Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v šprinte

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR v šprinte - E1 (25.05.2019)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    W 70- E    M -10 C    W -10 C    MW-R       M -12 C    W -12 C    K3         N         

M -14 E 2.09 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 12:34
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 14:15 + 1:41
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 14:25 + 1:51
4 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:37 + 2:03
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:59 + 2:25
6 Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 15:27 + 2:53
7 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:29 + 4:55
8 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 17:36 + 5:02
9 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 18:36 + 6:02
10 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 20:23 + 7:49
11 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:46 + 8:12
12 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 21:21 + 8:47
13 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 23:08 + 10:34
14 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 23:09 + 10:35
15 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:09 + 12:35
16 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:11 + 13:37
17 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:45 + 16:11
18 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 29:51 + 17:17
19 Jakub Škarvada HBB0801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:51 + 19:17
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Samuel Hostačný DNS

M -16 E 3.14 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 16:24
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 16:40 + 0:16
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 16:58 + 0:34
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 17:09 + 0:45
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 18:10 + 1:46
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 18:16 + 1:52
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 18:31 + 2:07
8 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 19:05 + 2:41
9 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 19:36 + 3:12
10 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 20:07 + 3:43
11 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 20:11 + 3:47
12 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 20:27 + 4:03
13 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 20:47 + 4:23
14 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 21:02 + 4:38
15 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 21:07 + 4:43
16 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:21 + 4:57
17 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 21:27 + 5:03
18 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 22:42 + 6:18
19 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 24:19 + 7:55
20 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 26:03 + 9:39
21 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 27:02 + 10:38
22 Peter Třebenský 27:43 + 11:19
23 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 30:20 + 13:56
24 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 31:29 + 15:05

M -18 E 3.26 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 17:07
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 17:34 + 0:27
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 17:39 + 0:32
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 17:45 + 0:38
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 19:12 + 2:05
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 19:22 + 2:15
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 20:13 + 3:06
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 20:32 + 3:25
9 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 22:38 + 5:31
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 23:48 + 6:41
11 Tadeáš Jakuš RBA0202 TJ Rapid Bratislava 23:59 + 6:52
12 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 26:39 + 9:32
M.S. Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 27:46

M -20 E 3.26 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 17:06
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 17:29 + 0:23
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 20:31 + 3:25
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 21:23 + 4:17
5 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 23:09 + 6:03
6 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 26:57 + 9:51
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Pavol Klein DISK

M 21- E 3.54 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 16:25
2 Franz Glaner 02L91AA (AUT) OJE Wappler 16:34 + 0:09
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 16:58 + 0:33
4 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:18 + 0:53
5 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:21 + 0:56
6 Nicolas Kastner 17:23 + 0:58
7 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 17:50 + 1:25
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 17:52 + 1:27
8 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:52 + 1:27
10 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 18:03 + 1:38
11 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:25 + 2:00
12 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:41 + 2:16
13 Henrik Sulz 19:02 + 2:37
14 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 19:50 + 3:25
15 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 20:18 + 3:53
16 Daniel Bichl 20:50 + 4:25
17 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:54 + 4:29
18 Thomas Fabian 21:17 + 4:52
19 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 21:20 + 4:55
20 Matthias Poell 06C72AA (AUT) OLC Wienerwald 21:26 + 5:01
21 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 21:29 + 5:04
22 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:47 + 5:22
23 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 22:04 + 5:39
24 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 22:18 + 5:53
25 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 22:27 + 6:02
25 Nikola Perac 22:27 + 6:02
27 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:48 + 6:23
28 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 23:00 + 6:35
29 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 23:08 + 6:43
30 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 24:09 + 7:44
31 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 24:38 + 8:13
32 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 24:49 + 8:24
33 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 25:20 + 8:55
34 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 25:26 + 9:01
35 Vito Satrapa 06C94AA (AUT) OLC Wienerwald 25:44 + 9:19
36 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 25:47 + 9:22
37 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 26:35 + 10:10
38 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 26:49 + 10:24
39 Jakub Ondrečko SSN9104 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:20 + 12:55
40 Pavol Hreus VIA8501 Viatoris 29:22 + 12:57
41 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:00 + 17:35
42 Michael Stubna 34:40 + 18:15
Thomas Hack DISK

