Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR na dlhej trati

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá SR na dlhej trati - E1 (12.10.2019)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    W 70- E    M -12 C    W -12 C    M -10 DK   W -10 DK   M -10 D    W -10 D    Open       K3         K5         M 21- D    W 21- D   

M -14 E 5.51 km / 155 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 32:22
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:31 + 3:09
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 35:45 + 3:23
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:09 + 5:47
5 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 40:35 + 8:13
6 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 41:11 + 8:49
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 47:33 + 15:11
8 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:19 + 19:57
9 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:30 + 26:08
10 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 60:43 + 28:21
11 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 79:13 + 46:51
12 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 97:17 + 64:55
Lóránt Balogh 1081211BL DNF

M -16 E 7.88 km / 210 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 43:15
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 43:56 + 0:41
3 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 46:50 + 3:35
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 50:57 + 7:42
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 53:36 + 10:21
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 54:52 + 11:37
7 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 56:32 + 13:17
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 58:07 + 14:52
8 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 58:07 + 14:52
10 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 62:06 + 18:51
11 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:15 + 19:00
12 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 63:54 + 20:39
13 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 64:52 + 21:37

M -18 E 9.57 km / 215 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 53:06
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 55:53 + 2:47
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 64:11 + 11:05
4 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 67:05 + 13:59
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 72:20 + 19:14
6 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 84:05 + 30:59
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 89:41 + 36:35

M -20 E 11.11 km / 280 m, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 89:49

M 21- E 15.80 km / 445 m, 27 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 85:58
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 85:59 + 0:01
3 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 86:33 + 0:35
4 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:22 + 3:24
5 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 90:13 + 4:15
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 90:14 + 4:16
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 90:57 + 4:59
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 96:44 + 10:46
9 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:52 + 11:54
10 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:27 + 16:29
11 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 120:44 + 34:46
12 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 122:30 + 36:32
13 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 127:37 + 41:39
14 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 130:49 + 44:51
15 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 133:40 + 47:42
16 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 148:37 + 62:39
17 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 156:31 + 70:33
18 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 163:01 + 77:03

M 35- E 9.08 km / 225 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 53:49
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 59:38 + 5:49
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 61:48 + 7:59
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 62:23 + 8:34
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 63:04 + 9:15
6 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 71:18 + 17:29
7 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 72:30 + 18:41

M 40- E 9.09 km / 340 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Hammer TKE7701 Klub OB ATU Košice 55:56
2 Michal Barták 11N78AA OK Bartakson 68:20 + 12:24
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 71:06 + 15:10
4 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 76:56 + 21:00
5 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:03 + 22:07
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:32 + 24:36
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 81:54 + 25:58
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:19 + 26:23
9 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:18 + 40:22
10 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:25 + 44:29

M 45- E 8.37 km / 200 m, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 52:08
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 56:34 + 4:26
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 64:36 + 12:28
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 74:45 + 22:37
5 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 87:35 + 35:27
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 89:32 + 37:24
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 99:23 + 47:15
8 Marek Turanský 01V72AA Continental Sportclub Zvolen 111:28 + 59:20
9 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 149:28 + 97:20
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak DISK

M 50- E 7.67 km / 170 m, 12 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 43:13
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 48:05 + 4:52
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 52:42 + 9:29
4 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 80:15 + 37:02
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 80:17 + 37:04
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 81:44 + 38:31
7 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 81:46 + 38:33

M 55- E 6.89 km / 150 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:26
2 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 49:44 + 2:18
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 52:51 + 5:25
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 53:40 + 6:14
5 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 57:05 + 9:39
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 61:24 + 13:58
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 61:30 + 14:04
8 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:42 + 18:16
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 65:57 + 18:31
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 66:13 + 18:47
11 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 67:52 + 20:26
12 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 69:24 + 21:58
13 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:28 + 25:02

M 60- E 5.96 km / 100 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 42:38
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 49:41 + 7:03
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:20 + 8:42
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 54:24 + 11:46
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 62:30 + 19:52
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 63:25 + 20:47
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 69:05 + 26:27
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 80:56 + 38:18

M 65- E 5.39 km / 90 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 54:17
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 59:44 + 5:27
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 60:24 + 6:07
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 67:32 + 13:15
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 69:13 + 14:56
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:08 + 17:51

M 70- E 4.45 km / 80 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 52:04
2 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:46 + 33:42
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 148:17 + 96:13

W -14 E 4.10 km / 90 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:30
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 32:19 + 0:49
3 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:31 + 4:01
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 38:35 + 7:05
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:30 + 12:00
6 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 47:41 + 16:11
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:47 + 19:17
8 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:01 + 23:31
9 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 56:48 + 25:18

