Výsledky

Preteky: Pohár oslobodenia mesta Pezinok

Etapa: Pohár oslobodenia mesta Pezinok - E1 (26.05.2019)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10 C    W -10 C    N          K4         MW-R      

M -12 A 3.29 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 35:12
2 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 38:59 + 3:47
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 39:05 + 3:53
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 42:54 + 7:42
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 44:27 + 9:15
6 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 44:59 + 9:47
7 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 45:10 + 9:58
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 47:48 + 12:36
9 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 50:19 + 15:07
10 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 51:06 + 15:54
11 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:07 + 15:55
12 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 52:07 + 16:55
13 Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 55:31 + 20:19
14 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 56:26 + 21:14
15 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 57:40 + 22:28
16 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:02 + 22:50
17 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 59:23 + 24:11
18 Jakub Škarvada HBB0801 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:32 + 24:20
19 Šimon Bartovic 62:29 + 27:17
20 Matyás Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 103:36 + 68:24
Daniel Martis DNS
Michal Domonkos DNS

M -14 A 5.30 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 40:20
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 41:10 + 0:50
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:23 + 1:03
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 42:02 + 1:42
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:15 + 3:55
6 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:30 + 11:10
7 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 59:49 + 19:29
8 Simon Ballik 63:31 + 23:11
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:47 + 24:27
10 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 67:25 + 27:05
11 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 90:12 + 49:52
12 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 90:53 + 50:33
13 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 99:25 + 59:05
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DISK
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak DNS

M -16 A 7.39 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 60:47
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 61:16 + 0:29
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 75:37 + 14:50
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 75:45 + 14:58
5 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 76:08 + 15:21
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 76:43 + 15:56
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 78:39 + 17:52
8 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 79:12 + 18:25
9 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 79:44 + 18:57
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 79:46 + 18:59
11 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 80:25 + 19:38
12 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 86:02 + 25:15
13 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:56 + 33:09
14 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 99:12 + 38:25
15 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 102:17 + 41:30
16 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 116:23 + 55:36
17 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 116:41 + 55:54
18 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 121:14 + 60:27
19 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 125:58 + 65:11
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK
Martin Tomovčík SPE0408 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 A 10.28 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 64:19
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 67:22 + 3:03
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 67:29 + 3:10
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 70:34 + 6:15
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 72:26 + 8:07
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 91:12 + 26:53
7 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 97:21 + 33:02
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 100:08 + 35:49
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 108:32 + 44:13
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 118:45 + 54:26
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DISK
Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita DNS

M -20 A 10.28 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 65:57
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 70:51 + 4:54
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 110:06 + 44:09
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DISK

M 21- E 14.71 km / 150 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 95:18
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 95:46 + 0:28
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 98:21 + 3:03
4 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:02 + 5:44
5 Franz Glaner 104:33 + 9:15
6 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:13 + 9:55
7 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 112:53 + 17:35
8 Henrik Sulz 116:45 + 21:27
9 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 125:31 + 30:13
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 128:10 + 32:52
11 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 130:56 + 35:38
12 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 135:53 + 40:35
13 Thomas Fabian 142:36 + 47:18
14 Matthias Poell 06C72AA (AUT) OLC Wienerwald 143:22 + 48:04
Daniel Bichl DISK
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK
Nicolas Kastner DISK

M 21- B 7.62 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 62:32
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:37 + 8:05
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 72:28 + 9:56
4 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 78:22 + 15:50
5 Thomas Hack 82:58 + 20:26
6 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 86:47 + 24:15
7 Vito Satrapa 06C94AA (AUT) OLC Wienerwald 87:22 + 24:50
8 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 87:40 + 25:08
9 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 88:04 + 25:32
10 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 88:44 + 26:12
11 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 96:30 + 33:58
12 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 98:15 + 35:43
13 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 111:37 + 49:05
14 Martin Orsag 01C90AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 116:07 + 53:35
15 Michael Stubna 131:06 + 68:34
16 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 158:13 + 95:41
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNF
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 21- D 5.26 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 47:52
2 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 62:15 + 14:23
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:11 + 20:19
4 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 107:23 + 59:31

