Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v šprinte

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v šprinte - E1 (19.06.2021)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    W -20 E    W 65- E   
M -12      M 70-      W -12      W 35-      W 70-     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 7:37 1100
2 silver Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 7:39 + 0:02 1095
3 bronze Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8:31 + 0:54 970
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 9:04 + 1:27 891
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:08 + 3:31 592
6 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 11:35 + 3:58 527
7 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 11:55 + 4:18 479
8 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 11:57 + 4:20 474
9 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 12:02 + 4:25 462
10 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 13:11 + 5:34 296
11 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 13:39 + 6:02 229
12 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 15:10 + 7:33 10
13 Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok 15:42 + 8:05 0
14 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 15:51 + 8:14 0
15 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 16:00 + 8:23 0
16 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 16:45 + 9:08 0
17 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 16:58 + 9:21 0
18 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 17:50 + 10:13 0
19 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 17:50 + 10:13 0
20 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 18:32 + 10:55 0
21 Ján Plavčan SPE0812 Klub OB Sokol Pezinok 20:07 + 12:30 0
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 6:46 1100
2 silver Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 7:10 + 0:24 1035
3 bronze Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 7:11 + 0:25 1032
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 7:41 + 0:55 951
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 7:54 + 1:08 916
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 9:30 + 2:44 656
7 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 9:34 + 2:48 645
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 10:34 + 3:48 482
9 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 10:56 + 4:10 423
10 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 13:11 + 6:25 57
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 13:51 1100
2 silver Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 14:42 + 0:51 1032
3 bronze Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 15:20 + 1:29 982
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 15:32 + 1:41 966
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 15:42 + 1:51 953
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 15:53 + 2:02 939
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 16:02 + 2:11 927
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 17:09 + 3:18 838
9 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 17:12 + 3:21 834
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 17:35 + 3:44 803
11 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 18:01 + 4:10 769
12 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 21:19 + 7:28 507

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 21:17 1100
2 silver Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 23:01 + 1:44 1010

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 13:22 1200
2 silver Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 13:37 + 0:15 1178
3 bronze Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 13:48 + 0:26 1161
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 13:50 + 0:28 1158
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 13:50 + 0:28 1158
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 14:15 + 0:53 1121
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 14:50 + 1:28 1068
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 14:50 + 1:28 1068
9 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 14:56 + 1:34 1059
10 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 15:06 + 1:44 1044
11 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 15:38 + 2:16 997
12 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 15:51 + 2:29 977
13 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 15:58 + 2:36 967
14 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:27 + 3:05 923
15 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 16:34 + 3:12 913
16 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 16:47 + 3:25 893
17 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 16:54 + 3:32 883
18 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:57 + 3:35 878
19 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:22 + 4:00 841
20 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 17:29 + 4:07 830
21 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 17:48 + 4:26 802
22 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 18:40 + 5:18 724
23 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 18:52 + 5:30 706
24 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 18:57 + 5:35 699
25 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 19:02 + 5:40 691
26 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 19:27 + 6:05 654
27 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 20:59 + 7:37 516
28 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 22:13 + 8:51 405
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava DISK 0
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava DISK 0
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava DISK 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 17:54 1100
2 silver Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 19:02 + 1:08 1030
3 bronze Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 21:03 + 3:09 906

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 10:48 1100
2 silver Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 11:39 + 0:51 1013
3 bronze Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 12:35 + 1:47 918
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 12:44 + 1:56 903
5 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 13:39 + 2:51 810
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 13:46 + 2:58 798
7 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 13:59 + 3:11 776
8 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 15:06 + 4:18 662
9 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 16:17 + 5:29 542
10 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 16:39 + 5:51 504
11 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 18:27 + 7:39 321
12 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 18:42 + 7:54 295

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:00 1100
2 silver Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 13:33 + 0:33 1053
3 bronze Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 13:33 + 0:33 1053
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 15:57 + 2:57 850
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 16:00 + 3:00 846
6 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 19:07 + 6:07 582
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 19:07 + 6:07 582
8 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 25:00 + 12:00 85
9 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 25:35 + 12:35 35
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 11:44 1100
2 silver Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 12:23 + 0:39 1039
3 bronze Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 14:23 + 2:39 852
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 14:33 + 2:49 836
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 16:04 + 4:20 694
6 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 17:37 + 5:53 548
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 19:44 + 8:00 350
8 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 20:27 + 8:43 283
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 13:47 1100
2 silver Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 15:05 + 1:18 996
3 bronze Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 15:16 + 1:29 982
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 15:51 + 2:04 935
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 17:55 + 4:08 770
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 22:56 + 9:09 370

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 10:27 1100
2 silver Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 11:07 + 0:40 1030
3 bronze Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 11:14 + 0:47 1018
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 12:25 + 1:58 893
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:20 + 4:53 586
6 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:05 + 6:38 402
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 17:32 + 7:05 354

