Výsledky

Preteky: Memoriál Juraja Šútora - SRJ v OB - Stredná trať

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E1 (14.05.2023)

01C     01D     02U     05V     06B     07R     09C     14F     19O     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Kategórie

M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 20 A     M 21 A     M 21 B     M 21 C     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A     W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 60 A     W 65 A     W 70 A     M 10       W 10       MWR        N          K2        

M 12 A 1.54 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 16:01
2 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 24:03 + 8:02
3 Miroslav Lukáč ZMT1103 Klub OB Martin 28:43 + 12:42
4 Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 32:45 + 16:44
5 Rafael Goffa ZMT1203 Klub OB Martin 41:21 + 25:20
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M 14 A 2.07 km / 65 m Medzičasy

M 16 A 2.70 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 17:37
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 19:24 + 1:47
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 19:31 + 1:54
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 22:18 + 4:41
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:12 + 6:35
6 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 24:38 + 7:01
7 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 29:19 + 11:42
8 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 31:37 + 14:00
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 34:45 + 17:08
10 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 40:30 + 22:53
11 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 43:34 + 25:57
12 David Janotka 67:06 + 49:29
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok MP
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin DNS

M 18 A 3.79 km / 170 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 22:51
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 26:47 + 3:56
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 29:03 + 6:12
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 31:15 + 8:24
5 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 44:39 + 21:48
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 60:36 + 37:45
7 Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 68:37 + 45:46
8 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 82:33 + 59:42
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 20 A 3.79 km / 170 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 23:06
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 29:24 + 6:18
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 31:01 + 7:55
4 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 33:35 + 10:29
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 40:02 + 16:56
6 Radomír Mielec 09C03AA (CZE) OOB TJ Baník Ostrava 44:04 + 20:58
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 50:08 + 27:02

M 21 A 4.69 km / 245 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 29:08
2 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 30:07 + 0:59
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 30:57 + 1:49
4 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 31:53 + 2:45
5 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 31:57 + 2:49
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 32:27 + 3:19
7 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 32:38 + 3:30
8 Jaromír Mielec 19O97AA (CZE) OB Opava 34:51 + 5:43
9 Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 35:57 + 6:49
10 Filip Hadac 19O93AA (CZE) OB Opava 36:23 + 7:15
11 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 36:39 + 7:31
12 Roman Horyna 05V76AA (CZE) TJ Slovan Luhacovice 37:07 + 7:59
13 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 37:58 + 8:50
14 Štefan Šurgan VZA7903 Slávia Žilinská univerzita 38:45 + 9:37
15 Vojtěch Gryc TBB0102 ŠK Terezka Banská Bystrica 39:49 + 10:41
16 Josef Hubáček LCE6127 39:54 + 10:46
17 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 40:49 + 11:41
18 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 40:50 + 11:42
19 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 41:14 + 12:06
20 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 46:09 + 17:01
21 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 54:31 + 25:23
22 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 57:09 + 28:01
Alex Adamek 01C02AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos MP
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok MP
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
M.S. Lukáš Barták 35:36
M.S. Ondrej Piják 30:48

M 21 B 3.38 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 35:28
2 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 43:46 + 8:18
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg DNS

M 21 C 3.33 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 48:31
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:53 + 5:22
Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice DNS

M 35 A 3.78 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 30:24
2 Martin Mazúr HBB8702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:53 + 2:29
3 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 35:42 + 5:18
4 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 35:43 + 5:19
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 37:43 + 7:19
6 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 41:18 + 10:54
7 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 42:56 + 12:32
8 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 43:21 + 12:57
9 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 46:39 + 16:15
10 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 57:52 + 27:28
11 Martin Macháček VIA8201 Viatoris 58:51 + 28:27
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
M.S. Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 38:36

M 40 A 3.62 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 33:33
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 34:09 + 0:36
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 35:28 + 1:55
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:11 + 2:38
5 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 42:15 + 8:42
6 Juraj Knutelský VZA7902 Slávia Žilinská univerzita 43:49 + 10:16
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:33 + 11:00
8 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 46:08 + 12:35
9 Rastislav Mikluš 14F77AA Rasad 47:04 + 13:31
10 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 48:32 + 14:59
11 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 51:54 + 18:21
12 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 58:47 + 25:14
13 Milan Trenčan 75:58 + 42:25

M 45 A 3.42 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 43:45
2 Tibor Krška 45:44 + 1:59
3 Vojtech Balint 50:00 + 6:15
4 Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg 56:17 + 12:32
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 57:05 + 13:20
6 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 57:11 + 13:26
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica MP
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra DNS
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita DNS
M.S. Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:18

