Rankingové výsledky
Preteky: Slovak Karst cup
Etapa: Karst cup - E3 (01.08.2021)
Kategórie
M 12 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter Kotuliak | FBA1003 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:21 | 900 | |
2 | Gregor Halás | TKE0902 | Klub OB ATU Košice | 18:54 | + 1:33 | 820 |
M 14 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dávid Cisár | SPE0708 | Klub OB Sokol Pezinok | 13:08 | 900 | |
2 | Michal Dolný | SPE0706 | Klub OB Sokol Pezinok | 13:14 | + 0:06 | 893 |
3 | Daniel Šmelík | RBA0702 | TJ Rapid Bratislava | 14:05 | + 0:57 | 835 |
4 | Martin Babík | VZA0702 | Slávia Žilinská univerzita | 16:31 | + 3:23 | 668 |
5 | Tomáš Babík | VZA0802 | Slávia Žilinská univerzita | 16:33 | + 3:25 | 666 |
6 | Matúš Mikloš | SPE0702 | Klub OB Sokol Pezinok | 16:46 | + 3:38 | 651 |
7 | Michal Marko | TKE0901 | Klub OB ATU Košice | 19:33 | + 6:25 | 460 |
8 | Patrik Prutkay | SKS0703 | Športový klub Sandberg | 20:03 | + 6:55 | 426 |
9 | Tomáš Legath | KYS0803 | Klub OB Kysak | 20:34 | + 7:26 | 391 |
10 | Matúš Vaňo | SKS0804 | Športový klub Sandberg | 22:35 | + 9:27 | 252 |
11 | Šimon Timko | TKE0801 | Klub OB ATU Košice | 24:00 | + 10:52 | 155 |
12 | Mátyás Hujduš | KYS0802 | Klub OB Kysak | 25:45 | + 12:37 | 35 |
Samuel Michač | HBB0802 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | MP | 0 |
M 16 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Trepáč | VZA0501 | Slávia Žilinská univerzita | 12:05 | 900 | |
2 | Jakub Berčík | FBA0507 | ŠK Farmaceut Bratislava | 15:28 | + 3:23 | 648 |
3 | Tomáš Porubčan | KYS0501 | Klub OB Kysak | 17:14 | + 5:09 | 516 |
4 | Jakub Karol Janšo | TKE0602 | Klub OB ATU Košice | 19:07 | + 7:02 | 376 |
5 | Ján Koman | FBA0504 | ŠK Farmaceut Bratislava | 19:59 | + 7:54 | 312 |
6 | Adam Roháč | TKE0601 | Klub OB ATU Košice | 20:36 | + 8:31 | 266 |
M 18 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Mário Novota | TKE0302 | Klub OB ATU Košice | 13:31 | 900 | |
2 | Nicholas Ditri | SPE0304 | Klub OB Sokol Pezinok | 14:13 | + 0:42 | 853 |
3 | Šimon Kukurugya | SKS0402 | Športový klub Sandberg | 14:30 | + 0:59 | 835 |
4 | Tomáš Jurčík | VZA0301 | Slávia Žilinská univerzita | 14:37 | + 1:06 | 827 |
5 | Oliver Lago | VBA0301 | ŠK VAZKA Bratislava | 15:05 | + 1:34 | 796 |
6 | Šimon Šipoš | SPE0406 | Klub OB Sokol Pezinok | 15:31 | + 2:00 | 767 |
7 | Michal Nosáľ | VZA0302 | Slávia Žilinská univerzita | 15:55 | + 2:24 | 740 |
8 | Viktor Kotuliak | FBA0401 | ŠK Farmaceut Bratislava | 19:18 | + 5:47 | 515 |
9 | Michal Urban | SKS0401 | Športový klub Sandberg | 19:22 | + 5:51 | 510 |
10 | Marek Dolný | SPE0407 | Klub OB Sokol Pezinok | 33:11 | + 19:40 | 0 |
M 20 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Havlík | SPE0201 | Klub OB Sokol Pezinok | 17:03 | 900 | |
2 | Matej Urban | SKS0102 | Športový klub Sandberg | 17:07 | + 0:04 | 896 |
