55
8 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 64:41 + 19:23
9 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:53 + 24:35
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 72:35 + 27:17
11 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 97:04 + 51:46
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita DISK
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 40:08
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 41:33 + 1:25
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:54 + 5:46
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 50:46 + 10:38
5 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 52:46 + 12:38
6 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 53:10 + 13:02
7 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 53:44 + 13:36
8 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 56:26 + 16:18
9 Branislav Kuník 56:49 + 16:41
10 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 59:28 + 19:20
11 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 61:40 + 21:32
12 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 65:38 + 25:30
13 Viktor Tomkovič 01C89AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 95:10 + 55:02
14 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 116:49 + 76:41
15 Ondřej Stejskal 02B88AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 120:24 + 80:16
16 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 123:07 + 82:59
17 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 150:31 + 110:23

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 46:24
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 48:22 + 1:58
3 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 50:06 + 3:42
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 50:40 + 4:16
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 51:49 + 5:25
6 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 52:37 + 6:13
7 Michael Auer 03B84AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 57:45 + 11:21
8 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:45 + 17:21
9 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 71:06 + 24:42
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:04 + 28:40
11 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 106:35 + 60:11

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 46:05
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 48:08 + 2:03
3 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita 49:52 + 3:47
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:15 + 6:10
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 53:05 + 7:00
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 57:20 + 11:15
7 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 63:48 + 17:43
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 69:01 + 22:56
9 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 72:51 + 26:46
10 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 74:30 + 28:25
11 Radoslav Kováč SKS7701 Športový klub Sandberg 90:58 + 44:53
12 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 94:08 + 48:03
13 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 116:52 + 70:47
Michal Ševcek DNF

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 38:41
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 41:45 + 3:04
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 43:10 + 4:29
4 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 44:24 + 5:43
5 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:11 + 6:30
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 46:58 + 8:17
7 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 47:24 + 8:43
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 49:47 + 11:06
9 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:07 + 11:26
10 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 56:20 + 17:39
11 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 56:23 + 17:42
12 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 58:27 + 19:46
13 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 64:48 + 26:07
14 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 68:12 + 29:31
15 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 70:36 + 31:55
16 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 73:22 + 34:41
17 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 82:49 + 44:08
Michal Zelník DNF

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 34:22
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 36:56 + 2:34
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:06 + 7:44
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 43:10 + 8:48
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:50 + 14:28
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 48:56 + 14:34
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 64:53 + 30:31
8 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 70:53 + 36:31
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 73:33 + 39:11
10 Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 100:08 + 65:46

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:31
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 39:37 + 2:06
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 44:17 + 6:46
4 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:49 + 13:18
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 53:07 + 15:36
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:33 + 19:02
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 59:24 + 21:53
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 69:30 + 31:59
9 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 74:29 + 36:58
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:51
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:51 + 4:00
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 43:03 + 6:12
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 46:12 + 9:21
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 52:24 + 15:33
6 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 52:53 + 16:02
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 56:22 + 19:31
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 60:17 + 23:26
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 61:12 + 24:21

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Feriancová 20:38
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 21:21 + 0:43
3 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 24:18 + 3:40
4 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:53 + 6:15
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 29:34 + 8:56
6 Sona Tužinská 32:07 + 11:29
7 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 35:48 + 15:10
8 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 50:03 + 29:25
9 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:04 + 31:26

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:57
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 34:06 + 1:09
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 34:35 + 1:38
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 35:25 + 2:28
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 38:54 + 5:57
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 44:43 + 11:46
7 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 45:08 + 12:11
8 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 47:17 + 14:20
9 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 68:10 + 35:13
Klára Brázdovicová DNF

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 23:49
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 25:40 + 1:51
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 26:11 + 2:22
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 26:18 + 2:29
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:00 + 6:11
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 32:37 + 8:48
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 32:43 + 8:54
8 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 38:00 + 14:11
9 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 49:21 + 25:32
10 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 59:44 + 35:55

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 34:42
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 34:56 + 0:14
3 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 36:41 + 1:59
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 40:30 + 5:48
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 43:25 + 8:43
6 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 47:01 + 12:19
7 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 51:10 + 16:28
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 53:15 + 18:33
9 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 59:10 + 24:28
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 62:02 + 27:20
11 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 63:35 + 28:53

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 44:10
2 Anna Simkovics 47:51 + 3:41
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 51:26 + 7:16
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 55:54 + 11:44
5 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 58:45 + 14:35
6 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 59:24 + 15:14
7 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 68:50 + 24:40
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 93:50 + 49:40
Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 43:24
2 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 52:39 + 9:15
3 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 55:21 + 11:57
4 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 57:10 + 13:46
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 57:17 + 13:53
6 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 58:45 + 15:21
7 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 59:13 + 15:49
8 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 71:34 + 28:10
9 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 74:26 + 31:02
10 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 96:46 + 53:22

