Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska na strednej trati, WRE

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska na strednej trati - E1, WRE (25.09.2021)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    M 70- E    W -20 E    W 65- E    MW-R       N          K3         M -12 C    M -10      W -12 C    W -10     

M -14 E 1.87 km / 65 m, 10 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 15:22
2 Bujdosó Mark 15:33 + 0:11
3 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 15:38 + 0:16
4 Csoboth Mihály 16:18 + 0:56
5 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 16:55 + 1:33
6 Bence Ürge 01Z07AC (HUN) TIPO Orienteering Club 18:25 + 3:03
7 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 18:32 + 3:10
8 Balogh Máté 22:31 + 7:09
8 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 22:31 + 7:09
10 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:36 + 8:14
11 Martin Tóth 01Z07AA (HUN) TIPO Orienteering Club 24:50 + 9:28
12 Kevei Levente 28:39 + 13:17
13 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 29:09 + 13:47
14 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 29:42 + 14:20
15 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 30:51 + 15:29
16 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 31:09 + 15:47
17 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 31:41 + 16:19
18 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 32:25 + 17:03
19 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 41:40 + 26:18
20 Chládek Adam 43:34 + 28:12
21 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 58:15 + 42:53
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Juhas Petko DNS

M -16 E 2.70 km / 160 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 27:17
2 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 29:12 + 1:55
3 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 34:35 + 7:18
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 37:11 + 9:54
5 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 41:32 + 14:15
6 Veres Dávid 42:13 + 14:56
7 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 55:48 + 28:31
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 57:23 + 30:06
9 Bakos Tamás 63:11 + 35:54
10 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 67:03 + 39:46
11 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 67:44 + 40:27
12 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 97:07 + 69:50
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -18 E 2.83 km / 175 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Gonczi 01Z03AA (HUN) TIPO Orienteering Club 25:24
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 26:15 + 0:51
3 Csoboth Márton 26:42 + 1:18
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 27:59 + 2:35
5 Klement Kelén 28:59 + 3:35
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 30:10 + 4:46
7 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 30:14 + 4:50
8 Kende Pál Kovács 01Z03AB (HUN) TIPO Orienteering Club 30:17 + 4:53
9 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:33 + 6:09
10 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 32:11 + 6:47
11 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 35:58 + 10:34
12 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 36:00 + 10:36
13 Egri Matyás 36:32 + 11:08
14 Fülöp Huba Álmos 38:08 + 12:44
15 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 51:28 + 26:04
16 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 81:48 + 56:24
Matej Budisky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita DNS
Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava DNS
Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita DNS
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DNS

M 21- E 3.61 km / 230 m, 19 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bujdosó Zoltán 31:10
2 Bakó Áron 31:55 + 0:45
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 32:06 + 0:56
4 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 33:06 + 1:56
5 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 33:20 + 2:10
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 35:06 + 3:56
7 Nagy Péter 36:17 + 5:07
8 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 36:18 + 5:08
9 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 36:29 + 5:19
10 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 36:36 + 5:26
11 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 38:08 + 6:58
12 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 38:12 + 7:02
13 Szabó Levente 39:37 + 8:27
14 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 40:07 + 8:57
15 Divin Péter 40:29 + 9:19
16 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 40:58 + 9:48
17 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 42:06 + 10:56
18 Felföldi Tamás 43:25 + 12:15
19 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:27 + 13:17
20 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 44:59 + 13:49
21 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 45:12 + 14:02
22 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 45:37 + 14:27
23 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:56 + 16:46
24 Vajda Balázs 49:44 + 18:34
25 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 49:50 + 18:40
26 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 50:53 + 19:43
27 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 51:35 + 20:25
28 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:25 + 23:15
29 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 55:45 + 24:35
30 Bereczki Máté 56:15 + 25:05
31 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 57:47 + 26:37
32 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 57:48 + 26:38
33 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 65:48 + 34:38
34 Bugár Gergely 84:37 + 53:27
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 35- E 3.33 km / 230 m, 18 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 42:30
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 43:21 + 0:51
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 52:23 + 9:53
4 Bednárik Martin 54:04 + 11:34
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 63:02 + 20:32
6 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 65:43 + 23:13
7 Macháček Martin 71:40 + 29:10
8 Attila Bader 01Z69AA (HUN) TIPO Orienteering Club 85:56 + 43:26
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK

M 40- E 3.19 km / 195 m, 17 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 42:19
2 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:33 + 4:14
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 47:10 + 4:51
4 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 48:14 + 5:55
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 48:34 + 6:15
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 49:53 + 7:34
7 Jozef Bačík 07R70AA Kysucke Nove Mesto 50:25 + 8:06
8 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:26 + 11:07
9 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 53:31 + 11:12
10 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 62:05 + 19:46
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 45- E 3.05 km / 180 m, 18 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Robert Gonczi 01Z72AA (HUN) TIPO Orienteering Club 48:50
2 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 53:11 + 4:21
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 53:30 + 4:40
4 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 58:40 + 9:50
5 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:34 + 13:44
6 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 63:35 + 14:45
7 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 67:55 + 19:05
8 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:04 + 21:14
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DNF
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava DNF
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 50- E 2.85 km / 165 m, 16 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 30:19
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 38:57 + 8:38
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:28 + 12:09
4 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 48:10 + 17:51
5 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 53:05 + 22:46
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:11 + 22:52
7 Vompe Aleksandr 55:19 + 25:00
8 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 55:42 + 25:23
9 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 55:53 + 25:34
10 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 62:32 + 32:13
11 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 124:32 + 94:13

M 55- E 2.68 km / 150 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 32:29
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 37:39 + 5:10
3 Tamás Mohácsy dr. 12L64AA (HUN) SDS-Salgotarjan 41:26 + 8:57
4 Gera Tibor 41:51 + 9:22
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 44:00 + 11:31
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:13 + 12:44
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 46:52 + 14:23
8 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 47:07 + 14:38
9 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 48:02 + 15:33
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 54:55 + 22:26
11 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 57:49 + 25:20
12 Bujdosó István 64:41 + 32:12
13 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 78:53 + 46:24
14 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 86:31 + 54:02
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 60- E 2.65 km / 150 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:28
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 40:08 + 0:40
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 44:42 + 5:14
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:24 + 5:56
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 49:47 + 10:19
6 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:55 + 14:27
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 56:57 + 17:29
8 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 62:50 + 23:22
9 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 65:15 + 25:47
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W -14 E 1.82 km / 60 m, 11 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 16:53
2 Felföldi Zsófia 17:30 + 0:37
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 19:28 + 2:35
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 19:51 + 2:58
5 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:52 + 3:59
6 Tužinská Soňa 22:02 + 5:09
7 Klotz Noémi 22:36 + 5:43
8 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 23:36 + 6:43
9 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 40:48 + 23:55
Klotz Zsófia DISK
Bor Sarolta DNS
Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg DNS

W -16 E 1.92 km / 90 m, 11 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:03
2 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 26:14 + 3:11
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 29:15 + 6:12
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 29:26 + 6:23
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 32:28 + 9:25
6 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 33:02 + 9:59
7 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 41:06 + 18:03
8 Zsuzsa Gonczi 01Z06AA (HUN) TIPO Orienteering Club 45:38 + 22:35
9 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 54:15 + 31:12
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 56:13 + 33:10
11 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 59:15 + 36:12
12 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 77:01 + 53:58
13 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 99:37 + 76:34
Zoe Kolarčíková TKE0553 Klub OB ATU Košice DISK
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

W -18 E 2.53 km / 135 m, 14 kontrol Medzičasy

W 21- E 3.05 km / 180 m, 18 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sárközy Zsófia 32:15
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 34:52 + 2:37
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 39:00 + 6:45
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:47 + 13:32
5 Gerber Csenge 46:51 + 14:36
6 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 47:17 + 15:02
7 Szerencsi Ildikó 47:41 + 15:26
8 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 47:44 + 15:29
9 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 48:27 + 16:12
10 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 48:49 + 16:34
11 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 49:47 + 17:32
12 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 51:10 + 18:55
13 Gera Krisztina 52:02 + 19:47
14 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 53:22 + 21:07
15 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 55:32 + 23:17
16 Apró Vivien 58:00 + 25:45
17 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 60:00 + 27:45
18 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 67:28 + 35:13
19 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 78:51 + 46:36
20 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 102:30 + 70:15

W 35- E 2.83 km / 155 m, 16 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 68:44
2 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 71:47 + 3:03
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 90:41 + 21:57

W 40- E 2.83 km / 155 m, 16 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 47:26
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 49:25 + 1:59
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 71:47 + 24:21
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 76:50 + 29:24
5 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 84:04 + 36:38
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 86:46 + 39:20

