Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB v šprinte

Tieto výsledky sú kompletné výsledky pretekov. Pre filtrované výsledky majstrovstiev prosím prejdite na tento odkaz: Výsledky majstrovstiev

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB v šprinte (09.09.2023)

01C     01L     07A     12X     17H     21T     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

Kategórie

M 14 E     M 16 E     M 18 E     M 20 E     M 21 E     M 35 E     M 40 E     M 45 E     M 50 E     M 55 E     M 60 E     W 14 E     W 16 E     W 18 E     W 21 E     W 35 E     W 40 E     W 45 E     W 50 E     W 55 E     M 65 E     W 60 E     M 70 E     W 20 E     W 65 E     W 70 E     M 10       M 12 A     W 10       W 12 A     MWR        N          K2        

M 14 E 2.58 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 18:02
2 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 19:00 + 0:58
3 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 19:32 + 1:30
4 Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 21:40 + 3:38
5 Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 22:23 + 4:21
6 Juraj Knutelský VZA1001 Slávia Žilinská univerzita 23:17 + 5:15
7 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 23:38 + 5:36
8 Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:53 + 5:51
9 Matúš Perašin ZMT1001 Klub OB Martin 25:02 + 7:00
10 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 25:13 + 7:11
11 Tobiáš Goffa ZMT0904 Klub OB Martin 25:38 + 7:36
12 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 27:03 + 9:01
13 Ján Tichomír Varga SPE0908 Klub OB Sokol Pezinok 27:05 + 9:03
14 Matúš Oravec ZMT1104 Klub OB Martin 28:12 + 10:10
15 Ian Kosťov 43:06 + 25:04
16 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 43:37 + 25:35
17 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 48:39 + 30:37
Miroslav Lukáč ZMT1103 Klub OB Martin MP

M 16 E 2.99 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 12:21
2 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 13:19 + 0:58
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 15:36 + 3:15
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 15:50 + 3:29
5 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:25 + 5:04
6 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 17:26 + 5:05
7 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 18:13 + 5:52
8 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 18:20 + 5:59
9 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 19:38 + 7:17
10 Dávid Janotka VZA Slávia Žilinská univerzita 20:10 + 7:49
11 Matúš Velán SPE0806 Klub OB Sokol Pezinok 20:32 + 8:11
12 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 23:51 + 11:30
13 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 26:09 + 13:48
14 Martin Horáček ZMT0803 Klub OB Martin 26:21 + 14:00
15 Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin 26:38 + 14:17
16 Mátyás Hujduš KYS0802 Klub OB Kysak 35:43 + 23:22

M 18 E 3.24 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 14:05
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 14:05 + 0:00
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 15:07 + 1:02
4 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 20:58 + 6:53
5 Matej Kaprál VZA0504 Slávia Žilinská univerzita 22:42 + 8:37
6 Andrej Mojžita 25:13 + 11:08

M 20 E 3.50 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 17:10
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 18:56 + 1:46
3 Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 19:09 + 1:59
4 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 21:06 + 3:56

M 21 E 4.09 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 16:57
2 Medard Féder BBA0102 KOBRA Bratislava 17:42 + 0:45
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 18:01 + 1:04
4 Štefan Šurgan VZA7903 Slávia Žilinská univerzita 18:26 + 1:29
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 18:29 + 1:32
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 19:24 + 2:27
7 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 19:57 + 3:00
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 20:15 + 3:18
9 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 20:17 + 3:20
10 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 22:56 + 5:59
11 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 23:34 + 6:37
12 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 24:22 + 7:25
13 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 25:11 + 8:14
14 Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 26:23 + 9:26
15 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 26:45 + 9:48
16 Ján Dien 27:45 + 10:48
17 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 27:57 + 11:00
18 Rastislav Balciar 28:30 + 11:33
19 Viktor Tomkovič SKS8903 Športový klub Sandberg 29:51 + 12:54
20 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 34:48 + 17:51
21 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 38:33 + 21:36
22 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 46:23 + 29:26
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak MP
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice MP
M.S. Miroslav Papuga 19:26

M 35 E 3.24 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 15:53
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:55 + 2:02
3 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 19:42 + 3:49
4 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 20:28 + 4:35
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 21:01 + 5:08
6 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 21:02 + 5:09
7 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 21:20 + 5:27
8 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 22:49 + 6:56
9 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 24:20 + 8:27
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:48 + 12:55

