Prihlášky

Preteky: INOV8 cup (11.09.2021)

Počet prihlásených: 218

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K3         W 65- A    W -20 A    W 70- A    MW-R      

M -12 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno Áno 28.08.2021
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno Áno 05.09.2021
Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno Áno 28.08.2021
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno Áno 15.08.2021
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno Áno 03.09.2021
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno Áno 15.08.2021

M -14 A (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno Nie 01.09.2021
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno Áno 29.08.2021
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 2092368 Áno Áno 29.08.2021
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno Áno 29.08.2021
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 1423312 Áno Áno 29.08.2021
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno Áno 27.08.2021
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno Áno 28.08.2021
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno Áno 26.08.2021
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno Áno 05.09.2021
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Nie Áno 05.09.2021
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno Áno 29.08.2021
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno Áno 05.09.2021
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno Áno 05.09.2021
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno Áno 15.08.2021
Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 2211375 Áno Áno 01.09.2021
Ján Plavčan SPE0812 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno Áno 29.08.2021
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 05.09.2021

M -16 A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno Áno 28.08.2021
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno Áno 15.08.2021
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2211366 Áno Áno 05.09.2021
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno Áno 29.08.2021
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno Áno 15.08.2021

M -18 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno Áno 29.08.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno Áno 29.08.2021
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno Áno 28.08.2021
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno Áno 28.08.2021

M -20 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219148 Áno Áno 05.09.2021

M 21- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Szabolcs Tornai 08Z71AA (HUN) Szabi SE 8434004 Áno Nie 06.09.2021
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno Áno 30.08.2021
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno Áno 29.08.2021
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 8667535 Áno Nie 29.08.2021
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno Áno 29.08.2021
Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 8648579 Áno Áno 29.08.2021
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno Áno 28.08.2021
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno Áno 28.08.2021
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 8099132 Áno Áno 27.08.2021
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno Áno 27.08.2021
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno Áno 27.08.2021

M 21- B (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 7204499 Áno Nie 05.09.2021
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno Nie 09.09.2021
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno Áno 29.08.2021
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno Nie 29.08.2021
Branislav Kunik Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 05.09.2021

M 35- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno Áno 30.08.2021
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno Áno 29.08.2021
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 8042130 Áno Áno 28.08.2021
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Nie Áno 03.09.2021
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno Áno 26.08.2021
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno Áno 15.08.2021

M 40- A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno Áno 30.08.2021
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno Áno 29.08.2021
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno Áno 26.08.2021
Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2136723 Áno Áno 28.08.2021
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 8009985 Áno Áno 15.08.2021
Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 416806 Áno Áno 27.08.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno Áno 15.08.2021
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno Nie 03.09.2021

M 45- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno Áno 30.08.2021
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 8200882 Áno Áno 29.08.2021
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno Áno 28.08.2021
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno Áno 27.08.2021
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno Áno 26.08.2021
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno Áno 26.08.2021
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno Áno 05.09.2021
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 8200011 Áno Áno 29.08.2021
Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Nie Áno 29.08.2021

M 50- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno Áno 29.08.2021
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 2012284 Áno Áno 29.08.2021
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno Áno 28.08.2021
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno Áno 28.08.2021
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051311 Áno Áno 28.08.2021
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno Áno 27.08.2021
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno Áno 27.08.2021

M 55- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno Nie 05.09.2021
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno Áno 01.09.2021
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno Nie 30.08.2021
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno Áno 28.08.2021
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno Áno 28.08.2021
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno Áno 06.09.2021

M 60- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno 01.09.2021
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno Áno 01.09.2021
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8017732 Áno Áno 05.09.2021
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno Áno 30.08.2021
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno Áno 29.08.2021
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno Áno 29.08.2021
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno Áno 28.08.2021
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno Áno 05.09.2021
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno Áno 04.09.2021

W -12 A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno Áno 30.08.2021
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno Áno 29.08.2021
Anička Tomašova Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 03.09.2021
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno Áno 29.08.2021
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno Áno 27.08.2021
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno Áno 27.08.2021
Lenka Feriancová Klub OB Sokol Pezinok 2141131 Áno Áno 06.09.2021
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno Áno 29.08.2021
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno Áno 15.08.2021

W -14 A (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno Áno 29.08.2021
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno Áno 29.08.2021
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Nie Áno 05.09.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno Áno 27.08.2021
Soňa Tužinská ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno Áno 26.08.2021
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno Áno 26.08.2021
Klára Brázdovičová Klub OB Sokol Pezinok 2141153 Áno Áno 06.09.2021
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Nie Áno 05.09.2021
Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno Áno 29.08.2021
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno Áno 03.09.2021

