Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá SR šprintové štafety (20.06.2021)

Počet prihlásených: 219

Kategórie

MWM -14 E (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 06.06.2021
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 06.06.2021
Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok 2211371 Áno 06.06.2021
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 06.06.2021
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 06.06.2021
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 2211350 Áno 06.06.2021
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 2211377 Áno 06.06.2021
Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 15.06.2021
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 06.06.2021
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051309 Áno 06.06.2021
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 07.06.2021
Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 2051302 Áno 07.06.2021
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 05.06.2021
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 05.06.2021
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 8006744 Áno 06.06.2021
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 06.06.2021
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno 06.06.2021
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 1423312 Áno 05.06.2021
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 06.06.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno 06.06.2021
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2128441 Áno 06.06.2021

MWM -18 E (30)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 06.06.2021
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 2133074 Áno 06.06.2021
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 06.06.2021
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 06.06.2021
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 416526 Áno 06.06.2021
Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 416766 Áno 06.06.2021
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 06.06.2021
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2211366 Áno 06.06.2021
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 06.06.2021
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 8200016 Áno 06.06.2021
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 8259259 Áno 06.06.2021
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 2211374 Áno 06.06.2021
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 2150478 Áno 06.06.2021
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 2211372 Áno 06.06.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 06.06.2021
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 06.06.2021
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 06.06.2021
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 14.06.2021
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 06.06.2021
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 06.06.2021
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 06.06.2021
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno 05.06.2021
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno 05.06.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 05.06.2021
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 02.06.2021
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8140982 Áno 02.06.2021
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno 02.06.2021
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 02.06.2021
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 03.06.2021
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 02.06.2021

MWM 19- E (63)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 416712 Áno 06.06.2021
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno 06.06.2021
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 1931991 Áno 06.06.2021
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 06.06.2021
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno 06.06.2021
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno 06.06.2021
Martin Knor ŠK Terezka Banská Bystrica 8072002 Áno 14.06.2021
Štefan Šurgan ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 14.06.2021
Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 06.06.2021
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno 06.06.2021
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 06.06.2021
Markéta Mulíčková TBB0351 ŠK Terezka Banská Bystrica 8656699 Áno 14.06.2021
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 06.06.2021
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 06.06.2021
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 06.06.2021
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 8100022 Áno 06.06.2021
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 06.06.2021
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 06.06.2021
Viktória Roháčová KOB Čingov Spišská Nová Ves 1403139 Áno 14.06.2021
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8001844 Áno 06.06.2021
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8071312 Áno 06.06.2021
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 8001845 Áno 06.06.2021
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 8001847 Áno 06.06.2021
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 8001846 Áno 06.06.2021
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 06.06.2021
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 06.06.2021
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 8025003 Áno 06.06.2021
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 06.06.2021
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 06.06.2021
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 06.06.2021
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 06.06.2021
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 06.06.2021
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 06.06.2021
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 06.06.2021
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2150477 Áno 06.06.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2211365 Áno 06.06.2021
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 06.06.2021
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 06.06.2021
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 06.06.2021
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 14.06.2021
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 8071306 Áno 06.06.2021
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 06.06.2021
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 06.06.2021
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 06.06.2021
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051449 Áno 06.06.2021
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 06.06.2021
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 05.06.2021
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 05.06.2021
Adam Jonáš Športový klub Sandberg 8100060 Áno 07.06.2021
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 06.06.2021
Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno 05.06.2021
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 05.06.2021
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 06.06.2021
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno 06.06.2021
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 511235 Áno 02.06.2021
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 02.06.2021
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 02.06.2021
Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 8100925 Áno 04.06.2021
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 03.06.2021
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 2012287 Áno 04.06.2021
Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 02.06.2021
Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 02.06.2021
Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 02.06.2021

MWM 105 E (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 8621 Áno 05.06.2021
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 05.06.2021
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 2012284 Áno 05.06.2021
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 06.06.2021
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno 06.06.2021
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 06.06.2021
Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin Áno 06.06.2021
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 04.06.2021
Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin Áno 06.06.2021
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 03.06.2021
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 03.06.2021
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 03.06.2021
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 02.06.2021
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 02.06.2021
Vladislav Janota FBA7903 ŠK Farmaceut Bratislava 1402873 Áno 02.06.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 03.06.2021
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno 02.06.2021
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno 02.06.2021

MWM 135 E (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 06.06.2021
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 06.06.2021
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 8019945 Áno 06.06.2021
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 06.06.2021
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 416706 Áno 06.06.2021
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 7467746 Áno 06.06.2021
Doplní Sa BK Sliač Áno 15.06.2021
Peter Barcík 02Q66AA BK Sliač 8656700 Áno 06.06.2021
Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 8656574 Áno 06.06.2021
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 06.06.2021
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 8012080 Áno 06.06.2021
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 06.06.2021
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 05.06.2021
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 8071298 Áno 05.06.2021
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 05.06.2021
Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 2025362 Áno 05.06.2021
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 06.06.2021
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 06.06.2021
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno 06.06.2021
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno 06.06.2021
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 06.06.2021
Doplní Sa ŠK Farmaceut Bratislava Áno 15.06.2021
Doplní Sa ŠK Farmaceut Bratislava Áno 15.06.2021
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno 02.06.2021

MWM 165 E (39)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 06.06.2021
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 06.06.2021
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno 06.06.2021
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Áno 06.06.2021
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 06.06.2021
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 06.06.2021
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 06.06.2021
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 06.06.2021
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 06.06.2021
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno 09.06.2021
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 06.06.2021
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 06.06.2021
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 06.06.2021
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno 06.06.2021
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno 06.06.2021
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 06.06.2021
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 06.06.2021
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 06.06.2021
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 06.06.2021
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno 06.06.2021
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 06.06.2021
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno 06.06.2021
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 2051306 Áno 06.06.2021
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 06.06.2021
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno 06.06.2021
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 06.06.2021
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno 06.06.2021
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051311 Áno 06.06.2021
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 06.06.2021
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 8004600 Áno 06.06.2021
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 8482083 Áno 06.06.2021
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 06.06.2021
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 06.06.2021
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 02.06.2021
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 02.06.2021
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 9200733 Áno 02.06.2021
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8017732 Áno 02.06.2021
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 02.06.2021
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 02.06.2021

Open (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Doplní Sa ŠK VAZKA Bratislava Áno 15.06.2021
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno 15.06.2021
Pavol Almáši KOB Metropol Košice 2051440 Áno 08.06.2021
Michal Almáši KOB Metropol Košice 2051447 Áno 08.06.2021
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Áno 06.06.2021
Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 416738 Áno 06.06.2021
Jozef Bačík 07R70AA Kysucke Nove Mesto Áno 06.06.2021
Jana Bačíková 07R76AA Kysucke Nove Mesto Áno 06.06.2021
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 06.06.2021
Ján Plavčan SPE0812 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 06.06.2021
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 14.06.2021
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 06.06.2021
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 06.06.2021
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 06.06.2021
Júlia Macháčková Športový klub Sandberg 2079537 Áno 06.06.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 06.06.2021
Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin Áno 06.06.2021
Radka Perašinová ZMT13AA Klub OB Martin Áno 06.06.2021
Doplní Sa ŠK Farmaceut Bratislava Áno 15.06.2021
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 02.06.2021
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 02.06.2021
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 02.06.2021
Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406959 Áno 02.06.2021
Zuzana Majláthová EBB9251 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416756 Áno 02.06.2021