W -16 E 5.48 km / 135 m, 10 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 36:42
2 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 46:11 + 9:29
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 46:53 + 10:11
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 47:05 + 10:23
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 47:07 + 10:25
6 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 53:09 + 16:27
7 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 57:48 + 21:06
8 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 64:56 + 28:14
9 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 70:16 + 33:34
10 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 75:55 + 39:13

W -18 E 7.04 km / 210 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 46:27
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 50:36 + 4:09
3 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 55:38 + 9:11
4 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 63:37 + 17:10
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:10 + 22:43
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 73:03 + 26:36

W -20 E 8.18 km / 220 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 79:54
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 84:39 + 4:45

W 21- E 9.57 km / 320 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 72:27
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:33 + 1:06
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 76:43 + 4:16
4 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 76:52 + 4:25
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 78:43 + 6:16
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 81:26 + 8:59
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 87:16 + 14:49
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 90:21 + 17:54
9 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 96:19 + 23:52
10 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 112:32 + 40:05
11 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 119:50 + 47:23

W 35- E 6.73 km / 180 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 61:26
2 Júlia Juhász 2671205JJ 61:53 + 0:27
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 77:36 + 16:10

W 40- E 5.97 km / 130 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 43:28
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 45:57 + 2:29
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 59:35 + 16:07
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:22 + 18:54
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:15 + 19:47

W 45- E 5.16 km / 115 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:42
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 45:47 + 1:05
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 50:27 + 5:45
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:17 + 7:35
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 65:56 + 21:14
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 66:55 + 22:13
7 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 70:40 + 25:58
8 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 74:25 + 29:43
9 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 134:57 + 90:15

W 50- E 4.84 km / 120 m, 9 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 49:35
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 52:33 + 2:58
3 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 73:16 + 23:41
4 Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice 80:51 + 31:16
5 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 84:56 + 35:21
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 85:01 + 35:26
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 108:02 + 58:27

W 55- E 4.46 km / 105 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 39:29
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 48:14 + 8:45
3 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 54:27 + 14:58
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 56:15 + 16:46
5 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:03 + 19:34

W 60- E 3.67 km / 75 m, 8 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:55
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 48:07 + 6:12
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 49:12 + 7:17
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 55:40 + 13:45

W 65- E 2.93 km / 55 m, 6 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 31:07

W 70- E 2.17 km / 60 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:45

M -12 C 2.77 km / 55 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 20:53
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 21:51 + 0:58
3 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:53 + 4:00
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 26:11 + 5:18
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 30:36 + 9:43
6 Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:05 + 15:12
7 Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:19 + 17:26
8 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:12 + 19:19
9 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 41:21 + 20:28
10 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 52:33 + 31:40

W -12 C 2.77 km / 55 m, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 22:14
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 24:48 + 2:34
3 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:55 + 3:41
4 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:31 + 5:17
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 32:02 + 9:48
6 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 34:48 + 12:34
Alexa Hráb NINCS DISK

M -10 DK 2.62 km / 40 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:59

W -10 DK 2.62 km / 40 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 23:08
2 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 23:39 + 0:31
3 Lea Knutelská 27:31 + 4:23

M -10 D 2.62 km / 40 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:32
2 Juraj Knutelský 23:13 + 0:41
3 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 24:48 + 2:16

W -10 D 2.62 km / 40 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:40
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 22:58 + 4:18
3 Petra Nina Macháčková 23:47 + 5:07
4 Paulina Šoltesová 23:53 + 5:13
5 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:34 + 29:54

Open 3.04 km / 50 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Lami TKE8601 Klub OB ATU Košice 31:10
2 Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice 32:42 + 1:32
3 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:04 + 12:54
4 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 57:40 + 26:30
Ákos Czebei DNF

K3 2.96 km / 95 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Knutelský 25:38
2 Michal Sláma TKE0305 Klub OB ATU Košice 27:09 + 1:31
3 Martina Vorickova 28:36 + 2:58
4 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 28:55 + 3:17
5 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 41:14 + 15:36
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 50:56 + 25:18
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 52:35 + 26:57
8 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 55:30 + 29:52
Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice DISK

K5 5.38 km / 115 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 46:36

M 21- D 5.38 km / 115 m, 11 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 33:15
2 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 37:35 + 4:20
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:09 + 5:54
4 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 42:05 + 8:50
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:40 + 10:25
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 59:44 + 26:29
7 Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 68:33 + 35:18
8 Marek Hrašna 70:30 + 37:15

W 21- D 2.96 km / 95 m, 7 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 27:22
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:32 + 8:10