M 40 E 3.24 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 18:37
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 19:38 + 1:01
3 Joxeba Agirre Urzelai HBB7902 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:11 + 1:34
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 20:11 + 1:34
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 20:42 + 2:05
6 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:43 + 2:06
7 Juraj Knutelský VZA7902 Slávia Žilinská univerzita 22:44 + 4:07
8 Robert Lukoťka SKS8201 Športový klub Sandberg 23:17 + 4:40
9 Peter Bohuš FBA7904 ŠK Farmaceut Bratislava 24:32 + 5:55
10 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 26:09 + 7:32
11 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 28:31 + 9:54
12 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:36 + 9:59
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 45 E 2.99 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:41
2 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 17:42 + 0:01
3 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 21:14 + 3:33
4 Michal Fraňo SPE7501 Klub OB Sokol Pezinok 21:24 + 3:43
5 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:04 + 4:23
6 Erik Uhrin HBB7701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:53 + 5:12
7 Vojtech Bálint st. 22:54 + 5:13
8 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 23:15 + 5:34
9 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 26:09 + 8:28
10 Martin Hujduš KYS7202 Klub OB Kysak 26:26 + 8:45
11 Peter Gröpel 21T77AA ARC Piešťany 29:28 + 11:47
12 Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 29:33 + 11:52

M 50 E 2.99 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 17:00
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 18:17 + 1:17
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 19:55 + 2:55
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 20:51 + 3:51
5 Ivan Kundrata HBB6601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:04 + 5:04
6 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 25:12 + 8:12

M 55 E 2.81 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Mohácsy FBA6401 ŠK Farmaceut Bratislava 17:57
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 18:05 + 0:08
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 18:08 + 0:11
4 Igor Štefko ZMT6808 Klub OB Martin 18:53 + 0:56
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 21:04 + 3:07
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 25:26 + 7:29
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 28:59 + 11:02
8 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 29:08 + 11:11
9 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 30:00 + 12:03
10 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 33:47 + 15:50

M 60 E 2.58 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:02
2 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 25:12 + 5:10
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 25:39 + 5:37
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves MP
László Prill FBA6302 ŠK Farmaceut Bratislava DISQ
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DISQ

W 14 E 2.18 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 17:23
2 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 18:26 + 1:03
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 21:14 + 3:51
4 Daniela Guštafíková SPE10XX Klub OB Sokol Pezinok 22:14 + 4:51
5 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 22:16 + 4:53
6 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:40 + 5:17
7 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 23:32 + 6:09
8 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 23:58 + 6:35
9 Lenka Krivková ZMT1152 Klub OB Martin 30:17 + 12:54
10 Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 30:29 + 13:06
11 Sophia Tomčány ZMT1051 Klub OB Martin 31:09 + 13:46
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves MP

W 16 E 2.33 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 13:36
2 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 16:28 + 2:52
3 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 18:06 + 4:30
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 18:24 + 4:48
5 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 20:16 + 6:40
6 Alexandra Sára Chudá HBB0852 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:29 + 11:53
7 Lucia Piecková ZMT0751 Klub OB Martin 50:39 + 37:03

W 18 E 2.48 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 14:06
2 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 14:27 + 0:21
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 16:19 + 2:13
4 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 18:58 + 4:52
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 23:40 + 9:34

W 21 E 3.50 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 17:55
2 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:24 + 1:29
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 20:02 + 2:07
4 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 20:31 + 2:36
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 21:33 + 3:38
6 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 22:33 + 4:38
7 Katarína Labašová TKE8351 Klub OB ATU Košice 23:45 + 5:50
8 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 24:22 + 6:27

W 35 E 2.81 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 17:20
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:00 + 2:40
3 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 23:56 + 6:36
4 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 28:47 + 11:27
5 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 29:07 + 11:47
6 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 34:04 + 16:44

W 40 E 2.48 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kapinusová SSN8352 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:45
2 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 19:30 + 2:45
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 22:29 + 5:44
4 Jana Perašinová ZMT81AA Klub OB Martin 23:20 + 6:35
5 Janka Bálintová 26:56 + 10:11
6 Martina Szentkeresztyová SSN7951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:26 + 16:41

W 45 E 2.48 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:54
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 17:59 + 0:05
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 18:17 + 0:23
4 Daniela Ondovčíková BBA7852 KOBRA Bratislava 19:49 + 1:55
5 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 21:49 + 3:55
6 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 24:28 + 6:34

W 50 E 2.33 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 18:36
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:40 + 1:04
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 20:27 + 1:51
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 21:18 + 2:42
5 Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 23:09 + 4:33
6 Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 25:24 + 6:48
7 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 26:25 + 7:49
8 Daniela Bieliková VZA7055 Slávia Žilinská univerzita 29:02 + 10:26
9 Miroslava Holéczyová 01L73AA ATU Kosice 46:38 + 28:02

W 55 E 2.33 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 18:00
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:44 + 0:44
3 Izabela Štefko ZMT6554 Klub OB Martin 26:37 + 8:37
4 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 31:34 + 13:34
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 32:15 + 14:15
6 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 52:57 + 34:57

M 65 E 2.58 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 18:30
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 22:36 + 4:06
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 24:22 + 5:52
4 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 26:27 + 7:57
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 26:33 + 8:03
6 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 26:34 + 8:04
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 30:23 + 11:53
8 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 34:46 + 16:16
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok MP
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita MP

W 60 E 2.18 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 18:12
2 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 19:23 + 1:11
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 20:55 + 2:43
4 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 22:26 + 4:14
5 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 28:31 + 10:19

