Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov (02.10.2022)

Kategórie

W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    M -10      W -10      MW-R       K3         N         

W -12 A 1.60 km / 15 m Medzičasy

W -14 A 1.90 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 13:52
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:16 + 0:24
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 16:33 + 2:41
4 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 18:22 + 4:30
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 21:13 + 7:21
6 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 25:09 + 11:17
7 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 25:34 + 11:42
8 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 29:15 + 15:23
9 Maria Dubinets 31:06 + 17:14
10 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 39:08 + 25:16
Klára Brazdovičová SPE0851 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris DNS
M.S. Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 23:21

W -16 A 2.50 km / 110 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 27:15
2 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 27:38 + 0:23
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 36:12 + 8:57
4 Wilma Lauenstein 48:22 + 21:07
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W -18 A 3.70 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 46:30
2 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 47:44 + 1:14
3 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 47:58 + 1:28
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 51:16 + 4:46
5 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 52:32 + 6:02
6 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 90:17 + 43:47
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DNS
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -20 A 3.60 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 38:56
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 43:47 + 4:51
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 46:47 + 7:51
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 21- E 4.20 km / 180 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 40:19
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 42:11 + 1:52
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 43:54 + 3:35
4 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 43:55 + 3:36
5 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 45:28 + 5:09
6 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:11 + 6:52
7 Veronika Tomeshevskaia 48:37 + 8:18
8 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 60:21 + 20:02
9 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 62:47 + 22:28
10 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 67:48 + 27:29

W 21- B 3.60 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 42:48
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 47:30 + 4:42
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 50:59 + 8:11
4 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 61:33 + 18:45
5 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 89:43 + 46:55
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin DISK

W 35- A 3.10 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Vavrova 08L85AA (AUS) Kulgun Orienteers 30:23
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 33:34 + 3:11
3 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 39:29 + 9:06
4 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 40:35 + 10:12
5 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 41:39 + 11:16
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:11 + 18:48
7 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:12 + 21:49
8 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 54:18 + 23:55

W 40- A 3.00 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 32:22
2 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 44:44 + 12:22
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 47:29 + 15:07
4 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 57:45 + 25:23
5 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 73:21 + 40:59
6 Janka Bálintová 93:22 + 61:00

W 45- A 2.90 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:42
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 42:09 + 11:27
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:11 + 14:29
4 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 53:05 + 22:23
5 Silvia Kutišová 58:42 + 28:00

W 50- A 2.60 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 32:17
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:31 + 9:14
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 47:26 + 15:09
4 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 48:20 + 16:03

W 55- A 2.60 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:12
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 35:56 + 2:44
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 39:41 + 6:29
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DNS

W 60- A 2.50 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 28:27
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 29:42 + 1:15
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 41:13 + 12:46
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 73:59 + 45:32
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin DISK

W 65- A 1.80 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 30:24
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 35:48 + 5:24
3 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 41:03 + 10:39
4 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 55:19 + 24:55

W 70- A 1.60 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 33:51
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 36:54 + 3:03
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 38:33 + 4:42

M -12 A 1.60 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 13:16
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 16:14 + 2:58
3 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:04 + 4:48
3 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 18:04 + 4:48
5 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 19:53 + 6:37
6 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 20:35 + 7:19
7 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 35:23 + 22:07
8 Juraj Oravec SPE1003 Klub OB Sokol Pezinok 46:23 + 33:07
Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M -14 A 1.90 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 12:25
2 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:03 + 0:38
3 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 14:24 + 1:59
4 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 15:46 + 3:21
5 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 17:16 + 4:51
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 18:06 + 5:41
7 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 18:13 + 5:48
8 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 18:36 + 6:11
9 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 18:54 + 6:29
10 Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok 22:02 + 9:37
11 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 25:10 + 12:45
12 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 26:55 + 14:30
13 Marco Scala SPE0907 Klub OB Sokol Pezinok 28:21 + 15:56

M -16 A 2.80 km / 125 m Medzičasy

M -18 A 4.40 km / 195 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 33:50
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 36:57 + 3:07
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 38:25 + 4:35
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 40:36 + 6:46
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 43:51 + 10:01
6 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 63:43 + 29:53
7 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 86:12 + 52:22
8 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 93:41 + 59:51

M -20 A 4.40 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 40:22
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 41:48 + 1:26
3 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 57:47 + 17:25
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita DNS

M 21- E 5.70 km / 215 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 43:17
2 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 43:25 + 0:08
3 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 45:01 + 1:44
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 46:09 + 2:52
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 47:57 + 4:40
6 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 48:02 + 4:45
7 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 48:42 + 5:25
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 48:46 + 5:29
9 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 55:24 + 12:07
10 Jakub Schenk RBA00AA TJ Rapid Bratislava 74:06 + 30:49
11 Georg Wittberger 03B70AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 76:18 + 33:01
12 Matthias Poell 06C72AA (AUT) OLC Wienerwald 89:20 + 46:03
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok DNS