M 35- E 3.36 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Barcík 02Q66AA BK Sliač 18:41
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 19:07 + 0:26
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 20:42 + 2:01
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 21:32 + 2:51
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 22:15 + 3:34
6 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 22:33 + 3:52
7 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 23:04 + 4:23
8 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:07 + 9:26
9 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 28:56 + 10:15
10 Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:35 + 13:54

M 40- E 3.14 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 18:26
2 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:46 + 1:20
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:23 + 1:57
4 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:49 + 2:23
5 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 20:52 + 2:26
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 21:02 + 2:36
7 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 21:03 + 2:37
8 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 21:14 + 2:48
8 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 21:14 + 2:48
10 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:34 + 3:08
11 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:43 + 3:17
12 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 22:26 + 4:00
13 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 22:54 + 4:28
14 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 23:03 + 4:37
15 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:47 + 5:21
16 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 24:24 + 5:58
17 Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 24:53 + 6:27
18 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 25:02 + 6:36
19 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:31 + 8:05
20 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:01 + 8:35
21 Ján Šebo HBB7801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:54 + 10:28
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 45- E 3.14 km / 20 m

M 50- E 2.68 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 16:50
2 Boris Kastner-Jirka 17:58 + 1:08
3 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 18:45 + 1:55
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 18:50 + 2:00
5 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 19:32 + 2:42
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:22 + 3:32
7 István Varga 21:27 + 4:37
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 21:57 + 5:07
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 24:48 + 7:58
10 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 25:40 + 8:50
11 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 26:11 + 9:21

M 55- E 2.52 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 13:50
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 15:13 + 1:23
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 15:18 + 1:28
4 Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 16:22 + 2:32
5 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 16:43 + 2:53
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 16:46 + 2:56
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 17:41 + 3:51
8 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 18:16 + 4:26
9 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 18:37 + 4:47
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 18:49 + 4:59
11 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 19:10 + 5:20
12 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 19:18 + 5:28
13 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 19:36 + 5:46
14 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 19:42 + 5:52
15 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 19:53 + 6:03
16 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 21:34 + 7:44
17 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 22:09 + 8:19
18 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:03 + 11:13
László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
M.S. Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 21:26

M 60- E 1.76 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 13:58
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 14:23 + 0:25
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 14:44 + 0:46
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 15:38 + 1:40
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 15:53 + 1:55
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 16:04 + 2:06
7 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 16:54 + 2:56
8 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:56 + 3:58
9 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 18:08 + 4:10
10 Jiří Gawel 18:59 + 5:01

M 65- E 1.62 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavel Kříž 01A48AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 12:38
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 13:06 + 0:28
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 14:58 + 2:20
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 16:00 + 3:22
5 Miroslav Sikora 03Y48AA (CZE) Baník Ostrava 16:20 + 3:42
6 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 17:01 + 4:23
7 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 17:27 + 4:49
8 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 18:46 + 6:08
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 28:12 + 15:34

M 70- E 1.57 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -14 E 1.74 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:05
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 11:35 + 0:30
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:29 + 1:24
4 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:58 + 2:53
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 14:34 + 3:29
6 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 14:43 + 3:38
7 Ema Michačová 15:33 + 4:28
8 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 15:34 + 4:29
9 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 15:37 + 4:32
10 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 17:04 + 5:59
11 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 20:20 + 9:15
12 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 20:25 + 9:20
13 Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 23:26 + 12:21
14 Nina Škarvadová HBB0651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:31 + 13:26
15 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:30 + 15:25
16 Judita Illésová BBA0551 KOBRA Bratislava 49:47 + 38:42

