Rankingové výsledky

Preteky: Pohár oslobodenia mesta Pezinok

Etapa: Pohár oslobodenia mesta Pezinok - E1 (26.05.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 35:12 900
2 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 38:59 + 3:47 803
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 39:05 + 3:53 801
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 42:54 + 7:42 703
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 44:27 + 9:15 663
6 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 44:59 + 9:47 650
7 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 45:10 + 9:58 645
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 47:48 + 12:36 578
9 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 50:19 + 15:07 513
10 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 51:06 + 15:54 493
11 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:07 + 15:55 493
12 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 52:07 + 16:55 467
13 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 56:26 + 21:14 357
14 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 57:40 + 22:28 326
15 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:02 + 22:50 316
16 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 59:23 + 24:11 282
17 Jakub Škarvada HBB0801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:32 + 24:20 278

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 40:20 900
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 41:10 + 0:50 881
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:23 + 1:03 877
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 42:02 + 1:42 862
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:15 + 3:55 813
6 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:30 + 11:10 651
7 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 59:49 + 19:29 465
8 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:47 + 24:27 354
9 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 67:25 + 27:05 296
10 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 90:12 + 49:52 0
11 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 90:53 + 50:33 0
12 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 99:25 + 59:05 0
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 60:47 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 61:16 + 0:29 893
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 75:37 + 14:50 680
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 75:45 + 14:58 678
5 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 76:08 + 15:21 673
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 76:43 + 15:56 664
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 78:39 + 17:52 635
8 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 79:12 + 18:25 627
9 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 79:44 + 18:57 619
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 79:46 + 18:59 619
11 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 80:25 + 19:38 609
12 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 86:02 + 25:15 526
13 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:56 + 33:09 409
14 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 99:12 + 38:25 331
15 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 102:17 + 41:30 286
16 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 116:23 + 55:36 77
17 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 116:41 + 55:54 72
18 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 121:14 + 60:27 5
19 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 125:58 + 65:11 0
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 64:19 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 67:22 + 3:03 857
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 67:29 + 3:10 856
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 70:34 + 6:15 813
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 72:26 + 8:07 786
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 91:12 + 26:53 524
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 97:21 + 33:02 438
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 100:08 + 35:49 399
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 108:32 + 44:13 281
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 118:45 + 54:26 138
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 65:57 900
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 70:51 + 4:54 833
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 110:06 + 44:09 297
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 95:46 1100
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 98:21 + 2:35 1070
3 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:02 + 5:16 1040
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:13 + 9:27 991
5 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 112:53 + 17:07 903
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 125:31 + 29:45 758
7 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 128:10 + 32:24 728
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 130:56 + 35:10 696
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 135:53 + 40:07 639
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 62:32 800
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:37 + 8:05 697
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 72:28 + 9:56 673
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 78:22 + 15:50 597
5 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 86:47 + 24:15 490
6 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 87:40 + 25:08 478
7 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 88:04 + 25:32 473
8 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 88:44 + 26:12 465
9 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 96:30 + 33:58 365
10 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 98:15 + 35:43 343
11 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 158:13 + 95:41 0
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNF 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 47:52 600
2 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 62:15 + 14:23 420
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:11 + 20:19 345
4 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 107:23 + 59:31 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 84:23 900
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 85:13 + 0:50 891
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 88:33 + 4:10 856
4 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 118:21 + 33:58 538
5 Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita 161:57 + 77:34 73

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:59 900
2 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 80:44 + 0:45 892
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 84:40 + 4:41 847
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 86:17 + 6:18 829
5 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 86:19 + 6:20 829
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 95:19 + 15:20 727
7 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 95:22 + 15:23 727
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 103:11 + 23:12 639
9 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 106:49 + 26:50 598
10 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 106:51 + 26:52 598
11 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 109:01 + 29:02 573
12 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 109:45 + 29:46 565
13 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:47 + 32:48 531
14 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 114:09 + 34:10 516
15 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:27 + 48:28 355

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 56:30 900
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 75:20 + 18:50 600
3 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 77:16 + 20:46 569
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 79:34 + 23:04 533
5 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 84:39 + 28:09 452
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 98:37 + 42:07 229
7 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 98:44 + 42:14 227
8 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 100:10 + 43:40 204
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 115:47 + 59:17 0
10 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 138:10 + 81:40 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 43:23 900
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 46:17 + 2:54 840
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 50:11 + 6:48 759
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 53:38 + 10:15 687
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:06 + 10:43 678
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 56:40 + 13:17 624
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 60:07 + 16:44 553
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 73:12 + 29:49 281
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 74:54 + 31:31 246
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 86:35 + 43:12 4
11 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 132:24 + 89:01 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:33 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:56 + 2:23 859
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 56:26 + 3:53 833
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 59:35 + 7:02 780
5 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 59:57 + 7:24 773
6 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 66:16 + 13:43 665
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 66:35 + 14:02 660
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 72:36 + 20:03 557
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:15 + 20:42 545
10 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 74:08 + 21:35 530
11 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 76:56 + 24:23 482
12 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 77:51 + 25:18 467
13 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 85:22 + 32:49 338
14 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 97:47 + 45:14 125
15 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 98:10 + 45:37 119
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava DISK 0
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 62:54 900
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 64:14 + 1:20 881
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:22 + 3:28 850
4 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 71:38 + 8:44 775
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:22 + 13:28 707
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 85:55 + 23:01 571

