Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB štafiet v šprinte (01.05.2022)

Počet prihlásených: 210

Kategórie

MWM -14 E (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 17.04.2022
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 8200057 Áno 17.04.2022
Marco Scala SPE09BE Klub OB Sokol Pezinok 8025005 Áno 17.04.2022
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 17.04.2022
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 17.04.2022
Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 1423323 Áno 17.04.2022
Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 1423320 Áno 17.04.2022
Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 1423322 Áno 17.04.2022
Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno 17.04.2022
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 8019948 Áno 18.04.2022
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 18.04.2022
Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 2051439 Áno 18.04.2022
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2132981 Áno 15.04.2022
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 8518352 Áno 15.04.2022
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 15.04.2022
Karolína Šmidová ZMT1052 Klub OB Martin 1712992 Áno 17.04.2022
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 15.04.2022
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 15.04.2022
Alexandra Sára Chudá HBB0852 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066966 Áno 17.04.2022

MWM -18 E (40)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ondřej Brosch XRBK0606 (CZE) SK Radioklub Blansko 8660437 Áno 17.04.2022
Doubravka Procházková XPBM0651 (CZE) TJ Spartak I. brněnská 8028875 Áno 17.04.2022
Tomáš Odehnal XPBM0500 (CZE) TJ Spartak I. brněnská 8660444 Áno 17.04.2022
Adam Zřídkaveselý XPBM0505 (CZE) TJ Spartak I. brněnská 8660411 Áno 17.04.2022
Jakub Kamenda XPBM0712 (CZE) TJ Spartak I. brněnská 8410766 Áno 17.04.2022
Martin Zřídkaveselý XPBM0808 (CZE) TJ Spartak I. brněnská 8482114 Áno 17.04.2022
Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 8025009 Áno 17.04.2022
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 8025019 Áno 17.04.2022
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 8025016 Áno 17.04.2022
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 17.04.2022
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 8200016 Áno 17.04.2022
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 17.04.2022
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 8025013 Áno 17.04.2022
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 17.04.2022
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno 17.04.2022
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 8259259 Áno 17.04.2022
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 8025008 Áno 17.04.2022
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno 17.04.2022
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 8025004 Áno 17.04.2022
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 17.04.2022
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 8300093 Áno 17.04.2022
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8025021 Áno 17.04.2022
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 17.04.2022
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 2000419 Áno 17.04.2022
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 8300063 Áno 17.04.2022
Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 8025020 Áno 20.04.2022
Kristína Toporová SPE07CE Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 20.04.2022
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 17.04.2022
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno 17.04.2022
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 17.04.2022
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 17.04.2022
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 18.04.2022
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 16.04.2022
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 16.04.2022
Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 416766 Áno 16.04.2022
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 15.04.2022
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 15.04.2022
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 14.04.2022
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8140928 Áno 14.04.2022
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 14.04.2022

MWM 19- E (61)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
TBB1-1 TBB1-1 ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 20.04.2022
TBB1-2 TBB1-2 ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 20.04.2022
TBB1-3 TBB1-3 ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 20.04.2022
TBB2-1 TBB2-1 ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 20.04.2022
TBB2-2 TBB2-2 ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 20.04.2022
TBB2-3 TBB2-3 ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 20.04.2022
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 17.04.2022
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8071312 Áno 17.04.2022
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 17.04.2022
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 17.04.2022
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 17.04.2022
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno 17.04.2022
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 17.04.2022
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 17.04.2022
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 17.04.2022
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 8454049 Áno 17.04.2022
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 8119490 Áno 17.04.2022
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 8025022 Áno 17.04.2022
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 17.04.2022
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 17.04.2022
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 17.04.2022
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno 17.04.2022
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 17.04.2022
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 17.04.2022
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 17.04.2022
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 18.04.2022
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 18.04.2022
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 18.04.2022
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno 18.04.2022
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 18.04.2022
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 8019947 Áno 18.04.2022
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 18.04.2022
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno 18.04.2022
Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 8071306 Áno 18.04.2022
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 8019943 Áno 18.04.2022
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 18.04.2022
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 18.04.2022
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 18.04.2022
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 18.04.2022
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 18.04.2022
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 18.04.2022
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 8004600 Áno 18.04.2022
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 17.04.2022
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 8076043 Áno 16.04.2022
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 8090893 Áno 16.04.2022
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno 16.04.2022
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 8099132 Áno 15.04.2022
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 8515551 Áno 15.04.2022
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno 15.04.2022
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 15.04.2022
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 8009987 Áno 15.04.2022
Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 406917 Áno 15.04.2022
Jakub Dekrét ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 15.04.2022
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 15.04.2022
Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8656745 Áno 15.04.2022
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 15.04.2022
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 16.04.2022
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 15.04.2022
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 2012287 Áno 16.04.2022
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 16.04.2022
Ela Sedileková FBA93AA ŠK Farmaceut Bratislava 8116746 Áno 15.04.2022

