Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB na stredných tratiach

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB na stredných tratiach (20.05.2023)

Kategórie

M 14 E     M 16 E     M 18 E     M 20 E     M 21 E     M 35 E     M 40 E     M 45 E     M 50 E     M 55 E     M 60 E     M 65 E     M 70 E     W 14 E     W 16 E     W 18 E     W 20 E     W 21 E     W 35 E     W 40 E     W 45 E     W 50 E     W 55 E     W 60 E     W 65 E     M 12 A     W 12 A    
W 70      

M 14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 21:38 1200
2 silver Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 23:14 + 1:36 1111
3 bronze Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 24:21 + 2:43 1049
4 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 25:16 + 3:38 998
5 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 27:13 + 5:35 890
6 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 27:43 + 6:05 863
7 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 31:46 + 10:08 638
8 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 32:54 + 11:16 575
9 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 35:00 + 13:22 459
10 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 36:02 + 14:24 401
11 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 39:43 + 18:05 197
12 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 41:04 + 19:26 122
13 Tobiáš Goffa ZMT0904 Klub OB Martin 44:33 + 22:55 0
14 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 47:21 + 25:43 0
15 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 101:14 + 79:36 0
Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita MP 0

M 16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 19:14 1200
2 silver Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 21:19 + 2:05 1070
3 bronze Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:04 + 6:50 774
4 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 27:27 + 8:13 687
5 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 32:45 + 13:31 357
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 38:41 + 19:27 0
7 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 44:10 + 24:56 0
8 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 51:38 + 32:24 0
9 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 57:11 + 37:57 0
10 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 57:29 + 38:15 0
11 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 61:14 + 42:00 0
12 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 66:05 + 46:51 0
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok MP 0
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok MP 0
Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok MP 0
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita MP 0

M 18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 25:13 1200
2 silver Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 25:45 + 0:32 1175
3 bronze Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 25:46 + 0:33 1174
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 29:43 + 4:30 986
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 29:50 + 4:37 980
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 39:07 + 13:54 539
7 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 40:58 + 15:45 450
8 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 62:18 + 37:05 0
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 66:20 + 41:07 0
10 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 74:17 + 49:04 0

M 20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:41 1200
2 silver Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 31:41 + 6:00 920
3 bronze Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 33:36 + 7:55 830
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 34:31 + 8:50 787
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 35:32 + 9:51 740
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 43:30 + 17:49 368
7 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 107:39 + 81:58 0

M 21 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 35:26 1200
2 silver Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 37:47 + 2:21 1120
3 bronze Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 37:54 + 2:28 1116
4 Kryštof Hájek VZA0202 Slávia Žilinská univerzita 38:10 + 2:44 1107
5 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 39:04 + 3:38 1077
6 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 39:14 + 3:48 1071
7 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 39:15 + 3:49 1071
8 Jan Flašar BBA8601 KOBRA Bratislava 40:23 + 4:57 1032
9 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 40:41 + 5:15 1022
10 Kryštof Karatsiolis VZA9902 Slávia Žilinská univerzita 41:12 + 5:46 1005
11 Petr Janas BBA0201 KOBRA Bratislava 41:14 + 5:48 1004
12 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 42:14 + 6:48 970
13 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 42:16 + 6:50 969
14 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 43:01 + 7:35 943
15 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 44:21 + 8:55 898
16 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 45:45 + 10:19 851
17 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 45:56 + 10:30 844
18 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 47:52 + 12:26 779
19 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 48:05 + 12:39 772
20 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 50:39 + 15:13 685
21 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 51:28 + 16:02 657
22 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 54:11 + 18:45 565
23 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 54:21 + 18:55 559
24 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 55:23 + 19:57 524
25 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 59:24 + 23:58 388
26 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:45 + 24:19 376
27 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 61:13 + 25:47 327
28 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:24 + 30:58 151
29 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:09 + 34:43 24
30 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 78:01 + 42:35 0
31 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 83:13 + 47:47 0
32 Viktor Tomkovič SKS8903 Športový klub Sandberg 97:47 + 62:21 0
33 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 115:42 + 80:16 0
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava MP 0

M 35 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 37:08 1200
2 silver Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 41:25 + 4:17 1062
3 bronze Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 49:32 + 12:24 799
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 53:28 + 16:20 672
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 54:30 + 17:22 639
6 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 55:14 + 18:06 615
7 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 56:18 + 19:10 581
8 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 64:21 + 27:13 320
9 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 84:05 + 46:57 0

M 40 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:17 1200
2 silver Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 41:26 + 1:09 1166
3 bronze Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 43:41 + 3:24 1099
4 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 45:43 + 5:26 1038
5 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 54:33 + 14:16 775
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 67:19 + 27:02 395

M 45 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 36:01 1200
2 silver Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:28 + 4:27 1052
3 bronze Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 40:37 + 4:36 1047
4 Tibor Krška BBA7712 KOBRA Bratislava 49:44 + 13:43 743
5 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 55:36 + 19:35 548
6 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 57:37 + 21:36 480
7 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:27 + 26:26 319
8 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 70:00 + 33:59 68
9 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 78:36 + 42:35 0

M 50 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 32:09 1200
2 silver Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 34:00 + 1:51 1131
3 bronze Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 34:14 + 2:05 1122
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 38:49 + 6:40 951
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 42:51 + 10:42 801

M 55 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 33:34 1200
2 silver Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 35:28 + 1:54 1132
3 bronze Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 35:40 + 2:06 1125
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:33 + 5:59 986
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:53 + 7:19 938
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 44:22 + 10:48 814
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 48:51 + 15:17 654
8 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:44 + 21:10 443
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 57:55 + 24:21 329
10 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 66:38 + 33:04 18
11 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 67:05 + 33:31 2
12 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 72:58 + 39:24 0
13 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 83:54 + 50:20 0

