Výsledky

Preteky: Slovak Karst cup

Etapa: Karst cup - E1 (31.07.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W -10 C    N          MW-R       Open L     Open S    

M -12 A 2.17 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erik Lauenstein 21:35
2 Michal Paulus 05Z09AA Slávia Žilinská univerzita Žilina 27:00 + 5:25
3 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 28:10 + 6:35
4 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 32:11 + 10:36
5 František Daněk 15B10AA (CZE) KOB Start Blansko 42:21 + 20:46

M -14 A 3.18 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 24:05
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 26:49 + 2:44
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 28:49 + 4:44
4 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 30:47 + 6:42
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:10 + 11:05
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 35:57 + 11:52
7 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 42:37 + 18:32
8 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 47:28 + 23:23
9 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 51:52 + 27:47
10 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 55:32 + 31:27
11 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 56:35 + 32:30
12 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 75:23 + 51:18
13 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 80:04 + 55:59
14 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 84:34 + 60:29
15 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 95:30 + 71:25
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak DNS

M -16 A 3.56 km / 160 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 35:23
2 András Wachter 37:49 + 2:26
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 39:02 + 3:39
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 47:47 + 12:24
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 57:23 + 22:00
6 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 59:04 + 23:41
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 73:32 + 38:09

M -18 A 4.05 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 28:52
2 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 33:10 + 4:18
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 34:30 + 5:38
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 34:43 + 5:51
5 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 35:45 + 6:53
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 37:03 + 8:11
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 37:05 + 8:13
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 41:02 + 12:10
9 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 41:29 + 12:37
10 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 51:29 + 22:37
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DNS
Jan Lauenstein DNS

M -20 A 4.64 km / 190 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 44:49
2 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 45:41 + 0:52
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 50:32 + 5:43
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 52:54 + 8:05
5 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 66:47 + 21:58
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 21- E 5.50 km / 230 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 34:06
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 35:47 + 1:41
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 36:53 + 2:47
4 Tamas Barany 10A99AA (HUN) Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE 36:56 + 2:50
5 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 38:27 + 4:21
6 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 38:53 + 4:47
7 Stefan Lauenstein 06A74AA (CHE) ANCO Switzerland 39:19 + 5:13
8 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 40:19 + 6:13
9 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 44:57 + 10:51
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava DISK
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin DISK
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Michal Kováč 15C88AA KEfear DNS
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice DNS

M 21- A 4.82 km / 170 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 37:10
2 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 39:57 + 2:47
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:03 + 5:53
4 Viktor Toman 02A93AA (AUT) Naturfreunde Wien 44:25 + 7:15
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 47:50 + 10:40
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 48:48 + 11:38
7 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 58:03 + 20:53
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 21- B 4.17 km / 165 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 34:24
2 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 35:29 + 1:05
3 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 36:42 + 2:18
4 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 37:01 + 2:37
5 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 38:23 + 3:59
6 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 38:28 + 4:04
7 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:38 + 9:14
8 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 53:44 + 19:20
9 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 56:24 + 22:00
10 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 86:06 + 51:42
11 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 86:39 + 52:15

M 35- A 4.64 km / 190 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 33:00
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 37:46 + 4:46
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 38:22 + 5:22
4 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 41:40 + 8:40
5 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 42:15 + 9:15
6 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 43:57 + 10:57
7 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 49:03 + 16:03
8 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:21 + 24:21
9 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 71:24 + 38:24

M 40- A 4.05 km / 175 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Danek 15B75AA (CZE) KOB Start Blansko 35:50
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 36:53 + 1:03
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 38:08 + 2:18
4 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 43:56 + 8:06
5 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 45:42 + 9:52
6 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 50:32 + 14:42
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 50:39 + 14:49
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg DISK
Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak DNS
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 45- A 4.17 km / 165 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 32:52
2 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 33:13 + 0:21
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:18 + 8:26
4 Victor Mikhaylov 08V73AA (UKR) Odessa Team 42:30 + 9:38
5 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 51:16 + 18:24
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 52:09 + 19:17
7 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:33 + 19:41
8 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 54:28 + 21:36
9 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 57:46 + 24:54
10 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 65:29 + 32:37
11 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 74:57 + 42:05
12 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 75:55 + 43:03
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak DNS

M 50- A 3.77 km / 130 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Václav Navrátil KON6427 32:04
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:08 + 2:04
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:38 + 8:34
4 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 41:38 + 9:34
5 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 42:36 + 10:32
6 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 45:51 + 13:47
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 47:59 + 15:55
8 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 48:48 + 16:44
9 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 102:34 + 70:30

M 55- A 3.49 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 35:38
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 35:53 + 0:15
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 42:00 + 6:22
4 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 56:33 + 20:55
5 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 88:01 + 52:23

M 60- A 3.26 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 29:14
2 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:59 + 2:45
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:42 + 6:28
4 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 36:56 + 7:42
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 40:56 + 11:42
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:33 + 13:19
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 45:39 + 16:25
8 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 65:12 + 35:58
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 87:46 + 58:32

