Výsledky

Preteky: Pohár oslobodenia mesta Pezinok - SRJ

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E1 (03.09.2022)

Kategórie

MW-R       K3         N          W -10      W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A   

MW-R 1.40 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lívia Írová 27:12
2 Anička Syrová SPE1559 Klub OB Sokol Pezinok 27:58 + 0:46
3 Veronika Šipošová 28:39 + 1:27
4 Mária Šmahovská 35:58 + 8:46
5 Tomi Gibala 01C14AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:33 + 31:21
6 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 76:19 + 49:07
Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava DNS
Pavol Kovačič 01C82AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

K3 3.40 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondřej Šnejdar 08Y77AA (CZE) SK PRAGA Praha 47:07
2 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 51:52 + 4:45
3 Antonin Švejda 17H68AA No Name 60:05 + 12:58
4 Adrián Marko SPE7609 Klub OB Sokol Pezinok 61:02 + 13:55
5 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 64:51 + 17:44
6 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 69:22 + 22:15
7 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 72:58 + 25:51
8 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 82:20 + 35:13
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Natália Iriasová TKE9257 Klub OB ATU Košice DNS

N 2.50 km / 95 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 45:09
2 Miroslava Babikova 85:53 + 40:44
Dana Šimková DISK
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg DISK
Stanislava Trajanov SPE8457 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -10 1.60 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 19:09
2 Gabika Gibalová 01C12BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:58 + 4:49
3 Ella Mária Petrincová BBA17AA KOBRA Bratislava 25:22 + 6:13

W -12 A 1.80 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 16:45
2 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 23:49 + 7:04
3 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 36:52 + 20:07
4 Lucia Kováčová VBA1051 ŠK VAZKA Bratislava 47:09 + 30:24
5 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 47:47 + 31:02
6 Anna Tomašová 01C10BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 47:54 + 31:09
7 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 58:49 + 42:04
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK

W -14 A 2.10 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 19:29
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 20:53 + 1:24
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:02 + 3:33
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 25:27 + 5:58
5 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 27:35 + 8:06
6 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 31:53 + 12:24
7 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:22 + 23:53
8 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 44:28 + 24:59
9 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 45:51 + 26:22
10 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 47:26 + 27:57

W -16 A 2.50 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 26:14
2 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 36:52 + 10:38

W -18 A 4.00 km / 165 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 36:48
2 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 44:21 + 7:33
3 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 50:48 + 14:00
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 51:59 + 15:11
5 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 53:33 + 16:45

W 21- E 4.60 km / 210 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 34:09
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 36:27 + 2:18
3 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 37:40 + 3:31
4 Martina Opálková TBB0051 ŠK Terezka Banská Bystrica 40:54 + 6:45
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 41:20 + 7:11
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 62:59 + 28:50

W 21- B 4.00 km / 165 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 40:14
2 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 42:39 + 2:25
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 44:29 + 4:15
4 Ivana Ďurčová TKE9256 Klub OB ATU Košice 52:19 + 12:05
5 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 56:04 + 15:50
6 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 59:41 + 19:27
M.S. Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 72:10

W 35- A 4.00 km / 165 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Vavrova 08L85AA (AUS) Kulgun Orienteers 34:28
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 38:42 + 4:14
3 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 40:00 + 5:32
4 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:33 + 8:05
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 44:19 + 9:51
6 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 46:26 + 11:58
7 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 50:36 + 16:08
8 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 63:11 + 28:43
9 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 75:13 + 40:45

W 40- A 3.60 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 38:26
2 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 42:52 + 4:26
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:12 + 6:46
4 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 46:51 + 8:25
5 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 48:13 + 9:47
6 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 54:13 + 15:47
7 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 60:05 + 21:39

W 45- A 3.60 km / 150 m Medzičasy

W 50- A 3.10 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:30
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 33:23 + 0:53
3 Slávka Olešova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:50 + 3:20
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 36:04 + 3:34
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 43:50 + 11:20
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 57:46 + 25:16
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DNS

W 55- A 2.40 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 28:09
2 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 35:19 + 7:10

W 60- A 2.40 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 23:12
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 23:59 + 0:47
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 28:03 + 4:51
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 33:59 + 10:47
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 45:56 + 22:44
6 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 46:26 + 23:14
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 48:07 + 24:55