M 60 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 26:01 1200
2 silver František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 26:25 + 0:24 1182
3 bronze László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 27:20 + 1:19 1139
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 28:04 + 2:03 1105
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:59 + 3:58 1017
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 34:57 + 8:56 788
7 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:06 + 9:05 781
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 38:02 + 12:01 646
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 39:07 + 13:06 596
10 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:05 + 15:04 505
11 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 41:59 + 15:58 464
12 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:25 + 59:24 0

M 65 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 33:44 1200
2 silver Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 42:51 + 9:07 876
3 bronze Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 45:00 + 11:16 799
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 50:55 + 17:11 589
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 74:18 + 40:34 0
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice MP 0

M 70 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 38:14 1200
2 silver Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 39:16 + 1:02 1168
3 bronze Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 42:20 + 4:06 1071
4 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 51:10 + 12:56 794
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin MP 0

W 14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 26:53 1200
2 silver Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 35:38 + 8:45 809
3 bronze Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 38:17 + 11:24 691
4 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 38:40 + 11:47 674
5 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 40:03 + 13:10 612
6 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 40:21 + 13:28 599
7 Karolína Šmidová ZMT1052 Klub OB Martin 60:42 + 33:49 0
8 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:47 + 39:54 0

W 16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 24:46 1200
2 silver Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 27:00 + 2:14 1092
3 bronze Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 31:54 + 7:08 854
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:01 + 8:15 800
5 Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok 64:58 + 40:12 0
6 Kristína Toporová SPE0758 Klub OB Sokol Pezinok 69:00 + 44:14 0

W 18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 29:27 1200
2 silver Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 31:56 + 2:29 1099
3 bronze Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:01 + 10:34 769
4 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 40:02 + 10:35 769
5 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 51:36 + 22:09 297

W 20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 34:10 1200
2 silver Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 37:06 + 2:56 1097
3 bronze Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 48:12 + 14:02 707
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok MP 0

W 21 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martina Opálková TBB0051 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:04 1200
2 silver Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:24 + 0:20 1189
3 bronze Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:43 + 0:39 1178
4 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 36:52 + 1:48 1138
5 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:21 + 3:17 1088
6 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 38:56 + 3:52 1068
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 41:12 + 6:08 990
8 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:45 + 8:41 903
9 Katarína Labašová TKE8351 Klub OB ATU Košice 45:25 + 10:21 846
10 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 53:37 + 18:33 565
11 Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava 57:47 + 22:43 423
12 Dominika Ugray KYS9553 Klub OB Kysak 58:18 + 23:14 405
13 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 59:13 + 24:09 374
14 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 65:24 + 30:20 162

W 35 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 34:04 1200
2 silver Natália Leitnerová TKE8851 Klub OB ATU Košice 38:26 + 4:22 1046
3 bronze Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 40:24 + 6:20 977
4 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 43:49 + 9:45 857
5 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 45:49 + 11:45 786
6 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 46:35 + 12:31 759
7 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 54:56 + 20:52 465
8 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 58:52 + 24:48 326
9 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:56 + 47:52 0
10 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 88:27 + 54:23 0

W 40 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 36:17 1200
2 silver Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:57 + 20:40 516
3 bronze Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:28 + 30:11 202

W 45 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:41 1200
2 silver Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 45:47 + 3:06 1113
3 bronze Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:34 + 3:53 1091
4 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 48:42 + 6:01 1031
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 75:59 + 33:18 264
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 80:20 + 37:39 142

W 50 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 38:12 1200
2 silver Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 40:29 + 2:17 1128
3 bronze Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 44:23 + 6:11 1006
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 49:07 + 10:55 857
5 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:02 + 11:50 828
6 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 50:31 + 12:19 813

W 55 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:52 1200
2 silver Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 45:09 + 2:17 1136
3 bronze Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 49:39 + 6:47 1010

W 60 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 30:13 1200
2 silver Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 31:56 + 1:43 1132
3 bronze Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 34:18 + 4:05 1038

W 65 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 gold Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 39:59 1200
2 silver Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 40:09 + 0:10 1195
3 bronze Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 41:57 + 1:58 1141
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 43:30 + 3:31 1094
5 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 44:22 + 4:23 1068
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 52:20 + 12:21 829
7 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 56:38 + 16:39 700
8 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 63:35 + 23:36 492
9 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 79:40 + 39:41 9

M 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 28:17 1100
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:34 + 1:17 1050
3 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 38:34 + 10:17 700
4 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 47:26 + 19:09 355
5 Matúš Oravec ZMT1104 Klub OB Martin 57:56 + 29:39 0
6 Marek Trnka ZMT1302 Klub OB Martin 65:18 + 37:01 0
7 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 69:27 + 41:10 0
8 Matej Bakala ZMT1107 Klub OB Martin 74:15 + 45:58 0
9 Rafael Goffa ZMT1203 Klub OB Martin 77:27 + 49:10 0

W 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 23:40 1100
2 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:17 + 6:37 792
3 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 31:42 + 8:02 727
4 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 34:16 + 10:36 607
5 Monika Trnková ZMT1153 Klub OB Martin 49:05 + 25:25 0
6 Terézia Ester Goffová ZMT1154 Klub OB Martin 54:32 + 30:52 0

Toto sú virtuálne kategórie, ktoré sú počítané automaticky pre všetky neotvorené rankingové kategórie v jednotlivých pretekoch. Pre viac infomácií pozri oficiálne dokumenty SZOŠ (vykonávacie predpisy, súťažný poriadok, pravidlá).

W 70 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 40:09 1200
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 63:35 + 23:26 500