3 | Radoslav Kuník | SPE0103 | Klub OB Sokol Pezinok | 18:08 | + 1:05 | 843 |
4 | Martin Polyácsko | TKE0102 | Klub OB ATU Košice | 18:31 | + 1:28 | 823 |
5 | Matúš Balogh | SKS0101 | Športový klub Sandberg | 21:49 | + 4:46 | 648 |
M 21 E
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Medard Féder | PEZ0102 | Klub OB AŠK Pezinok | 14:50 | 1100 | |
2 | Marian Dávidík | BBA7713 | KOBRA Bratislava | 14:54 | + 0:04 | 1095 |
3 | Pavol Bukovac | FBA8102 | ŠK Farmaceut Bratislava | 15:17 | + 0:27 | 1067 |
4 | Matej Müller | VBA9601 | ŠK VAZKA Bratislava | 15:22 | + 0:32 | 1060 |
5 | Filip Kubina | SKS8901 | Športový klub Sandberg | 15:28 | + 0:38 | 1053 |
6 | Michal Krajčík | TKE8704 | Klub OB ATU Košice | 15:51 | + 1:01 | 1025 |
7 | Martin Knor | ZMT0201 | Klub OB Martin | 15:52 | + 1:02 | 1023 |
8 | Štefan Šurgan | VBA7904 | ŠK VAZKA Bratislava | 16:19 | + 1:29 | 990 |
9 | Martin Jonáš | BBA9601 | KOBRA Bratislava | 16:35 | + 1:45 | 970 |
10 | Lukáš Simočko | TKE0003 | Klub OB ATU Košice | 16:49 | + 1:59 | 953 |
11 | Peter Mižúr | FBA9101 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:40 | + 2:50 | 890 |
12 | Adam Jonáš | BBA0101 | KOBRA Bratislava | 41:30 | + 26:40 | 0 |
M 21 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal Pavlík | SSN9001 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 15:54 | 0 | |
2 | Libor Semančík | KYS9006 | Klub OB Kysak | 16:49 | + 0:55 | 0 |
3 | Miroslav Kollár | KYS8801 | Klub OB Kysak | 17:05 | + 1:11 | 0 |
4 | Dominic Ditri | SPE0002 | Klub OB Sokol Pezinok | 17:10 | + 1:16 | 0 |
5 | Matúš Šimo | SPE0107 | Klub OB Sokol Pezinok | 17:11 | + 1:17 | 0 |
6 | Peter Karch | SPE9112 | Klub OB Sokol Pezinok | 17:59 | + 2:05 | 0 |
7 | Matej Kukurugya | SKS0103 | Športový klub Sandberg | 20:19 | + 4:25 | 0 |
M 21 B
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon Mižúr | FBA9401 | ŠK Farmaceut Bratislava | 14:53 | 800 | |
2 | Stanislav Franko | KYS9802 | Klub OB Kysak | 15:06 | + 0:13 | 788 |
3 | Silvester Dulák | SSN9007 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 15:08 | + 0:15 | 787 |
4 | Juraj Sokol | KYS9201 | Klub OB Kysak | 15:35 | + 0:42 | 762 |
5 | Peter Vričan | VZA8901 | Slávia Žilinská univerzita | 16:12 | + 1:19 | 729 |
6 | Tomáš Jánoška | RBA9301 | TJ Rapid Bratislava | 16:24 | + 1:31 | 718 |
7 | Tomáš Sokol | KYS9103 | Klub OB Kysak | 16:31 | + 1:38 | 712 |
8 | Peter Macinský | TKE8603 | Klub OB ATU Košice | 16:40 | + 1:47 | 704 |
9 | Ján Kvaka | KYS9002 | Klub OB Kysak | 17:22 | + 2:29 | 667 |
10 | Phillip Štubňa | RBA9304 | TJ Rapid Bratislava | 17:46 | + 2:53 | 645 |
11 | Miroslav Hríbik | HBB8501 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 22:07 | + 7:14 | 411 |
M 35 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marián Mikluš | RBA7204 | TJ Rapid Bratislava | 17:35 | 900 | |
2 | Miroslav Lago | VBA7601 | ŠK VAZKA Bratislava | 17:40 | + 0:05 | 896 |