M 35- A 10.28 km / 105 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 84:23
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 85:13 + 0:50
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 88:33 + 4:10
4 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 118:21 + 33:58
5 Michal Surovčík VZA8101 Slávia Žilinská univerzita 161:57 + 77:34
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 40- A 8.40 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:59
2 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 80:44 + 0:45
3 Michal Barták 81:51 + 1:52
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 84:40 + 4:41
5 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 86:17 + 6:18
6 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 86:19 + 6:20
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 95:19 + 15:20
8 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 95:22 + 15:23
9 Tom Ballik 95:57 + 15:58
10 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 103:11 + 23:12
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 106:49 + 26:50
12 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 106:51 + 26:52
13 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 109:01 + 29:02
14 Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 109:45 + 29:46
15 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:47 + 32:48
16 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 114:09 + 34:10
17 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 122:22 + 42:23
18 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:27 + 48:28
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DNS

M 45- A 7.39 km / 100 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 56:30
2 Günther Kroupa 71:13 + 14:43
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 75:20 + 18:50
4 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 77:16 + 20:46
5 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 79:34 + 23:04
6 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 84:39 + 28:09
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 98:37 + 42:07
8 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 98:44 + 42:14
9 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 100:10 + 43:40
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 115:47 + 59:17
11 Jozef Dorozlo 135:40 + 79:10
12 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 138:10 + 81:40

M 50- A 5.96 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 43:23
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 46:17 + 2:54
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 50:11 + 6:48
4 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 53:38 + 10:15
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:06 + 10:43
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 56:40 + 13:17
7 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 60:07 + 16:44
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 73:12 + 29:49
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 74:54 + 31:31
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 86:35 + 43:12
11 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 132:24 + 89:01

M 55- A 5.87 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Prill FBA6302 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:33
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:56 + 2:23
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 56:26 + 3:53
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 59:35 + 7:02
5 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 59:57 + 7:24
6 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 64:24 + 11:51
7 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 66:16 + 13:43
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 66:35 + 14:02
9 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 72:36 + 20:03
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:15 + 20:42
11 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 74:08 + 21:35
12 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 76:56 + 24:23
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 77:51 + 25:18
14 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 85:22 + 32:49
15 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 97:47 + 45:14
16 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 98:10 + 45:37
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice DISK
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava DISK

M 60- A 5.87 km / 65 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 62:54
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 64:14 + 1:20
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:22 + 3:28
4 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 71:38 + 8:44
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:22 + 13:28
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 85:55 + 23:01

M 65- A 4.39 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nick Dytlewski 02A54AA (AUT) Naturfreunde Wien 44:16
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 50:28 + 6:12
3 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 50:37 + 6:21
4 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 53:11 + 8:55
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:43 + 18:27
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 63:44 + 19:28
7 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 65:34 + 21:18
8 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 67:56 + 23:40

M 70- A 3.16 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:07
2 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 84:03 + 9:56
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 144:55 + 70:48

W -12 A 3.16 km / 15 m

W -14 A 3.29 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:54
2 Ema Michačová 36:51 + 3:57
3 Nina Škarvadová HBB0651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:04 + 8:10
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 41:27 + 8:33
5 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:32 + 8:38
6 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:51 + 8:57
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 43:10 + 10:16
8 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 47:36 + 14:42
9 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 49:07 + 16:13
10 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:11 + 19:17
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg DISK
Veronika Fečová SPE0555 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 A 5.30 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 45:01
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 48:55 + 3:54
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 49:17 + 4:16
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 52:40 + 7:39
5 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 53:31 + 8:30
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 62:53 + 17:52
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 63:14 + 18:13
8 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 63:30 + 18:29
9 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 63:43 + 18:42
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 68:53 + 23:52
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg DISK
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -18 A 7.62 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 65:43
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 72:50 + 7:07
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 82:22 + 16:39
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 82:45 + 17:02
5 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 83:20 + 17:37
6 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 93:46 + 28:03
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 94:17 + 28:34
8 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:03 + 34:20
9 Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava 137:39 + 71:56
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin DISK

W -20 A 7.62 km / 130 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 67:54
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 102:17 + 34:23
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 104:39 + 36:45

W 21- E 8.40 km / 85 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Simkovics 68:40
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 77:51 + 9:11
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 85:03 + 16:23
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 90:34 + 21:54
5 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 95:01 + 26:21
6 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:57 + 31:17
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 100:50 + 32:10
8 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 103:02 + 34:22
9 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 112:19 + 43:39
M.S. Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 86:52

