Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v šprinte

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v šprinte - E1 (19.06.2021)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    W -20 E    W 65- E    Open      

M -14 E 1.20 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 7:37
2 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 7:39 + 0:02
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8:31 + 0:54
4 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 9:04 + 1:27
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 11:08 + 3:31
6 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 11:35 + 3:58
7 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 11:55 + 4:18
8 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 11:57 + 4:20
9 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 12:02 + 4:25
10 Juraj Knutelský 12:31 + 4:54
11 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 13:11 + 5:34
12 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 13:39 + 6:02
13 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 15:10 + 7:33
14 Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok 15:42 + 8:05
15 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 15:51 + 8:14
16 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 16:00 + 8:23
17 Michal Paulus 16:22 + 8:45
18 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 16:45 + 9:08
19 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 16:58 + 9:21
20 Adam Chládek 17:12 + 9:35
21 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 17:50 + 10:13
21 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 17:50 + 10:13
23 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 18:32 + 10:55
24 Ján Plavčan SPE0812 Klub OB Sokol Pezinok 20:07 + 12:30
Vojtech Bálint DISK
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS

M -16 E 1.20 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 6:46
2 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 7:10 + 0:24
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 7:11 + 0:25
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 7:41 + 0:55
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 7:54 + 1:08
6 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 9:30 + 2:44
7 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 9:34 + 2:48
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 10:34 + 3:48
9 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 10:56 + 4:10
10 Karol Paluska FBA0601 ŠK Farmaceut Bratislava 13:11 + 6:25
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice DNS
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M -18 E 2.04 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 13:51
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 14:42 + 0:51
3 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 15:20 + 1:29
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 15:32 + 1:41
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 15:42 + 1:51
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 15:53 + 2:02
7 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 16:02 + 2:11
8 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 17:09 + 3:18
9 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 17:12 + 3:21
10 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 17:35 + 3:44
11 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 18:01 + 4:10
12 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 21:19 + 7:28

M -20 E 2.04 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 21:17
2 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 23:01 + 1:44
3 Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice 23:06 + 1:49
4 Michal Almáši 03V02AA Klub OB Metropol Košice 23:59 + 2:42

M 21- E 2.04 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 13:22
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 13:37 + 0:15
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 13:48 + 0:26
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 13:50 + 0:28
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 13:50 + 0:28
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 14:15 + 0:53
7 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 14:50 + 1:28
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 14:50 + 1:28
9 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 14:56 + 1:34
10 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 15:06 + 1:44
11 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 15:38 + 2:16
12 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 15:51 + 2:29
13 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 15:58 + 2:36
14 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:27 + 3:05
15 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 16:34 + 3:12
16 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 16:47 + 3:25
17 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 16:54 + 3:32
18 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:57 + 3:35
19 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:22 + 4:00
20 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 17:29 + 4:07
21 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 17:48 + 4:26
22 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 18:40 + 5:18
23 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 18:52 + 5:30
24 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 18:57 + 5:35
25 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 19:02 + 5:40
26 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 19:27 + 6:05
27 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 20:59 + 7:37
28 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 22:13 + 8:51
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava DISK
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
M.S. Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 0:00

M 35- E 2.04 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 17:54
2 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 19:02 + 1:08
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 21:03 + 3:09

M 40- E 1.68 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 10:48
2 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 11:39 + 0:51
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 12:35 + 1:47
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 12:44 + 1:56
5 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 13:39 + 2:51
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 13:46 + 2:58
7 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 13:59 + 3:11
8 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 15:06 + 4:18
9 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 16:17 + 5:29
10 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 16:39 + 5:51
11 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 18:27 + 7:39
12 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 18:42 + 7:54
Jozef Bačík 07R70AA Kysucke Nove Mesto DISK
Vladislav Janota FBA7903 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 45- E 1.68 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:00
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 13:33 + 0:33
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 13:33 + 0:33
4 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 15:57 + 2:57
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 16:00 + 3:00
6 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 19:07 + 6:07
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 19:07 + 6:07
8 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 25:00 + 12:00
9 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 25:35 + 12:35
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice DISK

M 50- E 1.59 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 11:44
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 12:23 + 0:39
3 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 14:23 + 2:39
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 14:33 + 2:49
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 16:04 + 4:20
6 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 17:37 + 5:53
7 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 19:44 + 8:00
8 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 20:27 + 8:43
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice DISK

M 55- E 1.59 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 13:47
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 15:05 + 1:18
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 15:16 + 1:29
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 15:51 + 2:04
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 17:55 + 4:08
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 22:56 + 9:09
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. DISK
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 60- E 1.25 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 10:27
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 11:07 + 0:40
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 11:14 + 0:47
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 12:25 + 1:58
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:20 + 4:53
6 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:05 + 6:38
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 17:32 + 7:05
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice DNS

