Výsledky

Preteky: CESOM - Inov-8 Cup - SRJ Stredná a Dlhá trať

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - E1 (06.04.2024)

01C     02A     02B     02C     02L     02M     02O     02S     02U     03B     05Z     06C     07B     08F     09F     15Q     19O     21T     22B     22D     22G     22I     22J     BBA     EBB     FBA     HBB     IBA     KYS     MTL     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA     ZMT    

Kategórie

W 12 A     W 14 A     W 16 A     W 18 A     W 20 A     W 21 A     W 21 B     W 35 A     W 40 A     W 45 A     W 50 A     W 55 A     W 60 A     W 65 A     W 70 A     M 12 A     M 14 A     M 16 A     M 18 A     M 20 A     M 21 A     M 21 B     M 21 C     M 35 A     M 40 A     M 45 A     M 50 A     M 55 A     M 60 A     M 65 A     M 70 A     W 10       M 10       MWR        K3         N         

W 12 A 2.15 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 15:24
2 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 16:02 + 0:38
3 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 18:01 + 2:37
4 Gabriela Gibalová SPE1254 Klub OB Sokol Pezinok 18:34 + 3:10
5 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 21:16 + 5:52
6 Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 21:31 + 6:07
7 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 25:16 + 9:52
8 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 41:15 + 25:51
Arina Tvertinova SPE1399 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 14 A 2.98 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 28:50
2 Lucia Lanátorová SPE1058 Klub OB Sokol Pezinok 37:31 + 8:41
3 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 39:55 + 11:05
4 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 44:31 + 15:41
5 Daniela Guštafíková SPE1056 Klub OB Sokol Pezinok 46:40 + 17:50
6 Alena Koutná 01C11BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 56:51 + 28:01
7 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:29 + 38:39
8 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 93:23 + 64:33

W 16 A 3.04 km / 50 m Medzičasy

W 18 A 3.36 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 26:11
2 Klára Kurečková TBB06AA ŠK Terezka Banská Bystrica 26:13 + 0:02
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 30:18 + 4:07
4 Kristína Bandúrová FBA0654 ŠK Farmaceut Bratislava 32:04 + 5:53
5 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 34:53 + 8:42
6 Adriana Chromeková SKS0652 Športový klub Sandberg 50:28 + 24:17
7 Wilma Lauenstein ZZZ0001 52:54 + 26:43
8 Bibiana Donarová ZZZ000C 54:56 + 28:45

W 20 A 3.36 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 24:48
2 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 26:26 + 1:38
3 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:12 + 2:24
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 28:56 + 4:08
5 Lenka Porubská VZA0453 Slávia Žilinská univerzita 32:57 + 8:09
6 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 37:05 + 12:17
7 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 46:08 + 21:20

W 21 A 5.21 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Korpasová TBB9852 ŠK Terezka Banská Bystrica 32:57
2 Anna Simkovics 35:47 + 2:50
3 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 38:11 + 5:14
4 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 38:37 + 5:40
5 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 38:48 + 5:51
6 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 39:02 + 6:05
7 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 42:34 + 9:37
8 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 44:16 + 11:19
9 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 44:18 + 11:21
10 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 45:54 + 12:57
11 Lucie Korpasová TBB0151 ŠK Terezka Banská Bystrica 47:02 + 14:05
12 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 47:45 + 14:48
13 Kate Vlasova 22J97AA (NOR) Heming 53:27 + 20:30

W 21 B 4.55 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 39:34
2 Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 42:24 + 2:50
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 44:55 + 5:21
4 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:09 + 5:35
5 Ela Vojtková SKS0253 Športový klub Sandberg 45:18 + 5:44
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:39 + 6:05
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 50:30 + 10:56
8 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 52:49 + 13:15
9 Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 55:17 + 15:43
10 Anastasiia Tsipushtanova 05Z93AA Slávia Žilinská univerzita Žilina 55:45 + 16:11
11 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 59:56 + 20:22
12 Zuzana Krnáčová VIA9251 Viatoris 73:30 + 33:56

W 35 A 4.13 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 33:15
2 Anita Seeböck 03B85AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 33:20 + 0:05
3 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 34:49 + 1:34
4 Sladjana Perac 35:42 + 2:27
5 Alžbeta Stehlíková SMT0015 40:33 + 7:18
6 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:38 + 8:23
7 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 41:53 + 8:38
8 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 42:01 + 8:46
9 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 42:38 + 9:23
10 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 44:08 + 10:53
11 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:47 + 26:32
12 Natália Macháčková VIA8551 Viatoris 67:41 + 34:26
Zuzana Belanová SMT0012 MP