W 21- B 5.26 km / 60 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 52:38
2 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 58:37 + 5:59
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 60:19 + 7:41
4 Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 62:20 + 9:42
5 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 73:16 + 20:38
6 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 77:23 + 24:45
7 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 83:33 + 30:55
Sabine Wareyka DISK
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris DISK
Elisabeth Krail DISK
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava DNS
Kathrin Fabian DNS
Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava DNS

W 35- A 5.96 km / 70 m

W 40- A 5.96 km / 70 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 53:41
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 59:20 + 5:39
3 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 62:26 + 8:45
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 68:58 + 15:17
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 70:45 + 17:04
6 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 71:32 + 17:51
7 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 71:56 + 18:15
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 73:19 + 19:38
9 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 78:08 + 24:27
10 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:19 + 26:38
11 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 82:07 + 28:26
12 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:41 + 31:00
13 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 85:18 + 31:37
14 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 96:10 + 42:29
15 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 102:28 + 48:47
16 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 104:22 + 50:41
17 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 105:06 + 51:25
18 Lenka Jančíková 114:54 + 61:13
19 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 119:21 + 65:40
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg DISK
Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 45- A 4.39 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbara Kastner 38:39
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 47:36 + 8:57
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:35 + 9:56
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 49:30 + 10:51
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 50:08 + 11:29
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 52:15 + 13:36
7 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 53:18 + 14:39
8 Slavka Olesova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 54:31 + 15:52
9 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 61:53 + 23:14
10 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 62:02 + 23:23
11 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:14 + 25:35
12 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 67:49 + 29:10
13 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 68:08 + 29:29
14 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 76:55 + 38:16
15 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 102:50 + 64:11
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DISK

W 50- A 4.39 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 50:06
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 53:10 + 3:04
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 55:27 + 5:21
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 63:21 + 13:15
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 76:11 + 26:05
6 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 117:20 + 67:14

W 55- A 5.30 km / 35 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 52:22
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 55:45 + 3:23
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 58:35 + 6:13
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 59:49 + 7:27
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 68:08 + 15:46
6 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 68:40 + 16:18
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 94:46 + 42:24

W 60- A 3.25 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 56:16
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 62:33 + 6:17
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 65:11 + 8:55
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 65- A 3.25 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 47:07
2 Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin 61:33 + 14:26
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 64:51 + 17:44
4 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 70:21 + 23:14
Gunnel Nilsson DISK

W 70- A 3.29 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 43:45
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 48:00 + 4:15
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 105:54 + 62:09

M -10 C 2.28 km / 10 m

W -10 C 2.28 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 56:51
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 58:58 + 2:07
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 63:48 + 6:57
4 Paulína Šoltésová 107:56 + 51:05
Lenka Feriancová DNS

N 3.29 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 51:13
2 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 58:39 + 7:26
3 Miroslava Babíková 60:45 + 9:32
4 Monika Vizváryová 61:19 + 10:06
5 Soňa Čiefová 65:13 + 14:00
6 Andrej Sýkora FBA7906 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:47 + 14:34
7 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 93:00 + 41:47
8 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 99:36 + 48:23
Elisa Reifeltshammer DISK
Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok DNS
Zuzka Berkyová DNS

K4 4.39 km / 40 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 47:11
2 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 54:40 + 7:29
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:13 + 13:02
4 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:53 + 14:42
5 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 62:25 + 15:14
6 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 62:33 + 15:22
7 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 75:47 + 28:36
8 Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 76:32 + 29:21
9 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 82:20 + 35:09
10 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 98:30 + 51:19
11 Anna Borets 101:56 + 54:45
12 Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 121:43 + 74:32
Hana Vikárová DISK
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

MW-R 2.49 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 22:44
2 Žofia Fedorová 24:42 + 1:58
3 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:35 + 2:51
4 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 26:29 + 3:45
5 Lucia Syrová 28:55 + 6:11
6 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 30:26 + 7:42
7 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 32:07 + 9:23
7 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 32:07 + 9:23
9 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:25 + 14:41
10 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:42 + 14:58
11 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 46:16 + 23:32
12 Lucia Müllerová 58:44 + 36:00
13 Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 88:40 + 65:56
14 Zuzana Máčajová SKS15AA Športový klub Sandberg 89:30 + 66:46
Adrián Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok DNS
Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky DNS
Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok DNS