W 65- A 2.20 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 30:47
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 32:20 + 1:33
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 33:33 + 2:46
4 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 36:01 + 5:14
5 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 40:01 + 9:14
6 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 45:12 + 14:25
7 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 54:25 + 23:38

W 70- A 2.20 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 34:51
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 50:56 + 16:05

M -10 1.60 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:13
2 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 32:44 + 3:31
3 Adam Marko SPE1104 Klub OB Sokol Pezinok 44:04 + 14:51

M -12 A 1.80 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 15:39
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 22:56 + 7:17
3 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 24:34 + 8:55
4 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 29:19 + 13:40
5 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 40:50 + 25:11
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -14 A 2.50 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:03
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 33:07 + 11:04
3 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 35:58 + 13:55
4 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 37:25 + 15:22
5 Martin Šnejdar 08Y08AB (CZE) SK PRAGA Praha 37:57 + 15:54
6 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 43:32 + 21:29
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16 A 3.80 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 21:59
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 26:06 + 4:07
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 26:21 + 4:22
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 33:10 + 11:11
5 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 39:15 + 17:16
6 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 69:00 + 47:01
7 Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 134:17 + 112:18
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava DNS
M.S. Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 87:43

M -18 A 4.60 km / 210 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 29:07
2 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 29:47 + 0:40
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 31:27 + 2:20
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 34:26 + 5:19
5 Egor Kizhaev 12F05AA (RUS) Orienta-Victoria 73:06 + 43:59

M -20 A 4.60 km / 210 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 29:05
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 30:47 + 1:42
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 33:48 + 4:43
4 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 35:02 + 5:57
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 36:28 + 7:23
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 42:12 + 13:07

M 21- E 5.40 km / 265 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 29:28
2 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 31:36 + 2:08
3 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 32:10 + 2:42
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 32:20 + 2:52
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 32:38 + 3:10
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 33:29 + 4:01
7 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 33:58 + 4:30
8 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 35:15 + 5:47
9 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 35:26 + 5:58
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 42:29 + 13:01
11 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 52:44 + 23:16
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava DNS

M 21- B 4.30 km / 200 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Branislav Iro SPE91AD Klub OB Sokol Pezinok 44:12
2 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 88:48 + 44:36
3 Daniel Pastorek 01C87AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 108:43 + 64:31
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava DNS

M 21- D 3.60 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:22
2 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 44:20 + 0:58
3 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 59:09 + 15:47
4 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 67:25 + 24:03
Samuel Rybár 01C98AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

M 35- A 4.30 km / 200 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 32:49
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 34:48 + 1:59
3 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 39:24 + 6:35
4 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 39:48 + 6:59
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 47:37 + 14:48
6 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 52:55 + 20:06
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava DNS

M 40- A 4.20 km / 170 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 31:30
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:49 + 4:19
3 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 38:51 + 7:21
4 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 40:20 + 8:50
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 42:05 + 10:35
6 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:20 + 10:50
7 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 54:54 + 23:24
8 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 65:57 + 34:27

M 45- A 4.20 km / 170 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 32:36
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:55 + 0:19
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 35:26 + 2:50
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:02 + 10:26
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 46:56 + 14:20
Denis Kizhaev 12F74AA (RUS) Orienta-Victoria DNS
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 50- A 3.70 km / 160 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 28:55
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 36:01 + 7:06
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 36:11 + 7:16
4 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 40:50 + 11:55
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 47:33 + 18:38
6 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 70:56 + 42:01
7 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 101:02 + 72:07

M 55- A 3.60 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 32:04
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 37:11 + 5:07
3 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 41:48 + 9:44

M 60- A 3.10 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 26:20
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 26:46 + 0:26
3 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:19 + 2:59
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 34:40 + 8:20
5 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 38:06 + 11:46
6 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 39:23 + 13:03
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 41:38 + 15:18
8 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 48:23 + 22:03
9 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 90:37 + 64:17

M 65- A 2.70 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 27:04
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 29:57 + 2:53
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 36:16 + 9:12
4 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 48:48 + 21:44
Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg DNS

M 70- A 2.20 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 32:09
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 33:31 + 1:22
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 35:12 + 3:03
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 36:44 + 4:35
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
M.S. Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 62:56