W 40 A 4.18 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 19O67AA (CZE) OB Opava 36:01
2 Ivana Korpasová 02B73AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 38:24 + 2:23
3 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 43:47 + 7:46
4 Nicole Ochenbauer 22G80AA (AUT) NOLV 44:15 + 8:14
5 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 47:07 + 11:06
6 Barbora Šimečková SMT0014 48:05 + 12:04
7 Kathrin Kollndorfer 03B82AB (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 48:32 + 12:31
8 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 48:40 + 12:39
9 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 49:07 + 13:06
10 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:34 + 14:33
11 Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin 50:50 + 14:49
12 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 55:33 + 19:32
13 Janka Balintova ZZZ0005 61:10 + 25:09
14 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 67:15 + 31:14
15 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 68:57 + 32:56
Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg MP
M.S. Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 73:53

W 45 A 3.86 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 32:58
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:28 + 2:30
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 42:12 + 9:14
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 42:44 + 9:46
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 43:01 + 10:03
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:03 + 13:05
7 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 46:25 + 13:27
8 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:37 + 15:39
9 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 53:09 + 20:11
10 Dagmar Vršková 02C78AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 54:29 + 21:31
11 Susanne Friedl-Steiner 22G76AA (AUT) NOLV 59:27 + 26:29
12 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:27 + 32:29
13 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 79:16 + 46:18
14 Lucia Skybová Kutilová TKE7551 Klub OB ATU Košice 79:44 + 46:46
15 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 92:05 + 59:07
Natália Sulanová MP
M.S. Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 44:16

W 50 A 3.04 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 25:44
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 31:43 + 5:59
3 Slávka Olešova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 31:49 + 6:05
4 Ingrid Adenstedt 22G70AA (AUT) NOLV 32:46 + 7:02
5 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:43 + 7:59
6 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 37:38 + 11:54
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 41:05 + 15:21
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 41:30 + 15:46
9 Ivana Hasprová VZA7054 Slávia Žilinská univerzita 41:54 + 16:10
10 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 42:04 + 16:20
11 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 43:19 + 17:35
12 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 43:41 + 17:57
13 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 47:00 + 21:16
14 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 52:25 + 26:41
15 Helga Tezarek 02L73AA (AUT) OJE Wappler 56:01 + 30:17
16 Vlasta Kostercová SKS7151 Športový klub Sandberg 64:41 + 38:57
17 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 64:57 + 39:13

W 55 A 3.04 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Guni Palme 08F68AA (AUT) Orienteering Klosterneuburg 31:17
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 31:25 + 0:08
3 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 38:58 + 7:41
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:43 + 9:26
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 49:47 + 18:30
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 52:57 + 21:40
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 57:39 + 26:22
Claudia Kellner 03B66AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt MP

W 60 A 3.36 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 33:09
2 Jana Davi ZZZ0011 38:22 + 5:13
3 Monika Jašková 02C63AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 41:08 + 7:59
4 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 41:23 + 8:14
5 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 52:52 + 19:43
6 Lenka Matyášová 02B64AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 57:50 + 24:41
7 Anna Šimečková SMT0002 81:00 + 47:51

W 65 A 2.27 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 26:13
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 32:00 + 5:47
3 Jana Eremiášová 02C54AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 32:41 + 6:28
4 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 35:18 + 9:05
5 Věra Salajková 02B55AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 36:27 + 10:14
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 41:53 + 15:40
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 42:26 + 16:13

W 70 A 2.27 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 34:00
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 34:16 + 0:16
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 37:02 + 3:02
4 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 50:57 + 16:57
5 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 66:40 + 32:40
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 12 A 2.15 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík FBA1203 ŠK Farmaceut Bratislava 14:00
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:30 + 1:30
3 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 17:48 + 3:48
4 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 18:02 + 4:02
5 Adam Imriska 02A12AA (AUT) Naturfreunde Wien 19:39 + 5:39
6 Edo Skyba TKE1201 Klub OB ATU Košice 20:19 + 6:19
7 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 20:44 + 6:44
8 Šimon Stehlík SMT0017 21:32 + 7:32
9 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 22:42 + 8:42
10 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 23:17 + 9:17
11 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 27:25 + 13:25
12 Oliver Gajdošík SPE1307 Klub OB Sokol Pezinok 31:23 + 17:23
13 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 44:21 + 30:21
14 Richard Kapinus SSN1301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:51 + 34:51

