Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB v šprinte

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB v šprinte (30.04.2022)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    W 70- E    M -10 C    M -12 C    W -10 C    W -12 C    MW-R       N          K          W -20 E   

M -14 E 1.48 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 9:55
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 10:47 + 0:52
3 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 10:48 + 0:53
4 Martin Zřídkaveselý XPBM0808 11:08 + 1:13
5 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 11:53 + 1:58
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 12:28 + 2:33
7 Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 12:42 + 2:47
8 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:17 + 3:22
9 Šimon Timko TKE0801 Klub OB ATU Košice 14:11 + 4:16
10 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 14:17 + 4:22
11 Marco Scala SPE0907 Klub OB Sokol Pezinok 15:02 + 5:07
12 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 16:17 + 6:22
13 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 16:45 + 6:50
14 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 16:57 + 7:02
15 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 20:54 + 10:59
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita DISK

M -16 E 1.48 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondřej Brosch XRBK0606 7:30
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 7:50 + 0:20
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 7:54 + 0:24
4 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 7:58 + 0:28
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8:22 + 0:52
6 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8:32 + 1:02
7 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 8:40 + 1:10
8 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 9:30 + 2:00
9 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 12:18 + 4:48
10 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 13:00 + 5:30
11 Andrej Borský FBA0703 ŠK Farmaceut Bratislava 13:11 + 5:41
12 David Krivoklatský 13:51 + 6:21
13 Tobiás Trajanov SPE0711 Klub OB Sokol Pezinok 14:04 + 6:34
14 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 14:15 + 6:45
15 Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:27 + 6:57
16 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 18:38 + 11:08
17 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 27:14 + 19:44
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Peter Juhas ZMT0701 Klub OB Martin DNS
Jakub Komenda XPBM0505 DNS

M -18 E 2.77 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 16:32
1 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 16:32 + 0:00
3 Adam Zřídkaveselý 17:02 + 0:30
4 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 17:32 + 1:00
5 Tomáš Odehnal XPBM0500 17:39 + 1:07
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 17:50 + 1:18
7 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 18:49 + 2:17
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 19:01 + 2:29
9 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 21:04 + 4:32
10 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 24:39 + 8:07

M -20 E 2.77 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 15:57
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 17:31 + 1:34
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 18:24 + 2:27
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 18:43 + 2:46
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 19:48 + 3:51
6 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 20:28 + 4:31
7 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 20:37 + 4:40
8 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 24:40 + 8:43

M 21- E 2.77 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 14:22
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 15:19 + 0:57
3 Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 15:39 + 1:17
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 15:46 + 1:24
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 15:51 + 1:29
6 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 16:02 + 1:40
7 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 16:07 + 1:45
8 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:17 + 1:55
9 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 16:28 + 2:06
10 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 16:29 + 2:07
11 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 16:30 + 2:08
12 Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 16:37 + 2:15
13 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 16:44 + 2:22
14 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 17:30 + 3:08
15 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 17:32 + 3:10
16 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 17:44 + 3:22
17 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 17:51 + 3:29
18 Michal Barták BBA7801 KOBRA Bratislava 19:10 + 4:48
19 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:17 + 4:55
20 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 20:30 + 6:08
21 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 21:00 + 6:38
22 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 21:24 + 7:02
23 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 21:31 + 7:09
24 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 22:19 + 7:57
25 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 23:48 + 9:26
26 Ján Dien 24:55 + 10:33
27 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 25:06 + 10:44
28 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 35:19 + 20:57
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava DISK
Tomáš Javůrek 15S87AA HS Kremnicke Vrchy DISK
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Jaroslav Fitzek 01C90AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

M 35- E 2.77 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 20:11
2 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 20:18 + 0:07
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 22:21 + 2:10
4 Martin Macháček 31:27 + 11:16
5 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 31:55 + 11:44
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:41 + 12:30
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M 40- E 2.05 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 15:08
2 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 15:24 + 0:16
3 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 15:57 + 0:49
4 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:11 + 1:03
5 Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:19 + 5:11
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 23:02 + 7:54
7 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 30:10 + 15:02
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita DISK
Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin DISK
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra DNS