W -16 E 1.99 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 13:16
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 13:38 + 0:22
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 14:07 + 0:51
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 14:24 + 1:08
5 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 14:58 + 1:42
6 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 15:26 + 2:10
7 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 15:44 + 2:28
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 16:12 + 2:56
9 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 16:13 + 2:57
10 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 17:11 + 3:55
11 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 18:55 + 5:39

W -18 E 2.49 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 15:37
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 15:50 + 0:13
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 16:56 + 1:19
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 17:42 + 2:05
5 Petra VARGA MZV0251 TJ Mladosť Domino Zvolen 18:23 + 2:46
6 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 19:02 + 3:25
7 Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava 19:05 + 3:28
8 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 19:16 + 3:39
9 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 20:13 + 4:36
10 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:29 + 4:52
11 Tereza Kuriaková VZA0251 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 21:52 + 6:15
12 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 23:08 + 7:31
13 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 24:01 + 8:24
14 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 25:34 + 9:57

W -20 E 2.49 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 16:18
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 18:47 + 2:29
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 20:16 + 3:58

W 21- E 2.91 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 18:25
2 Vanda Hošeková VZA9651 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 18:31 + 0:06
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:11 + 0:46
4 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:56 + 1:31
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 20:09 + 1:44
6 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 20:13 + 1:48
7 Sladjana Perac 20:35 + 2:10
8 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 21:45 + 3:20
9 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 21:54 + 3:29
10 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 22:18 + 3:53
11 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 23:13 + 4:48
12 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 23:38 + 5:13
13 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 24:03 + 5:38
14 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:14 + 5:49
15 Sabine Wareyka 24:49 + 6:24
16 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 25:19 + 6:54
17 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 25:47 + 7:22
18 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 28:07 + 9:42
19 Nicole Lipková TKE9454 Klub OB ATU Košice 29:56 + 11:31
20 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 31:06 + 12:41
21 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:24 + 13:59
22 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 44:32 + 26:07
Kathrin Fabian DNS

W 35- E 2.68 km / 20 m

W 40- E 2.37 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 16:27
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 16:50 + 0:23
3 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 17:38 + 1:11
4 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 18:13 + 1:46
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 19:55 + 3:28
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 19:59 + 3:32
7 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 20:07 + 3:40
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 20:25 + 3:58
9 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 20:26 + 3:59
10 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 21:15 + 4:48
11 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:32 + 6:05
12 Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 22:35 + 6:08
13 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:40 + 6:13
14 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 23:08 + 6:41
15 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 23:09 + 6:42
16 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 23:25 + 6:58
17 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 27:36 + 11:09
18 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 28:49 + 12:22
19 Lenka Jančíková 41:07 + 24:40
20 Emília Illésová BBA7951 KOBRA Bratislava 41:32 + 25:05
21 Bohumila Klangová VBA7652 ŠK VAZKA Bratislava 41:52 + 25:25
22 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:54 + 42:27

W 45- E 1.96 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbara Kastner 11:30
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:03 + 3:33
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 15:31 + 4:01
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 16:05 + 4:35
5 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 17:16 + 5:46
6 Slavka Olesova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:23 + 5:53
7 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:09 + 6:39
8 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 18:38 + 7:08
9 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 19:20 + 7:50
10 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 19:36 + 8:06
11 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 20:33 + 9:03
11 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:33 + 9:03
13 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 20:40 + 9:10
14 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 22:27 + 10:57
15 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 22:52 + 11:22
16 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 23:57 + 12:27
17 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:05 + 12:35
18 Alena Pašková 27:05 + 15:35
19 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 35:20 + 23:50
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak DISK

W 50- E 1.82 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 13:47
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 14:04 + 0:17
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 14:59 + 1:12
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 15:50 + 2:03
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 15:58 + 2:11
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 21:50 + 8:03
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DISK

W 55- E 1.64 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 12:42
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 13:51 + 1:09
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 15:01 + 2:19
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:38 + 2:56
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 16:23 + 3:41
6 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 28:09 + 15:27

