Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E2 (08.10.2023)

17H     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Kategórie

M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 21 A     M 21 B     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A     W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 65 A     M 10       W 10       N          K3         MWR       

M 12 A 1.50 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:14
2 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 13:44 + 0:30
3 Miroslav Lukáč ZMT1103 Klub OB Martin 30:05 + 16:51
Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 14 A 2.70 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 23:05
2 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 23:12 + 0:07
3 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 25:43 + 2:38
4 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 31:47 + 8:42
5 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 32:19 + 9:14
6 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 35:16 + 12:11
7 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 37:26 + 14:21
8 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 38:13 + 15:08
9 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 42:12 + 19:07
10 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 62:36 + 39:31
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 16 A 3.30 km / 85 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 26:59
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 28:16 + 1:17
3 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 34:16 + 7:17
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 35:20 + 8:21
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:24 + 18:25
6 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 46:15 + 19:16
7 David Janotka 82:03 + 55:04
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg DNS

M 18 A 3.80 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 24:29
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 26:08 + 1:39
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 30:51 + 6:22
4 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 38:51 + 14:22
5 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 47:37 + 23:08
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 21 A 4.30 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 27:18
2 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 28:15 + 0:57
3 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 29:19 + 2:01
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 30:15 + 2:57
5 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 30:42 + 3:24
6 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 32:12 + 4:54
7 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 33:26 + 6:08
8 Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 33:34 + 6:16
9 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 34:38 + 7:20
10 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 36:26 + 9:08
11 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 37:13 + 9:55
12 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 37:57 + 10:39
13 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 43:44 + 16:26
14 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 43:46 + 16:28
15 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 44:06 + 16:48
16 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 44:24 + 17:06
17 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:49 + 26:31
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNS
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 21 B 4.10 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Gajdoš 72:36
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris DNF
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava DNS
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

M 35 A 4.10 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Zbranek 49:12
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:20 + 7:08
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 59:39 + 10:27
4 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 60:51 + 11:39
5 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 62:04 + 12:52
6 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 79:55 + 30:43
7 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 81:38 + 32:26

M 40 A 3.80 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Bačík 39:09
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 39:19 + 0:10
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:09 + 3:00
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 46:50 + 7:41
5 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 47:01 + 7:52
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 48:11 + 9:02
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:01 + 10:52
8 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 50:05 + 10:56
9 Alexander Vompe 52:34 + 13:25

M 45 A 3.20 km / 95 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marton Janos 39:51
2 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:07 + 3:16
3 Vojtech Bálint st 63:28 + 23:37
4 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 68:30 + 28:39
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISQ

M 50 A 3.40 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 34:44
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 37:01 + 2:17
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 40:18 + 5:34
4 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:07 + 6:23
5 Ivan Kundrata 47:58 + 13:14
6 Peter Borčin 68:00 + 33:16
7 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 87:58 + 53:14
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice MP
Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita DNS

M 55 A 2.90 km / 60 m Medzičasy

M 60 A 2.50 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 31:08
2 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 32:15 + 1:07
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 34:06 + 2:58
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 46:34 + 15:26
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 49:01 + 17:53
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:27 + 23:19
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava MP
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava DNS
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice DNS

M 65 A 2.20 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 37:13
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 37:37 + 0:24
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 40:47 + 3:34
4 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 42:47 + 5:34

M 70 A 2.00 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 44:57
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 48:28 + 3:31
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 55:35 + 10:38

W 12 A 1.50 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 13:32
2 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 15:57 + 2:25
3 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 20:30 + 6:58
4 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:09 + 14:37
5 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 35:14 + 21:42
6 Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 54:32 + 41:00

W 14 A 2.20 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 31:24
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 35:53 + 4:29
3 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 38:42 + 7:18
4 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 42:41 + 11:17
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:05 + 17:41
6 Danka Guštafíková SPE0959 Klub OB Sokol Pezinok 52:56 + 21:32
7 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 56:41 + 25:17
8 Karolína Šmidová ZMT1052 Klub OB Martin 56:51 + 25:27
9 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 101:35 + 70:11
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 16 A 2.70 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 30:37
2 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 31:13 + 0:36
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 32:15 + 1:38
4 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 32:25 + 1:48
5 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 32:34 + 1:57
6 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 69:24 + 38:47
7 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 132:51 + 102:14
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Lucia Piecková ZMT0751 Klub OB Martin DNS

W 18 A 3.30 km / 85 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 40:01
2 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:29 + 6:28
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica MP
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg DNS

W 20 A 3.70 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 52:52
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 52:58 + 0:06
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok MP
Lenka Porubská VZA0452 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 21 A 4.10 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:14
2 Iva Kavánková 49:29 + 2:15
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 51:22 + 4:08
4 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:56 + 7:42
5 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 55:23 + 8:09
6 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 57:43 + 10:29
7 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 64:22 + 17:08

W 21 B 3.70 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 62:28
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 64:41 + 2:13
3 Monika Greschnerová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 78:22 + 15:54
4 Zuzana Ščehovičová 91:11 + 28:43

W 35 A 3.20 km / 95 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 63:40
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 66:13 + 2:33
3 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 89:42 + 26:02
Lucia Vobrová DNS

W 40 A 3.40 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Janka Bálintová 65:41
2 Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin 75:09 + 9:28
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 78:46 + 13:05
4 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 94:20 + 28:39
Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves MP

W 45 A 2.90 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 44:17
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:42 + 0:25
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 48:39 + 4:22
4 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 50:19 + 6:02
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:59 + 6:42
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 56:30 + 12:13

W 50 A 2.50 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 41:22
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 46:14 + 4:52
3 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 52:13 + 10:51
4 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 53:45 + 12:23
5 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 103:34 + 62:12
6 Maria Manova 112:00 + 70:38

W 55 A 2.20 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 43:51
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 48:12 + 4:21
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

W 65 A 1.80 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 35:36
2 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 42:10 + 6:34
3 Anna Macháčková 47:49 + 12:13
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice DNS

M 10 1.70 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok DNS
M.S. Monika Kováčová 38:53

W 10 1.70 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 18:12
2 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 30:55 + 12:43
3 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 36:23 + 18:11

N 1.60 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Knutelská 17:35
2 Tereza Konšelová 22:01 + 4:26
3 Vaclav Mádr 24:01 + 6:26
4 Lucia Mádrová 25:23 + 7:48
5 Tomáš Mihálka 26:28 + 8:53
6 Ivana Kutáleková 27:37 + 10:02
7 Ivana Hasprová 31:33 + 13:58
8 Tomáš Jurčík 56:06 + 38:31

K3 2.90 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 54:37
2 Antonin Švejda 17H68AA No Name 69:19 + 14:42
Barbora Zákršmidová DNS

MWR 1.30 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 17:25
2 Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:40 + 1:15
3 Matias Buzak 20:20 + 2:55
3 Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 20:20 + 2:55
5 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 24:45 + 7:20
6 Lia Buzaková 30:01 + 12:36
7 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 38:53 + 21:28
8 Anna Vobrová 45:24 + 27:59
9 Radka Tomkovičová 50:11 + 32:46
10 Leonard Macinský TKE1901 Klub OB ATU Košice 54:29 + 37:04
11 Lukáš Szabó 62:34 + 45:09
Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Hanka Kovačičová SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS
Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava DNS