Výsledky

Preteky: Slovak Karst cup

Etapa: Karst cup - E3 (01.08.2021)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- A    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W -20 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    W -10 C    N          MW-R       Open L     Open S    

M -12 A 1.89 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erik Lauenstein 12:37
2 Michal Paulus 14:31 + 1:54
3 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 17:21 + 4:44
4 Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 18:54 + 6:17
5 František Daněk 15B10AA (CZE) KOB Start Blansko 24:20 + 11:43

M -14 A 2.63 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 13:08
2 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 13:14 + 0:06
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 14:05 + 0:57
4 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 16:31 + 3:23
5 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 16:33 + 3:25
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 16:46 + 3:38
7 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 19:33 + 6:25
8 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 20:03 + 6:55
9 Tomáš Legath KYS0803 Klub OB Kysak 20:34 + 7:26
10 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 22:35 + 9:27
11 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 24:00 + 10:52
12 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 25:45 + 12:37
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak DNS
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita DNS

M -16 A 2.66 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 András Wachter 11:27
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 12:05 + 0:38
3 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 15:28 + 4:01
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 17:14 + 5:47
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 19:07 + 7:40
6 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 19:59 + 8:32
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 20:36 + 9:09

M -18 A 3.04 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 13:31
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 14:13 + 0:42
3 Jan Lauenstein 14:15 + 0:44
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 14:30 + 0:59
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 14:37 + 1:06
6 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 15:05 + 1:34
7 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 15:31 + 2:00
8 Michal Nosáľ VZA0302 Slávia Žilinská univerzita 15:55 + 2:24
9 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 19:18 + 5:47
10 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 19:22 + 5:51
11 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 33:11 + 19:40
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DNS

M -20 A 3.15 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 17:03
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 17:07 + 0:04
3 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 18:08 + 1:05
4 Martin Polyácsko TKE0102 Klub OB ATU Košice 18:31 + 1:28
5 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 21:49 + 4:46
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DNS

M 21- E 3.65 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Bárány 10A99AA (HUN) Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE 14:25
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 14:50 + 0:25
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 14:54 + 0:29
4 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 15:17 + 0:52
5 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 15:22 + 0:57
6 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 15:28 + 1:03
7 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 15:51 + 1:26
8 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 15:52 + 1:27
9 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 16:19 + 1:54
10 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 16:35 + 2:10
11 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 16:49 + 2:24
12 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 17:40 + 3:15
13 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 41:30 + 27:05
Michal Kováč 15C88AA KEfear DNS
Stefan Lauenstein 06A74AA (CHE) ANCO Switzerland DNS

M 21- A 3.49 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Toman 02A93AA (AUT) Naturfreunde Wien 15:53
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:54 + 0:01
3 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 16:49 + 0:56
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 17:05 + 1:12
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 17:10 + 1:17
6 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 17:11 + 1:18
7 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 17:59 + 2:06
8 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 20:19 + 4:26
9 Branislav Kuník 26:31 + 10:38

M 21- B 2.98 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 14:53
2 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 15:06 + 0:13
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:08 + 0:15
4 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 15:35 + 0:42
5 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 16:12 + 1:19
6 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 16:24 + 1:31
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 16:31 + 1:38
8 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 16:40 + 1:47
9 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 17:22 + 2:29
10 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 17:46 + 2:53
11 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:07 + 7:14

M 35- A 3.15 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 17:35
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 17:40 + 0:05
3 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 18:40 + 1:05
4 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 18:41 + 1:06
5 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 20:31 + 2:56
6 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 21:44 + 4:09
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:39 + 7:04
8 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 30:06 + 12:31
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita DNS

M 40- A 3.04 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Roman Danek 15B75AA (CZE) KOB Start Blansko 16:41
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 17:02 + 0:21
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 18:20 + 1:39
4 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 18:38 + 1:57
5 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 18:56 + 2:15
6 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 21:45 + 5:04
7 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 23:30 + 6:49
Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak DISK
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita DNS
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 45- A 2.98 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 15:09
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 15:55 + 0:46
3 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:15 + 1:06
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:33 + 2:24
5 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 17:46 + 2:37
6 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 18:00 + 2:51
7 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 18:49 + 3:40
8 Victor Mikhaylov 08V73AA (UKR) Odessa Team 18:53 + 3:44
9 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 21:09 + 6:00
10 Juraj Vajduliak 01C61AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 21:56 + 6:47
11 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 22:14 + 7:05
12 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 24:06 + 8:57
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava DISK
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 50- A 2.72 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 16:15
2 Václav Navrátil KON6427 18:40 + 2:25
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:43 + 3:28
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:51 + 4:36
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 21:26 + 5:11
6 Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 22:29 + 6:14
7 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 24:19 + 8:04
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DNS

M 55- A 2.67 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 15:37
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 16:38 + 1:01
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 18:00 + 2:23
4 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 20:44 + 5:07
5 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 28:51 + 13:14

M 60- A 2.20 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:37
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 13:43 + 0:06
3 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 14:57 + 1:20
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 16:14 + 2:37
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 17:44 + 4:07
6 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 19:07 + 5:30
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 19:35 + 5:58
8 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 23:26 + 9:49
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:28 + 21:51

