Rankingové výsledky

Preteky: CESOM - Inov-8 Cup - SRJ Stredná a Dlhá trať

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E1 (06.04.2024)

Kategórie

W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 60 A     W 65 A     W 70 A     M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 20 A     M 21 A     M 21 B     M 21 C     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A    

W 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 15:24 1100
2 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 16:02 + 0:38 1055
3 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 18:01 + 2:37 913
4 Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 18:34 + 3:10 874
5 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 21:16 + 5:52 681
6 Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 21:31 + 6:07 663
7 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 25:16 + 9:52 395
8 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 41:15 + 25:51 0

W 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 28:50 1100
2 Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 37:31 + 8:41 769
3 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 39:55 + 11:05 677
4 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 44:31 + 15:41 502
5 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 46:40 + 17:50 420
6 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:29 + 38:39 0
7 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 93:23 + 64:33 0

W 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 27:13 1100
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 27:30 + 0:17 1089
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 29:08 + 1:55 1023
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:50 + 4:37 913
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:56 + 9:43 707
6 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 39:39 + 12:26 597
7 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:45 + 13:32 553
8 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 82:36 + 55:23 0

W 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 26:11 1100
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 30:18 + 4:07 927
3 Kristína Bandúrová FBA0654 ŠK Farmaceut Bratislava 32:04 + 5:53 853
4 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 34:53 + 8:42 735
5 Adriana Chromeková SKS0652 Športový klub Sandberg 50:28 + 24:17 80

W 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 24:48 1100
2 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 26:26 + 1:38 1028
3 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:12 + 2:24 994
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 28:56 + 4:08 917
5 Lenka Porubská VZA0453 Slávia Žilinská univerzita 32:57 + 8:09 739
6 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 37:05 + 12:17 555
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 46:08 + 21:20 154

W 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 32:57 1100
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 38:11 + 5:14 925
3 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 38:37 + 5:40 911
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 38:48 + 5:51 905
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 39:02 + 6:05 897
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 42:34 + 9:37 779
7 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 44:16 + 11:19 722
8 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 44:18 + 11:21 721
9 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 45:54 + 12:57 668
10 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:02 + 14:05 630
11 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 47:45 + 14:48 606

W 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 39:34 800
2 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 42:24 + 2:50 743
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 44:55 + 5:21 692
4 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:09 + 5:35 687
5 Ela Vojtková SKS0253 Športový klub Sandberg 45:18 + 5:44 684
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:39 + 6:05 677
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 50:30 + 10:56 579
8 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 52:49 + 13:15 532
9 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 59:56 + 20:22 388
10 Zuzana Krnáčová VIA9251 Viatoris 73:30 + 33:56 114

W 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 33:15 1100
2 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 34:49 + 1:34 1048
3 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:38 + 8:23 823
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 41:53 + 8:38 814
5 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 42:01 + 8:46 810
6 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 42:38 + 9:23 790
7 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 44:08 + 10:53 740
8 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:47 + 26:32 222
9 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 67:41 + 34:26 0

W 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 43:47 1100
2 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 47:07 + 3:20 1016
3 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 48:40 + 4:53 977
4 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 49:07 + 5:20 966
5 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:34 + 6:47 930

W 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 1100
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:28 + 2:30 1017
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 42:12 + 9:14 792
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 42:44 + 9:46 774
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 43:01 + 10:03 765
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:03 + 13:05 663
7 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 46:25 + 13:27 651
8 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:37 + 15:39 578
9 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 53:09 + 20:11 427
10 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:27 + 32:29 16
11 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 79:16 + 46:18 0
12 Lucia Skybová Kutilová TKE7551 Klub OB ATU Košice 79:44 + 46:46 0
Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava M.S. 0

W 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 25:44 1100
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 31:43 + 5:59 844
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:43 + 7:59 759
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 37:38 + 11:54 591
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 41:05 + 15:21 444
6 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 41:30 + 15:46 426
7 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 41:54 + 16:10 409
8 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 42:04 + 16:20 402
9 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 43:19 + 17:35 348
10 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 43:41 + 17:57 333
11 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 47:00 + 21:16 191
12 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 52:25 + 26:41 0
13 Vlasta Kostercová SKS7151 Športový klub Sandberg 64:41 + 38:57 0
14 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 64:57 + 39:13 0

W 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 31:25 1100
2 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 38:58 + 7:33 836
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:43 + 9:18 774
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 49:47 + 18:22 457
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 52:57 + 21:32 346
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 57:39 + 26:14 181

