Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v šprinte (19.06.2021)

Počet prihlásených: 262

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    W -20 E    W 65- E    Open      

M -14 E (27)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 06.06.2021
Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 416766 Áno 06.06.2021
Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 416738 Áno 06.06.2021
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno 06.06.2021
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 14.06.2021
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 06.06.2021
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051309 Áno 05.06.2021
Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 2051302 Áno 07.06.2021
Vojtech Bálint Slávia Žilinská univerzita 1433325 Áno 05.06.2021
Adam Chládek Slávia Žilinská univerzita Áno 05.06.2021
Juraj Knutelský Slávia Žilinská univerzita 1423324 Áno 05.06.2021
Michal Paulus Slávia Žilinská univerzita 1423327 Áno 14.06.2021
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 05.06.2021
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 8006744 Áno 05.06.2021
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 8140948 Áno 05.06.2021
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 8140946 Áno 05.06.2021
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 06.06.2021
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 06.06.2021
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 05.06.2021
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 06.06.2021
Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok 2211371 Áno 05.06.2021
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 2211350 Áno 05.06.2021
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 2211377 Áno 05.06.2021
Ján Plavčan SPE0812 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 05.06.2021
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 05.06.2021
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 02.06.2021
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 02.06.2021

M -16 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 06.06.2021
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 2133074 Áno 06.06.2021
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 11.06.2021
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 05.06.2021
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 8071293 Áno 05.06.2021
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 05.06.2021
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2211366 Áno 06.06.2021
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 05.06.2021
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 2150478 Áno 05.06.2021
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 02.06.2021
Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 02.06.2021
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno 02.06.2021
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 02.06.2021

M -18 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 06.06.2021
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 8430843 Áno 06.06.2021
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 06.06.2021
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 05.06.2021
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 05.06.2021
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 11.06.2021
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno 05.06.2021
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 05.06.2021
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 06.06.2021
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 06.06.2021
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 8259259 Áno 06.06.2021
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 05.06.2021

M -20 E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavol Almáši KOB Metropol Košice 2051440 Áno 08.06.2021
Michal Almáši KOB Metropol Košice 2051447 Áno 08.06.2021
Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 2051449 Áno 06.06.2021
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 8025003 Áno 06.06.2021

M 21- E (32)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 416712 Áno 06.06.2021
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 06.06.2021
Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 416517 Áno 06.06.2021
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno 06.06.2021
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno 06.06.2021
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno 06.06.2021
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno 06.06.2021
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8001844 Áno 06.06.2021
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8071312 Áno 06.06.2021
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 8100022 Áno 06.06.2021
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 06.06.2021
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 8340834 Áno 06.06.2021
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 05.06.2021
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno 05.06.2021
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 06.06.2021
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 8200015 Áno 05.06.2021
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 05.06.2021
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 06.06.2021
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 06.06.2021
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 05.06.2021
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 04.06.2021
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 04.06.2021
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 04.06.2021
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 02.06.2021
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 02.06.2021
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 02.06.2021
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 03.06.2021
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 02.06.2021
Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 533320 Áno 14.06.2021
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 03.06.2021
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 8100060 Áno 02.06.2021
Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406959 Áno 02.06.2021

M 35- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 06.06.2021
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno 04.06.2021
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 03.06.2021

M 40- E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 8019945 Áno 06.06.2021
Jozef Bačík 07R70AA Kysucke Nove Mesto Áno 06.06.2021
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 8001845 Áno 06.06.2021
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 06.06.2021
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 06.06.2021
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 05.06.2021
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 05.06.2021
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 8200011 Áno 05.06.2021
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 04.06.2021
Vladislav Janota FBA7903 ŠK Farmaceut Bratislava 1402873 Áno 02.06.2021
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 03.06.2021
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno 02.06.2021
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 2012287 Áno 04.06.2021
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno 02.06.2021
Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 8648579 Áno 02.06.2021

M 45- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 06.06.2021
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 416706 Áno 06.06.2021
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 06.06.2021
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 05.06.2021
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 8012080 Áno 05.06.2021
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 8071298 Áno 05.06.2021
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno 04.06.2021
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 04.06.2021
Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 02.06.2021
Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 307340 Áno 03.06.2021

M 50- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno 06.06.2021
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Áno 06.06.2021
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 05.06.2021
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 05.06.2021
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051311 Áno 05.06.2021
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 8071310 Áno 05.06.2021
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 05.06.2021
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 05.06.2021
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 02.06.2021

M 55- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 06.06.2021
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 14.06.2021
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 06.06.2021
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 06.06.2021
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 05.06.2021
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno 05.06.2021
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno 09.06.2021
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 8071308 Áno 03.06.2021