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anita Seeböck 03B85AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 39:57
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 51:03 + 11:06
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 53:11 + 13:14
4 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 53:37 + 13:40
5 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 55:06 + 15:09
6 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 60:34 + 20:37
7 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:15 + 25:18

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 34:33
2 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 40:17 + 5:44
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 46:58 + 12:25
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 14:45
5 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 51:18 + 16:45
6 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 59:09 + 24:36
7 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 62:34 + 28:01
8 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 63:25 + 28:52
9 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 77:36 + 43:03
10 Dagmar Vršková 02S78AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 79:17 + 44:44
11 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 87:56 + 53:23
12 Lucia Steinerová TKE7752 Klub OB ATU Košice 126:47 + 92:14

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 48:26
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:44 + 4:18
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 53:09 + 4:43
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 53:21 + 4:55
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 55:27 + 7:01
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 57:57 + 9:31
7 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 59:13 + 10:47
8 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:09 + 15:43
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 68:46 + 20:20
10 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 73:38 + 25:12
11 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 80:20 + 31:54
12 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 86:24 + 37:58
13 Silvia Kutišová 97:56 + 49:30
14 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 105:48 + 57:22
15 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 111:59 + 63:33

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 37:38
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 39:03 + 1:25
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 41:00 + 3:22
4 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:06 + 5:28
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 48:25 + 10:47
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 48:34 + 10:56
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 61:23 + 23:45
8 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 62:36 + 24:58
9 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 91:22 + 53:44

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 33:43
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 35:41 + 1:58
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 47:24 + 13:41
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 47:54 + 14:11
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 54:48 + 21:05
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 55:07 + 21:24
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:55 + 37:12
Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice DNF

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 39:56
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 42:14 + 2:18
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 44:38 + 4:42
4 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 48:01 + 8:05
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 59:54 + 19:58
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 60:24 + 20:28
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 62:14 + 22:18
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 67:47 + 27:51
9 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 72:07 + 32:11

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 35:07
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 52:42 + 17:35
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 58:38 + 23:31
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 77:35 + 42:28

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 47:09
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 51:17 + 4:08
3 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:52 + 12:43
4 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 96:06 + 48:57
5 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 108:12 + 61:03

M -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 18:30

W -10 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gréta Brázdovicová 16:50
2 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 17:59 + 1:09
3 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:14 + 3:24
4 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 22:14 + 5:24
5 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 24:10 + 7:20
6 Nela Urbanczyková 47:35 + 30:45

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maroš Balogh 22:57
2 Miroslava Babíková 26:56 + 3:59
3 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 27:06 + 4:09
4 Michal Vymazal 15F57AA (CZE) neregistr. 31:46 + 8:49
5 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 33:02 + 10:05
6 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 61:43 + 38:46
7 Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 71:25 + 48:28

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 35:13
2 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 39:23 + 4:10
3 Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 43:33 + 8:20
4 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 54:04 + 18:51
5 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:53 + 22:40
6 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 64:47 + 29:34
7 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 67:41 + 32:28
8 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 70:03 + 34:50
9 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 73:33 + 38:20
10 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:46 + 38:33
11 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 76:38 + 41:25
12 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 77:34 + 42:21
13 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 90:32 + 55:19
14 Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 95:42 + 60:29
15 Július Gálik 01C91BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 96:43 + 61:30
16 Marek Racev 98:53 + 63:40
17 Barbora Tomašovičová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 99:38 + 64:25
18 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 104:09 + 68:56
19 Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 118:33 + 83:20
Žofia Gáliková 01C91BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNF

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 56:20
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 56:54 + 0:34
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 60:43 + 4:23
Gunnel Nilsson DISK

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 34:34
2 Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 40:26 + 5:52
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 41:54 + 7:20
4 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 48:20 + 13:46
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 50:34 + 16:00
6 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 52:34 + 18:00
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice DISK

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 53:00
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 58:59 + 5:59
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 73:54 + 20:54

MW-R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ninka Madunická 11:25
2 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 11:37 + 0:12
3 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:30 + 4:05
4 MIchaela Ševceková 17:48 + 6:23
5 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 17:55 + 6:30
6 Anicka Syrová 19:27 + 8:02
7 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 19:39 + 8:14
8 Emma Viskupová 20:24 + 8:59
9 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 21:43 + 10:18
10 Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 31:36 + 20:11
11 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 38:18 + 26:53