Preteky

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia Organizátor Info
06.01.2019 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR SPE
13.01.2019 Trojkráľová buzola Kysak OB V KYS
20.01.2019 Yeti Zima Cup 2019, 2.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Bratislava - Petržalka OB OR RBA
02.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach Kysak LOB MSR KYS P
03.02.2019 Slovenský rebríček v LOB na dlhých tratiach Kysak LOB SRJ KYS P
06.02.2019 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok - Dom Kultúry (indoor) OB O SPE
16.02.2019 Valentínsky Sporko 2019, 3. kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Šamorín OB OR BBA P
16.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na dlhých tratiach Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB P
17.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB štafiet Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB P
09.03.2019 Snežienky a Machri, 4.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Ivanka pri Dunaju OB OR SKS
09.03.2019 Snežienky a Machri -- štafety Ivanka pri Dunaji OB OR SKS
14.03.2019 Pezinská školská liga - 4. kolo Pezinok - Rozálka OB O SPE
16.03.2019
- 17.03.2019
Seminárov rozhodcov a trénerov orientačných športov Vzdelávacie a rekreačné zariadenie Lesník, Martin – Priekopa OB X XOB
06.04.2019
- 07.04.2019
CESOM Záhorie OB SRJ BBA
10.04.2019 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, PSL-5. kolo Pezinok - centrum OB O SPE
27.04.2019
- 28.04.2019
Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) Salgotárján OB SRJ FBA
25.05.2019 Majstrovstvá SR v šprinte Trnava OB MSR SPE
26.05.2019 Pohár oslobodenia mesta Pezinok Viničné OB SRJ SPE
29.05.2019 Pezinská školská liga - finále Pezinok - Grinava OB O SPE
01.06.2019 Spoznaj svoj les Bratislava, Pekná cesta OB OR SKS
10.06.2019
- 11.06.2019
Školské majstrovstvá Slovenska jednotlivci a štafety Turčianske Teplice OB O ZMT P
15.06.2019 Majstrovstvá SR na strednej trati Žilinský kraj OB MSR VZA
16.06.2019 Slovenský rebríček v OB Žilinský kraj OB SRJ VZA
04.07.2019
- 07.07.2019
Tatry orienteering 2019 Podbanské, Bachledová dolina OB V RBK
13.07.2019
- 20.07.2019
O-camp 2019 Athéna Suchý, ČR OB O SKS
09.08.2019
- 11.08.2019
Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska Plešivecká planina, Rožňava OB SRJ TKE P
07.09.2019
- 08.09.2019
Slovenský rebríček Zlín - Lukoveček OB SRJ VBA
27.09.2019 Majstrovstvá SR v nočnom OB Bratislava OB MSR SKS
28.09.2019 Majstrovstvá SR štafiet Bratislava OB MSR SKS
29.09.2019 Jelení paroh Bratislava OB SRJ SKS

Preteky na mape