3 | Matej Ďuriš | VIA8601 | Viatoris | 18:40 | + 1:05 | 845 |
4 | Július Macháček | SKS8402 | Športový klub Sandberg | 18:41 | + 1:06 | 844 |
5 | Július Porubský | TNR7301 | ŠK Triturus Nitra | 20:31 | + 2:56 | 750 |
6 | Dušan Furucz | FBA7101 | ŠK Farmaceut Bratislava | 21:44 | + 4:09 | 688 |
7 | Andrej Patráš | HBB8201 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 24:39 | + 7:04 | 538 |
M 40 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušan Hrnčiar | FBA7703 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:02 | 900 | |
2 | Marek Urban | SKS7401 | Športový klub Sandberg | 18:20 | + 1:18 | 831 |
3 | Martin Borský | FBA7704 | ŠK Farmaceut Bratislava | 18:38 | + 1:36 | 815 |
4 | Marek Vaňo | SKS7901 | Športový klub Sandberg | 18:56 | + 1:54 | 800 |
5 | Marek Koman | FBA7905 | ŠK Farmaceut Bratislava | 21:45 | + 4:43 | 651 |
6 | Peter Krnáč | VIA7701 | Viatoris | 23:30 | + 6:28 | 558 |
Radovan Marton | KYS7802 | Klub OB Kysak | MP | 0 |
M 45 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin Velgos | TKE7202 | Klub OB ATU Košice | 15:09 | 900 | |
2 | Juraj Šmelík | RBA6603 | TJ Rapid Bratislava | 15:55 | + 0:46 | 854 |
3 | Milan Šimoník | HBB7501 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 16:15 | + 1:06 | 835 |
4 | Ľuboš Michač | HBB7601 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 17:33 | + 2:24 | 757 |
5 | Marian Spišiak | SPE7601 | Klub OB Sokol Pezinok | 17:46 | + 2:37 | 745 |
6 | Ľudovít Pavela | KYS7501 | Klub OB Kysak | 18:00 | + 2:51 | 731 |
7 | Peter Vorlíček | SKS7501 | Športový klub Sandberg | 18:49 | + 3:40 | 682 |
8 | Martin Hujduš | KYS7202 | Klub OB Kysak | 21:09 | + 6:00 | 544 |
9 | Medard Féder | PEZ7303 | Klub OB AŠK Pezinok | 22:14 | + 7:05 | 479 |
10 | Andrej Mikloš | SPE7503 | Klub OB Sokol Pezinok | 24:06 | + 8:57 | 368 |
Karol Hierweg | BBA5801 | KOBRA Bratislava | MP | 0 | ||
Marián Šipoš | SPE7102 | Klub OB Sokol Pezinok | MP | 0 |
M 50 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav Navrátil | VBA6601 | ŠK VAZKA Bratislava | 16:15 | 900 | |
2 | František Šoltés | SSN6202 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 19:43 | + 3:28 | 708 |
3 | Pavol Šoltés | SSN6402 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 20:51 | + 4:36 | 645 |
4 | Richard Balogh | SKS6901 | Športový klub Sandberg | 21:26 | + 5:11 | 613 |
5 | Peter Jurčík | VZA6802 | Slávia Žilinská univerzita | 22:29 | + 6:14 | 555 |
6 | Ivan Trepáč | VZA7001 | Slávia Žilinská univerzita | 24:19 | + 8:04 | 453 |
M 55 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valér Franko | KYS6601 | Klub OB Kysak | 15:37 | 900 | |
2 | Peter Mlynárik | VBA6501 | ŠK VAZKA Bratislava | 16:38 | + 1:01 | 841 |
3 | Karol Janšo | TKE6206 | Klub OB ATU Košice | 18:00 | + 2:23 | 763 |
4 | Vladimír Tysz | TKE6202 | Klub OB ATU Košice | 20:44 | + 5:07 | 605 |
5 | Boris Ďurčo | TKE6301 | Klub OB ATU Košice | 28:51 | + 13:14 | 137 |