M 65- A 3.31 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 34:48
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 38:42 + 3:54
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 40:37 + 5:49
4 Gábor Honfi 41:25 + 6:37
5 József Zentai 45:24 + 10:36
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 51:08 + 16:20
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 61:01 + 26:13
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin DISK
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita DNS

M 70- A 2.60 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 41:31
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 128:04 + 86:33

W -12 A 2.17 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 30:14
2 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:53 + 35:39
3 Miriam Sabolová 67:53 + 37:39
Zuzana Tamášová DNS

W -14 A 2.63 km / 100 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 30:28
2 Wilma Lauenstein 42:12 + 11:44
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 42:15 + 11:47
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 44:55 + 14:27
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 54:20 + 23:52
6 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 57:28 + 27:00
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg DNS

W -16 A 3.18 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 29:34
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 32:23 + 2:49
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 43:12 + 13:38
4 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 46:11 + 16:37
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 48:08 + 18:34
6 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 73:07 + 43:33
Laura Vaicová DNS
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak DNS

W -18 A 3.56 km / 160 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 40:42
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 48:38 + 7:56
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 52:02 + 11:20
4 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 64:28 + 23:46
5 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 74:32 + 33:50

W -20 A 3.49 km / 150 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 59:21
2 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 62:07 + 2:46
3 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 154:50 + 95:29

W 21- E 4.05 km / 175 m Medzičasy

W 21- B 3.27 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:43
2 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 39:42 + 5:59
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 44:28 + 10:45
4 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:50 + 12:07
5 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 62:51 + 29:08
6 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 64:20 + 30:37
7 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 95:15 + 61:32
8 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 100:11 + 66:28
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice DNS
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin DNS

W 35- A 3.56 km / 160 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 33:07
2 Veronika Daňková 15B81AA (CZE) KOB Start Blansko 39:32 + 6:25
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 48:26 + 15:19
4 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 51:13 + 18:06

W 40- A 3.26 km / 135 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Lauenstein 30:13
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 32:42 + 2:29
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 39:03 + 8:50
4 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 44:04 + 13:51
5 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 45:54 + 15:41
6 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 50:12 + 19:59

W 45- A 3.27 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 42:47
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:21 + 9:34
3 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 53:45 + 10:58
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 55:34 + 12:47
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 55:46 + 12:59
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 56:25 + 13:38
7 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 56:48 + 14:01
8 Slávka Olešova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 58:56 + 16:09
9 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 65:39 + 22:52
10 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 91:25 + 48:38
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak DNS

W 50- A 3.31 km / 120 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 43:01
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 45:39 + 2:38
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:27 + 4:26
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 54:02 + 11:01
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 56:12 + 13:11
6 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 83:03 + 40:02

W 55- A 2.60 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 28:03
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 28:15 + 0:12
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 29:53 + 1:50
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 30:13 + 2:10
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 36:00 + 7:57
6 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 37:05 + 9:02
7 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 48:18 + 20:15
8 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 53:10 + 25:07
9 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 54:26 + 26:23
10 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 87:39 + 59:36

W 60- A 2.60 km / 115 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 37:47
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 41:01 + 3:14
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 52:23 + 14:36
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 67:41 + 29:54
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 65- A 2.11 km / 95 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 31:41
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 43:52 + 12:11
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 45:59 + 14:18
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin DISK
Zuzana Špaldonová 03V56AA Klub OB Metropol Košice DNS

W -10 C 2.21 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktorie Daňková 15B13AA (CZE) KOB Start Blansko 43:06
2 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 45:06 + 2:00
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak DNS

N 2.17 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslava Babíková 31:47
2 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 37:22 + 5:35
3 Tamara Dubská 45:46 + 13:59
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 47:45 + 15:58
5 Ildikó Érsek 51:34 + 19:47
6 Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 60:35 + 28:48
7 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 64:17 + 32:30
Adriana Slivková VIA9151 Viatoris DNS
Lucia Lacková DNS

MW-R 2.21 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ninka Madunická 26:56
2 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 28:48 + 1:52
3 Anna Syrová 34:52 + 7:56
4 Veronika Šipošová 35:48 + 8:52
5 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 41:47 + 14:51
6 Kamilka Lamiová 74:23 + 47:27
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Katarína Pavelová DNS
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Matej Tamáš DNS

Open L 3.27 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava 21:17
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 33:19 + 12:02
3 Peter Borčin 40:01 + 18:44
4 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 41:30 + 20:13
5 Jan Dressler 15B79AA (CZE) KOB Start Blansko 47:53 + 26:36
6 Gabor Jozsa 54:50 + 33:33
7 Istvan Havasi 67:52 + 46:35

Open S 2.51 km / 105 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedelin 39:02
2 Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris 49:43 + 10:41
3 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 56:58 + 17:56
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 60:52 + 21:50
5 Dagmar Palusová 92:49 + 53:47
Mikuláš Polaček DNS
Terézia Šofranková TKE9451 Klub OB ATU Košice DNS
Anna Borets 01C81AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS