Rankingové výsledky

Preteky: Slovak Karst cup

Etapa: Karst cup - E3 (01.08.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   
W 70-     

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 17:21 900
2 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 18:54 + 1:33 820

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 13:08 900
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 13:14 + 0:06 893
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 14:05 + 0:57 835
4 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 16:31 + 3:23 668
5 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 16:33 + 3:25 666
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 16:46 + 3:38 651
7 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 19:33 + 6:25 460
8 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 20:03 + 6:55 426
9 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 20:34 + 7:26 391
10 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 22:35 + 9:27 252
11 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 24:00 + 10:52 155
12 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 25:45 + 12:37 35
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 12:05 900
2 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 15:28 + 3:23 648
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 17:14 + 5:09 516
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 19:07 + 7:02 376
5 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 19:59 + 7:54 312
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 20:36 + 8:31 266

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 13:31 900
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 14:13 + 0:42 853
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 14:30 + 0:59 835
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 14:37 + 1:06 827
5 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 15:05 + 1:34 796
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 15:31 + 2:00 767
7 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 15:55 + 2:24 740
8 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 19:18 + 5:47 515
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 19:22 + 5:51 510
10 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 33:11 + 19:40 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 17:03 900
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 17:07 + 0:04 896
3 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 18:08 + 1:05 843
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 18:31 + 1:28 823
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 21:49 + 4:46 648

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 14:50 1100
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 14:54 + 0:04 1095
3 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 15:17 + 0:27 1067
4 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 15:22 + 0:32 1060
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 15:28 + 0:38 1053
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 15:51 + 1:01 1025
7 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 15:52 + 1:02 1023
8 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 16:19 + 1:29 990
9 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 16:35 + 1:45 970
10 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 16:49 + 1:59 953
11 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 17:40 + 2:50 890
12 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 41:30 + 26:40 0

M 21- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:54 0
2 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 16:49 + 0:55 0
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 17:05 + 1:11 0
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 17:10 + 1:16 0
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 17:11 + 1:17 0
6 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 17:59 + 2:05 0
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 20:19 + 4:25 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 14:53 800
2 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 15:06 + 0:13 788
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:08 + 0:15 787
4 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 15:35 + 0:42 762
5 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 16:12 + 1:19 729
6 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 16:24 + 1:31 718
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 16:31 + 1:38 712
8 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 16:40 + 1:47 704
9 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 17:22 + 2:29 667
10 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 17:46 + 2:53 645
11 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:07 + 7:14 411

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 17:35 900
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 17:40 + 0:05 896
3 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 18:40 + 1:05 845
4 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 18:41 + 1:06 844
5 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 20:31 + 2:56 750
6 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 21:44 + 4:09 688
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:39 + 7:04 538

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 17:02 900
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 18:20 + 1:18 831
3 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 18:38 + 1:36 815
4 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 18:56 + 1:54 800
5 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 21:45 + 4:43 651
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 23:30 + 6:28 558
Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak DISK 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 15:09 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 15:55 + 0:46 854
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:15 + 1:06 835
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:33 + 2:24 757
5 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 17:46 + 2:37 745
6 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 18:00 + 2:51 731
7 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 18:49 + 3:40 682
8 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 21:09 + 6:00 544
9 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 22:14 + 7:05 479
10 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 24:06 + 8:57 368
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava DISK 0
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 16:15 900
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:43 + 3:28 708
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:51 + 4:36 645
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 21:26 + 5:11 613
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 22:29 + 6:14 555
6 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 24:19 + 8:04 453

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 15:37 900
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 16:38 + 1:01 841
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 18:00 + 2:23 763
4 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 20:44 + 5:07 605
5 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 28:51 + 13:14 137

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:37 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 13:43 + 0:06 893
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 14:57 + 1:20 812
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 16:14 + 2:37 727
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 17:44 + 4:07 628
6 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 19:07 + 5:30 536
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 19:35 + 5:58 506
8 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 23:26 + 9:49 251
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:28 + 21:51 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 14:52 900
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 17:27 + 2:35 744
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 21:16 + 6:24 513
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 23:39 + 8:47 368
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 25:25 + 10:33 261
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 26:13 + 11:21 213

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 22:51 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 58:18 + 35:27 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 15:38 900
2 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:39 + 10:01 323

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 13:50 900
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:25 + 2:35 732
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 16:30 + 2:40 727
4 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 21:43 + 7:53 387

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 16:26 900
2 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 17:06 + 0:40 863
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 17:59 + 1:33 815
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:32 + 3:06 730
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 21:49 + 5:23 605
6 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 22:09 + 5:43 587
7 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 25:45 + 9:19 390

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 14:32 900
2 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 15:07 + 0:35 864
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 17:52 + 3:20 694
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 13:43 900
2 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 19:57 + 6:14 491
3 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 20:50 + 7:07 433

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 13:51 1100
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 14:05 + 0:14 1081
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:07 + 1:16 999
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 15:18 + 1:27 985
5 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 15:59 + 2:08 931
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 16:27 + 2:36 894
7 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 16:52 + 3:01 860
8 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 17:05 + 3:14 843
9 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 19:25 + 5:34 658
10 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 19:44 + 5:53 633
11 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 21:52 + 8:01 463

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 15:59 800
2 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:23 + 0:24 780
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:44 + 1:45 712
4 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 19:01 + 3:02 648
5 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 19:08 + 3:09 642
6 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 21:20 + 5:21 532
7 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 24:19 + 8:20 383
8 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 24:40 + 8:41 365
9 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 29:26 + 13:27 127

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 17:03 900

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 14:57 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 15:32 + 0:35 865
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 16:24 + 1:27 813
4 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 17:42 + 2:45 734
5 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 25:17 + 10:20 278

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:24 900
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 16:26 + 1:02 840
3 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 17:42 + 2:18 766
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 17:46 + 2:22 762
5 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 19:29 + 4:05 661
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 20:52 + 5:28 581
7 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 26:32 + 11:08 249

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 15:18 900
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 16:42 + 1:24 818
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:02 + 1:44 798
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 18:54 + 3:36 688
5 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 19:05 + 3:47 677
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 20:06 + 4:48 618

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 14:44 900
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 14:57 + 0:13 887
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 15:41 + 0:57 842
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 16:21 + 1:37 801
5 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 18:10 + 3:26 690
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 20:57 + 6:13 520
7 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 23:11 + 8:27 384
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 24:17 + 9:33 317

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 16:29 900
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 24:29 + 8:00 463
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 27:30 + 11:01 298
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 20:38 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 25:46 + 5:08 676
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 26:34 + 5:56 641
4 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 27:53 + 7:15 584

Toto sú virtuálne kategórie, ktoré sú počítané automaticky pre všetky neotvorené rankingové kategórie v jednotlivých pretekoch. Pre viac infomácií pozri oficiálne dokumenty SZOŠ (vykonávacie predpisy, súťažný poriadok, pravidlá).

W 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 25:46 900