M 50 A 3.26 km / 155 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 31:07
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 32:25 + 1:18
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 32:45 + 1:38
4 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 35:17 + 4:10
5 Jozef Bačík 07R70AB Kysucke Nove Mesto 39:11 + 8:04
6 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 43:19 + 12:12
7 Jaromír Mielec 09C69AA (CZE) OOB TJ Baník Ostrava 69:44 + 38:37
8 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 94:52 + 63:45
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok DNS
M.S. Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 31:52

M 55 A 3.20 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mirek Hadac 19O65AA (CZE) OB Opava 28:27
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 33:14 + 4:47
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 34:46 + 6:19
4 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 37:07 + 8:40
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 41:33 + 13:06
6 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 42:47 + 14:20
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:18 + 14:51
8 Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 44:09 + 15:42
9 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:47 + 17:20
10 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:16 + 18:49
11 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 52:46 + 24:19
12 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 62:01 + 33:34
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

M 60 A 2.84 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:54
2 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 28:56 + 2:02
3 Libor Slezák LCE6207 29:44 + 2:50
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:43 + 6:49
5 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:21 + 8:27
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 35:42 + 8:48
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 37:52 + 10:58
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 39:03 + 12:09
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 47:41 + 20:47
10 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 48:57 + 22:03
11 Jaroslav Karcol 138:55 + 112:01

M 65 A 2.74 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 27:55
2 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 33:33 + 5:38
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 35:43 + 7:48
4 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 36:02 + 8:07
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 40:11 + 12:16
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 54:04 + 26:09
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok MP
Miroslav Karcol MP

M 70 A 2.15 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 32:41
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 34:16 + 1:35
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 51:15 + 18:34
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava MP
Vladislav Piják SPE0052 Klub OB Sokol Pezinok MP
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin MP

W 12 A 1.54 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 16:13
2 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 20:13 + 4:00
3 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 26:52 + 10:39
4 Lenka Krivková ZMT1152 Klub OB Martin 31:25 + 15:12
5 Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 34:55 + 18:42
6 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:15 + 27:02
Terézia Ester Goffová ZMT1154 Klub OB Martin DNS

W 14 A 1.75 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 16:10
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 18:40 + 2:30
3 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 19:47 + 3:37
4 Anna Tomašová 01C10BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:36 + 4:26
5 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 22:26 + 6:16
6 Petra Nina Macháčková VIA0951 Viatoris 29:08 + 12:58
7 Karolína Šmidová 29:13 + 13:03
8 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:24 + 13:14
9 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 44:57 + 28:47
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg DNS

W 16 A 2.28 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:18
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 25:09 + 2:51
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 26:45 + 4:27
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 29:03 + 6:45
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 37:52 + 15:34
Emma Adameková MP

W 18 A 3.28 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 31:11
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 31:13 + 0:02
3 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 33:31 + 2:20
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 36:47 + 5:36
5 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:40 + 10:29
6 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 51:47 + 20:36
7 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 55:04 + 23:53
8 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 56:54 + 25:43

W 20 A 3.28 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 41:58
2 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 46:18 + 4:20
3 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 49:31 + 7:33
4 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 50:06 + 8:08
Lenka Porubská VZA0452 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 21 A 3.75 km / 170 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Semrádová 01D99AA (CZE) K.O.B. Choceň 32:04
2 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 32:17 + 0:13
3 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 32:38 + 0:34
4 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 33:36 + 1:32
5 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 34:16 + 2:12
6 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 35:21 + 3:17
7 Katarína Labašová TKE8351 Klub OB ATU Košice 35:43 + 3:39
8 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 37:01 + 4:57
9 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 39:50 + 7:46
10 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:36 + 9:32
11 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:45 + 13:41
12 Monika Greschnerová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:46 + 20:42
Ľudmila Hančárová KYS9451 Klub OB Kysak DNS

W 35 A 3.06 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 29:57
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 30:43 + 0:46
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 34:26 + 4:29
4 Jana Styková 14F80AA Rasad 36:00 + 6:03
5 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:18 + 6:21
6 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 40:55 + 10:58
7 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:33 + 13:36
8 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 46:21 + 16:24
Natália Macháčková VIA8551 Viatoris MP

W 40 A 2.99 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 33:29
2 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 43:52 + 10:23
3 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:02 + 10:33
4 Janka Balintova 46:18 + 12:49
5 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 50:26 + 16:57
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:04 + 18:35
7 Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin 54:39 + 21:10
8 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:17 + 23:48

W 45 A 2.89 km / 95 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:17
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 34:47 + 1:30
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 34:57 + 1:40
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 38:59 + 5:42
5 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:32 + 7:15
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 41:53 + 8:36
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 52:41 + 19:24
8 Monika Adameková 54:44 + 21:27