M 14 A 3.36 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 26:17
2 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 32:24 + 6:07
3 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 32:49 + 6:32
4 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 35:55 + 9:38
5 Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok 42:29 + 16:12
6 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 43:15 + 16:58
7 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 45:03 + 18:46
8 Samuel Butaš 52:43 + 26:26
9 Sebastián Furucz FBA1104 ŠK Farmaceut Bratislava 57:22 + 31:05
10 Tomáš Nociar SPE1004 Klub OB Sokol Pezinok 60:01 + 33:44
11 Alexandar Kuriš FBA1007 ŠK Farmaceut Bratislava 68:17 + 42:00
12 Martin Nosáľ SMT0009 70:50 + 44:33
Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita DNS
Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 16 A 4.13 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 27:21
2 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 + 4:28
3 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 35:39 + 8:18
4 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 38:02 + 10:41
5 David Janotka ZZZ0006 41:09 + 13:48
6 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 47:52 + 20:31
7 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 50:05 + 22:44
8 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 59:13 + 31:52
9 Maxo Lechan SMT0003 62:47 + 35:26
10 Michal Brezina 01C09AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 75:52 + 48:31
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita MP
Radek Belan ml SMT0007 MP
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 18 A 5.21 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 34:36
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 39:07 + 4:31
3 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 42:43 + 8:07
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 46:40 + 12:04
5 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 48:23 + 13:47
6 Andrej Zelník SPE0606 Klub OB Sokol Pezinok 57:54 + 23:18
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 57:59 + 23:23
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 62:42 + 28:06

M 20 A 5.21 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 38:47
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 41:10 + 2:23
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 45:00 + 6:13
4 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 49:57 + 11:10
5 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 51:48 + 13:01

M 21 A 6.20 km / 95 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 32:21
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 32:38 + 0:17
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 33:56 + 1:35
4 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 33:59 + 1:38
5 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 34:42 + 2:21
6 Adam Zřidkaveselý 35:05 + 2:44
7 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 35:10 + 2:49
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 35:13 + 2:52
9 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 35:26 + 3:05
10 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 36:00 + 3:39
11 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:41 + 6:20
12 Markus Plohn 03B82AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 38:59 + 6:38
13 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 39:40 + 7:19
14 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 41:13 + 8:52
15 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 42:09 + 9:48
16 Štefan Šurgan VZA7904 Slávia Žilinská univerzita 42:32 + 10:11
17 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 50:06 + 17:45
18 Rastislav Balciar VIA9001 Viatoris 54:43 + 22:22
19 Matthias Poell 06C72AA (AUT) OLC Wienerwald 57:29 + 25:08
20 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 58:31 + 26:10
21 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:39 + 29:18
22 Andras Zilahy 22B71AA (AUT) no club 65:49 + 33:28
23 Ján Dien VIA9102 Viatoris 73:18 + 40:57
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves MP
Henrik Sulz 06C90AA (AUT) OLC Wienerwald DNS
M.S. Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 34:55
M.S. Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 46:14
M.S. Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 34:58

M 21 B 4.80 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 32:02
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:30 + 1:28
3 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 33:33 + 1:31
4 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 37:26 + 5:24
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 37:44 + 5:42
6 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:29 + 6:27
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 38:43 + 6:41
8 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 40:27 + 8:25
9 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 40:54 + 8:52
10 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 45:21 + 13:19
11 Jakub Jánoška 01C88BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 45:24 + 13:22
12 Nikola Perac 49:59 + 17:57
13 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 55:06 + 23:04
14 Juraj Šimeček SMT0023 59:25 + 27:23
Anton Dirlinger DNS
Marcel Furucz FBA9501 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 21 C 4.55 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 44:08
2 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 47:10 + 3:02
3 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 48:29 + 4:21
3 Andrej Mojžita VIA0501 Viatoris 48:29 + 4:21
5 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:32 + 4:24
6 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 51:11 + 7:03
7 David Polách 02S80AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 60:41 + 16:33
8 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 65:26 + 21:18
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 66:27 + 22:19
10 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 77:54 + 33:46