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 50:28 900
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 50:37 + 0:09 897
3 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 53:11 + 2:43 852
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:43 + 12:15 682
5 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 63:44 + 13:16 663
6 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 65:34 + 15:06 631
7 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 67:56 + 17:28 589

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:07 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 144:55 + 70:48 40

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 48:51 900
2 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:14 + 2:23 856
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 57:08 + 8:17 747
4 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 69:23 + 20:32 522
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita DISK 0
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:54 900
2 Nina Škarvadová HBB0651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:04 + 8:10 677
3 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 41:27 + 8:33 666
4 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:32 + 8:38 664
5 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:51 + 8:57 655
6 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 43:10 + 10:16 619
7 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 47:36 + 14:42 498
8 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 49:07 + 16:13 456
9 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:11 + 19:17 372
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg DISK 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 45:01 900
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 48:55 + 3:54 822
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 49:17 + 4:16 815
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 52:40 + 7:39 747
5 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 53:31 + 8:30 730
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 62:53 + 17:52 543
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 63:14 + 18:13 536
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 63:30 + 18:29 530
9 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 63:43 + 18:42 526
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 68:53 + 23:52 423
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 65:43 900
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 72:50 + 7:07 803
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 82:22 + 16:39 672
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 82:45 + 17:02 667
5 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 83:20 + 17:37 659
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 93:46 + 28:03 516
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 94:17 + 28:34 509
8 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:03 + 34:20 430
9 Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava 137:39 + 71:56 0
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0
Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin DISK 0

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 67:54 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 102:17 + 34:23 444
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 104:39 + 36:45 413

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 77:51 1100
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 85:03 + 7:12 998
3 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 90:34 + 12:43 920
4 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 95:01 + 17:10 857
5 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:57 + 22:06 788
6 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 100:50 + 22:59 775
7 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 103:02 + 25:11 744
8 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 112:19 + 34:28 613

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 52:38 800
2 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 58:37 + 5:59 709
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 60:19 + 7:41 683
4 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 73:16 + 20:38 486
5 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 77:23 + 24:45 424
6 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 83:33 + 30:55 330
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 60:26 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 80:16 + 19:50 605
3 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:25 + 25:59 513
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 87:12 + 26:46 501
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 95:46 + 35:20 374
6 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 99:10 + 38:44 323
7 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 121:21 + 60:55 0

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 53:41 900
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 59:20 + 5:39 805
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 62:26 + 8:45 753
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 68:58 + 15:17 644
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 70:45 + 17:04 614
6 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 71:32 + 17:51 601
7 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 71:56 + 18:15 594
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 73:19 + 19:38 571
9 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 78:08 + 24:27 490
10 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:19 + 26:38 453
11 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 82:07 + 28:26 423
12 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:41 + 31:00 380
13 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 85:18 + 31:37 370
14 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 96:10 + 42:29 188
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg DISK 0
Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 47:36 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:35 + 0:59 881
3 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 49:30 + 1:54 864
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 50:08 + 2:32 852
5 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 52:15 + 4:39 812
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 53:18 + 5:42 792
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 61:53 + 14:17 630
8 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 62:02 + 14:26 627
9 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:14 + 16:38 586
10 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 67:49 + 20:13 518
11 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 68:08 + 20:32 512
12 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 76:55 + 29:19 346
13 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 102:50 + 55:14 0
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 50:06 900
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 53:10 + 3:04 845
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 55:27 + 5:21 804
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 63:21 + 13:15 662
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 76:11 + 26:05 431
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 117:20 + 67:14 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 52:22 900
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 55:45 + 3:23 842
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 58:35 + 6:13 793
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 59:49 + 7:27 772
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 68:08 + 15:46 629
6 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 68:40 + 16:18 620
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 94:46 + 42:24 171

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 62:33 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 65:11 + 2:38 862

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 47:07 900
2 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 61:33 + 14:26 624
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 64:51 + 17:44 561
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 70:21 + 23:14 456

W 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 43:45 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 48:00 + 4:15 813
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 105:54 + 62:09 0