M 60 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter Ďurčo | EBB6102 | TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica | 13:37 | 900 | |
2 | Miroslav Palička | SSN5902 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 13:43 | + 0:06 | 893 |
3 | Jaroslav Piják | SPE5801 | Klub OB Sokol Pezinok | 14:57 | + 1:20 | 812 |
4 | Jaroslav Kollár | KYS6102 | Klub OB Kysak | 16:14 | + 2:37 | 727 |
5 | Milan Petrinec | RBA5802 | TJ Rapid Bratislava | 17:44 | + 4:07 | 628 |
6 | Ľubomír Krajňák | KYS6105 | Klub OB Kysak | 19:07 | + 5:30 | 536 |
7 | Dušan Formanko | RBA5801 | TJ Rapid Bratislava | 19:35 | + 5:58 | 506 |
8 | Stanislav Gajdoš | KYS6103 | Klub OB Kysak | 23:26 | + 9:49 | 251 |
9 | Ján Štubňa | RBA5803 | TJ Rapid Bratislava | 35:28 | + 21:51 | 0 |
M 65 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peter Polakovič | VZA5501 | Slávia Žilinská univerzita | 14:52 | 900 | |
2 | Ján Mižúr | FBA5501 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:27 | + 2:35 | 744 |
3 | Michal Simočko | TKE5302 | Klub OB ATU Košice | 21:16 | + 6:24 | 513 |
4 | Anton Onder | TKE5401 | Klub OB ATU Košice | 23:39 | + 8:47 | 368 |
5 | Ivan Zacharovský | ZMT5201 | Klub OB Martin | 25:25 | + 10:33 | 261 |
6 | Pavol Poláček | SPE5501 | Klub OB Sokol Pezinok | 26:13 | + 11:21 | 213 |
M 70 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Roháč | TKE4301 | Klub OB ATU Košice | 22:51 | 900 | |
2 | Milan Meriač | ZMT4205 | Klub OB Martin | 58:18 | + 35:27 | 0 |
W 12 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia Syrová | SPE1052 | Klub OB Sokol Pezinok | 15:38 | 900 | |
2 | Paulína Šoltésová | SSN0951 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 25:39 | + 10:01 | 323 |
W 14 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana Šipošová | SPE0951 | Klub OB Sokol Pezinok | 13:50 | 900 | |
2 | Lucia Vorlíčková | SKS0851 | Športový klub Sandberg | 16:25 | + 2:35 | 732 |
3 | Zora Baloghová | SKS0751 | Športový klub Sandberg | 16:30 | + 2:40 | 727 |
4 | Viktoriya Valyavka | VZA0851 | Slávia Žilinská univerzita | 21:43 | + 7:53 | 387 |
W 16 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona Mihaličová | TKE0551 | Klub OB ATU Košice | 16:26 | 900 | |
2 | Alžbeta Baloghová | SPE0556 | Klub OB Sokol Pezinok | 17:06 | + 0:40 | 863 |
3 | Lucia Šipošová | SPE0654 | Klub OB Sokol Pezinok | 17:59 | + 1:33 | 815 |
4 | Nina Jurčíková | VZA0752 | Slávia Žilinská univerzita | 19:32 | + 3:06 | 730 |
5 | Elena Lago | VBA0551 | ŠK VAZKA Bratislava | 21:49 | + 5:23 | 605 |
6 | Martina Vorlíčková | SKS0551 | Športový klub Sandberg | 22:09 | + 5:43 | 587 |
7 | Júlia Pavelová | KYS0651 | Klub OB Kysak | 25:45 | + 9:19 | 390 |
W 18 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka Porubská | TNR0451 | ŠK Triturus Nitra | 14:32 | 900 | |
2 | Sofia Sekaninová | TKE0451 | Klub OB ATU Košice | 15:07 | + 0:35 | 864 |
3 | Ivona Rohaľová | SKS0453 | Športový klub Sandberg | 17:52 | + 3:20 | 694 |
Adela Čermáková | SPE0359 | Klub OB Sokol Pezinok | MP | 0 | ||
Eva Ondovčíková | SPE0358 | Klub OB Sokol Pezinok | MP | 0 |
W 20 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana Kováčová | SPE0256 | Klub OB Sokol Pezinok | 13:43 | 900 | |
2 | Khrystyna Myhovych | SPE0255 | Klub OB Sokol Pezinok | 19:57 | + 6:14 | 491 |
3 | Ela Vojtková | RBA0254 | TJ Rapid Bratislava | 20:50 | + 7:07 | 433 |
W 21 E
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarína Labašová | TKE8351 | Klub OB ATU Košice | 13:51 | 1100 | |
2 | Tamara Miklušová | RBA0252 | TJ Rapid Bratislava | 14:05 | + 0:14 | 1081 |
3 | Ela Mižúrová | HBB9352 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 15:07 | + 1:16 | 999 |
4 | Ľuboslava Weissová | TKE0252 | Klub OB ATU Košice | 15:18 | + 1:27 | 985 |
5 | Katarína Kubinová | SKS9051 | Športový klub Sandberg | 15:59 | + 2:08 | 931 |
6 | Viktória Kostercová | SKS0251 | Športový klub Sandberg | 16:27 | + 2:36 | 894 |
7 | Jana Macinská | TKE8651 | Klub OB ATU Košice | 16:52 | + 3:01 | 860 |
8 | Ľudmila Hančárová | KYS9451 | Klub OB Kysak | 17:05 | + 3:14 | 843 |
9 | Lucia Ondovčíková | SPE0051 | Klub OB Sokol Pezinok | 19:25 | + 5:34 | 658 |
10 | Andrea Papugová | VZA9351 | Slávia Žilinská univerzita | 19:44 | + 5:53 | 633 |
11 | Jela Furuczová | FBA7151 | ŠK Farmaceut Bratislava | 21:52 | + 8:01 | 463 |
W 21 B
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora Pavliková | KYS9152 | Klub OB Kysak | 15:59 | 800 | |
2 | Eva Farkašová | SSN9053 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 16:23 | + 0:24 | 780 |
3 | Andrea Hríbiková | HBB8451 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 17:44 | + 1:45 | 712 |
4 | Terézia Knorová | ZMT9852 | Klub OB Martin | 19:01 | + 3:02 | 648 |
5 | Jana Vríčanová | VZA8952 | Slávia Žilinská univerzita | 19:08 | + 3:09 | 642 |
6 | Zuzana Krnáčová | VIA9251 | Viatoris | 21:20 | + 5:21 | 532 |
7 | Vladimíra Kutajová | VZA9352 | Slávia Žilinská univerzita | 24:19 | + 8:20 | 383 |
8 | Bibiána Verebová | KYS9752 | Klub OB Kysak | 24:40 | + 8:41 | 365 |
9 | Dana Šuníková | SKS9052 | Športový klub Sandberg | 29:26 | + 13:27 | 127 |
W 35 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika Urbanová | SKS7751 | Športový klub Sandberg | 17:03 | 900 |
W 40 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena Ďurčová | VZA7753 | Slávia Žilinská univerzita | 14:57 | 900 | |
2 | Daniela Ondovčíková | SPE7852 | Klub OB Sokol Pezinok | 15:32 | + 0:35 | 865 |
3 | Veronika Prutkayová | SKS7852 | Športový klub Sandberg | 16:24 | + 1:27 | 813 |
4 | Kristína Komanová | FBA7853 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:42 | + 2:45 | 734 |
5 | Petra Kotuliaková | FBA7552 | ŠK Farmaceut Bratislava | 25:17 | + 10:20 | 278 |