M 35 A 5.98 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondřej Stehlík SMT0016 41:14
2 Dominik Lapornik 03B89AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 42:05 + 0:51
3 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 44:06 + 2:52
4 Michael Auer 03B84AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 45:27 + 4:13
4 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:27 + 4:13
6 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 47:27 + 6:13
7 Stefan Traint ZZZ000G 47:45 + 6:31
8 Peter Šimko FBA8702 ŠK Farmaceut Bratislava 48:51 + 7:37
9 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:30 + 10:16
10 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 54:40 + 13:26
11 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:37 + 14:23
12 Michal Prusák SPE8704 Klub OB Sokol Pezinok 56:56 + 15:42
13 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 58:54 + 17:40
14 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 61:05 + 19:51
15 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 64:21 + 23:07
16 Matúš Sojka 65:55 + 24:41
17 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 72:00 + 30:46
18 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 77:07 + 35:53
19 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 77:47 + 36:33
20 Tomáš Brezovský SPE8503 Klub OB Sokol Pezinok 79:23 + 38:09
21 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 88:27 + 47:13
22 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 100:56 + 59:42
Martin Macháček VIA8201 Viatoris MP

M 40 A 4.96 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Georg Wittberger 03B70AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 32:18
2 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 35:22 + 3:04
3 Samuel Imriska 02A82AA (AUT) Naturfreunde Wien 35:31 + 3:13
4 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 37:36 + 5:18
5 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:09 + 6:51
6 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 41:02 + 8:44
7 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 42:22 + 10:04
8 Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 43:11 + 10:53
9 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 48:29 + 16:11
10 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 49:08 + 16:50
11 Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok 66:12 + 33:54
12 Radek Belan st. SMT0013 71:37 + 39:19
13 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 73:09 + 40:51
14 José Vilpoux 06C83AA (AUT) OLC Wienerwald 107:42 + 75:24
Maroš Guštafík SPE7804 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 45 A 4.80 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mati Tiit 22D71AA (EST) Ilves OK 27:31
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 32:04 + 4:33
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 33:34 + 6:03
4 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:58 + 7:27
5 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 36:04 + 8:33
6 Peter Viskup VZA7402 Slávia Žilinská univerzita 37:42 + 10:11
7 Pekka Lauri 02O65AA (FIN) Keravan Urheiljat 38:45 + 11:14
8 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 44:03 + 16:32
9 Peter Gröpel 21T77AA ARC Piešťany 44:14 + 16:43
10 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 44:47 + 17:16
11 Vojtech Bálint ZZZ0004 45:14 + 17:43
12 Juraj Knutelský VZA7902 Slávia Žilinská univerzita 45:16 + 17:45
13 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 45:46 + 18:15
14 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:06 + 18:35
15 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 46:07 + 18:36
16 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 49:05 + 21:34
17 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 49:54 + 22:23
18 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 50:08 + 22:37
19 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 52:56 + 25:25
20 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:07 + 29:36
21 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:15 + 29:44
Jozef Nemček SPE7701 Klub OB Sokol Pezinok MP
Denis Kizhaev SKS7403 Športový klub Sandberg DNS

M 50 A 4.55 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 29:29
2 Miroslav Mihalik 01C73BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:53 + 4:24
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 34:52 + 5:23
4 Stephan Puchegger ZZZ0002 35:16 + 5:47
5 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 36:29 + 7:00
6 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 37:00 + 7:31
7 Ivan Kundrata HBB6601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:58 + 8:29
8 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 39:45 + 10:16
9 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 41:35 + 12:06
10 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 44:14 + 14:45
11 Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 44:34 + 15:05
12 Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 50:26 + 20:57
13 Ivan Butaš 15Q72AA Samuel 55:52 + 26:23
14 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 60:46 + 31:17
15 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 74:46 + 45:17
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky MP
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita MP

M 55 A 4.13 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kastner-Jirka 09F69AA (AUT) Naturfreunde Wien - Orienteering Team 30:11
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:12 + 4:01
3 Roland Reisenberger 08F68AB (AUT) Orienteering Klosterneuburg 34:56 + 4:45
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 37:18 + 7:07
5 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 38:27 + 8:16
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:55 + 9:44
7 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 41:05 + 10:54
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 42:59 + 12:48
9 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 48:48 + 18:37
10 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 48:50 + 18:39
11 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 49:27 + 19:16
12 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 50:29 + 20:18
13 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 51:12 + 21:01
14 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 55:00 + 24:49
15 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 68:24 + 38:13
16 Milo Kosterec SKS6903 Športový klub Sandberg 75:14 + 45:03
17 Slavomír Vričan IBA6501 TJ Ioan 1209 103:30 + 73:19

