Prihlášky

Preteky: Pohár oslobodenia mesta Pezinok - SRJ (03.09.2022)

Počet prihlásených: 181

Kategórie

MW-R       K3         N          W -10      W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W 70- A    M -10      M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A   

MW-R (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 502260 Nie Áno 15.08.2022
Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno Nie 14.08.2022
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 45321 Nie Áno 12.08.2022
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 418914 Nie Áno 12.08.2022
Anička Syrová SPE1559 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 14.08.2022
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Nie Áno 14.08.2022
Simon Mazag Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2012289 Nie Áno 11.08.2022

K3 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno Áno 15.08.2022
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 2051377 Nie Áno 14.08.2022
Emma Dyer TJ Rapid Bratislava 1122022 Nie Áno 15.08.2022
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno Áno 12.08.2022
Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 1425243 Nie Áno 12.08.2022
Ondrej Pařízek FBA0604 ŠK Farmaceut Bratislava 2116449 Nie Áno 12.08.2022
Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 2067259 Áno Áno 12.08.2022
Adrián Marko SPE7609 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 11.08.2022
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 1425342 Áno Áno 14.08.2022
Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno Áno 14.08.2022
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 406932 Áno Áno 14.08.2022
Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Áno 14.08.2022

N (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Miroslava Babikova Slávia Žilinská univerzita 1423316 Áno Nie 15.08.2022
Stanislava Trajanov SPE8457 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 19.08.2022
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno Áno 14.08.2022
Zuzana Kupská Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Nie Áno 22.07.2022
Laura Komínková Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Nie Áno 22.07.2022
Martin Mazag Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2012287 Nie Áno 11.08.2022

W -10 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno Áno 12.08.2022

W -12 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7080080 Áno Áno 14.08.2022
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno Áno 14.08.2022
Nela Urbanczyková VBA11AA ŠK VAZKA Bratislava 307455 Áno Áno 14.08.2022
Lucia Kováčová VBA1051 ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno Áno 13.08.2022
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno Áno 14.08.2022
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno Áno 14.08.2022

W -14 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno Áno 15.08.2022
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno Áno 15.08.2022
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno Áno 14.08.2022
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004358 Áno Áno 14.08.2022

W -16 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno Áno 12.08.2022

W -18 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno Áno 14.08.2022
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno Áno 13.08.2022
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno Áno 12.08.2022

W -20 A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno Áno 14.08.2022

W 21- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 8019944 Áno Áno 14.08.2022
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno Áno 14.08.2022

W 21- B (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno Áno 15.08.2022
Ivana Ďurčová TKE9256 Klub OB ATU Košice 2020725 Áno Áno 14.08.2022
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 2066091 Áno Áno 12.08.2022

W 35- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004357 Áno Áno 14.08.2022
Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 2128441 Áno Áno 14.08.2022
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno Áno 12.08.2022
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 8000989 Áno Áno 12.08.2022

W 40- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132984 Áno Nie 14.08.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno Áno 14.08.2022
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno Áno 14.08.2022
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Nie Áno 12.08.2022
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno Áno 12.08.2022
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno Áno 12.08.2022

W 45- A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno Áno 14.08.2022
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno Áno 14.08.2022
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno Áno 19.08.2022
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno Áno 14.08.2022
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno Áno 13.08.2022
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno Áno 13.08.2022
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno Áno 12.08.2022
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno Áno 14.08.2022

W 50- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno Áno 15.08.2022
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299906 Áno Áno 14.08.2022
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 2057961 Áno Áno 14.08.2022
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno Áno 14.08.2022
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 8009987 Áno Áno 12.08.2022
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno Áno 12.08.2022
Slávka Olešova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Áno 17.08.2022

W 55- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 8003077 Áno Áno 14.08.2022
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno Áno 15.08.2022

W 60- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Áno Áno 15.08.2022
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno Áno 15.08.2022
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 8015308 Áno Áno 14.08.2022
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 8300043 Áno Áno 12.08.2022
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno Áno 12.08.2022
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno Nie 15.08.2022
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno Áno 15.08.2022

W 65- A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Áno Áno 14.08.2022
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno Áno 13.08.2022
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno Áno 12.08.2022

W 70- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno Áno 15.08.2022
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno Áno 15.08.2022