W -16 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno Áno 29.08.2021
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno Áno 29.08.2021
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno Áno 28.08.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno Áno 27.08.2021
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Nie Áno 05.09.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 05.09.2021
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8140928 Áno Áno 27.08.2021

W -18 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno Áno 30.08.2021
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno Áno 28.08.2021
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno Áno 28.08.2021
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno Áno 05.09.2021
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 8200016 Áno Áno 05.09.2021
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 2211374 Áno Áno 05.09.2021
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 2211372 Áno Áno 05.09.2021

W 21- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno Áno 30.08.2021
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno Nie 30.08.2021
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno Áno 28.08.2021
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno Áno 28.08.2021
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno Áno 05.09.2021
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno Áno 05.09.2021

W 21- B (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 307435 Áno Áno 29.08.2021
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno 28.08.2021
Magdaléna Hrabošová FBA0052 ŠK Farmaceut Bratislava 2045171 Áno Áno 09.09.2021

W 35- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno Áno 28.08.2021
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno Áno 05.09.2021
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 8000989 Áno Áno 15.08.2021
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Nie Áno 27.08.2021

W 40- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno Áno 30.08.2021
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno Áno 05.09.2021
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno Áno 27.08.2021
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno Áno 05.09.2021
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno Nie 29.08.2021
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno Nie 03.09.2021
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno Áno 15.08.2021

W 45- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno Áno 30.08.2021
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno Áno 01.09.2021
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno Áno 29.08.2021
Jana Miklasová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Nie Áno 06.09.2021
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno Áno 29.08.2021
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno Áno 29.08.2021
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno Áno 27.08.2021
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Nie Áno 05.09.2021
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno Áno 27.08.2021

W 50- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno Áno 30.08.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno Áno 29.08.2021
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno Áno 29.08.2021
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno Áno 30.08.2021
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno Áno 28.08.2021
Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 307290 Áno Áno 27.08.2021
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno Áno 26.08.2021

W 55- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 8300043 Áno Áno 05.09.2021
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno Áno 01.09.2021
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Nie Áno 08.09.2021
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno Áno 29.08.2021
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno Áno 28.08.2021
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno Áno 28.08.2021

M 65- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ivan Oravec 01M55AA Sokol Pezinok 219143 Áno Áno 05.09.2021
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno Nie 28.08.2021
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno Áno 28.08.2021
Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 46285 Áno Áno 27.08.2021
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno Áno 15.08.2021
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno Áno 20.08.2021

W 60- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno Áno 29.08.2021
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno Áno 05.09.2021

M 70- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno Áno 01.09.2021
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno Nie 15.08.2021

M -10 C (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Adrián Ferianc Klub OB Sokol Pezinok 2141135 Áno Áno 06.09.2021
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno Áno 05.09.2021

W -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7080080 Áno Áno 29.08.2021
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno Áno 27.08.2021
Gréta Brázdovičová Klub OB Sokol Pezinok 2141148 Áno Áno 06.09.2021

N (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lukáš Miklas Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Nie Áno 06.09.2021
Bastien Vial-Jaime 01C86AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 307259 Áno Áno 29.08.2021
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno Áno 05.09.2021
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno Áno 27.08.2021
Eva Mazáková SKS84AA Športový klub Sandberg 445612 Nie Áno 05.09.2021
Erik Pelikán Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 10.09.2021
Albin Lancz Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 10.09.2021
Peter Chalmovský Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 10.09.2021

K3 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 7201803 Áno Nie 05.09.2021
Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 2030952 Áno Nie 05.09.2021
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg Nie Áno 05.09.2021
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno Áno 29.08.2021
Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 2102811 Nie Áno 05.09.2021
Michaela Syrová Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno Áno 05.09.2021
Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava Áno Nie 05.09.2021
Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 2116449 Áno Nie 05.09.2021

W 65- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Nie Áno 01.09.2021
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno Áno 28.08.2021
Marta Brzova Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 04.09.2021

W -20 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno Áno 30.08.2021
Michaela Patassiová SKS0252 Športový klub Sandberg 8670509 Áno Áno 29.08.2021
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2150477 Áno Áno 15.08.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2211365 Áno Áno 29.08.2021

W 70- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 8482083 Áno Áno 29.08.2021
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno Áno 07.09.2021
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno Áno 05.09.2021

MW-R (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava Áno Áno 29.08.2021
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno Áno 28.08.2021
Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 2120073 Nie Áno 05.09.2021
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno Áno 27.08.2021
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno Áno 26.08.2021
Anička Syrová SPE1555 Klub OB Sokol Pezinok 2012281 Áno Áno 15.08.2021
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno Áno 29.08.2021
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno Áno 15.08.2021