M 45- E 2.05 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:36
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 15:01 + 0:25
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 15:27 + 0:51
4 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 16:04 + 1:28
5 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 16:16 + 1:40
6 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:49 + 3:13
7 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 19:31 + 4:55
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 19:44 + 5:08
Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak DISK
Vojtech Bálint st. DNS

M 50- E 1.80 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Libor Zřídkaveselý XPBM7207 10:55
2 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 11:03 + 0:08
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 11:03 + 0:08
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 12:00 + 1:05
5 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 12:46 + 1:51
6 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 12:49 + 1:54
7 Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 13:39 + 2:44
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 14:11 + 3:16
9 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 17:40 + 6:45
10 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 18:06 + 7:11
11 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 19:19 + 8:24
12 Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 19:21 + 8:26
13 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 19:54 + 8:59
Kamil Komenda XPBM7201 DNS

M 55- E 1.80 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 13:22
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 13:55 + 0:33
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 13:57 + 0:35
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 15:41 + 2:19
5 László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava 15:50 + 2:28
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 15:53 + 2:31
7 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 16:30 + 3:08
8 Ján Košut TKE6303 Klub OB ATU Košice 17:08 + 3:46
9 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 17:13 + 3:51
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:55 + 7:33
Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 60- E 1.45 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 12:44
2 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:59 + 1:15
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 14:07 + 1:23
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:38 + 1:54
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 15:17 + 2:33
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 16:01 + 3:17
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 16:13 + 3:29
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 16:28 + 3:44
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice DNS

M 65- E 1.45 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 12:38
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 12:45 + 0:07
3 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 13:11 + 0:33
4 József Zentai 16:35 + 3:57
5 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 17:51 + 5:13
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 19:33 + 6:55
7 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 19:52 + 7:14
8 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 20:04 + 7:26

M 70- E 1.42 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 27:35
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 36:34 + 8:59
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin DISK

W -14 E 1.29 km / 40 m Medzičasy

W -16 E 1.29 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Doubravka Procházková XPBM0651 7:53
2 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8:39 + 0:46
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8:46 + 0:53
4 Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 11:01 + 3:08
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 11:10 + 3:17
6 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 11:58 + 4:05
7 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 12:29 + 4:36
8 Kristína Toporová SPE0758 Klub OB Sokol Pezinok 15:56 + 8:03

W -18 E 2.61 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:40
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 19:48 + 1:08
3 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 19:57 + 1:17
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 20:46 + 2:06
5 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 23:38 + 4:58
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 25:10 + 6:30
7 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 25:11 + 6:31
8 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 27:10 + 8:30
9 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 28:02 + 9:22
10 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 29:27 + 10:47
11 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 29:47 + 11:07
12 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 31:30 + 12:50
13 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 36:16 + 17:36
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra DNS

W 21- E 2.61 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 16:15
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 16:33 + 0:18
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 17:13 + 0:58
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:18 + 1:03
5 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 18:00 + 1:45
6 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 18:26 + 2:11
7 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 18:33 + 2:18
8 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 19:41 + 3:26
9 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 20:40 + 4:25
10 Katarína Müller Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 22:03 + 5:48
11 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 24:25 + 8:10
12 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 24:40 + 8:25
13 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 26:41 + 10:26
14 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 30:54 + 14:39

W 35- E 2.61 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 18:32
2 Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 23:53 + 5:21
3 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 25:08 + 6:36
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 27:11 + 8:39
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:28 + 9:56
6 Jana Dienová 15O86AA TK Sliač 29:07 + 10:35
7 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 30:20 + 11:48
8 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:21 + 13:49
9 Janka Bálintová 34:32 + 16:00
10 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 37:03 + 18:31

W 40- E 1.66 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Barcíková 02Q67AA BK Sliač 12:49
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 12:49 + 0:00
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 15:17 + 2:28
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 16:21 + 3:32
5 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 25:46 + 12:57
6 Zuzana Šupová 26:39 + 13:50