W 60- E 1.56 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 16:57
2 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 17:29 + 0:32
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 17:52 + 0:55
4 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 19:00 + 2:03
5 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:40 + 4:43

W 65- E 1.55 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 14:13
2 Traude Fesselhofer 03B53AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 14:53 + 0:40
3 Zdenka Křížová 01A50AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 14:58 + 0:45
4 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 17:16 + 3:03
5 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 18:23 + 4:10
6 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 22:09 + 7:56

W 70- E 1.52 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 16:49
2 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 21:35 + 4:46

M -10 C 1.22 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 9:49
2 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 10:24 + 0:35
3 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 10:47 + 0:58
4 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 11:00 + 1:11
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 11:30 + 1:41
6 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:24 + 7:35
7 Max Slatinsky 19:11 + 9:22

W -10 C 1.22 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 12:09
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 13:34 + 1:25
3 Paulína Šoltésová 26:12 + 14:03

MW-R 1.35 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 8:56
2 Žofia Fedorová 10:52 + 1:56
3 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 11:21 + 2:25
4 Nela Vandlíčková VZA1051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 12:51 + 3:55
5 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 13:23 + 4:27
6 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 14:20 + 5:24
7 Lucia Syrová 14:36 + 5:40
8 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:14 + 6:18
9 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 16:01 + 7:05
10 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:19 + 9:23
11 Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 18:32 + 9:36
12 Alexandre Van De Flaes 20:01 + 11:05
13 Illésová Lea BBA1651 KOBRA Bratislava 21:28 + 12:32
14 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 22:44 + 13:48
15 Gwen Van De Flaes 29:22 + 20:26
16 Valéria Vašinová 30:34 + 21:38
17 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:14 + 22:18
18 Andrea Martisova 63:39 + 54:43

M -12 C 1.31 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8:33
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 10:25 + 1:52
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 10:27 + 1:54
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 11:19 + 2:46
5 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 11:21 + 2:48
6 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 11:38 + 3:05
7 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 11:49 + 3:16
8 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 11:58 + 3:25
9 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 12:34 + 4:01
10 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 12:50 + 4:17
11 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:21 + 4:48
11 Šimon Bartovic 13:21 + 4:48
13 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 13:30 + 4:57
14 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 14:45 + 6:12
15 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 16:14 + 7:41
16 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 17:20 + 8:47
17 Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 18:53 + 10:20
18 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 18:57 + 10:24
19 Matias Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 28:08 + 19:35
20 Daniel Martiš 54:43 + 46:10
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin DISK
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNF

W -12 C 1.36 km / 5 m

K3 2.80 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Skladaný 20:52
2 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 23:22 + 2:30
3 Michal Skladaný 23:28 + 2:36
4 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 23:43 + 2:51
5 Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice 24:41 + 3:49
6 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 29:55 + 9:03
7 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 33:00 + 12:08
8 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 37:06 + 16:14
9 Elisa Reifeltshammer 37:19 + 16:27
10 Jozef Karpathy 39:31 + 18:39
11 Anna Borets 43:49 + 22:57
12 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 55:54 + 35:02
Stanislav Bočinec DISK

N 1.31 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Haršányová 9:30
2 Monika Vizváryová 14:28 + 4:58
3 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 14:29 + 4:59
4 Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:39 + 7:09
5 Miroslava Babíková 16:42 + 7:12
6 Martin Kříž 01A78AA (CZE) SKP Unitop Žďár nad Sázavou 16:49 + 7:19
7 Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:05 + 7:35
8 Adam Tóth 17:06 + 7:36
9 Soňa Čiefová 17:50 + 8:20
10 Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:10 + 8:40
11 Petra Trnovská 20:45 + 11:15
12 Renata Jánošová 23:53 + 14:23
13 Nina Trnovská 24:01 + 14:31
14 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 29:54 + 20:24
15 Kristína Ugorčáková 49:23 + 39:53