W 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 33:09 1100
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 41:23 + 8:14 827
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 52:52 + 19:43 446

W 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 26:13 1100
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 32:00 + 5:47 857
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 35:18 + 9:05 719
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 41:53 + 15:40 443
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 42:26 + 16:13 420

W 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 34:00 1100
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 34:16 + 0:16 1091
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 37:02 + 3:02 1002
4 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 50:57 + 16:57 552
5 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 66:40 + 32:40 43
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok MP 0

M 12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 14:00 1100
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:30 + 1:30 982
3 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 17:48 + 3:48 801
4 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 18:02 + 4:02 783
5 Edo Skyba TKE1201 Klub OB ATU Košice 20:19 + 6:19 604
6 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 20:44 + 6:44 571
7 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 22:42 + 8:42 416
8 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 23:17 + 9:17 371
9 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 27:25 + 13:25 46
10 Oliver Gajdošík SPE1307 Klub OB Sokol Pezinok 31:23 + 17:23 0
11 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 44:21 + 30:21 0
12 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:51 + 34:51 0

M 14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 26:17 1100
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 32:24 + 6:07 844
3 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 32:49 + 6:32 827
4 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 35:55 + 9:38 697
5 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 42:29 + 16:12 422
6 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 43:15 + 16:58 390
7 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 45:03 + 18:46 315
8 Sebastián Furucz FBA1104 ŠK Farmaceut Bratislava 57:22 + 31:05 0
9 Tomáš Nociar SPE1004 Klub OB Sokol Pezinok 60:01 + 33:44 0
10 Alexandar Kuriš FBA1007 ŠK Farmaceut Bratislava 68:17 + 42:00 0

M 16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 27:21 1100
2 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 + 4:28 920
3 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 35:39 + 8:18 766
4 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 38:02 + 10:41 670
5 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 47:52 + 20:31 275
6 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 50:05 + 22:44 186
7 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 59:13 + 31:52 0
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita MP 0

M 18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 34:36 1100
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 39:07 + 4:31 956
3 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 42:43 + 8:07 842
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 46:40 + 12:04 716
5 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 48:23 + 13:47 662
6 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 57:54 + 23:18 359
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 57:59 + 23:23 357
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 62:42 + 28:06 207

M 20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 38:47 1100
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 41:10 + 2:23 1032
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 45:00 + 6:13 924
4 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 49:57 + 11:10 783
5 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 51:48 + 13:01 731

M 21 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 32:21 1100
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 32:38 + 0:17 1090
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 33:56 + 1:35 1046
4 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 33:59 + 1:38 1044
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 34:42 + 2:21 1020
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 35:10 + 2:49 1004
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 35:13 + 2:52 1003
8 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 36:00 + 3:39 976
9 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:41 + 6:20 885
10 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 39:40 + 7:19 851
11 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 41:13 + 8:52 799
12 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 42:09 + 9:48 767
13 Štefan Šurgan VZA7904 Slávia Žilinská univerzita 42:32 + 10:11 754
14 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 50:06 + 17:45 496
15 Rastislav Balciar VIA9001 Viatoris 54:43 + 22:22 339
16 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 58:31 + 26:10 210
17 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:39 + 29:18 104
18 Ján Dien VIA9102 Viatoris 73:18 + 40:57 0
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves MP 0
Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava M.S. 0
Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava M.S. 0
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava M.S. 0

M 21 B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 32:02 800
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:30 + 1:28 763
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 33:33 + 1:31 762
4 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 37:26 + 5:24 665
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 37:44 + 5:42 658
6 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:29 + 6:27 639
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 38:43 + 6:41 633
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 40:27 + 8:25 590
9 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 40:54 + 8:52 579
10 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 45:21 + 13:19 467
11 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 55:06 + 23:04 224

M 21 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 44:08 600
2 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 47:10 + 3:02 559
3 Andrej Mojžita VIA0501 Viatoris 48:29 + 4:21 541
4 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 48:29 + 4:21 541
5 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:32 + 4:24 540
6 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 51:11 + 7:03 504
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 66:27 + 22:19 297
8 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 77:54 + 33:46 141