W 45- E 1.66 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:51
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 14:55 + 1:04
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 15:08 + 1:17
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 15:19 + 1:28
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 15:43 + 1:52
6 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:04 + 2:13
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 17:32 + 3:41
8 Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 18:16 + 4:25
9 Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 19:20 + 5:29
10 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 26:28 + 12:37
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 50- E 1.53 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 13:08
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 13:42 + 0:34
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 13:50 + 0:42
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 14:03 + 0:55
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 14:14 + 1:06
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 14:58 + 1:50
7 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 16:32 + 3:24
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 18:06 + 4:58
9 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 21:35 + 8:27
10 Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 29:54 + 16:46

W 55- E 1.53 km / 55 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 14:10
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 14:28 + 0:18
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:38 + 0:28
4 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 15:50 + 1:40
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 17:11 + 3:01
6 Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice 21:20 + 7:10
7 Izabela Štefko ZMT6554 Klub OB Martin 21:59 + 7:49

W 60- E 1.44 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 13:18
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 14:37 + 1:19
3 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 19:45 + 6:27
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 23:52 + 10:34
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin DNS

W 65- E 1.44 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 24:11
2 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 35:16 + 11:05

W 70- E 1.29 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 19:39
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 20:44 + 1:05
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 31:14 + 11:35

M -10 C 0.86 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vratko Rosina 10:48
2 Jakub Trenčan 11:09 + 0:21

M -12 C 1.08 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 11:13
2 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 11:49 + 0:36
3 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 12:50 + 1:37
4 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 13:31 + 2:18
5 Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 15:49 + 4:36
6 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 16:40 + 5:27
Matúš Oravec ZMT1104 Klub OB Martin DISK
Miroslav Lukáč ZMT1103 Klub OB Martin DISK
Tomáš Nociar SPE1004 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -10 C 0.86 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 7:01
2 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 11:09 + 4:08

W -12 C 1.08 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 9:24
2 Anna Pavelová KYS1151 Klub OB Kysak 12:38 + 3:14
3 Lenka Krivková ZMT1152 Klub OB Martin 16:25 + 7:01
4 Sophia Tomčány ZMT1051 Klub OB Martin 19:11 + 9:47
5 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 20:59 + 11:35
Monika Trnková ZMT1153 Klub OB Martin DISK

MW-R 0.86 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Pavelová 6:29
2 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 8:38 + 2:09
3 Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 8:39 + 2:10
4 Júlia Javúrková 10:20 + 3:51
5 Anička Syrová SPE1559 Klub OB Sokol Pezinok 11:24 + 4:55
6 Monika Záhorská 02Q17AA BK Sliač 13:40 + 7:11
7 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 14:51 + 8:22
8 Marta Viola Lago VBA17AB ŠK VAZKA Bratislava 15:26 + 8:57
9 Daniel Nemec EBB1801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:43 + 9:14
10 Eva Záhorská 02Q14AA BK Sliač 25:32 + 19:03
11 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 74:24 + 67:55

N 1.29 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 14:37
2 Martina Knutelská 18:01 + 3:24
3 Timea Krivoklatská 20:48 + 6:11
4 Dárius Semančík 26:33 + 11:56
5 Ian Kosťov 27:02 + 12:25
6 Alena Semančíková 31:08 + 16:31
7 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 36:55 + 22:18
Kristína Bálintová DISK

K 1.48 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Knutelský st. 12:59
2 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 14:00 + 1:01
3 Tibor Fedelin 14:30 + 1:31
4 Erik Uhrín 16:09 + 3:10
5 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 16:20 + 3:21
6 Mikuláš Polaček 17:57 + 4:58
7 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 22:52 + 9:53
8 Stanislava Berzakova 26:42 + 13:43
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

W -20 E 2.61 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 19:30
2 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 20:35 + 1:05
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 22:45 + 3:15
4 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 25:17 + 5:47
5 Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 31:48 + 12:18
Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok DISK