M -10 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno Áno 14.08.2022

M -12 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno Áno 15.08.2022
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno Áno 12.08.2022
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno Áno 12.08.2022
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno Áno 12.08.2022
Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 2039142 Áno Áno 12.08.2022
Adam Marko SPE1104 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 14.08.2022
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 2211350 Áno Áno 11.08.2022

M -14 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 8140948 Áno Áno 15.08.2022
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno Áno 14.08.2022
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 8091919 Áno Áno 14.08.2022
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 8200057 Áno Áno 14.08.2022
Maximilián Slatinský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2138227 Áno Nie 14.08.2022
Alexander Slatinský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2118087 Áno Nie 14.08.2022

M -16 A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno Áno 15.08.2022
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 8140946 Áno Áno 15.08.2022
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno Nie 14.08.2022
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno Áno 14.08.2022
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno Áno 14.08.2022
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno Áno 14.08.2022
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2211366 Áno Áno 14.08.2022
Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok Áno Áno 11.08.2022

M -18 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Egor Kizhaev 12F05AA (RUS) Orienta-Victoria Áno Áno 14.08.2022
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno Áno 14.08.2022
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno Áno 12.08.2022
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno Áno 12.08.2022

M -20 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno Áno 14.08.2022
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno Áno 14.08.2022
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno Áno 14.08.2022
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno Áno 12.08.2022

M 21- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno Nie 14.08.2022
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 8017131 Áno Áno 14.08.2022
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno Áno 13.08.2022
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno Nie 13.08.2022
Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 8648579 Áno Áno 13.08.2022
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno Áno 13.08.2022
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno Áno 12.08.2022
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno Áno 12.08.2022
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno Áno 14.08.2022
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno Áno 30.07.2022

M 21- B (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Michael Štubňa TJ Rapid Bratislava 7052920 Nie Áno 15.08.2022
Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno Áno 15.08.2022
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno Áno 13.08.2022
Daniel Pastorek 01C87AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno Nie 14.08.2022

M 21- D (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Nie Áno 15.08.2022
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299901 Áno Áno 14.08.2022
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 2051377 Áno Nie 14.08.2022
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 445611 Áno Áno 14.08.2022
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno Áno 14.08.2022
Samuel Rybár 01C98AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2045173 Áno Nie 12.08.2022

M 35- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8515554 Nie Áno 14.08.2022
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno Áno 13.08.2022
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno Nie 14.08.2022
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno Áno 12.08.2022
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 8042130 Áno Áno 14.08.2022
Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 406996 Áno Áno 02.08.2022

M 40- A (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno Áno 15.08.2022
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno Áno 14.08.2022
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8516954 Áno Áno 14.08.2022
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno Áno 14.08.2022
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno Áno 14.08.2022
Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 416806 Áno Áno 12.08.2022
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno Áno 12.08.2022
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno Áno 12.08.2022

M 45- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Denis Kizhaev 12F74AA (RUS) Orienta-Victoria 7940590 Áno Áno 14.08.2022
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno Áno 14.08.2022
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno Áno 14.08.2022
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno Áno 14.08.2022
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno Áno 14.08.2022
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno Áno 13.08.2022

M 50- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno Áno 14.08.2022
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno Áno 14.08.2022
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno Áno 13.08.2022
Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno Áno 14.08.2022
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno Áno 03.08.2022

M 55- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno Áno 14.08.2022
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 8183038 Áno Áno 13.08.2022
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno Áno 14.08.2022
László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 8431515 Nie Áno 12.08.2022
Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 8196409 Nie Áno 12.08.2022

M 60- A (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno Áno 14.08.2022
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno Nie 14.08.2022
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 8019950 Áno Áno 14.08.2022
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno Áno 14.08.2022
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno Áno 15.08.2022
Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 1399956 Áno Áno 14.08.2022
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno Áno 14.08.2022
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 8300047 Áno Áno 12.08.2022
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno Áno 15.08.2022

M 65- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno Áno 15.08.2022
Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 2300280 Áno Áno 14.08.2022
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno Áno 12.08.2022
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno Áno 18.08.2022

M 70- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2) Dátum prihlášok
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno Áno 14.08.2022
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno Nie 13.08.2022
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno Áno 13.08.2022
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno Nie 12.08.2022