Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst cup

Etapa: Karst cup - E2 (01.08.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   
W 70-     

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 27:47 900
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 28:56 + 1:09 863

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 24:29 900
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 25:40 + 1:11 857
3 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 27:20 + 2:51 795
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 28:12 + 3:43 763
5 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 34:57 + 10:28 515
6 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 35:29 + 11:00 496
7 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:49 + 11:20 483
8 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 38:30 + 14:01 385
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 44:21 + 19:52 170
10 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 46:51 + 22:22 78
11 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 48:19 + 23:50 24
12 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 56:40 + 32:11 0
13 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 69:23 + 44:54 0
14 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 70:18 + 45:49 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 26:28 900
2 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 36:36 + 10:08 555
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 45:33 + 19:05 251
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 53:21 + 26:53 0
5 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 58:41 + 32:13 0
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 72:35 + 46:07 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 25:41 900
2 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 26:10 + 0:29 883
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 27:40 + 1:59 830
4 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 32:42 + 7:01 654
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 32:57 + 7:16 645
6 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 37:46 + 12:05 477
7 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 38:25 + 12:44 454
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 38:54 + 13:13 437
9 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 65:59 + 40:18 0
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 82:00 + 56:19 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 37:20 900
2 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 43:39 + 6:19 748
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 52:58 + 15:38 523
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 89:37 + 52:17 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 37:05 1100
2 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 37:45 + 0:40 1080
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 38:59 + 1:54 1044
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 39:13 + 2:08 1037
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 40:27 + 3:22 1000
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 41:07 + 4:02 980
7 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 44:13 + 7:08 888
8 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 47:14 + 10:09 799
9 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 47:38 + 10:33 787
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 66:05 + 29:00 240
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava DISK 0

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:48 0
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 38:52 + 1:04 0
3 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 40:54 + 3:06 0
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 43:05 + 5:17 0
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 48:10 + 10:22 0
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 51:46 + 13:58 0
7 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 54:07 + 16:19 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 27:31 800
2 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 30:28 + 2:57 714
3 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 30:42 + 3:11 707
4 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 32:12 + 4:41 664
5 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:38 + 7:07 593
6 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 44:02 + 16:31 320
7 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 44:04 + 16:33 319
8 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 44:57 + 17:26 293
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:34 + 29:03 0
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DISK 0
Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava DNF 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 33:42 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 37:04 + 3:22 810
3 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 40:21 + 6:39 722
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 41:20 + 7:38 696
5 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 45:44 + 12:02 579
6 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 45:47 + 12:05 577
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:00 + 14:18 518
8 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 58:02 + 24:20 250

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 32:43 900
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 33:12 + 0:29 887
3 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 47:29 + 14:46 494
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 52:40 + 19:57 351
5 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 54:54 + 22:11 290
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 55:04 + 22:21 285
7 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 62:56 + 30:13 69
8 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 65:27 + 32:44 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 33:58 900
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 35:51 + 1:53 850
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:50 + 2:52 824
4 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 39:25 + 5:27 756
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 48:42 + 14:44 510
6 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:44 + 17:46 429
7 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 58:53 + 24:55 240
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 60:18 + 26:20 202
9 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 60:44 + 26:46 191
10 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 88:27 + 54:29 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 35:57 900
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:11 + 0:14 894
3 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 42:15 + 6:18 742
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:23 + 13:26 564
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 50:44 + 14:47 530
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 55:54 + 19:57 401
7 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 100:03 + 64:06 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 30:28 900
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 36:22 + 5:54 726
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 38:12 + 7:44 672
4 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 50:05 + 19:37 321
5 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 74:56 + 44:28 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 23:36 900
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:42 + 2:06 820
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 29:01 + 5:25 693
4 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 30:40 + 7:04 631
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 31:04 + 7:28 615
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 35:11 + 11:35 458
7 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:46 + 14:10 360
8 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 42:18 + 18:42 187
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 68:55 + 45:19 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 23:45 900
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 26:56 + 3:11 779
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 38:31 + 14:46 340
4 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 39:44 + 15:59 294
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 40:12 + 16:27 277
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 41:36 + 17:51 224

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 39:12 900
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 32:48 900
2 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:41 + 51:53 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 24:24 900
2 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 28:12 + 3:48 760
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 30:17 + 5:53 683
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 39:42 + 15:18 336
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 74:53 + 50:29 0
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 31:30 900
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 31:57 + 0:27 887
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 33:03 + 1:33 856
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 37:43 + 6:13 722
5 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 39:10 + 7:40 681
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 43:22 + 11:52 561

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 42:38 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 44:57 + 2:19 851
3 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 55:51 + 13:13 621
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 57:39 + 15:01 583
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DISK 0

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 47:21 900
2 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 74:22 + 27:01 386
3 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 99:02 + 51:41 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 27:43 1100
2 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 28:30 + 0:47 1069
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:15 + 1:32 1039
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:07 + 3:24 965
5 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 32:24 + 4:41 914
6 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 35:15 + 7:32 801
7 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 36:48 + 9:05 740
8 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 37:11 + 9:28 724
9 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 38:18 + 10:35 680
10 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 41:16 + 13:33 562
11 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 64:04 + 36:21 0

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:59 800
2 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 43:54 + 6:55 650
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 45:11 + 8:12 623
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 45:52 + 8:53 608
5 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 55:26 + 18:27 401
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 57:10 + 20:11 363
7 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 57:36 + 20:37 354
8 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:48 + 21:49 328
9 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 69:26 + 32:27 98
10 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 73:29 + 36:30 10
11 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 75:38 + 38:39 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 28:53 900
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 36:40 + 7:47 657

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 29:32 900
2 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 31:42 + 2:10 834
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 32:06 + 2:34 822
4 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 36:05 + 6:33 700
5 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 38:18 + 8:46 633

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 35:08 900
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:05 + 4:57 773
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 46:23 + 11:15 612
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 46:37 + 11:29 606
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 56:11 + 21:03 361
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 58:05 + 22:57 312
7 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 80:08 + 45:00 0
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DNF 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 32:09 900
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 36:10 + 4:01 788
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:24 + 10:15 613
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 44:37 + 12:28 551
5 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 56:06 + 23:57 230
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 63:21 + 31:12 27

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 25:08 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 27:09 + 2:01 828
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 27:31 + 2:23 815
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 32:15 + 7:07 645
5 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 36:34 + 11:26 491
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 36:42 + 11:34 486
7 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 45:09 + 20:01 183
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 48:27 + 23:19 65

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 38:09 900
2 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 45:10 + 7:01 734
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 46:13 + 8:04 710
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DISK 0
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 30:47 900
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 33:27 + 2:40 822
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 36:41 + 5:54 728
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 57:25 + 26:38 121

Toto sú virtuálne kategórie, ktoré sú počítané automaticky pre všetky neotvorené rankingové kategórie v jednotlivých pretekoch. Pre viac infomácií pozri oficiálne dokumenty SZOŠ (vykonávacie predpisy, súťažný poriadok, pravidlá).

W 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 57:25 900