W 50 A 2.86 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 38:12
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 39:16 + 1:04
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:37 + 2:25
4 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 41:45 + 3:33
5 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 42:00 + 3:48
6 Slávka Olešová 46:11 + 7:59
7 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 53:25 + 15:13
8 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 55:48 + 17:36
9 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 57:35 + 19:23
10 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 71:01 + 32:49

W 55 A 2.74 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 30:44
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:15 + 1:31
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:22 + 3:38
4 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 39:05 + 8:21

W 60 A 2.45 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 32:18
2 Jitka Slezáková LCE6351 36:58 + 4:40
3 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 38:02 + 5:44
4 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 40:15 + 7:57
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 45:30 + 13:12
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 47:28 + 15:10
7 Helena Athanasová TKE5951 Klub OB ATU Košice 49:28 + 17:10

W 65 A 2.25 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:01
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 41:58 + 3:57
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 46:13 + 8:12
4 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 52:02 + 14:01
5 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 52:36 + 14:35
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 55:16 + 17:15

W 70 A 2.15 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 44:02
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 56:41 + 12:39

M 10 1.42 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tadeáš Pallo 13:11
2 Ján Pallo 14:09 + 0:58
3 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 18:09 + 4:58
4 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 19:20 + 6:09
5 Matej Kopáč 20:19 + 7:08
6 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 21:10 + 7:59
7 Teo Frniak 21:20 + 8:09
Samuel Schabjuk SPE1306 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 10 1.42 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kvetoslava Kapinová 15:14
2 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 35:06 + 19:52
3 Eliška Lukáčová 36:06 + 20:52
4 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 38:50 + 23:36
5 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 40:20 + 25:06
6 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 47:58 + 32:44

MWR 1.49 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:29
2 Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 17:15 + 1:46
3 Tomáš Styk 14F15AA Rasad 18:23 + 2:54
4 Alžbeta Šutorová 18:49 + 3:20
5 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:56 + 3:27
6 Michal Kapinus 19:32 + 4:03
7 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 19:58 + 4:29
8 Zuzana Drenčáková TKE1551 Klub OB ATU Košice 20:33 + 5:04
9 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 21:47 + 6:18
10 Júlia Kršková 22:08 + 6:39
11 Dárius Samek 24:28 + 8:59
12 Hanka Kovačičová SPE1756 Klub OB Sokol Pezinok 24:42 + 9:13
13 Mário Dermek ZMT1106 Klub OB Martin 25:30 + 10:01
14 Karina Striková ZMT1352 Klub OB Martin 26:30 + 11:01
15 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 27:13 + 11:44
16 Albín Štyrák 29:05 + 13:36
17 Dorotka Štanclová ZMT18AA Klub OB Martin 31:32 + 16:03
18 Terezka Štanclová ZMT15AA Klub OB Martin 32:06 + 16:37
19 Daniel Nemec EBB1801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 34:11 + 18:42
20 Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 37:15 + 21:46
21 Anna Elizabeth Benkovská EBB1851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:51 + 29:22
22 Šimon Lukas Benkovský EBB2001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:00 + 29:31
23 Silvia Flassiková RBAXXXX TJ Rapid Bratislava 69:34 + 54:05
Matias Schabjuk SPE1701 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Lukáš Szabó DNS
Veronika Šipošová DNS
Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice DNS

N 1.54 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 martina Knutelska 21:35
2 Patrik Pahola ZMT0905 Klub OB Martin 28:47 + 7:12
3 Andrej Matúš 29:02 + 7:27
4 Matej Majdiš 30:13 + 8:38
5 Sára Makarová 32:16 + 10:41
6 Anastasiia Tsipushtanova 33:34 + 11:59
7 Slavomír Pačuta 36:10 + 14:35
8 Július Šimský 37:32 + 15:57
9 Ján Šutor 40:13 + 18:38
Simona Miklušová 14F07AA Rasad MP
Laura Jabůrková DNS

K2 2.45 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Hanzely 24:32
2 Jakub Ondrečko 26:51 + 2:19
3 Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 29:43 + 5:11
4 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 32:52 + 8:20
5 Slavomír Pačuta 34:11 + 9:39
6 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 37:52 + 13:20
7 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 45:10 + 20:38
8 Zuzana Makarová 47:35 + 23:03
9 Zuzana Trenčanová 50:37 + 26:05
10 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 62:55 + 38:23
11 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 75:40 + 51:08
12 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 100:01 + 75:29
Cyril Fatin 06B67AA Neregistrovaný DNF
Pavol Hanzely DNS