W -14 E 1.14 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 13:58
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 14:00 + 0:02
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:44 + 1:46
4 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 15:50 + 1:52
5 Lea Knutelská 17:55 + 3:57
6 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 18:09 + 4:11
7 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 20:34 + 6:36
8 Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:50 + 6:52
9 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 25:05 + 11:07
10 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 26:05 + 12:07
11 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:11 + 14:13
12 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 30:18 + 16:20
Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -16 E 1.14 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8:40
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 9:01 + 0:21
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 9:04 + 0:24
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 9:21 + 0:41
5 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 9:25 + 0:45
6 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 9:54 + 1:14
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 11:01 + 2:21
8 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 11:05 + 2:25
9 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 11:47 + 3:07
10 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 12:03 + 3:23
11 Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 14:02 + 5:22
12 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 15:05 + 6:25

W -18 E 1.79 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 15:26
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 17:22 + 1:56
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 17:50 + 2:24
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 17:53 + 2:27
5 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 19:23 + 3:57
6 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 19:52 + 4:26
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 19:54 + 4:28
8 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 20:22 + 4:56
9 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 20:43 + 5:17
10 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 22:14 + 6:48
11 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 50:01 + 34:35

W 21- E 1.79 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 12:23
2 Markéta Mulíčková TBB0351 ŠK Terezka Banská Bystrica 12:33 + 0:10
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:53 + 0:30
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 13:40 + 1:17
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 14:08 + 1:45
6 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 15:04 + 2:41
7 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 15:20 + 2:57
8 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 15:40 + 3:17
9 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 16:27 + 4:04
10 Katarína Kubinová SKS9051 Športový klub Sandberg 17:15 + 4:52
11 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 17:30 + 5:07
12 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 17:42 + 5:19
13 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 18:34 + 6:11
14 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 19:17 + 6:54
15 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 21:15 + 8:52
16 Monika Klačková 21:30 + 9:07
17 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 26:10 + 13:47

W 40- E 1.60 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 13:14
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 15:57 + 2:43
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 16:00 + 2:46
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 16:53 + 3:39
5 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 18:54 + 5:40
6 Jana Bačíková 07R76AA Kysucke Nove Mesto 18:56 + 5:42
7 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 19:50 + 6:36
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 45- E 1.60 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 15:21
2 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 16:16 + 0:55
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:17 + 1:56
4 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 22:04 + 6:43
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 23:55 + 8:34
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 24:55 + 9:34
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 26:49 + 11:28
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 49:55 + 34:34

W 50- E 1.29 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 12:54
2 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 14:01 + 1:07
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 16:02 + 3:08
4 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 16:32 + 3:38
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 16:46 + 3:52
6 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 17:03 + 4:09
7 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 18:20 + 5:26
8 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:14 + 9:20
9 Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 26:19 + 13:25
10 Jarmila Mizerová 27:36 + 14:42
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita DISK

W 55- E 1.29 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 12:38
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 13:33 + 0:55
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 13:55 + 1:17
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 16:18 + 3:40
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 17:03 + 4:25
6 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 17:41 + 5:03
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 18:23 + 5:45

M 65- E 1.25 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 11:13
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 12:40 + 1:27
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 13:04 + 1:51
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 14:23 + 3:10
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 16:53 + 5:40
6 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 17:06 + 5:53
7 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 21:39 + 10:26
8 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 51:25 + 40:12
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 76:40 + 65:27

W 60- E 1.17 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 10:42
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 13:46 + 3:04
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 33:37 + 22:55

W -20 E 1.79 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 13:36
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 14:13 + 0:37
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 14:42 + 1:06
4 Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 20:46 + 7:10
5 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 26:34 + 12:58

W 65- E 1.17 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 15:32
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 17:31 + 1:59
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita DISK
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok DNS

Open 1.09 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Košut 9:19
2 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 12:29 + 3:10
3 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 13:18 + 3:59
4 Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 16:18 + 6:59
5 Nela Vandlíčková VZA1051 Slávia Žilinská univerzita 18:01 + 8:42
6 Janka Bálintova 18:28 + 9:09
7 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 19:21 + 10:02
8 Lucia Lacková 19:36 + 10:17
9 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 28:19 + 19:00
10 Kataryna Baranovych 36:35 + 27:16
11 Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 40:13 + 30:54
12 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 45:43 + 36:24
13 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 47:15 + 37:56
Vojtech Bálint DISK