MWM 105 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno 15.04.2022
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno 15.04.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 15.04.2022
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 15.04.2022
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 15.04.2022
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 15.04.2022
Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 8100925 Áno 16.04.2022
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 16.04.2022
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno 16.04.2022

MWM 135 E (29)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Kamil Komenda XPBM7201 (CZE) TJ Spartak I. brněnská 8516931 Áno 17.04.2022
Libor Zřídkaveselý XPBM7207 (CZE) TJ Spartak I. brněnská 8660433 Áno 17.04.2022
XXX XXX (CZE) TJ Spartak I. brněnská Áno 17.04.2022
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno 17.04.2022
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno 17.04.2022
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 17.04.2022
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 17.04.2022
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 17.04.2022
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 17.04.2022
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 17.04.2022
Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 17.04.2022
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 18.04.2022
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 18.04.2022
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 18.04.2022
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 8019941 Áno 18.04.2022
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 8003075 Áno 18.04.2022
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 18.04.2022
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 8012080 Áno 18.04.2022
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 18.04.2022
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 18.04.2022
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 16.04.2022
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 416706 Áno 16.04.2022
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 7467746 Áno 16.04.2022
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 8091919 Áno 15.04.2022
Volodymyr Shuniakov SKS57AA Športový klub Sandberg 2300280 Áno 15.04.2022
Tetiana Shuniakova SKS87AA Športový klub Sandberg 2128441 Áno 15.04.2022
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 15.04.2022
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 15.04.2022
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 15.04.2022

MWM 165 E (28)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 17.04.2022
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 17.04.2022
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 17.04.2022
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 17.04.2022
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 17.04.2022
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 17.04.2022
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8017732 Áno 17.04.2022
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 17.04.2022
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 17.04.2022
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 17.04.2022
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 18.04.2022
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 8003077 Áno 18.04.2022
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 18.04.2022
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 18.04.2022
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 8015308 Áno 18.04.2022
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 2051410 Áno 18.04.2022
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 2051306 Áno 18.04.2022
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno 18.04.2022
Ján Košut TKE6303 Klub OB ATU Košice 1409500 Áno 18.04.2022
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 16.04.2022
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 16.04.2022
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 8183038 Áno 16.04.2022
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 16.04.2022
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 8000989 Áno 16.04.2022
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno 16.04.2022
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 16.04.2022
László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 8431515 Áno 16.04.2022
Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 8196409 Áno 16.04.2022

Open (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Dienová 15O86AA TK Sliač 533303 Áno 18.04.2022
Ján Dien neregistrovaní 9900077 Áno 17.04.2022
Romana Tauberova KOB Čingov Spišská Nová Ves Áno 17.04.2022
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno 17.04.2022
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 17.04.2022
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 17.04.2022
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 17.04.2022
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 17.04.2022
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 8025018 Áno 17.04.2022
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 17.04.2022
Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 17.04.2022
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 18.04.2022
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 16.04.2022
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 16.04.2022
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 15.04.2022
Vladyslav Myrets SKS89AA Športový klub Sandberg 445611 Áno 15.04.2022
David Krivoklatský ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066964 Áno 17.04.2022
Timea Krivoklatská ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066965 Áno 17.04.2022
Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45805 Áno 17.04.2022
Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2136723 Áno 17.04.2022
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 17.04.2022
Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066969 Áno 17.04.2022
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 16.04.2022
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 8100009 Áno 16.04.2022