M 21- B 4.40 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 46:18
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 47:57 + 1:39
3 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 54:29 + 8:11
4 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 56:02 + 9:44
5 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 99:51 + 53:33
6 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 104:07 + 57:49

M 35- A 4.40 km / 145 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 41:28
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 42:36 + 1:08
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 43:54 + 2:26
4 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 49:33 + 8:05
5 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 50:50 + 9:22
6 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 57:07 + 15:39
7 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 57:17 + 15:49
8 Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:58 + 19:30
9 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 62:11 + 20:43
10 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:45 + 21:17
11 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:25 + 24:57
12 Pedro Rua 12J84AA (PRT) Ori-Estarreja 73:17 + 31:49
13 Serhii Shuniakov 102:02 + 60:34
Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita DNS

M 40- A 3.60 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 36:45
2 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:49 + 1:04
3 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 40:03 + 3:18
4 Juraj Knutelský st. 40:36 + 3:51
5 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 40:44 + 3:59
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 43:46 + 7:01
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 46:14 + 9:29
8 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:20 + 31:35
9 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 74:31 + 37:46
Marián Cisár SPE7803 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 45- A 3.60 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 43:31
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 43:31 + 0:00
3 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:46 + 9:15
4 Vojtech Bálint st. 67:24 + 23:53
Samuel Martis 01C77AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

M 50- A 3.40 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 34:49
2 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 46:39 + 11:50
3 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 49:00 + 14:11
4 Peter Pecha BBA7001 KOBRA Bratislava 56:54 + 22:05
5 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 115:52 + 81:03
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DNS

M 55- A 3.10 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 31:45
2 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 32:02 + 0:17
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 32:14 + 0:29
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:15 + 0:30
5 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 34:30 + 2:45
6 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 35:14 + 3:29
7 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 35:40 + 3:55
8 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:25 + 5:40
9 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 38:20 + 6:35
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:36 + 12:51
11 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 48:59 + 17:14
12 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 56:58 + 25:13
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok DNS

M 60- A 2.90 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 32:02
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:05 + 3:03
3 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:24 + 3:22
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 38:26 + 6:24
5 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 39:52 + 7:50
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 41:07 + 9:05
7 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 41:56 + 9:54
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 47:18 + 15:16
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 52:27 + 20:25
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava DNS

M 65- A 2.60 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 36:48
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 37:54 + 1:06
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 43:47 + 6:59
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 44:13 + 7:25
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 53:12 + 16:24
6 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 61:40 + 24:52

M 70- A 1.80 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 40:59
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 45:05 + 4:06

M -10 1.40 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 10:32
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:44 + 3:12
3 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 28:20 + 17:48
Adam Marko SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -10 1.40 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 12:34
2 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 12:51 + 0:17
3 Gabika Gibalová 01C12BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:27 + 0:53

MW-R 1.40 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paula Martišová 11:36
2 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:08 + 2:32
3 Tomi Gibala 01C14AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 15:28 + 3:52
4 Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:50 + 4:14
5 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 19:14 + 7:38
6 Alina Dehtiarova Danil Myrets 21:59 + 10:23
7 Tatiana Vrzgulová 22:56 + 11:20
8 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 27:39 + 16:03
9 Lea Illésová BBA1651 KOBRA Bratislava 31:15 + 19:39
10 Michael Šoltés 01C15AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:12 + 38:36
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg DNS
Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava DNS

K3 3.00 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 52:27
2 Adrián Marko SPE7809 Klub OB Sokol Pezinok 54:22 + 1:55
3 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 66:05 + 13:38
4 jaro varga 01C66AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 69:09 + 16:42
5 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 75:22 + 22:55
6 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:46 + 23:19
7 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 78:47 + 26:20
8 Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 79:00 + 26:33
9 František Šoltés SSN9801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 81:57 + 29:30
10 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 83:08 + 30:41
11 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:09 + 31:42
12 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 97:34 + 45:07
13 Jana Sýkorová RBA76AA TJ Rapid Bratislava 121:27 + 69:00
Antonin Švejda 17H68AA No Name DISK
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita DNS

N 1.60 km / 15 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 16:38
2 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 17:14 + 0:36
3 Katarína Marková SPE7859 Klub OB Sokol Pezinok 17:49 + 1:11
4 Martina Knutelská 22:39 + 6:01
5 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 25:00 + 8:22
6 Dávid Janotka 25:28 + 8:50
7 Anna Tunová 25:56 + 9:18
8 Tamara Vrzgulová 30:06 + 13:28
9 Peter Gropel 48:20 + 31:42
10 Kristína Ugorčáková 71:23 + 54:45
Anna Borets DNS
Gregor Berta DNS