M 65- A 2.27 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 14:52
2 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 17:27 + 2:35
3 József Zentai 17:38 + 2:46
4 Gábor Honfi 18:36 + 3:44
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 21:16 + 6:24
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 23:39 + 8:47
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 25:25 + 10:33
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 26:13 + 11:21
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice DNS

M 70- A 2.07 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 22:51
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 58:18 + 35:27

W -12 A 1.89 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 15:38
2 Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:39 + 10:01
3 Miriam Sabolová 30:24 + 14:46
Zuzana Tamášová DNS

W -14 A 2.06 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Wilma Lauenstein 11:42
2 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 13:50 + 2:08
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:25 + 4:43
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 16:30 + 4:48
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 21:43 + 10:01
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita DNS

W -16 A 2.63 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 16:26
2 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 17:06 + 0:40
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 17:59 + 1:33
4 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 19:32 + 3:06
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 21:49 + 5:23
6 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 22:09 + 5:43
7 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 25:45 + 9:19
Laura Vaicová DNS

W -18 A 2.66 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 14:32
2 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 15:07 + 0:35
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 17:52 + 3:20
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -20 A 2.67 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 13:43
2 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 19:57 + 6:14
3 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 20:50 + 7:07

W 21- E 3.04 km / 60 m Medzičasy

W 21- B 2.43 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 15:59
2 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:23 + 0:24
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:44 + 1:45
4 Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 19:01 + 3:02
5 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 19:08 + 3:09
6 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 21:20 + 5:21
7 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 24:19 + 8:20
8 Bibiána Perátová KYS9752 Klub OB Kysak 24:40 + 8:41
9 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 29:26 + 13:27
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice DNS

W 35- A 2.66 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Daňková 15B81AA (CZE) KOB Start Blansko 15:51
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 17:03 + 1:12
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice DNS
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita DNS

W 40- A 2.20 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Lauenstein 13:08
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 14:57 + 1:49
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 15:32 + 2:24
4 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 16:24 + 3:16
5 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 17:42 + 4:34
6 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 25:17 + 12:09

W 45- A 2.43 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 15:24
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 16:26 + 1:02
3 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 17:42 + 2:18
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 17:46 + 2:22
5 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 19:29 + 4:05
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 20:52 + 5:28
7 Slávka Olešova 01C72AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:26 + 8:02
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 26:32 + 11:08
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak DNS
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava DNS
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DNS

W 50- A 2.27 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 15:18
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 16:42 + 1:24
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:02 + 1:44
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 18:54 + 3:36
5 Mária Kováčová TKE6751 Klub OB ATU Košice 19:05 + 3:47
6 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 20:06 + 4:48

W 55- A 2.07 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 14:44
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 14:57 + 0:13
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 15:41 + 0:57
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 16:21 + 1:37
5 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 18:10 + 3:26
6 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 19:39 + 4:55
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 20:57 + 6:13
8 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 23:11 + 8:27
9 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 24:17 + 9:33
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice DNS

W 60- A 2.07 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 16:29
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 24:29 + 8:00
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 27:30 + 11:01
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava DISK
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS

W 65- A 2.17 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 20:38
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 25:46 + 5:08
3 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 26:34 + 5:56
4 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 27:53 + 7:15
Zuzana Špaldonová 03V56AA Klub OB Metropol Košice DNS

W -10 C 1.76 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 20:04
2 Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 20:21 + 0:17
3 Viktorie Daňková 15B13AA (CZE) KOB Start Blansko 24:03 + 3:59

N 1.89 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Lacková 16:17
2 Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 19:01 + 2:44
3 Adriana Slivková VIA9151 Viatoris 19:31 + 3:14
4 Miroslava Babíková 21:16 + 4:59
5 Ildikó Érsek 22:02 + 5:45
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 32:34 + 16:17
7 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 34:34 + 18:17
Tamara Dubská DISK

MW-R 1.76 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ninka Madunická 12:53
2 Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava 14:20 + 1:27
3 Katarína Pavelová 16:15 + 3:22
4 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 16:30 + 3:37
5 Anna Syrová 19:21 + 6:28
6 Kamilka Lamiová 33:48 + 20:55
Ján Kvaka DNS
Matej Tamáš DNS
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Veronika Šipošová DNS
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

Open L 2.43 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Glončák FBA7901 ŠK Farmaceut Bratislava 10:57
2 Tibor Tölgyesi 14:53 + 3:56
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 16:41 + 5:44
4 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 24:13 + 13:16
Istvan Havasi DNS
Jan Dressler 15B79AA (CZE) KOB Start Blansko DNS
Gabor Jozsa DNS

Open S 2.06 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedelin 15:09
2 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 20:06 + 4:57
3 Ingrid Kuníková 25:43 + 10:34
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 29:22 + 14:13
5 Dagmar Paulusová 35:51 + 20:42
6 Lenka Mazáková 37:01 + 21:52
7 Mikuláš Polaček 39:14 + 24:05
8 Kristína Ugorčáková 44:55 + 29:46
Jakub Forgáč VIA0401 Viatoris DISK
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Terézia Šofranková DNS