W 45 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena Barillová | SSN6951 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 15:24 | 900 | |
2 | Dagmar Miklušová | RBA7351 | TJ Rapid Bratislava | 16:26 | + 1:02 | 840 |
3 | Hana Šmelíková | FBA6951 | ŠK Farmaceut Bratislava | 17:42 | + 2:18 | 766 |
4 | Barbora Vorlíčková | SKS7651 | Športový klub Sandberg | 17:46 | + 2:22 | 762 |
5 | Annamária Pavelová | KYS7651 | Klub OB Kysak | 19:29 | + 4:05 | 661 |
6 | Zuzana Šipošová | SPE7351 | Klub OB Sokol Pezinok | 20:52 | + 5:28 | 581 |
7 | Oľga Lago | VBA7452 | ŠK VAZKA Bratislava | 26:32 | + 11:08 | 249 |
W 50 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina Pánková | RBA6953 | TJ Rapid Bratislava | 15:18 | 900 | |
2 | Barbora Šmelíková | VBA6951 | ŠK VAZKA Bratislava | 16:42 | + 1:24 | 818 |
3 | Táňa Časnochová | HBB7051 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 17:02 | + 1:44 | 798 |
4 | Martina Brém Knorová | ZMT7151 | Klub OB Martin | 18:54 | + 3:36 | 688 |
5 | Mária Kováčová | TKE6751 | Klub OB ATU Košice | 19:05 | + 3:47 | 677 |
6 | Eva Trepáčová | VZA7053 | Slávia Žilinská univerzita | 20:06 | + 4:48 | 618 |
W 55 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta Pijáková | SPE6251 | Klub OB Sokol Pezinok | 14:44 | 900 | |
2 | Tamara Denysenko | VZA6151 | Slávia Žilinská univerzita | 14:57 | + 0:13 | 887 |
3 | Eva Mušinská | TKE6451 | Klub OB ATU Košice | 15:41 | + 0:57 | 842 |
4 | Jana Franková | KYS6651 | Klub OB Kysak | 16:21 | + 1:37 | 801 |
5 | Judita Sádecká | TKE6253 | Klub OB ATU Košice | 18:10 | + 3:26 | 690 |
6 | Iva Kumová | RBA6252 | TJ Rapid Bratislava | 20:57 | + 6:13 | 520 |
7 | Jana Mižúrová | FBA6351 | ŠK Farmaceut Bratislava | 23:11 | + 8:27 | 384 |
8 | Hana Baloghová | SKS6551 | Športový klub Sandberg | 24:17 | + 9:33 | 317 |
W 60 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana Davi | ZMT6151 | Klub OB Martin | 16:29 | 900 | |
2 | Darina Poláčková | SPE5852 | Klub OB Sokol Pezinok | 24:29 | + 8:00 | 463 |
3 | Elena Polakovičová | VZA5850 | Slávia Žilinská univerzita | 27:30 | + 11:01 | 298 |
Taťjana Jánošková | RBA6051 | TJ Rapid Bratislava | MP | 0 |
W 65 A
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beata Vávrová | RBA5651 | TJ Rapid Bratislava | 20:38 | 900 | |
2 | Soňa Kavecká | SPE4851 | Klub OB Sokol Pezinok | 25:46 | + 5:08 | 676 |
3 | Iveta Putnovská | TKE5651 | Klub OB ATU Košice | 26:34 | + 5:56 | 641 |
4 | Viola Juhasová | ZMT5251 | Klub OB Martin | 27:53 | + 7:15 | 584 |
Toto sú virtuálne kategórie, ktoré sú počítané automaticky pre všetky neotvorené rankingové kategórie v jednotlivých pretekoch. Pre viac infomácií pozri oficiálne dokumenty SZOŠ (vykonávacie predpisy, súťažný poriadok, pravidlá).
W 70 *
Miesto | Pretekár | Reg. číslo | Klub | Čas | Strata | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa Kavecká | SPE4851 | Klub OB Sokol Pezinok | 25:46 | 900 |