M 60 A 4.18 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 32:27
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 32:50 + 0:23
3 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 39:24 + 6:57
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 39:41 + 7:14
5 Jaroslav Korpas 02B61AA (CZE) Lokomotiva Ingstav Brno 40:00 + 7:33
6 Milan Jašek 02C62AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 40:10 + 7:43
7 jozef Šimeček 07B60AA ROB-SZR 40:44 + 8:17
8 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 42:17 + 9:50
9 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 44:17 + 11:50
10 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 47:26 + 14:59
11 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 49:14 + 16:47
12 Gerhard Kellner 03B62AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 50:59 + 18:32
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 51:03 + 18:36
14 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:02 + 20:35
15 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 53:16 + 20:49
16 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 56:10 + 23:43
17 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 56:16 + 23:49
Roman Kučera IBA6401 TJ Ioan 1209 MP
M.S. Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 40:29
M.S. Peter Čulen BBA6101 KOBRA Bratislava 35:35
M.S. Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 47:36

M 65 A 3.86 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 30:41
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:24 + 3:43
3 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 38:57 + 8:16
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 41:58 + 11:17
5 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 45:24 + 14:43
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:34 + 15:53
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 50:46 + 20:05
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 51:16 + 20:35
9 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 51:17 + 20:36
10 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 52:02 + 21:21
11 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 58:17 + 27:36
12 Gerhard Koiser ZZZ000E 62:42 + 32:01
13 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 64:48 + 34:07
14 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 91:18 + 60:37
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok MP
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita MP

M 70 A 3.86 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nick Dytlewski 02A54AA (AUT) Naturfreunde Wien 50:17
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 57:10 + 6:53
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 62:24 + 12:07
4 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 65:39 + 15:22
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 79:11 + 28:54
6 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 83:36 + 33:19
7 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 87:03 + 36:46
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

W 10 1.55 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 14:37
2 Valentina Seeböck ZZZ000F 21:58 + 7:21
3 Eva Potančoková SPE1453 Klub OB Sokol Pezinok 37:01 + 22:24
4 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 41:56 + 27:19

M 10 1.55 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Lučenič SPE1401 Klub OB Sokol Pezinok 13:35
2 Tomáš Gibala SPE1402 Klub OB Sokol Pezinok 16:49 + 3:14
3 Albert Imriska 02A14AA (AUT) Naturfreunde Wien 17:12 + 3:37
4 Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 18:15 + 4:40
5 Matiáš Buzák 28:00 + 14:25
6 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 30:45 + 17:10