M 35 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 44:06 1100
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:27 + 1:21 1066
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 47:27 + 3:21 1016
4 Peter Šimko FBA8702 ŠK Farmaceut Bratislava 48:51 + 4:45 982
5 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:30 + 7:24 915
6 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 54:40 + 10:34 836
7 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:37 + 11:31 813
8 Michal Prusák SPE8704 Klub OB Sokol Pezinok 56:56 + 12:50 780
9 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 58:54 + 14:48 731
10 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 61:05 + 16:59 676
11 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 64:21 + 20:15 595
12 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 72:00 + 27:54 404
13 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 77:47 + 33:41 260
14 Tomáš Brezovský SPE8503 Klub OB Sokol Pezinok 79:23 + 35:17 220
15 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 88:27 + 44:21 0
16 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 100:56 + 56:50 0
Martin Macháček VIA8201 Viatoris MP 0

M 40 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 35:22 1100
2 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 37:36 + 2:14 1031
3 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:09 + 3:47 982
4 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 41:02 + 5:40 924
5 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 42:22 + 7:00 882
6 Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 43:11 + 7:49 857
7 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 48:29 + 13:07 692
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 49:08 + 13:46 672
9 Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 66:12 + 30:50 141
10 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 73:09 + 37:47 0

M 45 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 32:04 1100
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 33:34 + 1:30 1049
3 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:58 + 2:54 1001
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 36:04 + 4:00 963
5 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita 37:42 + 5:38 907
6 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 44:03 + 11:59 689
7 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 44:47 + 12:43 664
8 Juraj Knutelský VZA7902 Slávia Žilinská univerzita 45:16 + 13:12 647
9 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 45:46 + 13:42 630
10 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:06 + 14:02 619
11 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 46:07 + 14:03 618
12 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 49:05 + 17:01 516
13 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 49:54 + 17:50 488
14 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 50:08 + 18:04 480
15 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 52:56 + 20:52 384
16 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:07 + 25:03 241
17 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:15 + 25:11 236
Jozef Nemček SPE7701 Klub OB Sokol Pezinok MP 0

M 50 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 29:29 1100
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 34:52 + 5:23 899
3 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 36:29 + 7:00 839
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 37:00 + 7:31 820
5 Ivan Kundrata HBB6601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:58 + 8:29 783
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 39:45 + 10:16 717
7 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 41:35 + 12:06 649
8 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 44:14 + 14:45 550
9 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 50:26 + 20:57 318
10 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 60:46 + 31:17 0
11 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 74:46 + 45:17 0
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita MP 0

M 55 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:12 1100
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 37:18 + 3:06 1000
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 38:27 + 4:15 963
4 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:55 + 5:43 916
5 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 41:05 + 6:53 879
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 42:59 + 8:47 817
7 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 48:48 + 14:36 630
8 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 48:50 + 14:38 629
9 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 49:27 + 15:15 610
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 50:29 + 16:17 576
11 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 51:12 + 17:00 553
12 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 55:00 + 20:48 431
13 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 68:24 + 34:12 0
14 Milo Kosterec SKS6903 Športový klub Sandberg 75:14 + 41:02 0
15 Slavomír Vričan IBA6501 TJ Ioan 1209 103:30 + 69:18 0

M 60 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 32:27 1100
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 32:50 + 0:23 1087
3 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 39:24 + 6:57 864
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 39:41 + 7:14 855
5 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 42:17 + 9:50 767
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 44:17 + 11:50 699
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 47:26 + 14:59 592
8 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 49:14 + 16:47 531
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 51:03 + 18:36 469
10 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:02 + 20:35 402
11 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 53:16 + 20:49 394
12 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 56:10 + 23:43 296
13 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 56:16 + 23:49 293
Roman Kučera IBA6401 TJ Ioan 1209 MP 0
Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava M.S. 0
Peter Čulen BBA6101 KOBRA Bratislava M.S. 0
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava M.S. 0

M 65 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 30:41 1100
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:24 + 3:43 967
3 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 38:57 + 8:16 804
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 41:58 + 11:17 695
5 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 45:24 + 14:43 572
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:34 + 15:53 531
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 50:46 + 20:05 380
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 51:16 + 20:35 362
9 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 51:17 + 20:36 361
10 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 52:02 + 21:21 335
11 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 58:17 + 27:36 111
12 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 64:48 + 34:07 0
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok MP 0
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita MP 0

M 70 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 57:10 1100
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 62:24 + 5:14 999
3 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 65:39 + 8:29 937
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 79:11 + 22:01 676
5 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 83:36 + 26:26 591
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF 0