W 45- E 2.49 km / 175 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 50:25
2 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 70:38 + 20:13
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 75:01 + 24:36
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:27 + 25:02
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 81:20 + 30:55
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 83:41 + 33:16
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 85:49 + 35:24
8 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 89:42 + 39:17
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DISK

W 50- E 2.49 km / 175 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 46:53
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 54:35 + 7:42
3 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 59:01 + 12:08
4 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 59:29 + 12:36
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 61:25 + 14:32
6 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 65:35 + 18:42
7 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:32 + 19:39
Manova Maria DNF

W 55- E 2.48 km / 155 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 49:46
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 56:15 + 6:29
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 58:40 + 8:54
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 59:25 + 9:39
5 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 62:05 + 12:19
6 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 63:18 + 13:32
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 65:53 + 16:07
8 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 68:09 + 18:23
9 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 107:53 + 58:07
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice DISK

M 65- E 2.20 km / 90 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 36:52
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 39:51 + 2:59
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 42:13 + 5:21
4 József Bugár 01S53AA (HUN) BÖF 52:00 + 15:08
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 58:42 + 21:50
6 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 85:03 + 48:11
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 97:46 + 60:54

W 60- E 2.12 km / 95 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dr. Nagy Zsuzsanna 66:35
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 79:23 + 12:48
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 88:21 + 21:46
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 90:47 + 24:12
Macháčková Anna DISK

M 70- E 2.20 km / 90 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 60:15
2 Tibor Korbély 15G50AA (HUN) VHS, Veszprémi Honvéd SE 61:12 + 0:57
3 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 78:19 + 18:04
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -20 E 2.51 km / 140 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 39:09
2 Divin Judit 43:09 + 4:00
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 44:46 + 5:37
4 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 45:31 + 6:22
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice DISK

W 65- E 2.12 km / 95 m, 14 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 57:32
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 72:00 + 14:28
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 109:38 + 52:06
Jenei Margit Júlia DISK

MW-R 1.13 km / 15 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 16:05
2 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 21:36 + 5:31
3 Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 26:19 + 10:14
4 M + J Eliáš 32:14 + 16:09
5 Ondrej Mazák SKS1601 Športový klub Sandberg 34:06 + 18:01
6 M + V Lago 42:46 + 26:41
7 Molottová Stela 56:13 + 40:08
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg DNS
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

N 1.13 km / 15 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 12:06
2 Andrej Borský FBA0703 ŠK Farmaceut Bratislava 16:04 + 3:58
3 Jana Dienová 19:53 + 7:47
4 Lastovková Veronika 27:05 + 14:59
5 Gamanová Martina 28:06 + 16:00
6 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 29:37 + 17:31
Dana Pompurová TBB7151 ŠK Terezka Banská Bystrica DNS

K3 2.55 km / 115 m, 15 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 41:33
2 Fatin Cyril 44:18 + 2:45
3 Knutelský Juraj 45:03 + 3:30
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:57 + 9:24
5 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 52:52 + 11:19
6 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 56:51 + 15:18
7 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:02 + 15:29
8 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 57:18 + 15:45
9 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:05 + 25:32
10 Rona Dániel 81:46 + 40:13

M -12 C 1.52 km / 30 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 18:52
2 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 20:35 + 1:43
3 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 22:04 + 3:12
4 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 23:42 + 4:50
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 25:15 + 6:23
6 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 27:59 + 9:07
7 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 28:01 + 9:09
8 Knutelský Juraj 29:31 + 10:39
9 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 34:07 + 15:15
Kovács-Deák Botond DISK

M -10 1.60 km / 20 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 15:48
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:45 + 1:57
3 Zsíros Lénárd 20:40 + 4:52

W -12 C 1.52 km / 30 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 22:32
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 23:08 + 0:36
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 25:09 + 2:37
4 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 25:22 + 2:50
5 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 25:34 + 3:02
6 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 31:39 + 9:07
7 Macháčková Petra 35:28 + 12:56
8 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 54:34 + 32:02
9 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 63:41 + 41:09
Kaposvári Tünde DISK
Zsíros Zia DISK

W -10 1.60 km / 20 m, 7 kontrol Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Knutelská Lea 16:27
2 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 19:47 + 3:20
3 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 23:43 + 7:16
4 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:47 + 9:20
Nela Urbanczyková VBA11AA ŠK VAZKA Bratislava DNS