MWR 1.36 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:18
2 Ella Mária Petrincová BBA17AA KOBRA Bratislava 16:24 + 1:06
3 Michal Kapinus SSN1601 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:26 + 1:08
4 Juraj ml. Petrinec BBA19AA KOBRA Bratislava 17:19 + 2:01
5 Dávid Dulák 17:30 + 2:12
6 Jakub Stehlík SMT0019 17:31 + 2:13
7 Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 18:39 + 3:21
8 Maximilian Vyhlídal 19:04 + 3:46
9 Veronika Šipošová SPE1553 Klub OB Sokol Pezinok 23:50 + 8:32
10 Veronika Klasová MTL1351 Move&Think 24:53 + 9:35
11 Daniela Benčaťová VIA1451 Viatoris 25:03 + 9:45
12 Hanka Lučeničová SPE1689 Klub OB Sokol Pezinok 28:14 + 12:56
13 Ester Tomeček SPE1552 Klub OB Sokol Pezinok 28:28 + 13:10
14 Oliver Tomeček SPE1602 Klub OB Sokol Pezinok 28:31 + 13:13
15 Vanda Brezovská SPE1651 Klub OB Sokol Pezinok 28:35 + 13:17
16 Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 29:10 + 13:52
17 Adela Müllerová VBA18AA ŠK VAZKA Bratislava 29:22 + 14:04
18 Lucia Müllerová VBA1551 ŠK VAZKA Bratislava 30:37 + 15:19
19 Daniel Nemec EBB1801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:48 + 15:30
20 Lia Buzáková 31:08 + 15:50
21 Joachim Krajčík TKE2102 Klub OB ATU Košice 31:10 + 15:52
22 Klára Klasová MTL1651 Move&Think 31:52 + 16:34
23 Amália Majláthová EBB2051 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:04 + 20:46
24 Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 36:43 + 21:25
25 Samuel Fumač MTL1601 Move&Think 37:34 + 22:16
26 Lukáš Petrinec RBAXXA2 TJ Rapid Bratislava 39:07 + 23:49
27 Ondrej Mazák SKS1601 Športový klub Sandberg 40:44 + 25:26
28 Tomáš Mazák 42:22 + 27:04
29 Pavla Poláčková ZZZ0018 42:40 + 27:22
30 Ivan Nemec EBB2101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 43:23 + 28:05
31 Silvia Flassikova RBA17AA TJ Rapid Bratislava 45:08 + 29:50
32 Lukáš Szabó ZZZ000D 49:04 + 33:46
33 Ondrej Macháček ZZZ000B 49:16 + 33:58
34 Miška Belanová SMT0020 50:12 + 34:54
35 Zojka Lechanová SMT0021 51:28 + 36:10
36 Tamara Pavlíková ZZZ000J 54:37 + 39:19
37 Michal Pavlík ZZZ000I 55:15 + 39:57
38 Radka Tomkovičová SKS1751 Športový klub Sandberg 55:18 + 40:00
39 Glória Havranová MTL1652 Move&Think 64:54 + 49:36
Krištof Gibala SKS1801 Športový klub Sandberg DNS

K3 2.98 km / 25 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 23:23
2 Jakub Ondrečko 30:07 + 6:44
3 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 33:41 + 10:18
4 Jana Imriska 02A83AA (AUT) Naturfreunde Wien 34:34 + 11:11
5 Tomáš Ondrečko 35:15 + 11:52
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 35:26 + 12:03
7 Samuel Rybár 01C98AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:57 + 12:34
8 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 39:37 + 16:14
9 Adrián Marko SPE7505 Klub OB Sokol Pezinok 41:30 + 18:07
10 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 41:56 + 18:33
11 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 42:23 + 19:00
12 Julius Simsky ZZZ000A 42:43 + 19:20
13 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 45:18 + 21:55
14 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 45:56 + 22:33
15 Silvia Tomkovičová SKS8851 Športový klub Sandberg 47:20 + 23:57
16 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 48:04 + 24:41
17 Martina Knutelska ZZZ0007 48:46 + 25:23
18 Emília Benčaťová VIA8051 Viatoris 49:00 + 25:37
19 Matej Košík 01C78BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:01 + 26:38
20 Anna Poláčková SPE9457 Klub OB Sokol Pezinok 54:23 + 31:00
21 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 59:04 + 35:41
22 Ludmila Viskupová 65:48 + 42:25
23 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 66:48 + 43:25
24 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 67:51 + 44:28
25 Alexander Slatinsky 02M11AA slatinsky 70:54 + 47:31
26 Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 72:48 + 49:25
27 Romana Tauberova ZZZ000H 74:08 + 50:45
28 Valéria Zsebíková 80:26 + 57:03

N 2.15 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kovačičová SPE8151 Klub OB Sokol Pezinok 19:49
2 Damián Samuel Ovečka 01C96AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 20:08 + 0:19
3 Viktória Menďan SPE1154 Klub OB Sokol Pezinok 21:00 + 1:11
4 Mária Miklovičová ZZZ0003 21:56 + 2:07
5 Mária Fumačová MTL9151 Move&Think 23:18 + 3:29
6 Katarína Gibalová SKS7853 Športový klub Sandberg 24:23 + 4:34
7 Michal Vymazal 02C57AA (CZE) TJ KOS Tesla Brno 25:54 + 6:05
8 Marcell Zilahy 22I06AA (AUT) Montezila 27:45 + 7:56
9 Jana Koutná 01C84BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 28:22 + 8:33
10 Julia Zilahy 22I04AA (AUT) Montezila 35:44 + 15:55
11 Šimon Bodický 53:10 + 33:21
Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Kristína Rybárová FBA9851 ŠK Farmaceut Bratislava DNS