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 13:58 1100
2 silver Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 14:00 + 0:02 1097
3 bronze Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:44 + 1:46 961
4 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 15:50 + 1:52 953
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 18:09 + 4:11 771
6 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 20:34 + 6:36 580
7 Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:50 + 6:52 559
8 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 25:05 + 11:07 224
9 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:11 + 14:13 0
10 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 30:18 + 16:20 0
Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8:40 1100
2 silver Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 9:01 + 0:21 1056
3 bronze Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 9:04 + 0:24 1049
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 9:21 + 0:41 1013
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 9:25 + 0:45 1005
6 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 9:54 + 1:14 943
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 11:01 + 2:21 802
8 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 11:05 + 2:25 793
9 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 11:47 + 3:07 704
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 12:03 + 3:23 671
11 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 15:05 + 6:25 286

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 15:26 1100
2 silver Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 17:22 + 1:56 962
3 bronze Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 17:50 + 2:24 929
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 17:53 + 2:27 925
5 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 19:23 + 3:57 818
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 19:52 + 4:26 784
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 19:54 + 4:28 782
8 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 20:22 + 4:56 748
9 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 20:43 + 5:17 723
10 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 22:14 + 6:48 615
11 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 50:01 + 34:35 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 12:23 1200
2 silver Markéta Mulíčková TBB0351 ŠK Terezka Banská Bystrica 12:33 + 0:10 1184
3 bronze Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:53 + 0:30 1152
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 13:40 + 1:17 1076
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 14:08 + 1:45 1030
6 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 15:04 + 2:41 940
7 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 15:20 + 2:57 914
8 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 15:40 + 3:17 882
9 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 16:27 + 4:04 806
10 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 17:15 + 4:52 728
11 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 17:30 + 5:07 704
12 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 17:42 + 5:19 685
13 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 18:34 + 6:11 601
14 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 19:17 + 6:54 531
15 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 21:15 + 8:52 341
16 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 26:10 + 13:47 0

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 15:57 1100
2 silver Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 16:00 + 0:03 1097
3 bronze Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 16:53 + 0:56 1036
4 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 18:54 + 2:57 897
5 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 19:50 + 3:53 832

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 15:21 1100
2 silver Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 16:16 + 0:55 1034
3 bronze Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:17 + 1:56 961
4 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 22:04 + 6:43 619
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 23:55 + 8:34 486
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 24:55 + 9:34 414
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 26:49 + 11:28 278
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 49:55 + 34:34 0

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 12:54 1100
2 silver Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 14:01 + 1:07 1005
3 bronze Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 16:02 + 3:08 833
4 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 16:32 + 3:38 790
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 16:46 + 3:52 770
6 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 17:03 + 4:09 746
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 18:20 + 5:26 637
8 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:14 + 9:20 304
9 Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 26:19 + 13:25 0
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 12:38 1100
2 silver Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 13:33 + 0:55 1020
3 bronze Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 13:55 + 1:17 988
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 16:18 + 3:40 781
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 17:03 + 4:25 715
6 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 17:41 + 5:03 660
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 18:23 + 5:45 599

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 11:13 1100
2 silver Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 12:40 + 1:27 958
3 bronze Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 13:04 + 1:51 919
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 14:23 + 3:10 789
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 16:53 + 5:40 544
6 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 17:06 + 5:53 523
7 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 21:39 + 10:26 77
8 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 51:25 + 40:12 0
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 76:40 + 65:27 0

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 10:42 1100
2 silver Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 13:46 + 3:04 785
3 bronze Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 33:37 + 22:55 0

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 13:36 1100
2 silver Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 14:13 + 0:37 1050
3 bronze Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 14:42 + 1:06 1011
4 Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 20:46 + 7:10 520
5 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 26:34 + 12:58 51

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 15:32 1100
2 silver Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 17:31 + 1:59 960
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

Toto sú virtuálne kategórie, ktoré sú počítané automaticky pre všetky neotvorené rankingové kategórie v jednotlivých pretekoch. Pre viac infomácií pozri oficiálne dokumenty SZOŠ (vykonávacie predpisy, súťažný poriadok, pravidlá).

M -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 13:11 800
2 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 13:39 + 0:28 772
3 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 15:51 + 2:40 638
4 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 16:00 + 2:49 629
5 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 16:45 + 3:34 584
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 21:39 1100
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 51:25 + 29:46 0

W -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 14:00 800
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:44 + 1:44 701
3 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 15:50 + 1:50 695
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 20:34 + 6:34 425
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:11 + 14:11 0

W 35- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 15:04 1200
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 15:40 + 0:36 1152
3 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 18:34 + 3:30 921

W 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita DISK 0