M 70 E 2.00 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 20:38
2 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 21:29 + 0:51
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 32:02 + 11:24
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava DISQ

W 20 E 2.81 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 18:09
2 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 19:29 + 1:20
3 Lenka Porubská VZA0452 Slávia Žilinská univerzita 20:30 + 2:21
4 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:41 + 3:32
5 Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 25:46 + 7:37
6 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 28:57 + 10:48

W 65 E 2.18 km / 45 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 23:03
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 25:29 + 2:26
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 28:10 + 5:07
4 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 29:35 + 6:32
5 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 36:47 + 13:44

W 70 E 2.00 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 24:46
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 28:43 + 3:57
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 33:23 + 8:37
4 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 35:27 + 10:41
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 59:26 + 34:40

M 10 1.36 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 12:59
2 Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 14:21 + 1:22
3 Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 17:00 + 4:01

M 12 A 2.00 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 14:10
2 Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:28 + 3:18
3 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 21:27 + 7:17
4 Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 26:41 + 12:31
5 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 26:53 + 12:43
6 Mário Dermek ZMT1106 Klub OB Martin 27:42 + 13:32
7 Timotej Skuhra ZMT12DA Klub OB Martin 29:42 + 15:32
8 Rafael Goffa ZMT1203 Klub OB Martin 32:48 + 18:38
9 Marek Trnka ZMT1302 Klub OB Martin 33:02 + 18:52
10 Tobias Pahola ZMT1202 Klub OB Martin 34:08 + 19:58
11 Matej Bakala ZMT1107 Klub OB Martin 69:02 + 54:52

W 10 1.36 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 16:29
2 Eliška Lukáčová ZMT13AD Klub OB Martin 17:36 + 1:07
2 Radka Perašinová ZMT1351 Klub OB Martin 17:36 + 1:07
4 Karina Striková ZMT13AE Klub OB Martin 17:51 + 1:22
5 Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 31:23 + 14:54
6 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 39:07 + 22:38
7 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 40:07 + 23:38

W 12 A 2.00 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Knutelská VZA1251 Slávia Žilinská univerzita 15:48
2 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 18:05 + 2:17
3 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:04 + 6:16
4 Gabika Gibalová 01C12BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:15 + 9:27
5 Monika Trnková ZMT1153 Klub OB Martin 34:58 + 19:10
6 Hanka Fraňová SPE1354 Klub OB Sokol Pezinok 61:37 + 45:49

MWR 1.50 km / 20 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sophie Patrášová 11:58
2 Michal Szentkereszty SSN1501 KOB Čingov Spišská Nová Ves 12:16 + 0:18
3 Matiáš Buzák 13:51 + 1:53
4 Tomáš Gibala 12X79AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 15:39 + 3:41
5 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 16:45 + 4:47
6 Carlo Brambilla 17:06 + 5:08
7 Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 17:42 + 5:44
8 Anna Elizabeth Benkovská EBB1851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 18:42 + 6:44
9 Emília Lukoťková SKS1952 Športový klub Sandberg 19:14 + 7:16
10 Lukáš Dávidík 19:43 + 7:45
11 Emma Blažeková 20:10 + 8:12
12 Ján Goffa ZMT17CA Klub OB Martin 20:15 + 8:17
13 Karolína Filkorová 20:44 + 8:46
14 Ivan Nemec EBB2101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 21:03 + 9:05
15 Sára Janotková 21:18 + 9:20
16 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 21:33 + 9:35
17 Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 21:57 + 9:59
18 Martin Rádik 22:55 + 10:57
19 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 23:59 + 12:01
20 Lukáš Szabó 24:53 + 12:55
21 Leonard Macinský TKE1901 Klub OB ATU Košice 29:25 + 17:27
22 Šimon Lukas Benkovský EBB2001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:34 + 17:36
23 Lukáš Petrinec RBA TJ Rapid Bratislava 30:41 + 18:43
24 Zina Lukoťková SKS1752 Športový klub Sandberg 47:42 + 35:44
25 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 53:40 + 41:42
26 Radka Tomkovičová SKS1751 Športový klub Sandberg 53:53 + 41:55

N 2.00 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Rádik 20:13
2 Martina Knutelská 20:47 + 0:34
3 Katarína Blažeková 22:40 + 2:27
4 Katarína Gibalová 12X78AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 25:18 + 5:05
5 Miroslava Babíková 28:07 + 7:54
6 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 28:30 + 8:17
7 Viera Gábrišová 67:39 + 47:26
8 Ladislav Gábriš 69:47 + 49:34
9 Viktória Krchňavá 84:33 + 64:20
Marek Rádik MP

K2 2.33 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 18:50
2 Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:19 + 2:29
3 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 21:34 + 2:44
4 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 23:06 + 4:16
5 Antonin Švejda 17H68AA No Name 29:42 + 10:52
6 Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 33:30 + 14:40
Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok MP