M 60- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 06.06.2021
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 06.06.2021
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno 06.06.2021
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 05.06.2021
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno 06.06.2021
Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 01869 Áno 06.06.2021
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8017732 Áno 02.06.2021
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 02.06.2021

W -14 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Áno 06.06.2021
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 12.06.2021
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 14.06.2021
Lea Knutelská Slávia Žilinská univerzita 1423322 Áno 05.06.2021
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 05.06.2021
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 05.06.2021
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 05.06.2021
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 05.06.2021
Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 05.06.2021
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 05.06.2021
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno 04.06.2021
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 03.06.2021
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno 06.06.2021

W -16 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 06.06.2021
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 416526 Áno 06.06.2021
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 06.06.2021
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 06.06.2021
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 05.06.2021
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 05.06.2021
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 06.06.2021
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 06.06.2021
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 05.06.2021
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 04.06.2021
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8140982 Áno 02.06.2021
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 02.06.2021

W -18 E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 06.06.2021
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8004605 Áno 05.06.2021
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 05.06.2021
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 06.06.2021
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 8071311 Áno 05.06.2021
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 06.06.2021
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 06.06.2021
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 8200016 Áno 06.06.2021
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 2211374 Áno 06.06.2021
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 05.06.2021
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 2211372 Áno 05.06.2021

W 21- E (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Monika Klačková (CZE) TJ TŽ Třinec 2214555 Áno 14.06.2021
Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 682343 Áno 06.06.2021
Markéta Mulíčková TBB0351 ŠK Terezka Banská Bystrica 8656699 Áno 09.06.2021
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 8001847 Áno 06.06.2021
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 06.06.2021
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 06.06.2021
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 8019949 Áno 05.06.2021
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 8071306 Áno 05.06.2021
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 05.06.2021
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 05.06.2021
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 05.06.2021
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno 05.06.2021
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 05.06.2021
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 06.06.2021
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 06.06.2021
Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Áno 04.06.2021
Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 8100925 Áno 04.06.2021

W 40- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Bačíková 07R76AA Kysucke Nove Mesto Áno 06.06.2021
Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 8656574 Áno 06.06.2021
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 05.06.2021
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 06.06.2021
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno 05.06.2021
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 04.06.2021
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 02.06.2021
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno 02.06.2021

W 45- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 7467746 Áno 06.06.2021
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 06.06.2021
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 06.06.2021
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 8004600 Áno 05.06.2021
Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 2025362 Áno 05.06.2021
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno 04.06.2021
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 02.06.2021
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 06.06.2021

W 50- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jarmila Mizerová (CZE) TJ TŽ Třinec 2214551 Áno 14.06.2021
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 06.06.2021
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 06.06.2021
Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 8100006 Áno 06.06.2021
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 12.06.2021
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 05.06.2021
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 05.06.2021
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 05.06.2021
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 05.06.2021
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 04.06.2021
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 511235 Áno 02.06.2021

W 55- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 06.06.2021
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 06.06.2021
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 05.06.2021
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno 05.06.2021
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 2051419 Áno 05.06.2021
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 2051306 Áno 05.06.2021
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno 06.06.2021

M 65- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 05.06.2021
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno 05.06.2021
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 05.06.2021
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 05.06.2021
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 05.06.2021
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 07.06.2021
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 07.06.2021
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 02.06.2021
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 02.06.2021

W 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 05.06.2021
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 05.06.2021
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 07.06.2021

W -20 E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 05.06.2021
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2150477 Áno 05.06.2021
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2211365 Áno 05.06.2021
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 8099114 Áno 04.06.2021
Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 02.06.2021

W 65- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Áno 06.06.2021
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 8482083 Áno 05.06.2021
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 06.06.2021
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno 07.06.2021

Open (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Lacková KOB Metropol Košice 416528 Áno 15.06.2021
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 8001846 Áno 06.06.2021
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno 06.06.2021
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 06.06.2021
Anna Borets Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno 05.06.2021
Janka Bálintova Slávia Žilinská univerzita 1433323 Áno 05.06.2021
Vojtech Bálint Slávia Žilinská univerzita 1423329 Áno 06.06.2021
Nela Vandlíčková VZA1051 Slávia Žilinská univerzita 682120 Áno 05.06.2021
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2128441 Áno 04.06.2021
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 04.06.2021
Martin Košut ROB klub KYSUCA n.o. 49180 Áno 16.06.2021
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 45321 Áno 04.06.2021
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 418914 Áno 07.06.2021